Izašao je "Steve Jobs"...

poruka: 104
|
čitano: 15.244
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Izašao je "Steve Jobs"...".
16 godina
neaktivan
offline
Izašao je "Steve Jobs"...

Upravo se cita....

Moj PC  
3 1 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Izašao je "Steve Jobs"...

hm, da li je Nives Celzijus bila i s njime ? Saznati ćemo u njenom novom romanu ...

Drago G. moj omiljeni člankopisac ! <br/>Z-Admin Small Business CMS - http://www.z-admin.com
Moj PC  
32 1 hvala 0
15 godina
offline
Izašao je "Steve Jobs"...

Imal' toga na torrentima :P

I am creationist. I believe man created god.
 
1 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Izašao je "Steve Jobs"...

koji fail u naslovu,trebala se zvat iBook

M4X @ 3.14zda GHz
Moj PC  
23 6 hvala 0
15 godina
offline
Re: Izašao je "Steve Jobs"...
Scuderia kaže...

Upravo se cita....

digitalno ili imas knjigu?

13 godina
neaktivan
offline
Re: Izašao je "Steve Jobs"...
M4X kaže...

koji fail u naslovu,trebala se zvat iBook

Trebala se zvati "iSteve: The Book of Jobs" ali su se predomislili.

Poruka je uređivana zadnji put pon 24.10.2011 15:28 (Viggo).
13 godina
online
Izašao je "Steve Jobs"...

Ovo je jedna od knjiga koju ću sa potpunim zadovoljstvom kupiti i čitati, jer, makar je u jednu ruku Steve Jobs bio "diktator" i "tiranin", poslijedice njegovog vodstva su vhunske, samo najbolje kvalitete, kada se samo sjetim njegovog razočarenja i bijesa kada je skužio da zaslon na vrlo prvom Iphone-u, dok je bio nešto samo u razvoju, nije kvalitetan dovoljno, jer se u dodiru sa snopom ključeva u njegovom džepu tako izgrebao, da se nije mogla vidjeti niti slika na zaslonu jasno, a kamoli nešto raditi, kvalitetno. Nakon toga su svi morali nekoliko tjedan ili čak mjeseci raditi 24/7 u cilju rješavanja nastalog problema dok se ne riješi   {#}!!

 

Činjenica da su se neki Aplle gadgeti nekad radili u "nekim dalekim zemljama" u vrlo teškim, da ne uporabim težu riječ, uvijetima, i da su naknade radnicima bile miniminimalne, u globalu, postoji neki jedan Pedro koji nastrada u svakoj priči, tu pomoći na žalost nema.

 

Nadam se da će te se složiti samnom kada kažem, da na čelu Hrvatske imamo barem dva kao Steve Jobs, sigurno bi za 10 godina daleko dogurali, možda u 12 satnim smjenama, bez godišnjeg, ali sa ekonomijom koja raste kao gljive nakon kiše, plaćom od koje boli glava i bez brige kako se provući kroz mjesec ili djetetu kupiti sve neophodno potrebno za školu {#}

ATJ Lučko
Moj PC  
11 7 hvala 0
16 godina
offline
Re: Izašao je "Steve Jobs"...
M4X kaže...

koji fail u naslovu,trebala se zvat iBook

Da je knjiga o Appleu, zvala bi se tako nekako. Ali ovo nije knjiga o Appleu, nego o Jobsu, osobi, koji je izmedju ostalog i osnivac i CEO (do nedavno, naravno) Applea. Ali postoji aspekti njegovog zivota koji nemaju veze s Appleom, a koji su u ovoj knjizi također opisani, i zato mislim da je ovakav jednostavan i izravan naslov odlican (less is more).

Nothing is true, everything is permitted...
16 godina
odjavljen
offline
Re: Izašao je "Steve Jobs"...
Assassin kaže...
M4X kaže...

koji fail u naslovu,trebala se zvat iBook

Da je knjiga o Appleu, zvala bi se tako nekako. Ali ovo nije knjiga o Appleu, nego o Jobsu, osobi, koji je izmedju ostalog i osnivac i CEO (do nedavno, naravno) Applea. Ali postoji aspekti njegovog zivota koji nemaju veze s Appleom, a koji su u ovoj knjizi također opisani, i zato mislim da je ovakav jednostavan i izravan naslov odlican (less is more).

on je sekta,ovo i je knjiga o appleu,apple=jobs

 

iBook,iLife,iDeath

M4X @ 3.14zda GHz
16 godina
neaktivan
offline
Re: Izašao je "Steve Jobs"...
mar123 kaže...
Scuderia kaže...

Upravo se cita....

digitalno ili imas knjigu?

Digitalno. Amazon/Kindle/iPad kombinacija.

15 godina
offline
Izašao je "Steve Jobs"...

na hrvatskom nema pretpostavljam.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Izašao je "Steve Jobs"...
M4X kaže...

on je sekta,ovo i je knjiga o appleu,apple=jobs

 

iBook,iLife,iDeath

Ajde, ne laprdaj, jer nisi procitao niti slova iz ove knjige...

Kada i ako procitas, komentiraj na ovaj nacin. 

16 godina
odjavljen
offline
Re: Izašao je "Steve Jobs"...
Scuderia kaže...
M4X kaže...

on je sekta,ovo i je knjiga o appleu,apple=jobs

 

iBook,iLife,iDeath

Ajde, ne laprdaj, jer nisi procitao niti slova iz ove knjige...

Kada i ako procitas, komentiraj na ovaj nacin. 

nisam u sekti pa nemoram čitat,nemoram imat zadnju verziju ajfona

M4X @ 3.14zda GHz
16 godina
neaktivan
offline
Re: Izašao je "Steve Jobs"...
mar123 kaže...

na hrvatskom nema pretpostavljam.

ne na zalost. jos je rano.

a i kada (ili ako) se pojavi kostat ce "kao Sv. Petra kajgana"

16 godina
neaktivan
offline
Re: Izašao je "Steve Jobs"...
M4X kaže...

nisam u sekti pa nemoram čitat,nemoram imat zadnju verziju ajfona

Daleko si veci sektas nego sto se to uopce usudis priznati ;)

Nemam vise vremena za tebe. Pozdrav.

15 godina
offline
Re: Izašao je "Steve Jobs"...
Scuderia kaže...
mar123 kaže...

na hrvatskom nema pretpostavljam.

ne na zalost. jos je rano.

a i kada (ili ako) se pojavi kostat ce "kao Sv. Petra kajgana"

znam engleski perfektno samo nisam nikad cito knjigu na stranom jeziku pa neznam dal bi shvatio sve. kolko si platio knjigu?

14 godina
offline
Re: Izašao je "Steve Jobs"...
ne moraš niti znati hrvatski jezik, pa ipak laprdaš ;)
15 godina
protjeran
offline
Re: Izašao je "Steve Jobs"...
ATJLučko kaže...

 

Nadam se da će te se složiti samnom kada kažem, da na čelu Hrvatske imamo barem dva kao Steve Jobs, sigurno bi za 10 godina daleko dogurali, možda u 12 satnim smjenama, bez godišnjeg, ali sa ekonomijom koja raste kao gljive nakon kiše, plaćom od koje boli glava i bez brige kako se provući kroz mjesec ili djetetu kupiti sve neophodno potrebno za školu {#}

 

Ak si ti za to, slobodno... nadjite se istomisljenici i krenite raditi 12, moze i 16h dnevno, meni ne smeta... ali to od mene ne ocekuj, meni je mojih 6h i vise nego dovoljno :).

A uz to tolko godina hranim vas neradnike, doslo je vrijeme da dam ja otkaz i da vi neradnici hranite mene smjenama od 16h... vec kad nemozete isto uraditi u 6h... nisma ja tu nikom nista kriv :)

13 godina
online
Re: Izašao je "Steve Jobs"...
TranceMight kaže...
ATJLučko kaže...

 

Nadam se da će te se složiti samnom kada kažem, da na čelu Hrvatske imamo barem dva kao Steve Jobs, sigurno bi za 10 godina daleko dogurali, možda u 12 satnim smjenama, bez godišnjeg, ali sa ekonomijom koja raste kao gljive nakon kiše, plaćom od koje boli glava i bez brige kako se provući kroz mjesec ili djetetu kupiti sve neophodno potrebno za školu {#}!

 

Ak si ti za to, slobodno... nadjite se istomisljenici i krenite raditi 12, moze i 16h dnevno, meni ne smeta... ali to od mene ne ocekuj, meni je mojih 6h i vise nego dovoljno :).

A uz to tolko godina hranim vas neradnike, doslo je vrijeme da dam ja otkaz i da vi neradnici hranite mene smjenama od 16h... vec kad nemozete isto uraditi u 6h... nisma ja tu nikom nista kriv :)

Neznam stvarno zašto ti se uopće ispričavam, ili čime sam te uvrijedio ako tako nešto pomišljaš, ali, meni se čini da bi ti volio i želio da drugi rade umjesto tebe, a ti da gazduješ i popuješ, a na osnovu koju, prika, za to si si sam kriv, što živiš u svijetu iluzija i zabludi.

Ne znam što si završio, koji stupanj naobrazbe imaš, koliko si uložio u sebe, da si se potrudio, sigurno bi radio i zarađivao više nega sada, ovako, nemaš se pravo na drugima iskaljivati u svojim nerealnim frustracijama!

Samo da neke stvari pojasnim; srednje školovanje sam "prvo" završio u periodu od 1984 do 1988, nakon toga JNA, ŠRO Bileća, slijedi zapošljavanje u struci u koncernu "Jugoturbina", tvornici od koje je svojevremeno strahaovao i veliki njemački div "Siemens", 19. 11. 1990., u međuvremenu završavam V stupanj monter vanjskih postrojenja, nakon toga, 19. 11. 1990. odlazim na tečaj za policajca u Valbandon, onkraj Pule, tako da sam kroz ovo školovanje stekao na ovaj ili onaj način tri diplome IV stupnja i jednu V stupnja. Nakon tečaja 11. 04. 1991., odlazim u "ATJ Lučko"  {#}!!!!

Nakon ranjavanja u Vukovaru 13. 10. 1991. godine i oporavka, po povratku u jedinicu (ATJ Lučko, kakva je to grupa bena ako nikada nisi čuo za nju, preporučam da malo proguuglash), u devetom mjesecu 1993 upisujem prvo višu policijsku Akademiju a 1995 i visoku policijsku Akademiju, koje završavam u roku kao PRVI{#}  u jedinici, redovno, kasnije i diplomiram, tako da TI{#}  NEMAŠ  ali nikakvog prava mene nazivati i etiketirati neradnikom, barem, dok ne dokažeš, ili barem kažeš, po čemu si ti sa svojih 6 sati vrijedan i vrijedniji od drugih, i da, BTW; a gdje to radiš{#}!!!! 

ATJ Lučko
15 godina
neaktivan
offline
Izašao je "Steve Jobs"...

Procitao sam steve jobs: tajne njegovih inovacija. A bome cu procitati i ovu knjigu. Ne koristim nist od applea, al se divim kako je od niceg napravio nesto. Doci ce kod nas ali ce kostat 9999999999 HRK, ofc jer ima 600 stranica pa zato... anyway, mozda se da izvana narucit za puno povoljnije (ofc na eng).

{| qu!ck_s!1\/3r |}
 
2 0 hvala 0
16 godina
offline
Izašao je "Steve Jobs"...

Uskoro i Steve Jobs samoljepljive slicice.

 

Surovi kapitalizam i zaradjivanje na necijoj smrti.

 
12 2 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Izašao je "Steve Jobs"...

koji je postao ovo iZbljuv od portala, gori ste od Indexa s onim njihovim ustasama i partizanima... znam sad krece klasicne HDZ-ovska retorika, u ovom sucaju "ako ti se ne svidja sta citas"...  demokaracija, sta smo trazili to smo dobili - teror povapirane manjine nad nemocnom vecinom...

bolje da se odlogiram dosta mi je citanja sranja za danas.

-To Start Press Any Key. A gdje je ANY tipka?-
Moj PC  
0 2 hvala 0
15 godina
offline
Izašao je "Steve Jobs"...

moze meni neko rec zasto ja na iphone-u na aplikaciji ibooks imam na store-u samo one neke free knjige, htio bi kupit ovu knjigu al nema nigdje knjiga koje se placaju.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Izašao je "Steve Jobs"...

Ne hvala!

12 godina
neaktivan
offline
Re: Izašao je "Steve Jobs"...

Nebih ovo kupio pa makar......{#}.
Svi Appleovi Fanboy-i, ajde lupite TD, da imate šta raditi!!!

Life is Computers, Tobacos, Women, Trucks, you live better?
15 godina
neaktivan
offline
Re: Izašao je "Steve Jobs"...

i mene zanima.

kupio sam na kraju na kindle - imaš na amazon web shopu.

 

14 godina
offline
Izašao je "Steve Jobs"...

Je*ote ovakav naslov...
Ja mislio uskrsnuo čovjek..

www.damagehigh.co.cc // Don't fix what ain't broken!
 
12 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Izašao je "Steve Jobs"...

Opet taj čudovišni kapitalizam. Sunašce im spomenem svima. Nema dobre zarade do one na mrtvome čovjeku.

magistar prava ( i član grupe nezaposlenih)
12 godina
offline
Izašao je "Steve Jobs"...

Da je autobiografija mozda bi je i procitao (ni u ludilu kupio). Biografije mi se u pravilu gade.

 
4 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Izašao je "Steve Jobs"...
mar123 kaže...

moze meni neko rec zasto ja na iphone-u na aplikaciji ibooks imam na store-u samo one neke free knjige, htio bi kupit ovu knjigu al nema nigdje knjiga koje se placaju.

 

diablo2211 kaže...

i mene zanima.

kupio sam na kraju na kindle - imaš na amazon web shopu.

 

Zato sto iBook Store ne radi u Hrvatskoj, kao ni iTunes Store. Naravno, besplatne knjige mozes skidati, ali placanje knjiga i glazbe online, koliko ja znam, nije uskladjeno s hrv zakonima, i zato jos nije zazivilo kod nas.

Nothing is true, everything is permitted...
Poruka je uređivana zadnji put pon 24.10.2011 18:33 (Assassin).
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice