Japan istražuje propast Mt.Goxa

poruka: 12
|
čitano: 2.292
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Japan istražuje propast Mt.Goxa".
14 godina
offline
Japan istražuje propast Mt.Goxa

kad čitam o bitcoinu-koliko samo ima takvih koji bi htjeli do novaca bez motike na lak načina

nije važno sudjelovati važno je pobijediti
Moj PC  
2 4 hvala 0
14 godina
offline
Japan istražuje propast Mt.Goxa

Bilo bi im bolje da se fokusiraju na Fukushimu i ogromno izlijevanje radijacije na dnevnoj bazi koja će zatrovat planet, a ne se bavit bitcoinom.

 

 

 

 

Knowing is not enough; we must apply. Willing is not enough; we must do.
Moj PC  
0 3 hvala 0
10 godina
protjeran
offline
Re: Japan istražuje propast Mt.Goxa

Bankrot :) Jedini trošak im je bio server ništa više.

16 godina
offline
Re: Japan istražuje propast Mt.Goxa
Colossus7 kaže...

Bilo bi im bolje da se fokusiraju na Fukushimu i ogromno izlijevanje radijacije na dnevnoj bazi koja će zatrovat planet, a ne se bavit bitcoinom.

 

 

 

 

Nek je Balkan iz tebe progovorio :D

12 godina
neaktivan
offline
Re: Japan istražuje propast Mt.Goxa
kaže...

Japanski ministar financija izjavio je da Vlada istražuje propast virtualne burze kako bi ustanovila ima li u svemu kriminalnih radnji.

 

Da je li ima...

16 godina
offline
Re: Japan istražuje propast Mt.Goxa
Colossus7 kaže...

Bilo bi im bolje da se fokusiraju na Fukushimu i ogromno izlijevanje radijacije na dnevnoj bazi koja će zatrovat planet, a ne se bavit bitcoinom.

 

 

 

 

tako je! šta ministar financija ima vodit brigu o mogućim financijskim malverzacijama, radijacija i energetika bi trebale biti njegov glavni problem!

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
14 godina
offline
Japan istražuje propast Mt.Goxa

Ma imas pravo, pa cu preformulirati rečenicu :

 

Bolje bi mu bilo da trazi/proizvede sredstva sa kojim ce platiti vanjske stručnjake i pomoć da počiste Tepcovu katastrofu koja ce utjecati na sve ljude diljem svijeta a ne samo japanski otok , jer ocito su nesposobni da to sami naprave a pričaju bajke kako je sve u redu:)

 

U stvari poanta ovog balkanskog izljeva sto kaze momak par postova iznad je usprkos svim problemima koji se trenutno nalaze pred Japanom npr 2 najveca drasticni pad nataliteta i brakova općenito, i ta nesretna Fukushima, on ce sad svoje energije ulijevati u istrazivanje moguceg cyber kriminala koji kao prvo nije uopce definiran globalno u jasnim crtama niti kako da se sa istim efikasno bori i sankcionira.

 

 

Malo prepotentna izjava, bez obzira iz cijih usta izašla, evo jedan random kratki uradak sa neta na temu

, sad će on to riješiti sa japanskom sherlock dedukcijom.

 

U stvari kad bolje pogledaš, očito je da se i njihovi Japanski političari drze one stare, kada si nesposoban ili ne želiš se baviti bitnim pitanjima i problemima u svojoj drzavi, onda se bavi pi*darijama.

 

 

Knowing is not enough; we must apply. Willing is not enough; we must do.
Moj PC  
2 1 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Japan istražuje propast Mt.Goxa

Ovo ti je otprilike moj tata 1994. - što će ti ta glupa domena i šta daješ novac za to? Bolje da si auto kupio nego u te gluposti ulažeš novac.

 
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Japan istražuje propast Mt.Goxa

Ovo nije ni za pola polovne žvake, kad pogledamo one lopove/narkomane sa Wall Streeta.

 

Njih niko ne dira i još im država plati da pokriju svoje minuse/bankrote.

 

Mrš

 

{#}

Glory Glory Man United
Poruka je uređivana zadnji put uto 4.3.2014 22:33 (memulica).
Moj PC  
3 0 hvala 1
14 godina
offline
Japan istražuje propast Mt.Goxa

E al to ti je *kontrolirani i regulirani* kriminal, ovo nemoze samo tako proć, netko nešto ukrao (to je jos pitanje) a da *ekipa* nije amenovala, sankcionirat pod hitno!

 

I jos se drznuli to napraviti pod plaštom anonimnosti, koga će sad kazniti za tu devijaciju iz zadanog i uhodanog sistema koji omogućuje veslanje žednih preko vode vec stoljećima.

Knowing is not enough; we must apply. Willing is not enough; we must do.
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Japan istražuje propast Mt.Goxa
Colossus7 kaže...

Bilo bi im bolje da se fokusiraju na Fukushimu i ogromno izlijevanje radijacije na dnevnoj bazi koja će zatrovat planet, a ne se bavit bitcoinom.

 

 

 

 

 

Jedan programer da se bavi Fukusimom?

Da, to ce puno pomoci.

14 godina
offline
Japan istražuje propast Mt.Goxa
Knowing is not enough; we must apply. Willing is not enough; we must do.
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice