iPhone – problemi s alarmom

poruka: 82
|
čitano: 11.690
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "iPhone – problemi s alarmom".
16 godina
protjeran
offline
iPhone – problemi s alarmom

Svaka cast

I DONT NEED SEX, THE GOVERNMENT FU*KS ME EVERY DAY, AND DONT STEAL THE GOVERNMENT HATES COMPETITION
Moj PC  
15 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
iPhone – problemi s alarmom

bas sam danas ovu "novost" procitao ili u vecernjaku ili jutarnjem i slatko se nasmijao :P jer je meni na 3gs-u sve radilo normalno. dosta dugo mi je budilica navijena u 7 tako je i zvonio kada se sat micao

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
iPhone – problemi s alarmom

S ovim su se stvarno upropastili.

 

Daš za mob 8k pa ti alarm kasni za 1h. {#}

Moj PC  
29 1 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
iPhone – problemi s alarmom

Mene je moj probudio normalno i to vise puta, malo čudno ako je program u svima isti :)

Ash nazg durbatuluk, ash nazg gimbatul, Ash nazg thrakatuluk, agh burzum-ishi krimpatul.
Moj PC  
1 1 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
iPhone – problemi s alarmom
i ja imam takav problem jutros se pribudim za posao kada umjesto 15 do 7 ono 15 do 8 prekobacio sam se,koji shit od moba nikada vise appleee ako netko hoce da da x10 ili desirea za iphonea 3gs 16gb bijeloga,star 3 tjedan odmah se mijenjam,hvalaaa na ovu addresu mozzart8701@gmail.com
mozzart67
 
7 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
iPhone – problemi s alarmom

Toliko 'cool' zaheba sa njim da nikad ne znaš šta će sljedeće neradit ! Super ! A samo 8500kn dođe !

Moj PC  
9 1 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
iPhone – problemi s alarmom

E kad bi ih sada tuzio neki odvjetnik koji je ostao bez posla.{#}

"Oh, yeah, it was sooo easy, I can't believe it... No, it wasn't" (Mika)
Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
offline
iPhone – problemi s alarmom
EPIC F4IL!
Bilo bi zgodno... ali nije potrebno.
Moj PC  
2 2 hvala 0
16 godina
offline
iPhone – problemi s alarmom

Hmm nisam baš skužil ovo: "Jedini način kada se ovaj ovaj neugodan problem ne javlja je prilikom korištenja alarma koji se ne ponavlja ili ako se ponavlja svaki dan."

 

FOR THE HORDE
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
iPhone – problemi s alarmom
Taj bug je Fixan s iOS 4.2 koji izlazi za tjedan dana.Samo je trebalo ponovo novi alarm. Oni bar svoje bugove fixaju dok neki drugi proizvođači samo ostave mob bez updejta kao na androidu.
 
3 13 hvala 1
16 godina
neaktivan
offline
RE: iPhone – problemi s alarmom
jpelko2 kaže...
Taj bug je Fixan s iOS 4.2 koji izlazi za tjedan dana.Samo je trebalo ponovo novi alarm. Oni bar svoje bugove fixaju dok neki drugi proizvođači samo ostave mob bez updejta kao na androidu.

 Odakle si molim te taj podatak iscupo?

"Oh, yeah, it was sooo easy, I can't believe it... No, it wasn't" (Mika)
Poruka je uređivana zadnji put uto 2.11.2010 17:43 (Pudge).
16 godina
neaktivan
offline
iPhone – problemi s alarmom

mislim... BUG...

ocekivao sam od ljubitelja Appla malo vise objasnjenja

 

dakle:

 

Deleting and re-adding the alarms will NOT fix the issue. We've now tested a number of scenarios under iOS 4.1 for ourselves. The bug appears when using a repeating alarm for anything other than "every day." So for example, your alarm will go off an hour late if it's set for "weekdays," or "weekends," or every "Monday." The following alarms are not affected by the bug:
An alarm that doesn't repeat (repeat set to "never")
An alarm set to repeat "every day"
You can test yourself by creating a repeating alarm (but not every day) to go off one minute in the future and 59 minutes in the past.

 

engadget

potpis :D
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
iPhone – problemi s alarmom

Samo još jedna potvrda da je iPhone igračka a ne smartphone, pogotovo ne poslovni smartphone. Modni mačci koji ga kupuju i tako ne ustaju na alarm i ne rade ništa pametno na njemu.

 
14 2 hvala 1
13 godina
neaktivan
offline
iPhone – problemi s alarmom

Ko uopče koristi aplikaciju za alarm od iphona kad ima 100 drugih alternativa

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
iPhone – problemi s alarmom

Ne kuzim.

Uz sve mane koje iPhone ima, stalno mu se dese ovakva sranja.

Te se trga, te prekida pozive, te alarm ne radi...

Ne razumijem, zar iPhone ne bi trebao biti kompletni mobitel kako se i reklamira?

Ovako ispada da su neki jeftini srotovi od mobitela pouzdaniji od skupocijenog iPhone-a.

- Psiho246
Moj PC  
3 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: iPhone – problemi s alarmom

Koliko ja znam nije samo iPhone u pitanju već i Samsung:

 

http://www.brightsideofnews.com/news/2010/11/1/apple-and-samsung-mess-up-daylight-savings-time.aspx

 

A koliko isto znam meni je moj iPhone uredno jutros zvonio u 6:40. :)

14 godina
offline
iPhone – problemi s alarmom

uopce ne kontam,ja sam slucajno takodjer se brinio oko toga dali ce mi zvoniti ujtro u vrijme koje sam ga navio

ali je on najnormalnije pomako vrijeme i zvonio u vrijeme koje sam zelio tako ne znam di je njima greska

dali je netko imao takvih slucajeva ovdije na forumu ili svi samo seru a iphone su vidili samo na slici???

[url=http://bfbc2.statsverse.com/stats/pc/dart_tom%20%5BCRO%5D][img]http://bfbc2.statsverse.com/sig/clean6/pc/dart_tom%20%5BCRO%5D.png[/img][/url]
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: iPhone – problemi s alarmom
Pudge kaže...
jpelko2 kaže...
Taj bug je Fixan s iOS 4.2 koji izlazi za tjedan dana.Samo je trebalo ponovo novi alarm. Oni bar svoje bugove fixaju dok neki drugi proizvođači samo ostave mob bez updejta kao na androidu.

 Odakle si molim te taj podatak iscupo?

 

Neki stari android mobovi kao g1 ili htc hero. Dobro iphone ima problema ali ih brzo sanira meni je alarm dobro zvonio.
16 godina
neaktivan
offline
RE: iPhone – problemi s alarmom
Pudge kaže...

E kad bi ih sada tuzio neki odvjetnik koji je ostao bez posla.{#}

Budi siguran da će se to dogoditi u Americi.

Možeš ti iščupati čovjeka s balkana, ali nikad balkan iz čovjeka.
16 godina
neaktivan
offline
RE: iPhone – problemi s alarmom
Psiho246 kaže...

Ne kuzim.

Uz sve mane koje iPhone ima, stalno mu se dese ovakva sranja.

Te se trga, te prekida pozive, te alarm ne radi...

Ne razumijem, zar iPhone ne bi trebao biti kompletni mobitel kako se i reklamira?

Ovako ispada da su neki jeftini srotovi od mobitela pouzdaniji od skupocijenog iPhone-a.

 

Tih problema uopće nema kućište je jako kvalitetna i mislim da nemože uopće potrga.To samo pišu na netu jer je iphone popularan pa ga hoćeju ocrnit.Meni je antena na iphonu 4 jedanput bolja od 3gs jer je dosta bolja istina padne i crticu,dvije i nađe mi 3g mrežu koju mi nijedni mob kojeg sam imao.Isprobano s nokiom x6,n95,iphone 3gs,4 i htc magic prije tjedan dana.I wifi je dosta bolji ima puno veću pokrivenost i gps koji mi odmah nađe signal u kući dok sam s 3gs trebao vani ić da bi dobio signal. Isto tako vidim probleme s galaxy s koji je plastični,ima lag nema bljeskalice i ima nekih čudnim problema s gps kako sam vidio na net.
Poruka je uređivana zadnji put uto 2.11.2010 18:33 (jpelko2).
16 godina
neaktivan
offline
RE: iPhone – problemi s alarmom
jpelko2 kaže...
Taj bug je Fixan s iOS 4.2 koji izlazi za tjedan dana.Samo je trebalo ponovo novi alarm. Oni bar svoje bugove fixaju dok neki drugi proizvođači samo ostave mob bez updejta kao na androidu.

Fixaju? Kako? Kako su fiksali slab prijem? Prvo su negirali pa se vadili da je i kod drugih tako ap su onda dali kondom. A ova greska je kino zivo. Toliko glipava i pocetnicka da je to i tuzno i smijesno. I IOS 4 je tek izasao a vec je na 4.2 i nije donio nista vec samo krpa. Toliko o naprednom osu. I koja budala ce stavljati alternativu za alarm? Nastimas i zaboravis. Do sledece promjene vremena ;)

:)
15 godina
offline
RE: iPhone – problemi s alarmom
logic kaže...
I koja budala ce stavljati alternativu za alarm? Nastimas i zaboravis. Do sledece promjene vremena ;)

Ni sam nebi bolje reko...{#}

Biljezim se sa stovanjem...
15 godina
offline
iPhone – problemi s alarmom

Još jedan u nizu bisera iz Applea {#} .

Deckard
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
iPhone – problemi s alarmom

In iOS...there's an app for everything!{#}

 

Ma zato ja lijepo manualno moram narihtati sat naprijed na svom satu u sobi i namjestim alarm i nema zime...nisam lud da se oslanjam na ovakav software krcat bugovima...

Stoja
Moj PC  
1 0 hvala 1
16 godina
neaktivan
offline
RE: iPhone – problemi s alarmom

Hahahahaha

Popis dodatne opreme koja je must have uz iphone raste. Kondom i vekerica ;)

:)
15 godina
protjeran
offline
iPhone – problemi s alarmom

svi zaboravili  PRVI PRAVI smartphone-BLACK BERRY !  kad sam ga nabavio odmah sam ga brzopleto popljuvao baš na ovom forumu. ali sve zbog mog neznanja. a tko ga ima zna da je pouzdan,bez ovakvih iphone bugova,radi sve,otporan,čvrst,usklađuje sve podatke koje mu dozvoliš. prava stvar. za 90 kn mjesečno neograničeno surfanje,filmovi s you tube-a  rade bez trzanja,nisam imao format koji nije otvorio-pdf,word,excell . najtoplija preporuka koji ne pate za šarenilom i kojima je bitna poslona preciznost.

Z
 
1 0 hvala 1
15 godina
protjeran
offline
RE: iPhone – problemi s alarmom
logic kaže...

Hahahahaha

Popis dodatne opreme koja je must have uz iphone raste. Kondom i vekerica ;)

kondom ne treba,jer dok iphone tebe iskara,ne pada ti više na pamet sex ;)

Z
16 godina
neaktivan
offline
RE: iPhone – problemi s alarmom
logic kaže...
jpelko2 kaže...
Taj bug je Fixan s iOS 4.2 koji izlazi za tjedan dana.Samo je trebalo ponovo novi alarm. Oni bar svoje bugove fixaju dok neki drugi proizvođači samo ostave mob bez updejta kao na androidu.

Fixaju? Kako? Kako su fiksali slab prijem? Prvo su negirali pa se vadili da je i kod drugih tako ap su onda dali kondom. A ova greska je kino zivo. Toliko glipava i pocetnicka da je to i tuzno i smijesno. I IOS 4 je tek izasao a vec je na 4.2 i nije donio nista vec samo krpa. Toliko o naprednom osu. I koja budala ce stavljati alternativu za alarm? Nastimas i zaboravis. Do sledece promjene vremena ;)

 

Taj slabi prijem ti je zbog att mreže pošaljem link gdje je tip iz amerike testirao 14 mobitela i zanimljivo da samo imaju att mobiteli probleme s padom signala(samsung captivate aka galaxy s kod nas koji ima isto problem).Nisu negirali problem nego su rješevali problem pokazali da imaju i drugi mobovi problem i ako si kupio iphone 4 možeš ga vratit i dobiješ puni povrat novca i davali su bumper i 9 različitih caseova koji vrijede oko 150 kuna.Problema s alarmom ja nisam imao meni je radilo sve ok i ios ti svakom nadogradnjom postsje sve bolji os.Sad ti bude izašao skyfire za iphone koji podržava flash.

Poruka je uređivana zadnji put uto 2.11.2010 19:45 (jpelko2).
16 godina
neaktivan
offline
RE: iPhone – problemi s alarmom

JA u BL nemam ATT i uredno sam u predgradju jrada postigao da iphone 4 izgubi signal dok je moj X10 urednoradio. Na iphone pise nema mreze a na x10 mreza uredno radi. Toliko o ATT.

:)
16 godina
offline
iPhone – problemi s alarmom

Koliko se secam ' Daylight Savings' patchevi su svakodnevica za M$ pa niko se ne buni. Veliko cudo ako je neko zakasnio za 1 saat. Nece valjda svet propasti. Tek sta bi bilo ako nema struje, ne radi metro, snema benzina itd. 

 

 

Moj PC  
0 1 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice