I za iPod se u Zagrebu stoji u redu

poruka: 157
|
čitano: 17.031
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "I za iPod se u Zagrebu stoji u redu".
16 godina
neaktivan
offline
I za iPod se u Zagrebu stoji u redu

Mogu naši prodavači i prodavačice proći 16 Sales Training akademija ali nikako da im se vidi osmijeh na licu i dobro raspoloženje kad im kupac dođe u dućan. Daleko smo od pravih Apple Storeova. 

 
9 2 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
I za iPod se u Zagrebu stoji u redu

Stajati u redu od 3 ujutro zbog MP3 playera? O, moj Bože...

Moj PC  
43 3 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
I za iPod se u Zagrebu stoji u redu

Okrenite se, pa pogledajte one što stoje u redu za koricu kruha...

Poruka je uređivana zadnji put sub 6.11.2010 18:09 (Riker).
Moj PC  
49 0 hvala 2
16 godina
offline
I za iPod se u Zagrebu stoji u redu

"Svi zaposleni u prodaji prošli su posebno školovanje - Apple Sales Training Academy što bi  kupcima trebalo omogućiti doživljaj kupovanja i upoznavanja proizvoda  na način na koji su navikli kupci u drugim metropolama."

 

Zašto mi ovaj podebljani dio ovako morbidno zvuči?! {#}

...ali sutra, dragi moj Samsone, trofej i slava neće nas zaobići!
Moj PC  
17 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: I za iPod se u Zagrebu stoji u redu
Mirko935 kaže...

Stajati u redu od 3 ujutro zbog MP3 playera? O, moj Bože...

Ne zbog MP3 playera, nego 50% popusta ;) A kad taj popust znaci 900kn, za nekog ko ga je ionak htio kupiti netreba drugi razlog ;)

Osim tog taj iPod nije samo MP3 player, nego i video player, džepna HD kamera, uređaj za video konferenciju, rokovnik, GPS uređaj,

web browser, preglednik slika, dobar je za korištenje miliona aplikacija

(npr.medicinski fakultet u Americi koristi ga u edukativne svrhe i razvio je aplikacije za studente kao pomoc pri ucenju),

a u zadnje vrijeme i kao đepna konzola (oduzima lagano dio kolača PSP-u). Da još nabrajam? {#}

Moj obican 'MP3  player' star par godina nemože ništa od toga osim sviranja mjuze.. {#}

U svakom slucaju iPod a i svi ostali 'MP3 playeri' su evolvuirali u neku novu kategoriju i glazba ima je postala samo jedna od kategorija.

Po meni best buy uređaj za ljude koji žele mogučnosti iPhona zbog zabave a ne telekomunikacijskih mogučnosti a za istog nemaju para {#}

Poruka je uređivana zadnji put pet 5.11.2010 22:17 (alen-c).
15 godina
neaktivan
offline
I za iPod se u Zagrebu stoji u redu

Hrpa idiota.

Aj ken ekses jor majnd tru jor drimz
Moj PC  
37 7 hvala 0
16 godina
offline
RE: I za iPod se u Zagrebu stoji u redu
alen-c kaže...

Ne zbog MP3 playera, nego 50% popusta ;) A kad taj popust znaci 900kn, za nekog ko ga je ionak htio kupiti netreba drugi razlog ;)

Osim tog taj iPod nije samo MP3 player, nego i video player, đepna HD kamera, uređaj za video konferenciju, rokovnik, GPS uređaj,

web browser, preglednik slika, dobar je za korištenje miliona aplikacija...

Prijatelju moj, sve to stoji, al da je "DŽEPNI" ne stoji!   {#}

...ali sutra, dragi moj Samsone, trofej i slava neće nas zaobići!
16 godina
neaktivan
offline
I za iPod se u Zagrebu stoji u redu

Mora da je tih 100 komada iPoda proizvodni škart.{#}

"Oh, yeah, it was sooo easy, I can't believe it... No, it wasn't" (Mika)
Moj PC  
6 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
I za iPod se u Zagrebu stoji u redu

Žalosno je što svi pljuju a niko nezna dobar argument napisat...

Udri brigu na veselje...
Moj PC  
11 8 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: I za iPod se u Zagrebu stoji u redu
alen-c kaže...
Mirko935 kaže...

Stajati u redu od 3 ujutro zbog MP3 playera? O, moj Bože...

Ne zbog MP3 playera, nego 50% popusta ;) A kad taj popust znaci 900kn, za nekog ko ga je ionak htio kupiti netreba drugi razlog ;)

Osim tog taj iPod nije samo MP3 player, nego i video player, đepna HD kamera, uređaj za video konferenciju, rokovnik, GPS uređaj,

web browser, preglednik slika, dobar je za korištenje miliona aplikacija

(npr.medicinski fakultet u Americi koristi ga u edukativne svrhe i razvio je aplikacije za studente kao pomoc pri ucenju),

a u zadnje vrijeme i kao đepna konzola (oduzima lagano dio kolača PSP-u). Da još nabrajam? {#}

Moj obican 'MP3  player' star par godina nemože ništa od toga osim sviranja mjuze.. {#}

U svakom slucaju iPod a i svi ostali 'MP3 playeri' su evolvuirali u neku novu kategoriju i glazba ima je postala samo jedna od kategorija.

Po meni best buy uređaj za ljude koji žele mogučnosti iPhona zbog zabave a ne telekomunikacijskih mogučnosti a za istog nemaju para {#}

Da mi ga daju besplatno, ne bih stajao od 3 ujutro ni u kakvom redu. Kako je moguće da jedna zaposlena, ozbiljna osoba uopće ima vremena za ovakvu glupost?

 

Hvala za promidžbenu poruku, ja mislio da samo mp3 svira; mora da si se osjećao čarobno popisivajući velebne funkcije Appleovog veličanstvenog MP3 playera.

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 5.11.2010 13:09 (Mirko935).
15 godina
neaktivan
offline
RE: I za iPod se u Zagrebu stoji u redu
Daniman123 kaže...

Žalosno je što svi pljuju a niko nezna dobar argument napisat...

Kako ne?

 

Pa napisao sam. Cuj, cekanje u redu za komad hardvera. Sta drugo nego idiotizam?

Aj ken ekses jor majnd tru jor drimz
16 godina
neaktivan
offline
RE: I za iPod se u Zagrebu stoji u redu
Daniman123 kaže...

Žalosno je što svi pljuju a niko nezna dobar argument napisat...

 Nisam pljuvao, zato sam stavio smajlic. Stvar sama po sebi nije losa i ovih 900 kn i jest razumna cijena i cudi me to od applea, pogotovo zato jer sam prije 5 g svoj nano platio 1700 kn.

"Oh, yeah, it was sooo easy, I can't believe it... No, it wasn't" (Mika)
14 godina
protjeran
offline
RE: I za iPod se u Zagrebu stoji u redu
VirtUoso kaže...
Daniman123 kaže...

Žalosno je što svi pljuju a niko nezna dobar argument napisat...

Kako ne?

 

Pa napisao sam. Cuj, cekanje u redu za komad hardvera. Sta drugo nego idiotizam?

  Napisao si ''Hrpa idiota''

Zato jer sjede na hladnom betonu ili zato jer kupuju komad hardvera...

Da si to odma rekao nebih ovako reagirao jer se slažem sa tobom...

Kada sam ćuo da su ljudi kanpirali pred iphonom, WoW-om, PS3, U2 kartama... Izgubili su 2 dana samo kako bi što prije zaigrali

Pudge kaže...
Daniman123 kaže...

Žalosno je što svi pljuju a niko nezna dobar argument napisat...

  Nisam pljuvao, zato sam stavio smajlic. Stvar sama po sebi nije losa i ovih 900 kn i jest razumna cijena i cudi me to od applea, pogotovo zato jer sam prije 5 g svoj nano platio 1700 kn.

  Na tebe nisam mislio :)

Inaće ja sam svoj 4g platio 350 {#}  A ovo je super cijena za jedan tako močan player (ijako ga nebih playerom)....

Udri brigu na veselje...
14 godina
protjeran
offline
I za iPod se u Zagrebu stoji u redu

Ajd najte baš pljuvat po Apflinu, ni ja baš nisam obožavatelj al da imam MacBook bil bi ko pevec na đubru {#}

bolje haker nego šljaker
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: I za iPod se u Zagrebu stoji u redu
cro_blue kaže...

"Svi zaposleni u prodaji prošli su posebno školovanje - Apple Sales Training Academy što bi kupcima trebalo omogućiti doživljaj kupovanja i upoznavanja proizvoda  na način na koji su navikli kupci u drugim metropolama."

 

Zašto mi ovaj podebljani dio ovako morbidno zvuči?! {#}

HAHAHAH!

To ti u prijevodu znaci da ti prodaju muda pod bubrege.

ROFL!

Obozavam taj nacin na koji Apple sve u vezi svojeg proizvoda preforumlira tako da ljepse zvuci i da zavara kupca.

- Psiho246
14 godina
protjeran
offline
RE: I za iPod se u Zagrebu stoji u redu
Psiho246 kaže...
cro_blue kaže...

"Svi zaposleni u prodaji prošli su posebno školovanje - Apple Sales Training Academy što bi  kupcima trebalo omogućiti doživljaj kupovanja i upoznavanja proizvoda  na način na koji su navikli kupci u drugim metropolama."

 

Zašto mi ovaj podebljani dio ovako morbidno zvuči?! {#}

HAHAHAH!

To ti u prijevodu znaci da ti prodaju muda pod bubrege.

ROFL!

Obozavam taj nacin na koji Apple sve u vezi svojeg proizvoda preforumlira tako da ljepse zvuci i da zavara kupca.

  Može jedan (dobar)  primjer?

Udri brigu na veselje...
15 godina
neaktivan
offline
RE: I za iPod se u Zagrebu stoji u redu
Daniman123 kaže...
Psiho246 kaže...
cro_blue kaže...

"Svi zaposleni u prodaji prošli su posebno školovanje - Apple Sales Training Academy što bi kupcima trebalo omogućiti doživljaj kupovanja i upoznavanja proizvoda  na način na koji su navikli kupci u drugim metropolama."

 

Zašto mi ovaj podebljani dio ovako morbidno zvuči?! {#}

HAHAHAH!

To ti u prijevodu znaci da ti prodaju muda pod bubrege.

ROFL!

Obozavam taj nacin na koji Apple sve u vezi svojeg proizvoda preforumlira tako da ljepse zvuci i da zavara kupca.

  Može jedan (dobar)  primjer?

Awesome, incredible, good, nice, wonderful, excellent, superb, magnificent. X100

Aj ken ekses jor majnd tru jor drimz
14 godina
neaktivan
offline
RE: I za iPod se u Zagrebu stoji u redu
Daniman123 kaže...
Psiho246 kaže...
cro_blue kaže...

"Svi zaposleni u prodaji prošli su posebno školovanje - Apple Sales Training Academy što bi kupcima trebalo omogućiti doživljaj kupovanja i upoznavanja proizvoda  na način na koji su navikli kupci u drugim metropolama."

 

Zašto mi ovaj podebljani dio ovako morbidno zvuči?! {#}

HAHAHAH!

To ti u prijevodu znaci da ti prodaju muda pod bubrege.

ROFL!

Obozavam taj nacin na koji Apple sve u vezi svojeg proizvoda preforumlira tako da ljepse zvuci i da zavara kupca.

  Može jedan (dobar)  primjer?

Prošvrljaj malo po ovom siteu, ima više nego dovoljno materijala: http://www.apple.com/

13 godina
offline
RE: I za iPod se u Zagrebu stoji u redu

Lijep red se napravio,ali zast onda hrvatski narod place da nema para niti za kupit hranu.

14 godina
neaktivan
offline
RE: I za iPod se u Zagrebu stoji u redu
VirtUoso kaže...
Daniman123 kaže...
Psiho246 kaže...
cro_blue kaže...

"Svi zaposleni u prodaji prošli su posebno školovanje - Apple Sales Training Academy što bi kupcima trebalo omogućiti doživljaj kupovanja i upoznavanja proizvoda  na način na koji su navikli kupci u drugim metropolama."

 

Zašto mi ovaj podebljani dio ovako morbidno zvuči?! {#}

HAHAHAH!

To ti u prijevodu znaci da ti prodaju muda pod bubrege.

ROFL!

Obozavam taj nacin na koji Apple sve u vezi svojeg proizvoda preforumlira tako da ljepse zvuci i da zavara kupca.

  Može jedan (dobar)  primjer?

Awesome, incredible, good, nice, wonderful, excellent, superb, magnificent. X100

Najvažnije i najkorištenije si zaboravio :D magical, it just works :D

 

BTW ovaj što je nabrajao funkcije :D to je ko ono, kupiš lopatu i gratis dobiješ bager, makar si tu lopatu platio 18X više nego što vrijedi i lopata i bager zajedno.

13 godina
offline
RE: I za iPod se u Zagrebu stoji u redu
Mirko935 kaže...
Kako je moguće da jedna zaposlena, ozbiljna osoba uopće ima vremena za ovakvu glupost?

Ima jedna izreka koja kaže da na svijetu postoje dvije vrste ljudi: oni koji zarađuju i oni koji troše. Za oboje se nema vremena!  {#} . Ovi što stoje u redu i kupuju valjda pripadaju u drugu skupinu.

15 godina
neaktivan
offline
I za iPod se u Zagrebu stoji u redu

Pih... evo ako netko hoce prodajem ajpod touch 16Gb 2G bez i jedne ogrebotine.. jailbreak.. ne trebate stajat pred ulazom u moj stan.. dostavljam :D

Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: I za iPod se u Zagrebu stoji u redu
alen-c kaže...
Mirko935 kaže...

Stajati u redu od 3 ujutro zbog MP3 playera? O, moj Bože...

Ne zbog MP3 playera, nego 50% popusta ;) A kad taj popust znaci 900kn, za nekog ko ga je ionak htio kupiti netreba drugi razlog ;)

Osim tog taj iPod nije samo MP3 player, nego i video player, đepna HD kamera, uređaj za video konferenciju, rokovnik, GPS uređaj,

web browser, preglednik slika, dobar je za korištenje miliona aplikacija

(npr.medicinski fakultet u Americi koristi ga u edukativne svrhe i razvio je aplikacije za studente kao pomoc pri ucenju),

a u zadnje vrijeme i kao đepna konzola (oduzima lagano dio kolača PSP-u). Da još nabrajam? {#}

Moj obican 'MP3  player' star par godina nemože ništa od toga osim sviranja mjuze.. {#}

U svakom slucaju iPod a i svi ostali 'MP3 playeri' su evolvuirali u neku novu kategoriju i glazba ima je postala samo jedna od kategorija.

Po meni best buy uređaj za ljude koji žele mogučnosti iPhona zbog zabave a ne telekomunikacijskih mogučnosti a za istog nemaju para {#}

A dam se kladiti da većina tih koji stoje u redu imaju u džepu i mobitel koji sve to može.

 

A s druge strane, ako je popust 900kn, onda je puna cijena 1800kn (nagađam, jer nisam informiran o cijeni); a prema ovim navedenim karakteristikama, jedino što nema, a da bi bio isti ko i iPhone, je funkcija mobitela. Ako uzmemo u obzir da iPhone košta 8000kn, onda ispada da mogućnost pozivanja plaćate 6200kn :D

Tak da evo kak uštediti; kupite iPod za 1800kn i neki jefitnjak mobitel za 100kn i imate iPhone za 1900kn. {#}

http://3dhr.net/berko/
Poruka je uređivana zadnji put pet 5.11.2010 13:52 (Berko).
16 godina
odjavljen
offline
I za iPod se u Zagrebu stoji u redu

Uvijek se nakon ovakvih redova provlači pitanje o onima koji stoje jer im je plaćeno da stoje i da naprave privid traženosti proizvoda. Možda ih i ovdje ima...

Freak Show Inc.
 
4 0 hvala 1
14 godina
protjeran
offline
RE: I za iPod se u Zagrebu stoji u redu
Berko kaže...
alen-c kaže...
Mirko935 kaže...

Stajati u redu od 3 ujutro zbog MP3 playera? O, moj Bože...

Ne zbog MP3 playera, nego 50% popusta ;) A kad taj popust znaci 900kn, za nekog ko ga je ionak htio kupiti netreba drugi razlog ;)

Osim tog taj iPod nije samo MP3 player, nego i video player, đepna HD kamera, uređaj za video konferenciju, rokovnik, GPS uređaj,

web browser, preglednik slika, dobar je za korištenje miliona aplikacija

(npr.medicinski fakultet u Americi koristi ga u edukativne svrhe i razvio je aplikacije za studente kao pomoc pri ucenju),

a u zadnje vrijeme i kao đepna konzola (oduzima lagano dio kolača PSP-u). Da još nabrajam?  {#}

Moj obican 'MP3  player' star par godina nemože ništa od toga osim sviranja mjuze..  {#}

U svakom slucaju iPod a i svi ostali 'MP3 playeri' su evolvuirali u neku novu kategoriju i glazba ima je postala samo jedna od kategorija.

Po meni best buy uređaj za ljude koji žele mogučnosti iPhona zbog zabave a ne telekomunikacijskih mogučnosti a za istog nemaju para {#}

A dam se kladiti da većina tih koji stoje u redu imaju u džepu i mobitel koji sve to može.

 

A s druge strane, ako je popust 900kn, onda je puna cijena 1800kn (nagađam, jer nisam informiran o cijeni); a prema ovim navedenim karakteristikama, jedino što nema, a da bi bio isti ko i iPhone, je funkcija mobitela. Ako uzmemo u obzir da iPhone košta 8000kn, onda ispada da mogućnost pozivanja plaćate 6200kn :D

Tak da evo kak uštediti; kupite iPod za 1800kn i neki jefitnjak mobitel za 100kn i imate iPhone za 1900kn.  {#}

  U neku ruku si upravu :)

ALI ni jedan mobitel nije dostojan HTC-a ili Iphona (čast iznimkama, možda i nisam upravu)...

Tako da bi trenutno trebali pljuvati one walkmane koji koštaju 1-2k HRK... :)

Inaće ipod JEDE konkurenciju, ali uz to nesmijemo miješati kruške i jabuke :) Jer svaki ipod je određen određenoj publici :)

Vjerujem da nitko nema argument prodiv Ipoda, stim da ipod touch i nije baš samo običan player, ''jede'' ostale kompaktne playerove...

Udri brigu na veselje...
16 godina
online
RE: I za iPod se u Zagrebu stoji u redu
cro_blue kaže...

"Svi zaposleni u prodaji prošli su posebno školovanje - Apple Sales Training Academy što bi kupcima trebalo omogućiti doživljaj kupovanja i upoznavanja proizvoda  na način na koji su navikli kupci u drugim metropolama."

Meni zvuči kao da je vrijeme prodavača koje potroši na tebe i čekanje u redu uključeno u cijenu proizvoda :0)

 

VirtUoso kaže...
Daniman123 kaže...
Psiho246 kaže...

Obozavam taj nacin na koji Apple sve u vezi svojeg proizvoda preforumlira tako da ljepse zvuci i da zavara kupca.

  Može jedan (dobar)  primjer?

Awesome, incredible, good, nice, wonderful, excellent, superb, magnificent. X100

...i ona čuvena "this changes everything!".

Always code as if the one ending up maintaining your code is a violent psychopath who knows where you live.
15 godina
neaktivan
offline
I za iPod se u Zagrebu stoji u redu

Ovo će bit kao i kad je VIP dijelio 80-ak HTC Desire-a nedavno, pametni čekali u redu - a drugi dan oglasnik bio prepun HTC-a "kupljenog" dan prije. Tak će i ovdje - oni koji zbilja žele iPod neće vidit popust.

 
2 1 hvala 0
15 godina
offline
RE: I za iPod se u Zagrebu stoji u redu
Daniman123 kaže...

Inaće ipod JEDE konkurenciju, ali uz to nesmijemo miješati kruške i jabuke :) Jer svaki ipod je određen određenoj publici :)

Vjerujem da nitko nema argument prodiv Ipoda, stim da ipod touch i nije baš samo običan player, ''jede'' ostale kompaktne playerove...

Player je player... poanta player-a je da pusta muziku. Niti jedan player renomiranih proizvodjaca nije los. A svi pustaju muziku.

Biljezim se sa stovanjem...
15 godina
neaktivan
offline
RE: I za iPod se u Zagrebu stoji u redu
berofx kaže...

Ovo će bit kao i kad je VIP dijelio 80-ak HTC Desire-a nedavno, pametni čekali u redu - a drugi dan oglasnik bio prepun HTC-a "kupljenog" dan prije. Tak će i ovdje - oni koji zbilja žele iPod neće vidit popust.

Ja sam ih na Njuškalu pronašao već 5. Prodaju ih za 1500 do 1700 kuna.

600 kuna nije loša dnevnica.

 

Npr. Ipod touch 4g 8GB,   iPod Touch 4G 8Gb ... NAJNOVIJI MODEL,   Novi iPod Touch 4 8GB 

Poruka je uređivana zadnji put pet 5.11.2010 14:25 (klimama).
13 godina
neaktivan
offline
RE: I za iPod se u Zagrebu stoji u redu

Sta bi i ja za 600 kun par sati u redu...

a moga bi i bug napravit reportazu od akcijama cetvrtkom u lidla

tamo su jos vece guzve, moraju zastitari smirivat poludjele babe

ubio si sve moje ljude
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice