Iskon.TV u cijeloj Hrvatskoj

poruka: 15
|
čitano: 3.951
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Iskon.TV u cijeloj Hrvatskoj".
16 godina
offline
Iskon.TV u cijeloj Hrvatskoj

Pa nije bas dostupno u cijeloj Hrvatskoj. Ili nije sve pokriveno kako kazu ili nisu obnovili online bazu provjere dostupnosti.

U mom gradu nema unatoc tome sto su drugi operateri dostupni.

 

Mali ispravak. Nasao sam broj na kojem je moguce. Covjek je na t-comu a ja na optimi. Ne kuzim zasto meni onda pise da je nedostupno.

Poruka je uređivana zadnji put sri 10.10.2012 8:34 (BlackDwarf).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Iskon.TV u cijeloj Hrvatskoj
Laz...nije dostupno ni po Osjeckim predgradjima. Vec mjesecima pise da rade na tome. Ja bi bjezao sa tcoma ali gdje?! Bnet ili optima nikako da budu dostupni...21 stoljece....blago nama...
13 godina
offline
Iskon.TV u cijeloj Hrvatskoj

Dostupan mi TV u bijeloj zoni, ali ako uzmem TV imam samo 3Mbps internet uz garantirani 1.5Mbps što je uz 3 uređaja ( 1 LAN, 2 WiFi) premalo. Sada imam oko 5Mbps, pa kad se nakačimo svi troje treba malo duže da se stranice otvaraju.

Pingu ;)
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Iskon.TV u cijeloj Hrvatskoj
BlackDwarf kaže...

Pa nije bas dostupno u cijeloj Hrvatskoj. Ili nije sve pokriveno kako kazu ili nisu obnovili online bazu provjere dostupnosti.

U mom gradu nema unatoc tome sto su drugi operateri dostupni.

 

Mali ispravak. Nasao sam broj na kojem je moguce. Covjek je na t-comu a ja na optimi. Ne kuzim zasto meni onda pise da je nedostupno.

Isti slučaj i kod mene. Očito za optimine brojeve javlja da je nedostupno. Isto je i na t-com stranicama.

16 godina
offline
Iskon.TV u cijeloj Hrvatskoj

bježte od iskona jer su koma...došli mi frendu koji je bil na optimi i nagovorili ga da prijeđe k njima, kao bit će mu jeftinije.....kad je prešao, najprije ga tjedan dana nisu uključili , imal je samo telefon, a kad su ga priključili onda su mu rekli da mu više od 2mbps nisu u stanju isporučiti...toliko o iskonu (iliti t-comu, samo još goroj verziji istoga)

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Iskon.TV u cijeloj Hrvatskoj
hogar strašni kaže...

bježte od iskona jer su koma...došli mi frendu koji je bil na optimi i nagovorili ga da prijeđe k njima, kao bit će mu jeftinije.....kad je prešao, najprije ga tjedan dana nisu uključili , imal je samo telefon, a kad su ga priključili onda su mu rekli da mu više od 2mbps nisu u stanju isporučiti...toliko o iskonu (iliti t-comu, samo još goroj verziji istoga)

Kod mene sasvim drukčije, prešao na Iskon, račun se prepolovio, a mogu telefonirat puno više + imam međunarodne friends brojeve(za rodbinu u Australiji).

Pingu ;)
12 godina
offline
Iskon.TV u cijeloj Hrvatskoj

Ja sam od samog početka na Iskonu,duo paket,trenutna brzina mi je 10Mbps,nikad nekih problema,jedina mana je kad bih htio uzet i TV paket brzin bi mi se prepolovila! ;(

AUDIOFIL
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Iskon.TV u cijeloj Hrvatskoj
volegradele kaže...

Ja sam od samog početka na Iskonu,duo paket,trenutna brzina mi je 10Mbps,nikad nekih problema,jedina mana je kad bih htio uzet i TV paket brzin bi mi se prepolovila! ;(

Koliko plaćaš 10/512? Je li može bez telefona?

 

15 godina
offline
Iskon.TV u cijeloj Hrvatskoj

Cek, ne snalazim se vise... sto je sada s onom HR.DUO uslugom ? (preko t-comove infrastrukture odnosno identicne brzine, promet i iskon telefon), nigdje ne nalazim tu uslugu, ako je sada TV dostupan svugdje znaci li to da je dostupan i u bijeloj zoni odnosno da ima HR.TRIO usluga?

 

Kako se sada zove ta usluga? (prije se zvala HR.DUO)

Whenever there's light, there are shadows. We, who were changed by being bathed in the light only once... will spend our future in a world without light.
Poruka je uređivana zadnji put sri 10.10.2012 19:57 (lovac82).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Iskon.TV u cijeloj Hrvatskoj

Ma ovo je lopovluk. "flat aDSL do 3 Mbps uz garantiranu minimalnu brzinu od 1,5 Mbps"

Pa zar su spali na te grane da se vise ni minimalna brzina ne moze isporuciti. Infrastruktura samo tone a oni se bogate... HAKOM uopce ne djeluje.

Moj PC  
6 0 hvala 0
14 godina
offline
Iskon.TV u cijeloj Hrvatskoj

3Mbps je osnovna ponuda, možete nadoplatiti za 4, 5, 10 ili 20Mbps.

 

Nije HR.TRIO jer HR.DUO paketi su vezani uz T-Com, ovo sad je čisto njihova ponuda.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Iskon.TV u cijeloj Hrvatskoj
BlackDwarf kaže...

Ma ovo je lopovluk. "flat aDSL do 3 Mbps uz garantiranu minimalnu brzinu od 1,5 Mbps"

Pa zar su spali na te grane da se vise ni minimalna brzina ne moze isporuciti. Infrastruktura samo tone a oni se bogate... HAKOM uopce ne djeluje.

 imam kod t com flat dsl do 4 mbps,a stvarna brzina  1 mbps i kažu da ne može brže

u iskonu mi garantiraju brzinu od min 1.5 mbps, te čak i tv na tu liniju

h1 nudi i tv i adsl uz brzinu do 8 mbps na t-com liniji

ne znam tko tu koga pa ti budi pametan i odluči s kim poslovati,jer kad potpišeš ugovor oni kažu da su se obvezali postići najveću moguću brzinu na toj liniji

Poruka je uređivana zadnji put čet 11.10.2012 11:14 (valisaurea).
11 godina
neaktivan
offline
Iskon.TV u cijeloj Hrvatskoj

Bok... ako može netko reći svoja iskustva sa Iskonom u manjim gradovima recimo u Krapini... hvala unaprijed!

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Iskon.TV u cijeloj Hrvatskoj

Mislim se prebaciti na Iskon i uzeti Trio paket, pa me samo zanima da li ja jos uvijek moram placati pretplatu za HRT, jer pise da su medu osnovnim programima i HRT 1,2..?

I don't ask why people lie, I just assume they all do. // Steam: http://steamcommunity.com/id/Hexx2012
14 godina
neaktivan
offline
Re: Iskon.TV u cijeloj Hrvatskoj
rocker55555 kaže...

Mislim se prebaciti na Iskon i uzeti Trio paket, pa me samo zanima da li ja jos uvijek moram placati pretplatu za HRT, jer pise da su medu osnovnim programima i HRT 1,2..?

placat ces jos uvijek jer to nema veze sa isp-om, to kaj placamo hrtu je pretplata na prijamnik, tako nesto

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice