Jailbreak za iOS 7

poruka: 9
|
čitano: 3.642
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Jailbreak za iOS 7".
12 godina
offline
Jailbreak za iOS 7

jos nesto za one sto su uradili OTA update

 

Warning! Over The Air updates of iOS 7 are known to create an issue and make the jailbreak fail. Some devices are then stuck on the Apple Boot Logo. Until we fix that, please restore your device to 7.0.4. with iTunes first.

 

mnogima zbog ovoga zapne na apple logo, i tako stoji

I told you that Chelsea were the best team in the world, and tonight we are
 
4 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Jailbreak za iOS 7

Ja napravio jailbreak, mada sam prije par dana napravio OTA update na 7.0.4. Sve radi kao i inače, samo naravno treba čekati da se tweakovi prilagode iOS-u 7. Za sada ih velika većina ne radi...

ZOTAC: It's Time to Play.
Moj PC  
6 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Jailbreak za iOS 7

Kako lijep poklon za bozic! {#}

http://www.youtube.com/user/xSeGi?feature=mhee
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Jailbreak za iOS 7

Što znači "Alat za jailbreak radi s Windowsima i na OS X-u, a riječ je o untethered metodi što znači da se uređaji nakon ponovnog pokretanja ne zaključavaju"?

Samo su dva tipa ljudi na ovom svijetu – dobri i loši. Dobri bolje spavaju, ali čini se da loši više uživaju u satima kad su budni. Woody Allen
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Jailbreak za iOS 7
cuspajz kaže...

Što znači "Alat za jailbreak radi s Windowsima i na OS X-u, a riječ je o untethered metodi što znači da se uređaji nakon ponovnog pokretanja ne zaključavaju"?

Znači da možeš jailbreakat uređaj pomoću PC-a s Windowsima i Mac-om, i da untethered je pa ti više alat ne treba , što znači da ga nakon jailbreaka možeš izbrisati...

12 godina
neaktivan
offline
Re: Jailbreak za iOS 7
Dali taj jailbreak znaci da mozes sa xsim odkljucat mob tj stavit nasu mrezu ako je na stranu ?
Nadam se da sam pomogao, ako jesam prst gore
12 godina
neaktivan
offline
Re: Jailbreak za iOS 7
Damir1908 kaže...
Dali taj jailbreak znaci da mozes sa xsim odkljucat mob tj stavit nasu mrezu ako je na stranu ?

Ne, to je uvod i na to bi se trebao nadodati unlock (tako se to zove), ali unlocka nema već godinama vani.

16 godina
neaktivan
offline
Jailbreak za iOS 7

Uvijek si postavim pitanje zbog cega zastite kada se vrlo brzo probiju?

Dal ih stavljaju da se ljudi imaju necime mjesec-dva zabavljati?

 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Jailbreak za iOS 7

zaštite su tu za onu većinu korisnika koji se ne usude razbijati te zaštite da ne izgube garanciju na skupo plaćeni mobitel.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice