iPhone 7 Plus imat će 256 GB interne memorije?

poruka: 86
|
čitano: 11.813
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "iPhone 7 Plus imat će 256 GB interne memorije?".
12 godina
offline
Re: iPhone 7 Plus imat će 256 GB interne memorije?
rambox kaže...


 i ako kupiš pc ili taj bic, opet će se netko pojaviti i reći za tih 5000kn možeš kupiti 20-25 metara drva i grijat se cijelu zimu.

Look! That turbo has an engine!
16 godina
offline
iPhone 7 Plus imat će 256 GB interne memorije?

i tako u nedogled pa ode tema u klinac ... moderatori moze lock

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
iPhone 7 Plus imat će 256 GB interne memorije?

Koliko se da primjetit najviše se bune oni koji ga neće kupit..zapamtite da svaka roba ima svog kupca!

 
6 0 hvala 0
11 godina
odjavljen
offline
iPhone 7 Plus imat će 256 GB interne memorije?

Thread Locked!

 

Sent from my iPhone 7.

skOOrvy http://www.speedtest.net/result/4656104677.png
Moj PC  
0 2 hvala 0
8 godina
odjavljen
offline
Re: iPhone 7 Plus imat će 256 GB interne memorije?

Ti si to ublazio ;) U originalu je neka druga rijec umjesto kupca ;)

8 godina
neaktivan
offline
iPhone 7 Plus imat će 256 GB interne memorije?

Nemate ni jedni ni drugi pravo. Osobno ne bih kupio iPhone kad se Galaxy S6 nade ispod 3000 kn. Ali u trgovini ti mobiteli imaju slicne cijene. Jednako kao sto Macbook Pro i Dell XPS imaju slicne cijene. Tako da pogresno percipirate Apple a to je glavni razlog netrepeljivosti. Ljudi koji kupuju Apple nisu budale. Apple je ipak neka garancija kvalitete. iPhone ima neke prednosti koje drugi nemaju. Android pak ima neke druge prednosti. I jedni i drugi slijepo branite sto je vase. A cemu to kad sami odredujete kome dajete novce. Ovo je vesela vijest za sve ludake koji trebaju toliko memorije. Ovo povlaci i Android i Windows Phone proizvodace naprijed. Zivjela konkurencija.

 
3 0 hvala 0
16 godina
offline
iPhone 7 Plus imat će 256 GB interne memorije?

tj. beee beee ovca

Moj PC  
1 2 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Re: iPhone 7 Plus imat će 256 GB interne memorije?
4mal kaže...

tj. beee beee ovca

 Ti koji si istreso preko 10K kn za dvije FuryX se nekome rugas da je konzumeristicka ovca? 

16 godina
offline
iPhone 7 Plus imat će 256 GB interne memorije?

ti se javljash daj si pogle pc i ide usporedit graficke sa smartphoneom issss loooool bravo pametni!

bdw opet loshe trolash i srozao si se tj. bio si bolji u istom

Poruka je uređivana zadnji put pon 4.1.2016 18:01 (4mal).
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
iPhone 7 Plus imat će 256 GB interne memorije?

Problem je što je iPhone "skup"?

 

Galaxy S6 se djeli besplatno?

 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: iPhone 7 Plus imat će 256 GB interne memorije?
Syke kaže...

Problem je što je iPhone "skup"?

 

Galaxy S6 se djeli besplatno?

 razlika je u tome što samsung zbilja napravi flagship. A apple napravi nešto prosječno. ali ga svejedno promoviraju kao flagship (što u apple ponudi i jeste). i tu onda nastaje pomutnja, plaćati skupo brend ili vrhunsku tehnologiju.

 

netko voli brend netko tehnologiju... a zašto oni prvi više vole brend obično ima veze sa dužinom.

14 godina
offline
Re: iPhone 7 Plus imat će 256 GB interne memorije?
ranko091 kaže...

 razlika je u tome što samsung zbilja napravi flagship. A apple napravi nešto prosječno. ali ga svejedno promoviraju kao flagship (što u apple ponudi i jeste). i tu onda nastaje pomutnja, plaćati skupo brend ili vrhunsku tehnologiju.

 

netko voli brend netko tehnologiju... a zašto oni prvi više vole brend obično ima veze sa dužinom.

 Netko voli da mu mobitel radi (jednostavno)....

Swedish latin super funk.
13 godina
offline
Re: iPhone 7 Plus imat će 256 GB interne memorije?
ranko091 kaže...
Syke kaže...

Problem je što je iPhone "skup"?

 

Galaxy S6 se djeli besplatno?

 razlika je u tome što samsung zbilja napravi flagship. A apple napravi nešto prosječno. ali ga svejedno promoviraju kao flagship (što u apple ponudi i jeste). i tu onda nastaje pomutnja, plaćati skupo brend ili vrhunsku tehnologiju.

 

netko voli brend netko tehnologiju... a zašto oni prvi više vole brend obično ima veze sa dužinom.

A zašto oni drugi vole tehnologiju, jer su mali ali tehničari?????

ATJ Lučko
8 godina
odjavljen
offline
Re: iPhone 7 Plus imat će 256 GB interne memorije?
sirka666 kaže...
ranko091 kaže...

 razlika je u tome što samsung zbilja napravi flagship. A apple napravi nešto prosječno. ali ga svejedno promoviraju kao flagship (što u apple ponudi i jeste). i tu onda nastaje pomutnja, plaćati skupo brend ili vrhunsku tehnologiju.

 

netko voli brend netko tehnologiju... a zašto oni prvi više vole brend obično ima veze sa dužinom.

 Netko voli da mu mobitel radi (jednostavno)....

 S6 ne radi? Hm onda ja imam neki poseban jer moj radi odlicno...

15 godina
offline
Re: iPhone 7 Plus imat će 256 GB interne memorije?
ATJLučko kaže...
ranko091 kaže...
...

netko voli brend netko tehnologiju... a zašto oni prvi više vole brend obično ima veze sa dužinom.

A zašto oni drugi vole tehnologiju, jer su mali ali tehničari?????

 dužina je bila sinonim za kurčenje. ali sam to napisao metaforički da se ljudi ne ljute. (i da ne popijem kakav karton :D )

 

al eto kad se mora objasnit. moderatori ne zamjerajte. :)

13 godina
offline
Re: iPhone 7 Plus imat će 256 GB interne memorije?
ranko091 kaže...
Syke kaže...

Problem je što je iPhone "skup"?

 

Galaxy S6 se djeli besplatno?

 razlika je u tome što samsung zbilja napravi flagship. A apple napravi nešto prosječno. ali ga svejedno promoviraju kao flagship (što u apple ponudi i jeste). i tu onda nastaje pomutnja, plaćati skupo brend ili vrhunsku tehnologiju.

 

netko voli brend netko tehnologiju... a zašto oni prvi više vole brend obično ima veze sa dužinom.

 A što je to prosječno kod Apple-a? Ne volim ih niti branim, ali činjenica je da iPhone spada u flagship. SoC koji koristi je brutalan u single thread, Snapdragon i Exynos nisu ni blizu, u multi je rang 810. Nema throtlinga, štedljiv je, a GPU je svijet za sebe, daleko ispred konkurencije. Jedini koriste NVMe memoriju koja je brzinom blizu destop SSD, opet daleko ispred konkurencije. Kamera ove godine je mrvu ispod S6, ali i dalje vrhunska. Ekran iako nije visoke rezolucije, je najbolji IPS na smartphoneu.

Dakle, nije samo za one koji pate za brand, nego i za geekove kojih je, ja mislim, većina na forumu

16 godina
offline
Re: iPhone 7 Plus imat će 256 GB interne memorije?
Apachy kaže...
rambox kaže...


 i ako kupiš pc ili taj bic, opet će se netko pojaviti i reći za tih 5000kn možeš kupiti 20-25 metara drva i grijat se cijelu zimu.

Nije poanta šta moš kupit, ali je zgodno nabrojit kaj sve korisnog moš kupit za cjenu jednog "marketinški prenapuhanog harwderskog smeča".Bitan je omjer uloženo-dobiveno, a tu gadno smrde svi ti bolesno preskupi Pametnjakovič telefoni.

 

Eto več je 2016 godina, a preskupi Jabučarski mulac još uvijek nema led lampice za propuštene pozive ili poruke itd.Dakle ako si propustil poruku ili poziv, pogledom na telefon dobit češ samo ništa mrkli mrak.Apple je valjda i to patentiral, dakle moraš upalit ili nekaj na telefonu pritisnut da vidiš jel imaš propušten poziv ili SMS.

 

Kad smo več tu jel, ajmo recimo vidit kako je to vrlo elegantno rješila danas nepostoječa firma.Dakle samo četri godina star uređaj, pa nema frke eh ta led lampica čudo neviđeno fučkaj ga.

 

 

 

"In most cases, everything comes down to giving people choices. But this time, Apple simply can't do that, because implementing a LED might have an impact on the design of the iPhone. The company has what it takes to make it look really stunning, but at the same time, it's a risky call that some potential buyers might not like.

 

So what do you think? Should the next iPhone come with an LED notification light or not?"

 

 

A jest pa da tu je kvaka, "ne moš led lampicu nakačit na mob to če shebat dizajnersku filozofiju".Ipak treba priznat jel, samo ružni i dizajnerski iznimno neugodni Mobeki imaju ovakve opcije.

 

https://www.malwarebytes.org/antiexploit/index.html
8 godina
odjavljen
offline
iPhone 7 Plus imat će 256 GB interne memorije?

Pa nije bas da stavljaju sijalicu od 100w na mob ;) Pa na galaxy se ta ledica i ne vidi ako ne svijetli. Moras se dobro zagledati da je vidis...Definitivno ne narusava nista...

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: iPhone 7 Plus imat će 256 GB interne memorije?
zuper kaže...
ranko091 kaže...
Syke kaže...

Problem je što je iPhone "skup"?

 

Galaxy S6 se djeli besplatno?

 razlika je u tome što samsung zbilja napravi flagship. A apple napravi nešto prosječno. ali ga svejedno promoviraju kao flagship (što u apple ponudi i jeste). i tu onda nastaje pomutnja, plaćati skupo brend ili vrhunsku tehnologiju.

 

netko voli brend netko tehnologiju... a zašto oni prvi više vole brend obično ima veze sa dužinom.

 A što je to prosječno kod Apple-a? Ne volim ih niti branim, ali činjenica je da iPhone spada u flagship. SoC koji koristi je brutalan u single thread, Snapdragon i Exynos nisu ni blizu, u multi je rang 810. Nema throtlinga, štedljiv je, a GPU je svijet za sebe, daleko ispred konkurencije. Jedini koriste NVMe memoriju koja je brzinom blizu destop SSD, opet daleko ispred konkurencije. Kamera ove godine je mrvu ispod S6, ali i dalje vrhunska. Ekran iako nije visoke rezolucije, je najbolji IPS na smartphoneu.

Dakle, nije samo za one koji pate za brand, nego i za geekove kojih je, ja mislim, većina na forumu

 Jedino sta ih vadi van da sve radi kako treba je iOS koji nije uopce zahtjevan. Htio vi vidjeti taj isti SoC sa par widgeta i tavih stvari na ekranu. Daleko bolji IPS se nalazi na LG modelima. 

https://www.youtube.com/user/crazypeopleteamcro
13 godina
offline
Re: iPhone 7 Plus imat će 256 GB interne memorije?
ranko091 kaže...
ATJLučko kaže...
ranko091 kaže...
...

netko voli brend netko tehnologiju... a zašto oni prvi više vole brend obično ima veze sa dužinom.

A zašto oni drugi vole tehnologiju, jer su mali ali tehničari?????

 dužina je bila sinonim za kurčenje. ali sam to napisao metaforički da se ljudi ne ljute. (i da ne popijem kakav karton :D )

 

al eto kad se mora objasnit. moderatori ne zamjerajte. :)

U redu kolega, ali onda objasnite zašto je sinonim tehnologija????? 

Ako je duljina quhurčenje, tehnologija je za snobizam, prekakavanje, nešto peto deseto??????

ATJ Lučko
14 godina
neaktivan
offline
iPhone 7 Plus imat će 256 GB interne memorije?

Ljudi dragi, pogledajte cijene iPhonea na Njuškalu i Samsunga, tu je glavna razlika, kada se iPhone prodaje kao polovni opet dobiješ dobru lovu a Samsung za pola godine padne cijena 40% i dođe do toga da ga je neisplativo prodavat. Danas se na Njuškalu S6 može pronać za 2500 kn a iPhone 6 teško ispod 4000 kn.

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: iPhone 7 Plus imat će 256 GB interne memorije?
SimeKZ kaže...

 Jedino sta ih vadi van da sve radi kako treba je iOS koji nije uopce zahtjevan. Htio vi vidjeti taj isti SoC sa par widgeta i tavih stvari na ekranu. Daleko bolji IPS se nalazi na LG modelima. 

 Sintetički benchmarci ne lažu. Taj SoC je sila. Ekran na G4 je jak na kontrastu, ali preciznost boja mu nije na iPhone razini. Apple stvarno puno pažnje daje kalibraciji ekrana

15 godina
offline
Re: iPhone 7 Plus imat će 256 GB interne memorije?
ATJLučko kaže...

U redu kolega, ali onda objasnite zašto je sinonim tehnologija????? 

Ako je duljina quhurčenje, tehnologija je za snobizam, prekakavanje, nešto peto deseto??????

 pa ovo je manje više tehnološki forum. a to znači da ljudi manje više znaju tematiku o kojoj pričaju. i to neki do takvih detalja da je jednostavno nepotrebno, ali oni to vole i to ih veseli.

 

e sad. napiši koji imaš iphone i ispucaj sve što znaš o njegovom HW. ali u detalje kao i svaki pravi znalac svog mobitela. pa ako mi se svidi, priznat ću da si kupio mobitel jer znaš apsolutno sve o njemu, i da znaš što si kupio i da cijeniš dobiveno uloženo. u suprotnom...

13 godina
offline
Re: iPhone 7 Plus imat će 256 GB interne memorije?
ranko091 kaže...
ATJLučko kaže...

U redu kolega, ali onda objasnite zašto je sinonim tehnologija????? 

Ako je duljina quhurčenje, tehnologija je za snobizam, prekakavanje, nešto peto deseto??????

 pa ovo je manje više tehnološki forum. a to znači da ljudi manje više znaju tematiku o kojoj pričaju. i to neki do takvih detalja da je jednostavno nepotrebno, ali oni to vole i to ih veseli.

 

e sad. napiši koji imaš iphone i ispucaj sve što znaš o njegovom HW. ali u detalje kao i svaki pravi znalac svog mobitela. pa ako mi se svidi, priznat ću da si kupio mobitel jer znaš apsolutno sve o njemu, i da znaš što si kupio i da cijeniš dobiveno uloženo. u suprotnom...

Kolega, kolega!!!! 

Ad1; prvi ste počeli sa pametovanjem, kao da sam ja neka kumica sa plaća, hehehehehehe! Pa i one već sada delaju sa informatičkim gadgetima, da ja ne bih znao kakav je ovo forum, malo više fer komunikacija! 

Ad2; za vašu informaciju, imam iPhone 6 Plus, 64GB interne memorije, što je za početak dosta informacija! Kada ubuduće od nekoga nešto tražite, morate prvo nešto i vi sami pokazati znanja o svojem gadgetu! Ako želite nastaviti komunikaciju, čekam vaš promptni odgovor!

ATJ Lučko
12 godina
offline
Re: iPhone 7 Plus imat će 256 GB interne memorije?
ranko091 kaže...
Syke kaže...

Problem je što je iPhone "skup"?

 

Galaxy S6 se djeli besplatno?

 razlika je u tome što samsung zbilja napravi flagship. A apple napravi nešto prosječno. ali ga svejedno promoviraju kao flagship (što u apple ponudi i jeste). i tu onda nastaje pomutnja, plaćati skupo brend ili vrhunsku tehnologiju.

 

netko voli brend netko tehnologiju... a zašto oni prvi više vole brend obično ima veze sa dužinom.

 vrhunsku tehnologiju? Zaista nisam ljubitelj iPhonea ali on je u zadnjoj verziji donio tehnologiju dok je Samsung donio...što točno? zakrivljene neergonomske rubove ekrana? To sto ce netko donijeti koji MHz ili koju jezgru vise nije tehnologija i to se u korelaciji sa softwareom istopi vrlo brzo. Forcetouch je valjda jedini tehnoloski iskorak medju smartphoneovima u zadnje 3 godine. Ni to nije nekakav dealbreaker ali puno vise nego sto je Samsung donio ikad.

8 godina
odjavljen
offline
Re: iPhone 7 Plus imat će 256 GB interne memorije?

Ako zanemarimo da  to nije appleova tehnologija i da iphone nije prvi mob sa forcetouch ekranom...

 

http://www.theverge.com/2015/9/2/9244015/huawei-mate-s-force-touch-availability-price

12 godina
offline
Re: iPhone 7 Plus imat će 256 GB interne memorije?
Torent kaže...

Ako zanemarimo da  to nije appleova tehnologija i da iphone nije prvi mob sa forcetouch ekranom...

 

http://www.theverge.com/2015/9/2/9244015/huawei-mate-s-force-touch-availability-price

 Pa nije niti Touch ID, pa ga je jedini apple napravio kako spada, i od tada ga svi koriste.

15 godina
offline
Re: iPhone 7 Plus imat će 256 GB interne memorije?
ATJLučko kaže...

Kolega, kolega!!!! 

Ad1; prvi ste počeli sa pametovanjem, kao da sam ja neka kumica sa plaća, hehehehehehe! Pa i one već sada delaju sa informatičkim gadgetima, da ja ne bih znao kakav je ovo forum, malo više fer komunikacija! 

Ad2; za vašu informaciju, imam iPhone 6 Plus, 64GB interne memorije, što je za početak dosta informacija! Kada ubuduće od nekoga nešto tražite, morate prvo nešto i vi sami pokazati znanja o svojem gadgetu! Ako želite nastaviti komunikaciju, čekam vaš promptni odgovor!

 evo. :D http://www.gsmarena.com/sony_xperia_z-5204.php

 

s tim da imam c6603 verziju sa LTE, otključao bootloader. te bacio na njega par custom romova, dva puta ga zbrikao i vratio u život. te sam ga rastavio i zamijenio jedan antenski kabel što mi je puknuo.

 

koristim ga koliko god mogu. čak to te mjere da sam gledao uzet wifi utičnice, prekidače i sijalice. pa da mogu preko njega kontrolirat većinu toga u kući. na komp sam ga spojio preko unified remote, te ga koristim kao daljinski za svaku iole poznatiju aplikaciju na kompu...

8 godina
odjavljen
offline
Re: iPhone 7 Plus imat će 256 GB interne memorije?
Ali je nije apple donio. Kao ni bilo sta drugo.
12 godina
offline
Re: iPhone 7 Plus imat će 256 GB interne memorije?
Torent kaže...

Ako zanemarimo da  to nije appleova tehnologija i da iphone nije prvi mob sa forcetouch ekranom...

 

http://www.theverge.com/2015/9/2/9244015/huawei-mate-s-force-touch-availability-price

 Ja to dobro znam. Medjutim, ako se Apple toga uhvatio onda ce to i napraviti da na nesto lici i globalno popularizirati. Apple nikad nije bio inovator ali sigurno je prvi u promicanju tehnologija. Apple je forcetouch uveo na Apple watchu (a to ti i pise u clanku ako ne citas samo naslove) i najavio isto za buducu (sad vec postojecu) liniju smartphonea. Nitko nije ni sumnjao da ce svi ostali pozuriti s istim.

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice