Isporuke računala nastavit će padati

poruka: 5
|
čitano: 969
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Isporuke računala nastavit će padati".
12 godina
neaktivan
offline
Isporuke računala nastavit će padati

Puno ljudi laptop nije ni potreban, niti pc. Većini je dosta da mogu na FB, YT i poneka google.

http://informacijsketehnologije.blogspot.com/
 
4 0 hvala 0
16 godina
offline
Isporuke računala nastavit će padati

Sad možemo čekati da za nekoliko tjedana korigiraju procjene {#}

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Isporuke računala nastavit će padati

Da vec drugu godinu zaredom PC tone. Microsoft navrat nanos, te naustrb ziliona (opravdanih) kriticara, te slabim, da ne kazem nikakvim prodajnim rezultatima osmice, gura svoje unificirano sucelje koje je pogodno sve samo ne za rad na desktop masinama. Intel vec tri godine zaredom nije donio boost performansi desktop chipova vrijedan spomena, niti ne namjerava - glavno da se sve vise toga (ne)potrebno integrira te smanjuja potrosnja sto pogoduje zna se kojoj kategoriji uredjaja.

Od desetina proizvodjaca diskova, maticnih ploca, memorija, grafickih kartica... ostale su jos po dva-tri imena vredna spomena s tendancijom daljnjeg osipanje. Primjerice onaj ubogi AMD, da mu nije ovih novih konzolica, bi jos jucer zavrsio na bubnju, a s njim i cijelokupna alternativa kod kupnje grafickih kartica te procesora.

 

Kad se samo sjetim sprdnje ovdje na stranicama Bol-a s onim Jobsovim genijoznim komentarom/dosjetkom o nepobitnoj postpc-eri, kilometri pljuvanja po liku i djelu doticnog te njegovim priglupim ovcama dok danas svi pljuvaci manji od makova zrna, naravno surfaraju u toplini vlastitog ureda-doma, ili jos vjerojatnije maminog podruma, na svojim besmislenim prolaznim "igrackicama"....

 

 

STEVE JOBS najveci VIZIONAR (ne trgovac, bogami ne ni izumitelj kako mu medijiski establišment pogresno tepa) covjecanstva na prijelazu iz 20. u 21. st. 

 

 

p.s. odmah unparijed, nisam opsjednut likom i djelom doticnog, te nemam ama bas nista Apple-ovoga, doduse imam dva uredjaja od Xiomija 

tolko od mene pozz

 

p.s.s. @darmarko da kretanje ce sasvim sigurno korigirat jer nitko nema carobnu kuglu da tako precizno odredjuje kretanja na trzistu, ali dugorocni trend je nepobitan

 
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Isporuke računala nastavit će padati

Slika opisuje komentirano stanje, lik apatično bulji u laptop. Kad bi slikali mene kako blistam sa bilo kakvom kutijicom hardwarea ili sa cilom konfom, sve bi bilo u drukčijem tonu...

coffe,coffe,coffe.....
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Isporuke računala nastavit će padati

A ko će stalno kupovat novi PC hardver kad nemaš baš neki boost performansi, a ni potrebe za nekim većim performansama ako ti igre nisu presudne i ako imaš računalo mlađe od 5 godina :) Prije si nakon max 2 godine imo kantu na kojoj ne možeš ništa konkretno odraditi. :)

Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice