iPhone 5 iz Pegatrona?

poruka: 36
|
čitano: 6.984
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "iPhone 5 iz Pegatrona?".
13 godina
neaktivan
offline
iPhone 5 iz Pegatrona?

To bas i nije mala nadogradjna,dual core,vise RAMa,veci ekran i 8mpix kamera.

Moj PC  
3 1 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
iPhone 5 iz Pegatrona?

Nije odavno bila vijest vezana za Apple.

Moj PC  
21 2 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
iPhone 5 iz Pegatrona?
A kolko ce tek tema biti kada Iphone 5 potuče sve rekorde... Uffff
http://www.bug.hr/forum/topic/komponente-oprema/prodaja-bluetooth/106145.aspx
Moj PC  
7 11 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: iPhone 5 iz Pegatrona?
BMK kaže...

To bas i nije mala nadogradjna,dual core,vise RAMa,veci ekran i 8mpix kamera.

  To su sve nagadjanja.... :/

13 godina
neaktivan
offline
iPhone 5 iz Pegatrona?

Mijenja sve. 

Ponovno.

 

xDD

LoL acc THCJoshi
Moj PC  
16 1 hvala 0
16 godina
offline
Re: iPhone 5 iz Pegatrona?
Jonja kaže...

Mijenja sve. 

Ponovno.

 

xDD

Originalno. Nisam to nikad pročitao u komentarima.

Ne uči me, ne govori mi, o svemu znam sve - bez pameti!
13 godina
offline
iPhone 5 iz Pegatrona?

@Danny_HR

 

možda nije originalno, ali svakako je prikladno :D

Moj PC  
1 2 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Re: iPhone 5 iz Pegatrona?
Monopol kaže...
A kolko ce tek tema biti kada Iphone 5 potuče sve rekorde... Uffff

2 jezgre sad imas u trgovinama , o 8mpx necu ni da pricam

a memoriiji nema smisla

 

sta ce potuci osim jadne okrzljale ifonove jedino :))

 

 

15 godina
offline
iPhone 5 iz Pegatrona?

Nego, odavno nije bilo o Appleu nista na portalu. Ako nemate sta konkretno onda objavljujete spekulacije. Smijesno. Morat cu napisat pismo urednistvu.

Do kada vi to meni mislite tolerirat?
 
14 3 hvala 0
13 godina
offline
iPhone 5 iz Pegatrona?

hoce li taj ajfon 5 imat Retina zaslon? btw, na slici izgleda kao da "home button" nije fizicki, nego laserski....

http://www.youtube.com/beleudovice
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: iPhone 5 iz Pegatrona?
dturko kaže...

hoce li taj ajfon 5 imat Retina zaslon? btw, na slici izgleda kao da "home button" nije fizicki, nego laserski....

Nije to slika završnog proizvoda, to je više ovako fan made.

16 godina
offline
Re: iPhone 5 iz Pegatrona?
tnakir kaže...

Nego, odavno nije bilo o Appleu nista na portalu. Ako nemate sta konkretno onda objavljujete spekulacije. Smijesno. Morat cu napisat pismo urednistvu.

 LOL...

 

Evo, bas sam isao izbrojati vijesti vezane uz najvece IT tvrtke (MS, Google, Apple) i rezultati u zadnih 10 dana su sljedeci:

 

Google - 19

Microsoft - 10

Apple - 7

 

S ozbirom da je Apple vrijedniji od ove druge dvije tvrtke, smatram da BUG ima premalo vijesti o Apple-u! {#}

Those damn scientist people have been promising global warming for years now. But when I go outside it's still very cold. I want the global warming like they promised NOW! I hate being cold...
Poruka je uređivana zadnji put sri 6.7.2011 15:17 (SupremeCommander).
14 godina
offline
iPhone 5 iz Pegatrona?

3,7inch ufff jesu ga digli...

Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u potpis...
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: iPhone 5 iz Pegatrona?
SupremeCommander kaže...
tnakir kaže...

Nego, odavno nije bilo o Appleu nista na portalu. Ako nemate sta konkretno onda objavljujete spekulacije. Smijesno. Morat cu napisat pismo urednistvu.

 LOL...

 

Evo, bas sam isao izbrojati vijesti vezane uz najvece IT tvrtke (MS, Google, Apple) i rezultati u zadnih 10 dana su sljedeci:

 

Google - 19

Microsoft - 10

Apple - 7

 

S ozbirom da je Apple vrijedniji od ove druge dvije tvrtke, smatram da BUG ima premalo vijesti o Apple-u! {#}

 zalosno al istinito... nisan odavno vidija jedan novi uber cool gadget (koji vjerojatno nikad necu kupit)...
imam osjecaj kao da se sve pocelo vrtit oko ove tri tvrtke....
vijesti su sve dosadnije i dosadnije... da nema foruma, bilo bi ajme


OT: za ovo triba imat torbicu... ili velik djep( i neimat nista u djepu {#})
za sesticu ce se tribat implementirat treca ruka( sa 2 ces ga drzat a trecon tipkat...)

 

15 godina
offline
Re: iPhone 5 iz Pegatrona?
SupremeCommander kaže...

 

S ozbirom da je Apple vrijedniji od ove druge dvije tvrtke, smatram da BUG ima premalo vijesti o Apple-u! {#}

S obzirom da se Google pokrenuo u zadnje vrijeme (novi gmail, nova drustvena mreza bla bla bla) za ocekivat je da ce bit dosta vijesti vezano za njega.

Do kada vi to meni mislite tolerirat?
15 godina
neaktivan
offline
Re: iPhone 5 iz Pegatrona?
dec54 kaže...

3,7inch ufff jesu ga digli...

Pa to je dovoljno. A najbolja stvar je ako nisu trebali mijenjati gabarite uređaja naspram iPhonea4. Ja imam Omniu7 sa 4" ekranom i u usporedbi sa iP4 mogu reći da iP4 puno bolje lezi u ruci, dimenzije mi se cine puno bolje ergonomski pogođene nego kod npr. Omnie. A mislim da su toga i u Appleu svijestni pa zato (valjda) i ne žele mijenjati dimenzije.

Sighted but sightless - it is your gift and your curse.
15 godina
neaktivan
offline
Re: iPhone 5 iz Pegatrona?
SupremeCommander kaže...
tnakir kaže...

Nego, odavno nije bilo o Appleu nista na portalu. Ako nemate sta konkretno onda objavljujete spekulacije. Smijesno. Morat cu napisat pismo urednistvu.

 LOL...

 

Evo, bas sam isao izbrojati vijesti vezane uz najvece IT tvrtke (MS, Google, Apple) i rezultati u zadnih 10 dana su sljedeci:

 

Google - 19

Microsoft - 10

Apple - 7

 

S ozbirom da je Apple vrijedniji od ove druge dvije tvrtke, smatram da BUG ima premalo vijesti o Apple-u! {#}

Evo ti slobodno jedna nezavisna i jedna od popularnijih stranica koja objavljuje aktualne vijesti:

 

http://mobile.engadget.com/

 

http://www.engadget.com/

 

Tu broji koliko čega ima pa javi ^^ Ja stojim iza toga da se svaka vijest o Appleu copy paste otamo ovdje, a svaka treća od drugih proizvođača.

 

toTheCore kaže...
dec54 kaže...

3,7inch ufff jesu ga digli...

Pa to je dovoljno. A najbolja stvar je ako nisu trebali mijenjati gabarite uređaja naspram iPhonea4. Ja imam Omniu7 sa 4" ekranom i u usporedbi sa iP4 mogu reći da iP4 puno bolje lezi u ruci, dimenzije mi se cine puno bolje ergonomski pogođene nego kod npr. Omnie. A mislim da su toga i u Appleu svijestni pa zato (valjda) i ne žele mijenjati dimenzije.

Da ako imaš male i debele prste, meni ovi 4" kao da su stvoreni za moje duge prste :D

Poruka je uređivana zadnji put sri 6.7.2011 15:39 (Dkc).
14 godina
offline
Re: iPhone 5 iz Pegatrona?
toTheCore kaže...
dec54 kaže...

3,7inch ufff jesu ga digli...

Pa to je dovoljno. A najbolja stvar je ako nisu trebali mijenjati gabarite uređaja naspram iPhonea4. Ja imam Omniu7 sa 4" ekranom i u usporedbi sa iP4 mogu reći da iP4 puno bolje lezi u ruci, dimenzije mi se cine puno bolje ergonomski pogođene nego kod npr. Omnie. A mislim da su toga i u Appleu svijestni pa zato (valjda) i ne žele mijenjati dimenzije.

Kad surfaš,igraš igrice,pregledavaš video sadržaje....sve je to bolje na 4+inch,sve manje mi je nekak sve sgusnuto...pa ako i dimenzije budu malo veče pa kaj, koristio sam dhd i odlično mi je sjedao u ruci čim sam vidio onaj veliki ekran...(;

Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u potpis...
15 godina
neaktivan
offline
iPhone 5 iz Pegatrona?

Imam dugaćke klavirske prste i poprilicno veliku saku :) Ne znam, meni iP4 bolje lezi u ruci, ugodniji mi je za tipkanje u hodu, barem ono malo sto sam ga isprobao. A sta se tice drugih stvari, ne igram bas igrice na mobitelu, surfanje mi se i na iP4 cini ok, a za video sadrzaje "on the go" mi se cin isto dovoljno velik ekran. Ne gledam bas nis duze od 4-5min na mobitelu a i to rijetko.

Sighted but sightless - it is your gift and your curse.
Poruka je uređivana zadnji put sri 6.7.2011 16:08 (toTheCore).
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: iPhone 5 iz Pegatrona?
toTheCore kaže...

Imam dugaćke klavirske prste i poprilicno veliku saku :) Ne znam, meni iP4 bolje lezi u ruci, ugodniji mi je za tipkanje u hodu, barem ono malo sto sam ga isprobao. A sta se tice drugih stvari, ne igram bas igrice na mobitelu, surfanje mi se i na iP4 cini ok, a za video sadrzaje "on the go" mi se cin i isto ok. Ne gledam bas nis duze od 4-5min na mobitelu a i to rijetko.

Sve ovisi za kaj ga koristiš...ako ne bude bar 4inch-a ne uzimam ga jer mi je ekran i na desireu premali bar što se tiče tipkanja i surfanja...

Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u potpis...
15 godina
neaktivan
offline
Re: iPhone 5 iz Pegatrona?
Probaj neki pad pa ćeš vidjeti kako će se ovaj 4 inčni činiti malen.
15 godina
offline
Re: iPhone 5 iz Pegatrona?
dec54 kaže...
toTheCore kaže...
dec54 kaže...

3,7inch ufff jesu ga digli...

Pa to je dovoljno. A najbolja stvar je ako nisu trebali mijenjati gabarite uređaja naspram iPhonea4. Ja imam Omniu7 sa 4" ekranom i u usporedbi sa iP4 mogu reći da iP4 puno bolje lezi u ruci, dimenzije mi se cine puno bolje ergonomski pogođene nego kod npr. Omnie. A mislim da su toga i u Appleu svijestni pa zato (valjda) i ne žele mijenjati dimenzije.

Kad surfaš,igraš igrice,pregledavaš video sadržaje....sve je to bolje na 4+inch,sve manje mi je nekak sve sgusnuto...pa ako i dimenzije budu malo veče pa kaj, koristio sam dhd i odlično mi je sjedao u ruci čim sam vidio onaj veliki ekran...(;

Za takve je jabuka napravila IPad čija je namjena sve to što si tu gore nabrojao.

14 godina
offline
Re: iPhone 5 iz Pegatrona?
Gnjavator kaže...
dec54 kaže...
toTheCore kaže...
dec54 kaže...

3,7inch ufff jesu ga digli...

Pa to je dovoljno. A najbolja stvar je ako nisu trebali mijenjati gabarite uređaja naspram iPhonea4. Ja imam Omniu7 sa 4" ekranom i u usporedbi sa iP4 mogu reći da iP4 puno bolje lezi u ruci, dimenzije mi se cine puno bolje ergonomski pogođene nego kod npr. Omnie. A mislim da su toga i u Appleu svijestni pa zato (valjda) i ne žele mijenjati dimenzije.

Kad surfaš,igraš igrice,pregledavaš video sadržaje....sve je to bolje na 4+inch,sve manje mi je nekak sve sgusnuto...pa ako i dimenzije budu malo veče pa kaj, koristio sam dhd i odlično mi je sjedao u ruci čim sam vidio onaj veliki ekran...(;

Za takve je jabuka napravila IPad čija je namjena sve to što si tu gore nabrojao.

I kako izgledaju razgovori na ipadu? Staviš ga na uho i ideš po gradu....{#}

Ako htc,samsung,SE mogu izdati mob sa 4+inch-a ne znam zkj apple voli te malene ekrančiće...

Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u potpis...
Poruka je uređivana zadnji put čet 14.7.2011 13:18 (dec54).
15 godina
offline
Re: iPhone 5 iz Pegatrona?
dec54 kaže...
Gnjavator kaže...
dec54 kaže...
toTheCore kaže...
dec54 kaže...

3,7inch ufff jesu ga digli...

Pa to je dovoljno. A najbolja stvar je ako nisu trebali mijenjati gabarite uređaja naspram iPhonea4. Ja imam Omniu7 sa 4" ekranom i u usporedbi sa iP4 mogu reći da iP4 puno bolje lezi u ruci, dimenzije mi se cine puno bolje ergonomski pogođene nego kod npr. Omnie. A mislim da su toga i u Appleu svijestni pa zato (valjda) i ne žele mijenjati dimenzije.

Kad surfaš,igraš igrice,pregledavaš video sadržaje....sve je to bolje na 4+inch,sve manje mi je nekak sve sgusnuto...pa ako i dimenzije budu malo veče pa kaj, koristio sam dhd i odlično mi je sjedao u ruci čim sam vidio onaj veliki ekran...(;

Za takve je jabuka napravila IPad čija je namjena sve to što si tu gore nabrojao.

I kako izgledaju razgovori na ipadu? Staviš ga na uho i ideš po gradu....{#}

Ako htc,samsung,SE mogu izdati mob sa 4+inch-a ne znam zkj apple voli te malene ekrančiće...

gdje ti vidiš da se u zaboldanom u podvulenom spominju razgovori?

15 godina
offline
iPhone 5 iz Pegatrona?
 
0 0 hvala 1
16 godina
offline
Re: iPhone 5 iz Pegatrona?
Neka ga, nek kasni što više. Taman nek se pojavi kad mi istekne ugovor. ;-)
Ne uči me, ne govori mi, o svemu znam sve - bez pameti!
15 godina
offline
Re: iPhone 5 iz Pegatrona?
Danny_HR kaže...
Neka ga, nek kasni što više. Taman nek se pojavi kad mi istekne ugovor. ;-)

Opet mislis uzet iP? Ja nakon iP mislim isprobati WP7 nekakav. Naxeem je nahvalio Omniu 7 pa rekoh, zasto ne...

Do kada vi to meni mislite tolerirat?
16 godina
offline
Re: iPhone 5 iz Pegatrona?
Imam 2 ugovora. Na jedan ću sad skoro WP7 neki, a ovaj drugi, na kojem je sad iphone ističe za 15 mjeseci pa taman za iP5.
Ne uči me, ne govori mi, o svemu znam sve - bez pameti!
13 godina
neaktivan
offline
iPhone 5 iz Pegatrona?

Kak se pobogu procesor moze pregrijavat?

Koja je to glupost covjece?

 

Pa Dualci se griju prakticki isto kao i single-core procevi,ako se A4 nije pregrijavao,kako se onda ovo cudo pregrijava?

Moj PC  
0 2 hvala 0
15 godina
offline
Re: iPhone 5 iz Pegatrona?
BMK kaže...

Kak se pobogu procesor moze pregrijavat?

Koja je to glupost covjece?

 

Pa Dualci se griju prakticki isto kao i single-core procevi,ako se A4 nije pregrijavao,kako se onda ovo cudo pregrijava?

Nemam pojma. Pitaj decke iz Gadgeterije odakle im vijest!

Do kada vi to meni mislite tolerirat?
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice