iPad 2 s dvije kamere?

poruka: 23
|
čitano: 3.810
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "iPad 2 s dvije kamere?".
16 godina
offline
iPad 2 s dvije kamere?

Kamera od samo 1 MP u 2011 godini, i to još od Apple-a you gotta be kidding me...

to ko da predstavljaju tablet za neandertalce kojima ni ne treba 1MP nego 0.5 MP-a lol {#}

 
5 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: iPad 2 s dvije kamere?
makopos kaže...

Kamera od samo 1 MP u 2011 godini, i to još od Apple-a you gotta be kidding me...

to ko da predstavljaju tablet za neandertalce kojima ni ne treba 1MP nego 0.5 MP-a lol {#}

To je zbog toga jer će ipad3 imat 3.2 megapiskela, ipad4 pet megapiskela. Tribaju nešto ostavit i za nadogradnje.

When you realize why you call Zeus a myth, you'll understand why I don't belive in your god.
14 godina
offline
RE: iPad 2 s dvije kamere?
sirka666 kaže...
makopos kaže...

Kamera od samo 1 MP u 2011 godini, i to još od Apple-a you gotta be kidding me...

to ko da predstavljaju tablet za neandertalce kojima ni ne treba 1MP nego 0.5 MP-a lol {#}

To je zbog toga jer će ipad3 imat 3.2 megapiskela, ipad4 pet megapiskela. Tribaju nešto ostavit i za nadogradnje.

 

Pametnog li diteta, komentirate glasine.

14 godina
offline
RE: iPad 2 s dvije kamere?
Lisac1606 kaže...
sirka666 kaže...
makopos kaže...

Kamera od samo 1 MP u 2011 godini, i to još od Apple-a you gotta be kidding me...

to ko da predstavljaju tablet za neandertalce kojima ni ne treba 1MP nego 0.5 MP-a lol {#}

To je zbog toga jer će ipad3 imat 3.2 megapiskela, ipad4 pet megapiskela. Tribaju nešto ostavit i za nadogradnje.

 

Pametnog li diteta, komentirate glasine.

Pa čitava vijest je glasina, zašto je onda ne komentirat?

When you realize why you call Zeus a myth, you'll understand why I don't belive in your god.
14 godina
neaktivan
offline
RE: iPad 2 s dvije kamere?
sirka666 kaže...
Lisac1606 kaže...
sirka666 kaže...
makopos kaže...

Kamera od samo 1 MP u 2011 godini, i to još od Apple-a you gotta be kidding me...

to ko da predstavljaju tablet za neandertalce kojima ni ne treba 1MP nego 0.5 MP-a lol {#}

To je zbog toga jer će ipad3 imat 3.2 megapiskela, ipad4 pet megapiskela. Tribaju nešto ostavit i za nadogradnje.

 

Pametnog li diteta, komentirate glasine.

Pa čitava vijest je glasina, zašto je onda ne komentirat?

 kod apple vijesti možeš se divit al ne rugat

kod mene normalno radi.....
15 godina
neaktivan
offline
iPad 2 s dvije kamere?

Ako izdaju iPad 2 sa takvom kamerom onda su zaista u banani. Koji kufer ju onda i stavljaju ako neće biti jača?!?

Umjesto da iPad 2 bude kopija iPonea 4 ali u večem izdanju bez Voica i SMS-a bilo bi znatno boolje! No - ne , oni moraju raditi gluposti i što je najgore u svemu masa ljudi će to kupovati kao da je zadnji na Svijetu!.........mislim ono

Slavemaster
 
1 0 hvala 0
16 godina
offline
iPad 2 s dvije kamere?

Cemu bi trebala sluziti ta druga kamera? Zar jedna kamera nije dovoljna?

Think locally, act globally...
Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: iPad 2 s dvije kamere?
SupremeCommander kaže...

Cemu bi trebala sluziti ta druga kamera? Zar jedna kamera nije dovoljna?

vjerojatno za video pozive..?

Bilo bi zgodno...ali nije potrebno.
13 godina
neaktivan
offline
iPad 2 s dvije kamere?

to ti je zato da poslije mogu ponudit iPad 3 s 3.2 Mp i ipad 4 s 5 Mp :D HTC ftw

 
4 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
iPad 2 s dvije kamere?

Joj ne!!! Necu se moci slikat s iPadom. Sad moram kupit onaj Toshibin tablet,

jer on ima bolju kameru,a ja se baš volim slikat dok surfam netom {#}

Ja se ne mislim cesto fotografirat s nekim uređajem velicine A4 papira. Vi da?

mora da se šalite {#} Pogotovo ako uzmemo u obzir da vecina koja uzima

tablete vec ima neki predobar mobitel i digitalac doma. 

Ja da sam na njihovom mjestu zadnju kameru nebi ni stavljo.

Nema nekog smisla. Prednja da za video pozive, zadnja ne..

Jedino što bi ja prakticno ugradio na zadnju je nešto tipa opticki citac, 

pa da se može iPad koristiti kao rucni skener za digitalizaciju knjiga®.

(primjer je na slici, naravno to može biti duplo manje i tanje)

E to bi bilo fakat korisno. I nemojte ovo kopirat, tužil bum vas sve.

Idem danas do patentnog ureda {#}

 

Ne kuzim zašto svi kad pomisle na tablet krecu s tim da to mora biti 

uvecani mobitel. Pa sad ako na svom ultra cool Android mobu imam 

8mpx, moram i na citacu knjiga i tabletu imat isto to.

Bolje stavljat ovako neke prakticne stvari nego copy-paste stvari

sa mobitela.

4 Tablet mora imat 5-8mpx kameru
18 Bolje neki skener il manje dim
Nesto ovog tipa (bez sluski, ovo je skener za slijepe) Nesto ovog tipa (bez sluski, ovo je skener za slijepe)
Mi osjećamo da je sve što radimo samo kap u oceanu. Ali ocean bi bio manji da nema te kapi.
Poruka je uređivana zadnji put sub 22.1.2011 11:31 (alen-c).
Moj PC  
5 0 hvala 0
15 godina
online
iPad 2 s dvije kamere?

Stražnja kamera i nije potrebna, teško mi je i s 4" slikati, ali prednja je toliki propust na originalnom iPadu....

 

Kao što je netko gore rekao, ovo su vjerojatno glasine, ali da se šuška o 1080p videu ili "Carl Zeiss" optici bilo bi pohvala...

Prednja VGA kamera u 2011/2012 je fail.

You can't hit a nail straight when you're laughing Keep on playing maybe it'll happen dear
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
iPad 2 s dvije kamere?

jako me zasinteresirao ovaj xoom, i sad cekam da vidim specifikacije Ipada2 da usporedim...

imam iPad ali kao xoom u specifikacijama bude puno bolji, ipak ce se on naci u sobi, al onda imam problem kompatibilnosti sa sustavom po kuci :D

 

mi moze netko reci ako na androidu postoji app SONOS?

 

potpis :D
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
RE: iPad 2 s dvije kamere?
Hacker-ri kaže...

jako me zasinteresirao ovaj xoom, i sad cekam da vidim specifikacije Ipada2 da usporedim...

imam iPad ali kao xoom u specifikacijama bude puno bolji, ipak ce se on naci u sobi, al onda imam problem kompatibilnosti sa sustavom po kuci :D

 

mi moze netko reci ako na androidu postoji app SONOS?

 

Ako nesto kupujes samo zbog specifikacija onda kod apple svejedno nema nista za tebe.

Apple proizvode (bar ja) kupujem u prvom redu radi os-a i nijedna specifikacija hardwera nemoze od Windowsa da napravi OSX.

Za sljdeci iPad nebi bilo lose da ima malo jaci procesor, a kamera od 1mpix je sasvim dovoljna za video pozive. Za slikanje imam Canon eos 550D, tako da mi cak ni kod mobitela kamera nije bas vazna. {#}

15 godina
offline
iPad 2 s dvije kamere?

A neznam kolika mi koristi od ogromne rezolucije kamere za videopozive kada kući imam odvartno spor upload od t-com sa kojima jedva sa ovim malim rezama možeš slati video kako spada. A opet i kada sam vani na 3G-u ću rađe da imam malo nazubljeniju i mutniju sliku, ali da uštedim puno više prometa zbog manje rezolucije. Kada budemo imalo flat mobilni internet i dovoljne brzine onda ćemo se gledati u fullHD-u, a do tada je i vga do 1,3mpix kamerica za videopoziv dovoljna...

Stoja
Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
online
RE: iPad 2 s dvije kamere?

Gledaš Hrvatske prilike, gdje još ni prvi iPad nije došao.

Japancima i Amerikancima je mala rezolucija sigurno fail, pogoto kad promoviraju taj Facetime.

You can't hit a nail straight when you're laughing Keep on playing maybe it'll happen dear
13 godina
neaktivan
offline
RE: iPad 2 s dvije kamere?
wyks kaže...

Gledaš Hrvatske prilike, gdje još ni prvi iPad nije došao.

Japancima i Amerikancima je mala rezolucija sigurno fail, pogoto kad promoviraju taj Facetime.

Ah da, Americi i u Japan sigurno imaju puno brzi pristup internetu. {#}

Poruka je uređivana zadnji put sub 22.1.2011 14:42 (popstar).
15 godina
offline
iPad 2 s dvije kamere?

Pa normalno da gledam svoje prilike jer ovdje živim i imam takve uvjete...jer ne vidim poantu da plaćam nešto skuplje što uopće i neću moći iskoristiti, uzimam ono što mi treba, a ne samo da mi piše na papiru pa da mogu reći "moj je veći!"

 

Uostalom, ona prednja kamera na iphonu 4 od 1,3mpix-a je više nego solidne kvalitete za video poziv, neznam što će mi trenutno bolje od toga{#}

Stoja
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
online
RE: iPad 2 s dvije kamere?
popstar kaže...

Ah da, Americi i u Japan sigurno imaju puno brzi pristup internetu. {#}

Evo usporedi.

You can't hit a nail straight when you're laughing Keep on playing maybe it'll happen dear
15 godina
online
RE: iPad 2 s dvije kamere?
Stoja kaže...

Pa normalno da gledam svoje prilike jer ovdje živim i imam takve uvjete...jer ne vidim poantu da plaćam nešto skuplje što uopće i neću moći iskoristiti, uzimam ono što mi treba, a ne samo da mi piše na papiru pa da mogu reći "moj je veći!"

 

Uostalom, ona prednja kamera na iphonu 4 od 1,3mpix-a je više nego solidne kvalitete za video poziv, neznam što će mi trenutno bolje od toga{#}

Pa neće raditi uređaj da bi ti bio zadovoljan.

Znači uređaj mora zadovoljavati tvoj mali upload, tvoju nemogućnost plaćanja bolje data pretplate...

 

Velika je razlika između 1.3mpx i vga rezolucije pogotovo u lošijem osvjetljenju.

You can't hit a nail straight when you're laughing Keep on playing maybe it'll happen dear
15 godina
offline
iPad 2 s dvije kamere?

Pa zašto ne bi radili uređaj baš za mene? Zato imamo gomilu smartphona/pc-a na tržištu, da si svatko nađe onaj koji njemu paše, a ne da imaš jedan uređaj i da ti kažu "our way or highway" Ja biram ono što mi treba, a ne da se mogu k*rčiti sa time kako je bolje od nekog drugog.

 

Normalno da bolja kamera nije loše ali ionako se ne sjećam kada sam zadnji put napravio videopoziv(mislim negdje pred jedno 2 godine) tako mi ona uopće ne bi diktirala kupnju nijednog prijenosnika/tableta/smartphona. Ono što me više interesira kod novog ipada su glasine o duplo većoj rezi, dvojezgrenom procesoru, jer ako to bude imao, biti će zbilja zvjerka...

Stoja
Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: iPad 2 s dvije kamere?
W.h.o. c.a.r.e.s?
Bilo bi zgodno... ali nije potrebno.
14 godina
neaktivan
offline
iPad 2 s dvije kamere?

Zanimljivo,a i onako, te "i" stvarčice mi Balkanci možemo samo preko slika zamišljati i gledati..

Ne postoje naši stalni prijatelji i naši stalni neprijatelji, postoje samo naši stalni interesi. Winston Churchill
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
iPad 2 s dvije kamere?

Bas ce fino izgledati ta slika na rezi 2048x1536 (iPad2)

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice