IT stručnjaci traženi u SAD-u

poruka: 6
|
čitano: 2.728
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "IT stručnjaci traženi u SAD-u".
14 godina
neaktivan
offline
IT stručnjaci traženi u SAD-u

 

{#}

 

(aj barem negdi da smo traženi)

kod mene normalno radi.....(osim usranog apple iJpeg-a)
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: IT stručnjaci traženi u SAD-u
it strucnjaci su vrlo sirok pojam pa me malo zivcira kad se govori o trazenosti it strucnjaka na takav nacin...tko je tocno trazen... strucnjaci za sto?
15 godina
neaktivan
offline
IT stručnjaci traženi u SAD-u

Daje li itko zelenu kartu?

Imamo televune, radivone, televizije, lektrika, lektrika, sva čuda, raj na zemlji brajo... Samo nemamo pisme, ni ognjišta ni smija... E!
 
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: IT stručnjaci traženi u SAD-u
Smooth Operator kaže...

Daje li itko zelenu kartu?

 

Meni reovito šalju spam o tome.

 

Inače prije par godina ( 4-5 ) sam iz zahebancije slao zahtjev za zelenu kartu i zvali su me telefonski iz neke agencije dal sam zainteresiran i da ako se želim kandidirat tarifa je 100$ , naravno nisam se prijavio dalje, sumnjam da bih ju i dobio, al su iz agencije rekli da ako se predomislim da nek se javim pada me ubace u proces. 

 

Smartam da je najboje ić preko preporuke  ako već imate nekoga u SAD-u ili da ugovorite posao pa vam taj poslodavac pošalje preporuku.

 

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 28.8.2012 8:56 (woodgamesfx).
16 godina
offline
Re: IT stručnjaci traženi u SAD-u
woodgamesfx kaže...
Smooth Operator kaže...

Daje li itko zelenu kartu?

 

Meni reovito šalju spam o tome.

 

Inače prije par godina ( 4-5 ) sam iz zahebancije slao zahtjev za zelenu kartu i zvali su me telefonski iz neke agencije dal sam zainteresiran i da ako se želim kandidirat tarifa je 100$ , naravno nisam se prijavio dalje, sumnjam da bih ju i dobio, al su iz agencije rekli da ako se predomislim da nek se javim pada me ubace u proces. 

 

Smartam da je najboje ić preko preporuke  ako već imate nekoga u SAD-u ili da ugovorite posao pa vam taj poslodavac pošalje preporuku.

 

 

 

Ma to je još jedan od američkih scamova, negdje je bio članak o tome, teške milijarde dolara

od sirotinje iz svijeta ubiru na taj način...čak i lutriju imaju

It is our duty as men and women to proceed as though the limits of our abilities do not exist - Pierre Teilhard de Chardin
14 godina
protjeran
offline
Re: IT stručnjaci traženi u SAD-u
Tin kaže...
it strucnjaci su vrlo sirok pojam pa me malo zivcira kad se govori o trazenosti it strucnjaka na takav nacin...tko je tocno trazen... strucnjaci za sto?

Točno to. Koji profili su traženi?

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice