iPhone 4S – glad za prometom?

poruka: 16
|
čitano: 3.500
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "iPhone 4S – glad za prometom?".
16 godina
offline
iPhone 4S – glad za prometom?

Mobilni operateri bi bili srecni da mi placamo a ne trosimo nista. Koliko je samo korisnika koji generiraju promet od 50-100MB a placaju za 1000, 2000 ili vise.

 

 

Moj PC  
9 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
iPhone 4S – glad za prometom?

Srećom postoji sve više free wifi mjesta tipa kafići, knjižnice, trgovi, trgovački centri... pa mi korištenje bilo kojeg smartphona ne pada teško {#}

Emocije su poput vala, nikad ne zadrže isti oblik…
 
3 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
iPhone 4S – glad za prometom?

Operateri se trebaju poklopiti po glavi i biti sretni sto korisnici pristaju na takve cijene internet paketa..

Eh kako bi bilo ljepo da je 3G promet za dabe {#}

...Scooter Tuning is not A Crime!!...
 
3 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: iPhone 4S – glad za prometom?

Dok se ja sjetim kad je T-mobile imao neograničenu brzinu na extra tarifama i ja sam skurio u 2 mj 260 GB. {#}

a sam sigurno u onakvih 1% korisnika.

Ko drugom jamu kopa trećom šlajdra!
16 godina
offline
Re: iPhone 4S – glad za prometom?
Blue_Fatal1ty kaže...

Dok se ja sjetim kad je T-mobile imao neograničenu brzinu na extra tarifama i ja sam skurio u 2 mj 260 GB. {#}

a sam sigurno u onakvih 1% korisnika.

 

Kako si to uspio?
12 godina
neaktivan
offline
Re: iPhone 4S – glad za prometom?
Blue_Fatal1ty kaže...

Dok se ja sjetim kad je T-mobile imao neograničenu brzinu na extra tarifama i ja sam skurio u 2 mj 260 GB. {#}

a sam sigurno u onakvih 1% korisnika.

Đizs što si ti radia na njemu?

Ofc.
15 godina
offline
iPhone 4S – glad za prometom?

a da jednostavno iskljuciomo siri na iphone-u i gotovo?

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: iPhone 4S – glad za prometom?
mar123 kaže...

a da jednostavno iskljuciomo siri na iphone-u i gotovo?

 

Ili jos jednostavnije ne kupiti iPhone ? =)

15 godina
offline
Re: iPhone 4S – glad za prometom?
Edge kaže...
mar123 kaže...

a da jednostavno iskljuciomo siri na iphone-u i gotovo?

 

Ili jos jednostavnije ne kupiti iPhone ? =)

nepotrebno

14 godina
neaktivan
offline
iPhone 4S – glad za prometom?

Smart Tarifa od Tele2 za 30kn 1GB prometa, nonstop sam online, u 7 dana sam potrošio 60ak MB preko moblinog interneta, doduše nekih polovicu aktivnog vremena sam na WiFi, 3G koriste Gmail, Latitude, Tviter, Fejs, Viber, WhatsApp i Dropbox. 

Ne mislim da cu potrošit cijeli gigabajt u mjesec dana, možda bi i uspio kad bih se nakačio na Jubito{#}

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: iPhone 4S – glad za prometom?
mate960 kaže...
Blue_Fatal1ty kaže...

Dok se ja sjetim kad je T-mobile imao neograničenu brzinu na extra tarifama i ja sam skurio u 2 mj 260 GB. {#}

a sam sigurno u onakvih 1% korisnika.

Đizs što si ti radia na njemu?

Spojio iPhone na komp i koristio za down i up torrenta. Bilo je lijepo vidjet upload iznad 1 Mbit. 

Ko drugom jamu kopa trećom šlajdra!
15 godina
offline
iPhone 4S – glad za prometom?

ma kakav promet, imam paket za net ali ga samo palim kad mi treba što. žalije mi baterije nego da znam  kakvo mi je vrijeme dok hodam vani lol.

 

od silnih računa/mailova/ažuriranja baterija mi trajala 24h lol, nema šanse sad ko ništa 5-6 dana na galaxy3.

ČVARCI = ČIPS OD SVINJE
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
iPhone 4S – glad za prometom?

ja imam jako dobru tarifu sa flat netom za iphone i neplaćam sa pozivima i netom preko 200kn, super :)

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: iPhone 4S – glad za prometom?
sokre kaže...

ma kakav promet, imam paket za net ali ga samo palim kad mi treba što. žalije mi baterije nego da znam  kakvo mi je vrijeme dok hodam vani lol.

 

od silnih računa/mailova/ažuriranja baterija mi trajala 24h lol, nema šanse sad ko ništa 5-6 dana na galaxy3.

 

koji je smisao imat smartphone i ne koristit ga. uzmi si neki mobitel i baterija ce ti trajat 2 tjedna. 

Ko drugom jamu kopa trećom šlajdra!
12 godina
odjavljen
offline
iPhone 4S – glad za prometom?

Bas me cudi da uz revolucionarne izume nisu i ugradili revolucionarnu bateriju {#}

Moj PC  
0 1 hvala 0
15 godina
offline
Re: iPhone 4S – glad za prometom?
Blue_Fatal1ty kaže...
sokre kaže...

ma kakav promet, imam paket za net ali ga samo palim kad mi treba što. žalije mi baterije nego da znam  kakvo mi je vrijeme dok hodam vani lol.

 

od silnih računa/mailova/ažuriranja baterija mi trajala 24h lol, nema šanse sad ko ništa 5-6 dana na galaxy3.

 

koji je smisao imat smartphone i ne koristit ga. uzmi si neki mobitel i baterija ce ti trajat 2 tjedna. 

koristim na njemu naprednije opcije kad mi trebaju a to što "mobitel" ima napredne ili ti pametne mogućnosti odmah znači da ih moraš sve stalno koristiti lol, mičeš li se ti od računala pošto i ono ima hrpetinu "pametnih" mogućnosti?

 

 u biti ajde ti nama objasni svrhu smartphone-a?

ČVARCI = ČIPS OD SVINJE
Poruka je uređivana zadnji put sub 7.1.2012 20:32 (sokre).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice