Isprobali smo Sony Xperia Tablet Z2

poruka: 2
|
čitano: 1.549
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Isprobali smo Sony Xperia Tablet Z2".
10 godina
neaktivan
offline
Isprobali smo Sony Xperia Tablet Z2

Ne postoji 10" tablet sa AMOLED ekranom. 

 

Inače, Sony mi sa ovim tabletom ostavlja dojam da ima kapacitete pomesti konkurenciju ali eto, kao da se baš nekako namjerno suzdržava.

 

Sa malo manjim marginama (opet, znam) ili većim ekranom unutar iste površine, IPS tehnologijom iz Xperie Z2, te sa više memorije, ovo bi bilo nenadmašno.

Poruka je uređivana zadnji put sri 26.2.2014 9:29 (darko_sam).
Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Isprobali smo Sony Xperia Tablet Z2
darko_sam kaže...

* * *

 

Inače, Sony mi sa ovim tabletom ostavlja dojam da ima kapacitete pomesti konkurenciju ali eto, kao da se baš nekako namjerno suzdržava.

 

Sa malo manjim marginama (opet, znam) ili većim ekranom unutar iste površine, IPS tehnologijom iz Xperie Z2, te sa više memorije, ovo bi bilo nenadmašno.

Inače od prestavljanja prvog ovog Z Tableta cijena već godinu i više nije spala ni 5% i u cijelom periodu bio je najpoželjniji evropski tablet godine. Z2 barem što se tiče dizjna je isti kao i Z1/Z2 sa tim tkzv. omnibalance dizajnom jednostavno presavršen.

 

I ja sam se uvijek pitao što margine ne mogu biti manje.. ne mogu (i da mogu) iz prostog razloga kada geldaš film, odoše ti prsti na ekran. :D

Because anything Korea does, Japan does it better.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice