iPhone 8 Plus ima problem s napuhavanjem baterije

poruka: 52
|
čitano: 9.580
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "iPhone 8 Plus ima problem s napuhavanjem baterije".
9 godina
offline
iPhone 8 Plus ima problem s napuhavanjem baterije

Pa to je besplatni feature, model 8 Plus pretvara se u 8 Plus Plus.

Neću se čuditi ako Apple započne zamjenu uređaja ali ne bi me iznenadilo ni da odglume gljivu i zamijene samo oštećene uređaje.

 
35 0 hvala 0
15 godina
offline
iPhone 8 Plus ima problem s napuhavanjem baterije

Feature 😀

Poruka je uređivana zadnji put pon 2.10.2017 10:14 (zzz).
Moj PC  
20 0 hvala 0
15 godina
offline
iPhone 8 Plus ima problem s napuhavanjem baterije

Pa to je bar lako srediti, ovoriš mobitel i zamijeniš bateriju.

Oooops,  zaboravio sam da se kod njega ne može tek tako mijenjati baterija

 
7 2 hvala 0
15 godina
offline
iPhone 8 Plus ima problem s napuhavanjem baterije

podsjeca me na nesto http://www.bug.hr/pretraga/?s=bug&q=samsung%20galaxy%20note%207

 

isti drek, drugo pakovanje.

Linux, Arch Linux.
 
9 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: iPhone 8 Plus ima problem s napuhavanjem bater
Ante kaže...

podsjeca me na nesto http://www.bug.hr/pretraga/?s=bug&q=samsung%20galaxy%20note%207

 

isti drek, drugo pakovanje.

Upućeni znaju da to i je Samsung, neupućeni gutaju bajke.

Give a man a mask and he will show you his true face
16 godina
offline
iPhone 8 Plus ima problem s napuhavanjem baterije

Da možda plate više od 4$ za tu bateriju ne bi imali takvih problema. Ali zašto bi kad mogu bargin komponente ugradit za 200$ i mobitel prodat za 800$.
Ako se netko bude žalio, to će popraviti ili osporavati da su ljudi krivo punjače koristili (ali na kraju popraviti).

 

Nažalost dokle god ima ovaca (ne mislim samo na Applove), će komapnije raditi kako im se prohtije, jer u kapitalizmu bez ovaca bili bi kažnjeni (ljudi ne bi kupovali), dok ovako se ne bude desilo ništa.
A te iste korporacije su krenule iz godine u godinu radit propuste (Samsung, Apple), jer nemaju nikakve gubitke radi toga.

Moj PC  
18 2 hvala 0
13 godina
offline
iPhone 8 Plus ima problem s napuhavanjem baterije

bolje da se napuhnu nego da eksplodiraju.... Dakle sigurnosno bolji dizajn nego onih što su eksplodirali... 

 
7 19 hvala 0
12 godina
offline
Re: iPhone 8 Plus ima problem s napuhavanjem bater
Amazing....
vicious
Moj PC  
7 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
iPhone 8 Plus ima problem s napuhavanjem baterije

Širite laži i obmane kako vas nije stid.

Iz slike se jasno vidi kako korisnik istog uređaja krivo drži uređaj u rucu i samim time je on krivac za ovaj nemili događaj koji se dogodio s njegovim uređajem jer nije detaljno procitao naše upute.

 
34 0 hvala 0
10 godina
suspendiran
offline
iPhone 8 Plus ima problem s napuhavanjem baterije

To je zato jer su korisnici griješili i previše napunili bateriju. Kad je baterija na svojih 60-70% onda više neće biti napuhnuta i vratiti će se u normalu. Glupost da ovo prijavljuju kao grešku.

 

Kao i kad previše dižeš utege pa su ti mišići "napuhnuti"!

Moj PC  
19 0 hvala 0
14 godina
online
iPhone 8 Plus ima problem s napuhavanjem baterije

Besplatan zakrivljeni ekran

 
27 1 hvala 0
11 godina
offline
iPhone 8 Plus ima problem s napuhavanjem baterije

Ako se ponovi slučaj Note 7, Apple 2018 može očekivat najbolje poslovne rezultate ikad. 

 
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: iPhone 8 Plus ima problem s napuhavanjem bater
ivanv000 kaže...

Pa to je bar lako srediti, ovoriš mobitel i zamijeniš bateriju.

Oooops,  zaboravio sam da se kod njega ne može tek tako mijenjati baterija

 Ovdje zamjena baterije ne dolazi u obzir iz jasnh razloga ali ono što mi nije jasno je drugi dio tvog posta. Baterija na iphoneima se mijenja kao i na svakom modernom flagshipu, samo lakše.

16 godina
odjavljen
offline
iPhone 8 Plus ima problem s napuhavanjem baterije

Ja ne znam nista o tome ali ostavit cu komentar tako da kasnije mogu reci da sam sudjelovao u raspravi o problemima sa baterijom na novom ajfonu. Dobro dodje u CV-u...

Freak Show Inc.
 
44 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
iPhone 8 Plus ima problem s napuhavanjem baterije

One more thing :D 

Al ako tjesi, ne eksplodira

potpis :D
Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
offline
iPhone 8 Plus ima problem s napuhavanjem baterije

opet kopiraju konkurenciju uvodeći tehnologiju telefona na napuhavanje kao svoju. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
31 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: iPhone 8 Plus ima problem s napuhavanjem bater
Friday kaže...

Ja ne znam nista o tome ali ostavit cu komentar tako da kasnije mogu reci da sam sudjelovao u raspravi o problemima sa baterijom na novom ajfonu. Dobro dodje u CV-u...

Htio to čovjek priznati ili ne, ali jedan od boljih, pametnijih i mudrijih komentara nisam dugo pročitao!

 

A nije da nešt preferiram "petka"!

16 godina
odjavljen
offline
Re: iPhone 8 Plus ima problem s napuhavanjem bater
Jehonan kaže...

 

A nije da nešt preferiram "petka"!

 

Zvucis ko moja zena...

Freak Show Inc.
15 godina
offline
Re: iPhone 8 Plus ima problem s napuhavanjem bater
Friday kaže...

Ja ne znam nista o tome ali ostavit cu komentar tako da kasnije mogu reci da sam sudjelovao u raspravi o problemima sa baterijom na novom ajfonu. Dobro dodje u CV-u...

 Care!

Gods are fragile things; they may be killed by a whiff of science or a dose of common sense. – Chapman Cohen
14 godina
offline
Re: iPhone 8 Plus ima problem s napuhavanjem bater
Friday kaže...
Jehonan kaže...

 

A nije da nešt preferiram "petka"!

 

Zvucis ko moja zena...

, a onda si najebo!

 

Mislim, ja ti na to gledam kao na kompliment .

 

Pozdrav gospođi!

 

P.S.

Moš mislit, kad moja ovo pročita! Mila majko...

7 godina
offline
iPhone 8 Plus ima problem s napuhavanjem baterije

Petče, jesi skužio da si zarobljen među dvojicom s "one" strane :)

https://i.imgur.com/FaOi9As.png

 

Koliko god ne znao, čini mi se da će netko kompajlirati kernel, htio on to ili ne....

Takva je sudbina jadnog napačenog pingvinskog naroda.

Kruha i igala...
Poruka je uređivana zadnji put pon 2.10.2017 12:30 (fer-de-lance).
 
5 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: iPhone 8 Plus ima problem s napuhavanjem bater
Mislim da je cijela ova priča prenapuhana...
But Father, I have dreams and courage, and the name of an excellent cosmetic surgeon. Fear not, one day word will reach you of the success of me, the great Eskimo actor, Jennifer Love Hewitt.
Moj PC  
48 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
iPhone 8 Plus ima problem s napuhavanjem baterije

sad bar imaju zakrivljeni ekran

 
6 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: iPhone 8 Plus ima problem s napuhavanjem bater
gkelekov kaže...

Da možda plate više od 4$ za tu bateriju ne bi imali takvih problema. Ali zašto bi kad mogu bargin komponente ugradit za 200$ i mobitel prodat za 800$.
Ako se netko bude žalio, to će popraviti ili osporavati da su ljudi krivo punjače koristili (ali na kraju popraviti).

 

Nažalost dokle god ima ovaca (ne mislim samo na Applove), će komapnije raditi kako im se prohtije, jer u kapitalizmu bez ovaca bili bi kažnjeni (ljudi ne bi kupovali), dok ovako se ne bude desilo ništa.
A te iste korporacije su krenule iz godine u godinu radit propuste (Samsung, Apple), jer nemaju nikakve gubitke radi toga.

 A zamisli ti koliko je to novaca, 4$ više po jednom uređaju. Pa jadničci bi propali, jer ne bi imali 400% zarade, nego samo 395%. Stvarno, Apple je firma koja vrlo uspješno producira veliku količinu ovćica, ali neka im bude kada to žele. Lako bi se moglo dogoditi da im se to kad - tad obije o glavu. Ali, kao što je netko prije rekao, to sa napuhavanjem baterija je trend kojeg je započeo Samsung, pa onda što i oni ne bi malo isprobali. Ljudi najbolje nauče lekcije kada ih se zvekne po glavi ili po džepu, pa će i oni naučiti da je ponekad jeftinije staviti skuplje i bolje dijelove, a ne cicijašiti na svakom centu i uzimati pregoleme zarade. I onako usput, Friday, komentar ti je vrhunski

dolazim odmah - Godo
9 godina
neaktivan
offline
Re: iPhone 8 Plus ima problem s napuhavanjem bater
A jesu picajzle...
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
iPhone 8 Plus ima problem s napuhavanjem baterije

Svake godine ista priča. Od desetine tisuća prodanih komada dva se napuhala i sad je to vijest. Pa dva bi se napuhala da kamenje prodaješ. Zemlja se i dalje okreće, Arsenal je i dalje četvrti, move along, nothing to see here

Nećemo dividende, hoćemo veće lopate!
 
11 0 hvala 1
8 godina
odjavljen
offline
Re: iPhone 8 Plus ima problem s napuhavanjem bater
učo kaže...
....

 A zamisli ti koliko je to novaca, 4$ više po jednom uređaju. Pa jadničci bi propali, jer ne bi imali 400% zarade, nego samo 395%. Stvarno, Apple je firma koja vrlo uspješno producira veliku količinu ovćica, ali neka im bude kada to žele. Lako bi se moglo dogoditi da im se to kad - tad obije o glavu. Ali, kao što je netko prije rekao, to sa napuhavanjem baterija je trend kojeg je započeo Samsung, pa onda što i oni ne bi malo isprobali. Ljudi najbolje nauče lekcije kada ih se zvekne po glavi ili po džepu, pa će i oni naučiti da je ponekad jeftinije staviti skuplje i bolje dijelove, a ne cicijašiti na svakom centu i uzimati pregoleme zarade. I onako usput, Friday, komentar ti je vrhunski

 Iz tvoje perspektive to je 5 USD a iz appleove perspektive to je 4 USD put broj komada. Neka je 20 miliona prodatih ti racunaj. To je cisti profit prije oporezivanja....

hrvooje kaže...

Svake godine ista priča. Od desetine tisuća prodanih komada dva se napuhala i sad je to vijest. Pa dva bi se napuhala da kamenje prodaješ. Zemlja se i dalje okreće, Arsenal je i dalje četvrti, move along, nothing to see here

 E to sam i ja govorio za note 7. Big deal....

16 godina
offline
iPhone 8 Plus ima problem s napuhavanjem baterije

To je opcija za spašavanje u slučaju sa se počmeš utapat, uključiš opciju samonapuhavanje i mobitel te izvuče na površinu. Genijalno!

Uh, što volim ovaj režim - drugi rade a ja ležim
Moj PC  
9 0 hvala 0
14 godina
offline
iPhone 8 Plus ima problem s napuhavanjem baterije

A pa morali su opravdat cijenu sa nekom "posebnošću" 

 

Some people are so poor... all they have is money!
Moj PC  
1 0 hvala 0
7 godina
offline
iPhone 8 Plus ima problem s napuhavanjem baterije

to je normalan migracijski ciklus, u kasnu jesen se mogu vidjeti cijela jata, napuhnu se radi nepravilnog držanja te odlete haptic feedbackom u cupertino na konzultacije s upravom, na proljeće se vraća vlasniku na parenje s detaljnim user manualom...

ravna zemlja i šupalj mjesec
 
5 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice