Japanci razvijaju vanzemaljske građevinske strojev

poruka: 11
|
čitano: 1.976
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Japanci razvijaju vanzemaljske građevinske strojev".
16 godina
offline
Japanci razvijaju vanzemaljske građevinske strojev

Kako će GPS funkcionisati na Mesecu (da ne pominjem Mars)?!

WP/WM fanovi, prestanite više lagat ovaj napaćeni narod, nemate to pravo!
Moj PC  
5 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Japanci razvijaju vanzemaljske građevinske str

Slabo do nikako

 

A netko se malo zanio u članku. U ovom linkanom na engleskom kaže da ovi koje trenutno koriste (na Zemlji, očito) imaju GPS, ne da će ga ovi imati. A možda i planiraju napraviti mrežu GPS satelita na Marsu. Ambiciozni Japanci

10 godina
protjeran
offline
Re: Japanci razvijaju vanzemaljske građevinske str
Pa ko i ovde: kartirati ce mape, postaviti satelite u orbitu, i evo ti navigacije....
 
0 0 hvala 0
11 godina
online
Japanci razvijaju vanzemaljske građevinske strojev

sve dok strojevi ne shvate da im je izgradnja ljudskih nastambi potpuno nepotrebna...

Moj PC  
12 1 hvala 0
15 godina
offline
Japanci razvijaju vanzemaljske građevinske strojev

a na vanzemaljskim vanbauštelskim vanstrojevima radit će vanbosanci 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put čet 23.6.2016 13:47 (Ajar).
Moj PC  
16 0 hvala 6
14 godina
neaktivan
offline
Re: Japanci razvijaju vanzemaljske građevinske str
Neka da se i mi bosanci odmorimo.

Mogu postaviti stanicu ili vise njih i pozicionirati se lokalno.
Kad bude potrebe da se krecu vecim povrsinama onda razviti globalni sistem (GPS)
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Japanci razvijaju vanzemaljske građevinske str
Neka da se i mi bosanci odmorimo.

Mogu postaviti stanicu ili vise njih i pozicionirati se lokalno.
Kad bude potrebe da se krecu vecim povrsinama onda razviti globalni sistem (GPS)
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Japanci razvijaju vanzemaljske građevinske strojev

Ja se nadam da vi koji mislite da će stvarno biti GPS-a na Marsu u nekakvo dogledno vrijeme shvaćate koliko GPS košta. :D Priča se o strojevima koji će graditi nastambe za 4 do 6 ljudi. Šta će ti navigacijski sustav koji pokriva cijeli planet koji bi koštao mnogo milijardi USD za 6 ljudi i nekolicinu strojeva? :D

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 23.6.2016 18:40 (Mirko935).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Japanci razvijaju vanzemaljske građevinske strojev

ja nisam siguran ni za acceleromatar, no zanima me zašto nebi koristili robote graditelje i za orbitalne stanice?

http://www.bug.hr/forum/post/lcd-plazma-televizori/stvarni-vlasnici-brandova/2909836.aspx
Moj PC  
1 0 hvala 0
8 godina
offline
Japanci razvijaju vanzemaljske građevinske strojev
Za navigaciju (pozicioniranje) ne treba postaviti satelit u orbitu. Dovoljno je postaviti dva ili tri stupa da šalju signale. To su znali još Nijemci u II. svjetskom ratu. Oni su koristili taj sustav za noćna bombardiranja. GPS je poseban samo zato što pokriva cijeli planet, no ako je riječ da se navigacija postigne samo na nekoliko hektara (na gradilištu) on nije potreban.
 
2 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Japanci razvijaju vanzemaljske građevinske strojev
A jeste čudni pa jedna korporacija tipa google je imao dosljedno mapiranu mapu Marsa i Mjeseca još prije 2009, a od agencije postoji još davno davno programčić, ja sam ga koristio još 2005.
A što se tiče pozicioniranja otupio sam čitajući blentave komentare tipa GPS, stoga neću dalje komentirati.
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice