Isporuke procesora – kao i prije

poruka: 9
|
čitano: 2.431
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Isporuke procesora – kao i prije".
15 godina
neaktivan
offline
Isporuke procesora – kao i prije
Zanimljivo je kako bez obzira na AMD-ovu politiku Ulozeno/Dobiveno, Intel i dalje ima ogromnu prednost(čitaj monopol),štoviše udio mu je u blagom porastu.
I'll be back
Moj PC  
3 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Isporuke procesora – kao i prije

intel ima jako puno procesora u svim razredima,od lga 775 koji su dosta zastupljeni i još se kupuju do lga 1366,1156,1155 tako da nečudi njegov udio i redovito su mu procesori bolji od amd

WM-Titel: 7 GP-Starts: 269 GP-Siege: 91 Podiumsplätze: 154 Pole-Positions: 68 Schnellste Runden: 76 WM-Punkte: 1.441
Poruka je uređivana zadnji put pet 25.2.2011 10:57 (M4X).
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Isporuke procesora – kao i prije
microman kaže...
Zanimljivo je kako bez obzira na AMD-ovu politiku Ulozeno/Dobiveno, Intel i dalje ima ogromnu prednost(čitaj monopol),štoviše udio mu je u blagom porastu.

kupuješ komjuter a štediš na procesoru ,nije mi logično

dovoljan mi je jedan uređaj sa os u sebi
16 godina
offline
Re: Isporuke procesora – kao i prije
blackalbum kaže...
microman kaže...
Zanimljivo je kako bez obzira na AMD-ovu politiku Ulozeno/Dobiveno, Intel i dalje ima ogromnu prednost(čitaj monopol),štoviše udio mu je u blagom porastu.

kupuješ komjuter a štediš na procesoru ,nije mi logično

Pa sad... I je i nije... Prvo moras znat za sto ce ti trebat taj procesor, za koje zadace, a prema financijskoj mogucnosti i svom karakteru vidis dal ce kupit proc s kojim ces se qrcit. I ja bi se qrcil da imam love za qrcenje :)

http://www.mediafire.com/?er4ng2zenhm
16 godina
offline
Re: Isporuke procesora – kao i prije
nije to stednja tipa 'kupit cu kiu umjesto toyote ili honde' di znas zasto je potonji bolji. Ovdje su nijanse u pitanju i par posto manje performanse platis puno posto novaca manje.
Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
13 godina
protjeran
offline
Re: Isporuke procesora – kao i prije
blackalbum kaže...
microman kaže...
Zanimljivo je kako bez obzira na AMD-ovu politiku Ulozeno/Dobiveno, Intel i dalje ima ogromnu prednost(čitaj monopol),štoviše udio mu je u blagom porastu.

kupuješ komjuter a štediš na procesoru ,nije mi logično

pa zar ti nisi napravio istu stvar?

14 godina
offline
Re: Isporuke procesora – kao i prije
Commodore kaže...
blackalbum kaže...
microman kaže...
Zanimljivo je kako bez obzira na AMD-ovu politiku Ulozeno/Dobiveno, Intel i dalje ima ogromnu prednost(čitaj monopol),štoviše udio mu je u blagom porastu.

kupuješ komjuter a štediš na procesoru ,nije mi logično

pa zar ti nisi napravio istu stvar?

mislim da nisam napravio istu stvar uzeo sam intel core 2 duo nije potreban jači za moj laptop

dovoljan mi je jedan uređaj sa os u sebi
14 godina
offline
Isporuke procesora – kao i prije

Stvar je u tome što se "poslovnih " kanti tiće. Stari mi je radio u HLutriji. Znači jedno 1400 ljudi , 800-1000 kanti, sve intel + laptovi. ŽEna mi radi u jednoj veledrogeriji, 250+ Poslovnih PC a HP + laptopovi, sve intel.

 

Kada si čuo da netko za takve zadatke, barem kod nas, ima AMD konfu, i misliš da je vani drugaćije? Zato je intelov udio 80% a AMD ov 20% na tržištu prodanih konfi.

 

NE velim da itelovi high end procovi ne jedu malu djecu, ali kada pogledaš uloženo dobiveno za prosječnog gamera i kučnog korisnika Intelova kombinacija je osjetno skuplja.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Isporuke procesora – kao i prije
Tu se slažem sa tobom.ljudi i kada imaju priliku uštedjeti na procesoru to ne naprave.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice