Isprobali smo Sony Xperiju Z5 Premium, prvi 4K mob

poruka: 28
|
čitano: 6.683
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Isprobali smo Sony Xperiju Z5 Premium, prvi 4K mob".
15 godina
odjavljen
offline
Isprobali smo Sony Xperiju Z5 Premium, prvi 4K mob

Mozda su i mogli poraditi malo na body-to-screen ratiu i probat ugradit vecu bateriju u Z5. Ovak ce biti mozda mrvicu iznad prosjeka, a takodjer nejde u prilog da je snap 810 gladniji (primjer OP Two) od starije brace.

 

Kamera im je mozda glavni adut, bar se tak prica.

 

http://isvijet.com.hr, Siemens C60, SE K700i, Samsung D600, Sam. Omnia i900, iPhone 3G, iPhone 3GS, iPhone 4, Galaxy SIII, Nexus 5
Poruka je uređivana zadnji put pet 4.9.2015 17:09 (Edge).
 
3 0 hvala 0
11 godina
offline
Isprobali smo Sony Xperiju Z5 Premium, prvi 4K mob

Ma j*bes ti to kad prave telefone za sljepce.

 

Samsung 4x4 grid, te font za slijepca koj nosi 5CM debele naocale uspio procitati bez naocala, Sony 4x5 grid...itd

 

Pa daj cica ja stavim kod sebe 360DPI i 5x7 grid, te sve vidim bez ikakvog problema.

 

EDIT: Ako me neki nisu skuzili o cemu pricam evo slikice: 

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 4.9.2015 17:46 (Diazz72).
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Isprobali smo Sony Xperiju Z5 Premium, prvi 4K

ne mogu probavit ovolki bezel dole i onda jos softverske tipke gore..

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
12 godina
offline
Isprobali smo Sony Xperiju Z5 Premium, prvi 4K mob

Nedavno kupljena Z3c je sada zastarjela. Sada treba kupiti Z5c.

Poruka je uređivana zadnji put pet 4.9.2015 18:08 (TCO 006).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Isprobali smo Sony Xperiju Z5 Premium, prvi 4K mob

Zanimljivo je da svi rade na razvoju ekrana dizajnu hardwareu. Telefoni su sve veći sa sve više mogućnosti a nitko ne radi na najbitnijem dijelu bateriji. Neka ulože te pare koje imaju u razvoj baterija a ne da čovjek mora punit smartphone svaki dan ili još gore svakih 8 sati.

 
10 5 hvala 0
15 godina
offline
Re: Isprobali smo Sony Xperiju Z5 Premium, prvi 4K
zeroname kaže...

Zanimljivo je da svi rade na razvoju ekrana dizajnu hardwareu. Telefoni su sve veći sa sve više mogućnosti a nitko ne radi na najbitnijem dijelu bateriji. Neka ulože te pare koje imaju u razvoj baterija a ne da čovjek mora punit smartphone svaki dan ili još gore svakih 8 sati.

 kako ne? rade servisi jer crkavaju k'o muhe (osobito u "nekih" proizvođača). no šalu na stranu jer ja volim šalu nastranu. elem, budućnost je powerpack u dupetu koji će proizvodti struju iz obnovljivog izvora - pretvorbom prirodnih plinova koje svi ispuštamo. ti ćeš (i ostali koji imaju takve naprave - ja sam još na Ashi 200) u dlanovima imati implantate za bežično punjenje čim zgrabiš smartfon, povezane s tim powerpackom. dodatne instalacije neće biti osobito složene jer će se prijenos energije obavljati samo povećanjem napona/jakosti struje u živcima. tako će svaki korisnik moći biti punjač, a povećat će se prodaja krušaka, sireva, graha i ostalih pogonskih sirovina. svi će prosperirati a na forumima više nitko neće postavljati neugodna pitanja o baterijama. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
16 godina
moderator
offline
Re: Isprobali smo Sony Xperiju Z5 Premium, prvi 4K
@zeroname - zašto misliš da nitko ne stavlja naglasak na baterije? Pa imaš aparata s 4000 mAh i to po vrlo pristupačnoj cijeni (Lenovo), tako da onaj kome je to najbitnije ima izbor...
...
14 godina
neaktivan
offline
Isprobali smo Sony Xperiju Z5 Premium, prvi 4K mob

@Bug ekipa - S kojim ste mobitelom uspoređivali ekran na Z5 premium pa ste primijetili da je osjećaj "moćniji"?

 

Ja nekako mislim da je sve to placebo, jer kad ljudi uzmu u ruku, a da ne znaju koja je rezolucija na kojem mobitelu, počinje sramoćenje.

Promišljanje je posao mnogih; odlučivanje pak samo jednoga.
 
7 0 hvala 0
13 godina
offline
Isprobali smo Sony Xperiju Z5 Premium, prvi 4K mob
Na stranu rezolucija, ali taj ekran ne može biti kvalitetniji od onog u note5/s6 edge+.
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Isprobali smo Sony Xperiju Z5 Premium, prvi 4K mob

Samo Samsun i apple...Sony je Sony a jajare kojima Sony smeta imaju smeća tipa SamsunG koji imaju prekrasne zaslone :D..Na ovom Bugu samo se reklamira Samsung i Apple a sve ovo ostalo je shit...Kupi Sony telefon pa onda seri ;)

 
4 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Isprobali smo Sony Xperiju Z5 Premium, prvi 4K mob

Dobra rezolucija za Oculus i slične stvari.

 

scientia est potentia
 
1 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Isprobali smo Sony Xperiju Z5 Premium, prvi 4K mob

Petric sa Android telefonom u ruci! Bogohuljenje! Na iLomaču s njim!

 

Ako sam u krivu, ispravite me ;)
Moj PC  
3 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Isprobali smo Sony Xperiju Z5 Premium, prvi 4K
You don't really want a 2K smartphone screen, says Sony
- http://www.techradar.com/

Sony doesn't believe 2K screens are worth the battery trade-off
- http://www.cnet.com/

LOL
12 godina
offline
Re: Isprobali smo Sony Xperiju Z5 Premium, prvi 4K
NEW_MAN kaže...
You don't really want a 2K smartphone screen, says Sony
- http://www.techradar.com/

Sony doesn't believe 2K screens are worth the battery trade-off
- http://www.cnet.com/

LOL

 I dalje im je main phone Z5... ovo je Premium s razlogom. Nesto inovativno je moralo frknut van '' 4K it is. ''

https://www.youtube.com/user/crazypeopleteamcro
16 godina
neaktivan
offline
Isprobali smo Sony Xperiju Z5 Premium, prvi 4K mob

a ono što će svakak obiti adut ovog "malog" smartfona je njegova baterija kapaciteta 2.700 mAh koja će uz racionalan ekran pružati natprosječnu autonomiju.  

 

Dok sam skužio da je obiti tipfeler, morao sam rečenicu pročitati par puta. Što će kome obiti, izbiti, mislio sam da je to mana. Što će svakako biti adut, autonomija mi je bitnija od broja točaka nakon QHD. Odličan taj mali compact

There is no job like cron job!
 
1 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Isprobali smo Sony Xperiju Z5 Premium, prvi 4K mob

Čudno je ekran kojem je primarna (jedina?) korisna svrha virtual reality, ne isprobati u toj funkciji...

 

Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Isprobali smo Sony Xperiju Z5 Premium, prvi 4K mob
Moj PC  
0 0 hvala 2
13 godina
neaktivan
offline
Isprobali smo Sony Xperiju Z5 Premium, prvi 4K mob

Sony barem operes pod ladnom vodom pa vise nije vruc  

battlelog:kickass_HR myanimelist:http://myanimelist.net/profile/waddapppp
 
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Isprobali smo Sony Xperiju Z5 Premium, prvi 4K mob

Da li netko zna koji je Exmor Rs senzor ugrađen. Negdje sam čitao da je to u stvari 25 MP senzor.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Isprobali smo Sony Xperiju Z5 Premium, prvi 4K

Još se ne zna točno koji, ali je u biti 24-25MP, da.

I za početak će biti ekskluzivan za Xperie.

9 godina
neaktivan
offline
Isprobali smo Sony Xperiju Z5 Premium, prvi 4K mob

Da sto se tice kamere negdje je izmedu 24-25 mp kao sto je kolega iznad napisao , nego taj premium mi se bas dopada jedva cekam da dode kod nas ako i bude uopce,sigurno cu ga uzet,jedino je steta sto nema 4 gb rama al nije ni to tolko strasno, vec mi je ovih shita od apple dosta a i ovaj samsung mi se vec popeo na vrh glave, svaki mjesec izbaci 10 smartphonea od kojih su svi isti po dizajnu i spec.,ne kuzim zasto ljudi pljuju po sony-ju zbog dizajna ,kad apple vec godinama nije mjenjao dizajn a bome ni samsung, evo tolko, btw imao samsung s5,evo tolko nije mi namjera po nikome pljuvat nego samo velim osobno misljenje,evo tolko od mene.

Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Isprobali smo Sony Xperiju Z5 Premium, prvi 4K mob

Z5 Compact će biti moj novi mobitel.

Ta Compact serija mi je fantastična. Imam Z1C i same pohvale(jedno vrijeme je trokirao dosta, ali se sredilo), a veći i bolji ekran na Z5C su privlačni

Ne predaj se nikada osim kad moraš - Grunf
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Isprobali smo Sony Xperiju Z5 Premium, prvi 4K
Eto ne moraš dati 25000(PC konfiguracija) kn da bi se igrao na 4K ekranu ;)
...biće bolje...
Moj PC  
5 0 hvala 1
12 godina
offline
Isprobali smo Sony Xperiju Z5 Premium, prvi 4K mob

Imam Z3 Compact i sve je bilo super dok mi se ekran nije odljepio sam od sebe nakon samo 8 mjeseci 

 

S obzirom da je tvornicka greska (mobitel nikad nije pao ni sl) Sony je "izasao u susret" na nacin da se ogradio od svog proizvoda te prebacio slucaj na samovolju lokalnog distributera.

I tako zahvaljujuci krovnoj organizaciji Sony koja "stoji" iza svojih proizvoda mobitel se jos uvijek nalazi na servisu nakon mjesec dana te ceka popravak i svijezu tubu super ljepila iz Kine...

 

Moze Sony imati i 8k ekran i bateriju koja traje mjesec dana, moja preporuka nikad Sony!!!

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Isprobali smo Sony Xperiju Z5 Premium, prvi 4K

Isti slucaj i kod mene, samo sto se meni desilo nakon 7 meseci :( ( da se desilo mesec dana ranije, imao bih pravo na novi z3c). Takodje, napuklo je zadnje staklo samo od sebe, razbudio se izjutra, staklo napuklo. Ipak, moj servis (pisem iz Srbije) je oecao popraviti obe falinke, ali cekam vec dve nedelje, jer nemaju na lageru touchscreen za z3c.

bez obzira na ove slucajeve, koji su se desavali do 56. nedelje proizvodnje z3c je najbolji mali android.

12 godina
offline
Re: Isprobali smo Sony Xperiju Z5 Premium, prvi 4K
k4m1 kaže...

Imam Z3 Compact i sve je bilo super dok mi se ekran nije odljepio sam od sebe nakon samo 8 mjeseci 

 

 da nisam vidio nebi vjerovao, ista se stvar dogodila frendu, no on je bio uvjeren da ga je on sjebao jer ima naviku da mu mob pada. Kad sam vidio kako se ekran odvojio reko mu neka to nosi na servis. Otišao snjim do vipa gdje ga je neka glupača uvjeravala da je odgovoran za to odvajanje da će morati platiti popravak, kao da ženska radi u servisu a ne na prodaji ugovora. Nakon 3 tjedna mob popravljen bez kune troškova.

14 godina
neaktivan
offline
Re: Isprobali smo Sony Xperiju Z5 Premium, prvi 4K
nex987 kaže...
k4m1 kaže...

Imam Z3 Compact i sve je bilo super dok mi se ekran nije odljepio sam od sebe nakon samo 8 mjeseci 

 

 da nisam vidio nebi vjerovao, ista se stvar dogodila frendu, no on je bio uvjeren da ga je on sjebao jer ima naviku da mu mob pada. Kad sam vidio kako se ekran odvojio reko mu neka to nosi na servis. Otišao snjim do vipa gdje ga je neka glupača uvjeravala da je odgovoran za to odvajanje da će morati platiti popravak, kao da ženska radi u servisu a ne na prodaji ugovora. Nakon 3 tjedna mob popravljen bez kune troškova.

 Kako bih zamlatio te idiote šta rade u VIp/T centrima. Ništa ne znaju, a stalno nešto kenjaju. Užas, ispalim na živce kad odem kod njih.

Promišljanje je posao mnogih; odlučivanje pak samo jednoga.
12 godina
offline
Isprobali smo Sony Xperiju Z5 Premium, prvi 4K mob

moj frend je imao jednu xperiju z koju je na jednoj pijanki izgubio (a bila je vec tada dosta oštećena). Nije ga nasao i kupio novi mob. Mjesec dana kasnije zove ga neki broj i kažu mu da su mu našli u jednoj grabi mob. Mob je radio, ali je ekran cijeli iscurio. On iz zajebancije odnese mob na servis, samo da vidi kaj mu budu ovi rekli. Te par dana nakon što ga je ostavio, rekli su mu da ga ne mogu popraviti i dali mu novu xperiu :D

 

Sada je prodaje za 1100 kn, ako tko hoce neka mi se javi na pp pa mu dam broj, znaci nov mobitel.

Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice