Jedan od budućih iPhonea mogao bi imati čitač otis

poruka: 50
|
čitano: 5.375
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Jedan od budućih iPhonea mogao bi imati čitač otis".
12 godina
offline
Jedan od budućih iPhonea mogao bi imati čitač otis

Što se tiče rendera, očito je netko slinio po Xiaomi MIX-u i dobio "kreativnu ideju".

 

Xiaomi MIX 6/256GB 24K Gold Special Edition +Xiaomi Redmi 3S + Mi Wifi Router + Mi Band 2 - MIUI Super Moderator
Moj PC  
1 1 hvala 1
15 godina
odjavljen
offline
Re: Jedan od budućih iPhonea mogao bi imati čitač

Apple nešto kopirao? Ma nemoguće!

Ovaj forumaš je netolerantan prema osobama svih nacionalnosti, rasa i spolnog opredjeljenja te smatra da svaka osoba ima pravo biti ugnjetavana zbog svojih glupih mišljenja.
8 godina
odjavljen
offline
Jedan od budućih iPhonea mogao bi imati čitač otis

Moj telefon ima citac otiska prstiju i nema fizicku home tipku. zanimljivo. A apple to jos nije izumio....

1000 USd? a cuj zasto ne....Puno patenata i nevidjenih tehnologija. Amoled ekran, nema fizicku home tipu a ima citac otiska prstiju. Jo sako bude imao bezicno punjenje trebao bi kostati 1500 USD... Amazing...

Poruka je uređivana zadnji put sri 15.2.2017 11:40 (Torent).
 
0 5 hvala 0
15 godina
offline
Jedan od budućih iPhonea mogao bi imati čitač otis

Rost frei ajfon! :D

 
0 2 hvala 0
8 godina
odjavljen
offline
Re: Jedan od budućih iPhonea mogao bi imati čitač

Zar prethodni nisu bili? ;)

Tar ima neki telefon na trzistu koji hrdja? ;)

8 godina
offline
Re: Jedan od budućih iPhonea mogao bi imati čitač
Torent kaže...

Moj telefon ima citac otiska prstiju i nema fizicku home tipku. zanimljivo. A apple to jos nije izumio....

1000 USd? a cuj zasto ne....Puno patenata i nevidjenih tehnologija. Amoled ekran, nema fizicku home tipu a ima citac otiska prstiju. Jo sako bude imao bezicno punjenje trebao bi kostati 1500 USD... Amazing...

 Jel to ona ergonomija kad trebaš potvrditi kupnju, na ekranu se prikaže iznos a ti okreneš telefon na leđa da daš otisak? Koja budala može smisliti tako nešto osim autora marketing check liste?

Ja rekoh
12 godina
neaktivan
offline
Jedan od budućih iPhonea mogao bi imati čitač otis

Pa akutalni model nema fizčku home tipku, ali ima Home "tipku"...

 
4 0 hvala 2
11 godina
neaktivan
offline
Jedan od budućih iPhonea mogao bi imati čitač otis

Nadam se da će biti 3x brži od najbržeg android "uređaja" jer 2x jednostavno nije dovoljno 

 

 
4 6 hvala 2
15 godina
odjavljen
offline
Re: Jedan od budućih iPhonea mogao bi imati čitač

Jesu kupio lak u pevecu da popraviš kad ti se oguli farba?

Ovaj forumaš je netolerantan prema osobama svih nacionalnosti, rasa i spolnog opredjeljenja te smatra da svaka osoba ima pravo biti ugnjetavana zbog svojih glupih mišljenja.
Poruka je uređivana zadnji put sri 15.2.2017 15:01 (Sum_of_all_fears).
15 godina
offline
Jedan od budućih iPhonea mogao bi imati čitač otis

Ne bi li bilo logičnije da prvo napraviš taj predmet ili implementiraš funkcionalnost prije nego što ga možeš patentirati?

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Jedan od budućih iPhonea mogao bi imati čitač otis

Ne vjerujem ja u tu samsungovu propagandu, intenzivno sam koristio baš taj model i u tjedan dana na njemu nije bilo tragova korištenja. 

 
2 1 hvala 0
8 godina
odjavljen
offline
Re: Jedan od budućih iPhonea mogao bi imati čitač
Feudalac kaže...
Torent kaže...

Moj telefon ima citac otiska prstiju i nema fizicku home tipku. zanimljivo. A apple to jos nije izumio....

1000 USd? a cuj zasto ne....Puno patenata i nevidjenih tehnologija. Amoled ekran, nema fizicku home tipu a ima citac otiska prstiju. Jo sako bude imao bezicno punjenje trebao bi kostati 1500 USD... Amazing...

 Jel to ona ergonomija kad trebaš potvrditi kupnju, na ekranu se prikaže iznos a ti okreneš telefon na leđa da daš otisak? Koja budala može smisliti tako nešto osim autora marketing check liste?

Ocigledno nikad nisi probao taj citac kad lupis ovako. Ubjedljivo najprirodniji polozaj za citac otiska prsta.... Al bez konkurencije....Bukvalno pomjeris prst par mm i vec je na citacu. neuporedivo lakse nego staviti prst na prednju tipku....

I ti tacno na tom mjestu drzis kaziprst kad koristis mob samo nisi svjestan.... Doduse ti nisi svjestan mnogo toga sto ti apple nije rekao ali postooji zivot i izvan iclouda ;)

Poruka je uređivana zadnji put sri 15.2.2017 15:45 (Torent).
15 godina
offline
Jedan od budućih iPhonea mogao bi imati čitač otis

eo jednog vizionarskog pokušaja: ajfon 27? 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Jedan od budućih iPhonea mogao bi imati čitač
Torent kaže...

Ocigledno nikad nisi probao taj citac kad lupis ovako. Ubjedljivo najprirodniji polozaj za citac otiska prsta.... Al bez konkurencije....Bukvalno pomjeris prst par mm i vec je na citacu. neuporedivo lakse nego staviti prst na prednju tipku....

I ti tacno na tom mjestu drzis kaziprst kad koristis mob samo nisi svjestan.... Doduse ti nisi svjestan mnogo toga sto ti apple nije rekao ali postooji zivot i izvan iclouda ;)

Naravno da je najprirodniji. Pogotovo ako ti mobitel stoji na stolu i ne možeš ništa napraviti dok ga ne podigneš u ruke. O tome da otpadaju sve preklopne futrole neću ni pričati, stalci, držači itd. Ograničavaju se uporabne mogućnosti, a ti bi po onoj Jobsovoj - you're holding it wrong. Samo kako si ti navikao i nikako drugačije....

Ja rekoh
16 godina
offline
Jedan od budućih iPhonea mogao bi imati čitač otis

Problem likova koji komentiraju i pljuju po Apple tehnologiji i jeste njihov stav da su beskonačno mudri i uvijek u pravu. Amo ovako.

Neznate držati telefon. Neznate ga koristiti. Imate pogrešne procese u radu i komunikaciji. I pustite tvrtku koja je brutalno kreativna da osmisli te procese za Vas.

Da nemate puno opcija jer opcije su bespotrebne i umaraju. I nepokušavajte svoj telefon prilagoditi vašim naopakim radnim procesima i komunikaciji, već sve to što je naopaku prilagodite uređajima koje je netko osmislio kao kotačić nekakvog pogona. Uz to osmislili su i cijeli pogon za Vas. Trebate ga samo načiti prilagoditi mu se i bit će te neizmjerno produktivniji i uspješniji. Samo prilagoditi se nečem novom i pokušati razmišljati izvan okvira te u suprotnom smjeru od većine nije za svakog. 

Primjerice meni je mjerilo uspješnog razmišjanja (osobnog) koliko se ono razlikuje od mainstreama. Recimo koliko thumb down klikova mogu dobiti.

NHF

vatrom
 
0 0 hvala 0
8 godina
odjavljen
offline
Re: Jedan od budućih iPhonea mogao bi imati čitač
Feudalac kaže...
Torent kaže...

Ocigledno nikad nisi probao taj citac kad lupis ovako. Ubjedljivo najprirodniji polozaj za citac otiska prsta.... Al bez konkurencije....Bukvalno pomjeris prst par mm i vec je na citacu. neuporedivo lakse nego staviti prst na prednju tipku....

I ti tacno na tom mjestu drzis kaziprst kad koristis mob samo nisi svjestan.... Doduse ti nisi svjestan mnogo toga sto ti apple nije rekao ali postooji zivot i izvan iclouda ;)

Naravno da je najprirodniji. Pogotovo ako ti mobitel stoji na stolu i ne možeš ništa napraviti dok ga ne podigneš u ruke. O tome da otpadaju sve preklopne futrole neću ni pričati, stalci, držači itd. Ograničavaju se uporabne mogućnosti, a ti bi po onoj Jobsovoj - you're holding it wrong. Samo kako si ti navikao i nikako drugačije....

 Apsolutno nemam nikakav problem da ga otkljucam kada je an stolu jer ga mogu otkljucati glasom ili ako je u nekoj stalnoj situacji kao sto je kuca ili kancelraija stavid da bude otkljucan kada je nakacen na zadanu wifi mrezu ili na BT u autu.... U kojoj konkretno situaciji mi je problem otkljucati ga? Ja se ne mogu sjetiti niti jedne..... Futrole imaju otvor pozadi  na mjestu senzora. stalci drzaci i sve ostalo koristim najprirodnije. Ili namjerno zanemarujes cinjenice ili jednostavno ne znas pa lupas bezveze. Postoje proizvodjaci koji su to elegantno rijesili ali nisu iphone. Postoje telefoni osim iphone.... Istrazi malo... Cak postoje firme koji inoviraju a ne samo pricaju kao sto je Apple....

 

Kada recimo ulazim u auto vadim telefon iz dzepa i bvec mi je otkljucan otiskom stavljag ga na magnetni drzac i palim auto. Vec je nakacen na BT i ne zakljucava se dok ne ugasim auto... Kako je to ogranicavanje funkcionalnosti? Probaj iznenadices se....

8 godina
offline
Re: Jedan od budućih iPhonea mogao bi imati čitač
Torent kaže...

 Apsolutno nemam nikakav problem da ga otkljucam kada je an stolu jer ga mogu otkljucati glasom ili ako je u nekoj stalnoj situacji kao sto je kuca ili kancelraija stavid da bude otkljucan kada je nakacen na zadanu wifi mrezu ili na BT u autu.... U kojoj konkretno situaciji mi je problem otkljucati ga? Ja se ne mogu sjetiti niti jedne..... Futrole imaju otvor pozadi  na mjestu senzora. stalci drzaci i sve ostalo koristim najprirodnije. Ili namjerno zanemarujes cinjenice ili jednostavno ne znas pa lupas bezveze. Postoje proizvodjaci koji su to elegantno rijesili ali nisu iphone. Postoje telefoni osim iphone.... Istrazi malo... Cak postoje firme koji inoviraju a ne samo pricaju kao sto je Apple....

 

Kada recimo ulazim u auto vadim telefon iz dzepa i bvec mi je otkljucan otiskom stavljag ga na magnetni drzac i palim auto. Vec je nakacen na BT i ne zakljucava se dok ne ugasim auto... Kako je to ogranicavanje funkcionalnosti? Probaj iznenadices se....

 Opet se vraćamo da nisi ti jedini i tvoj use case nije jedini mogući. Ja, npr. imam malu djecu i neću im dopustiti da klikaju po otključanom telefonu dok sam ja zauzet spremanjem večere npr. (Supruga, naravno, ima registriran papak i zna sve šifre) Na poslu telefon trebam non stop pa stoji na stolu, ali to ne znači da ga trebam ostaviti otklučanog da bilo tko po njemu šnjofa dok sam ja na piš/puš-pauzi ili bilo čemu drugom. Elegantno si preskočio pitanje korištenja preklopnih futrola, ima ih čudo zgodnih i puno ih ljudi koristi. Ali po tebi - you're holding it wrong.

 

Edit: kakvo vađenje iz džepa ulaskom u auto? Poveže se automatski i sve obavljam glasom pa i navigaciju.

Ja rekoh
Poruka je uređivana zadnji put sri 15.2.2017 21:17 (Feudalac).
8 godina
odjavljen
offline
Re: Jedan od budućih iPhonea mogao bi imati čitač
Feudalac kaže...
Torent kaže...

 Apsolutno nemam nikakav problem da ga otkljucam kada je an stolu jer ga mogu otkljucati glasom ili ako je u nekoj stalnoj situacji kao sto je kuca ili kancelraija stavid da bude otkljucan kada je nakacen na zadanu wifi mrezu ili na BT u autu.... U kojoj konkretno situaciji mi je problem otkljucati ga? Ja se ne mogu sjetiti niti jedne..... Futrole imaju otvor pozadi  na mjestu senzora. stalci drzaci i sve ostalo koristim najprirodnije. Ili namjerno zanemarujes cinjenice ili jednostavno ne znas pa lupas bezveze. Postoje proizvodjaci koji su to elegantno rijesili ali nisu iphone. Postoje telefoni osim iphone.... Istrazi malo... Cak postoje firme koji inoviraju a ne samo pricaju kao sto je Apple....

 

Kada recimo ulazim u auto vadim telefon iz dzepa i bvec mi je otkljucan otiskom stavljag ga na magnetni drzac i palim auto. Vec je nakacen na BT i ne zakljucava se dok ne ugasim auto... Kako je to ogranicavanje funkcionalnosti? Probaj iznenadices se....

 Opet se vraćamo da nisi ti jedini i tvoj use case nije jedini mogući. Ja, npr. imam malu djecu i neću im dopustiti da klikaju po otključanom telefonu dok sam ja zauzet spremanjem večere npr. (Supruga, naravno, ima registriran papak i zna sve šifre) Na poslu telefon trebam non stop pa stoji na stolu, ali to ne znači da ga trebam ostaviti otklučanog da bilo tko po njemu šnjofa dok sam ja na piš/puš-pauzi ili bilo čemu drugom. Elegantno si preskočio pitanje korištenja preklopnih futrola, ima ih čudo zgodnih i puno ih ljudi koristi. Ali po tebi - you're holding it wrong.

 

Edit: kakvo vađenje iz džepa ulaskom u auto? Poveže se automatski i sve obavljam glasom pa i navigaciju.

 Promaklo ti da to NE MORAM KORISTITI ali mogu ako hocu? Promaklo ti je i dio da futrole imaju otvor za senzor?  Promaklo ti je da ga mogu otkljcati glasom pa mi nije stalno otkljucan ali isto tako ne moram ga uzeti u ruke? Kako ti promakne uvijek dio koji tebi ne pase i sto tvoj mob ne moze ;) Kakav trusted voice kakav trusted device. To je spansko selo za ios... Ne stignu implemetirati pored toliko emojia koje moras izdati svake godine ;) Mada ja uvijek zaboravim da je postojanje opcija losa stvar. Uvijek je najbolje kada nesto mozes koristiti samo na jedan nacin. A navigaciju koristis glasom dok ti je mob u dzepu? wow hoces mi biti frend na fb pa da lajkujemo jedan drugog? WOew amazing... Moj telefon to ne moze :( Ima li jos ista sto tvoj moze a moj ne moze pa da idem svoj omdah baciti i kupiti taj magijski uredjaj koji radi i u gacam pardon dzepu... Imali li recimo pining app pa da djetetu das da igra igre ali ne moze nista drugo dirati? Profile pa da dijete moze koristiti appove koje mu das ali ne moze ono ste ne zelis da dira? Ili je i to glupost.....

 

8 godina
odjavljen
offline
Re: Jedan od budućih iPhonea mogao bi imati čitač
Vidi ovo. Biras sta ti pase... Al to je loseeee ko ce se snaci u tim silnim mogućnostima... A to je stock android. Custom romovi idu korak dalje :)

Ios ce ovo imati 2025 mozda...
8 godina
offline
Re: Jedan od budućih iPhonea mogao bi imati čitač
Torent kaže...
Vidi ovo. Biras sta ti pase... Al to je loseeee ko ce se snaci u tim silnim mogućnostima... A to je stock android. Custom romovi idu korak dalje :)

Ios ce ovo imati 2025 mozda...

 Ništa od toga ti nebi trebalo da imaš skener sprijeda :P

Ja rekoh
16 godina
offline
Re: Jedan od budućih iPhonea mogao bi imati čitač
@Torent "...Mada ja uvijek zaboravim da je postojanje opcija losa stvar. Uvijek je najbolje kada nesto mozes koristiti samo na jedan nacin"

Kad to shvatiš evoluiraš. Doći ćeš do tog. Zbog svih ti opcija i sranja nikad neće ni dostići fluidnost, brzinu, pouzdanost i svrhovitost iPhone-a. Dakle nije im ideja bila napraviti mobitel da tebi odgovara. Nego promjeniti tvoj način korištenja uređaja na način koji su oni dizajnirali i učinili ispravnim. Ali to ti je sad apstrakcija. Sudeći po poslovnim rezultatima sigurno je Apple na pogrešnom putu.
vatrom
8 godina
odjavljen
offline
Re: Jedan od budućih iPhonea mogao bi imati čitač
Nabacis gomilu floskula i onda kazes da se ti trebas prilagoditi uredjaju a ne on tebi i poentiras time da si kupio uredjaj sa najvećom zaradom po primjerku. Ne zna se sta je gore... To da se ti trebas prilagoditi uredjaju koji si ti platio da koristi tebi do toga da se hvalis da si dao pare na gadget koji je najvise precijenjen (a svi su precijenjeni) i time se hvalis??? Wow amazing.....

Jebote pricas ka da su svj mobiteli tesko smece osim tog cuda kojeg imas u dzepu. Il si glup il se pravis glup... Blago vama...
8 godina
offline
Re: Jedan od budućih iPhonea mogao bi imati čitač
Torent kaže...

 
Jebote pricas ka da su svj mobiteli tesko smece osim tog cuda kojeg imas u dzepu. Il si glup il se pravis glup... Blago vama...

 A šta ti radiš u ovoj temi (i svim ostalim Apple temama) osim što na sve načine pokušavaš pokazati kako si pametniji od drugih jer si dao manje za više i baš si zeznuo Apple jer im nisi povećao ionako rekordnu zaradu. Koga briga, daj više odrasti.

Ja rekoh
11 godina
neaktivan
offline
Re: Jedan od budućih iPhonea mogao bi imati čitač
Torent kaže...
Ios ce ovo imati 2025 mozda...

 iOS nikada neće imati trused face. Možda će jednog dana imati napredniju varijaciju koju nije moguće otključati otvorenom slikom na monitoru, ali onaj "trusted face" koji ima android nikad  

 

 

Svaka čast ljudima koji na android "uređaju" pohranjuju privatne račune, adrese, fotografije ... U slučaju da mi ukradu iPhone, nemam nikakve brige, lopovi ga jedino mogu prodati u dijelove, apsolutno ništa drugo ne mogu napraviti, dok s druge strane vlasnici android "uređaja" moraju razmišljati o tome hoće li ih kradljivac pronaći na fbu i otključati im "mobitel" 

8 godina
offline
Re: Jedan od budućih iPhonea mogao bi imati čitač
Torent kaže...

 Promaklo ti da to NE MORAM KORISTITI ali mogu ako hocu? Promaklo ti je i dio da futrole imaju otvor za senzor?  Promaklo ti je da ga mogu otkljcati glasom pa mi nije stalno otkljucan ali isto tako ne moram ga uzeti u ruke? Kako ti promakne uvijek dio koji tebi ne pase i sto tvoj mob ne moze ;) Kakav trusted voice kakav trusted device. To je spansko selo za ios...

 

 Možda je tebi promaknulo da bi izgledao totalno retardirano da na poslu, kada trebaš nešto iz mobitela priopćiti drugoj strani, govoriš OK Google OK Google, prepoznaj me više, jesem ti matejinu.

 

 

 

Ja rekoh
12 godina
offline
Re: Jedan od budućih iPhonea mogao bi imati čitač
Nije bilo nitro farbe,pa je jadnicak morao uzeti uljanu.😁😁
15 godina
odjavljen
offline
Re: Jedan od budućih iPhonea mogao bi imati čitač
Predator003 kaže...

 iOS nikada neće imati trused face. Možda će jednog dana imati napredniju varijaciju koju nije moguće otključati otvorenom slikom na monitoru, ali onaj "trusted face" koji ima android nikad 

Panjino.

 

http://www.bug.hr/vijesti/apple-pojacava-napore-prepoznavanju-lica/158760.aspx

 

I naravno da opet kopiraju nečije rješenje koje će prodati pod "svoje"

Ovaj forumaš je netolerantan prema osobama svih nacionalnosti, rasa i spolnog opredjeljenja te smatra da svaka osoba ima pravo biti ugnjetavana zbog svojih glupih mišljenja.
Poruka je uređivana zadnji put pon 20.2.2017 13:08 (Sum_of_all_fears).
8 godina
offline
Re: Jedan od budućih iPhonea mogao bi imati čitač
Sum_of_all_fears kaže...

Panjino.

 

http://www.bug.hr/vijesti/apple-pojacava-napore-prepoznavanju-lica/158760.aspx

 

I naravno da opet kopiraju nečije rješenje koje će prodati pod "svoje"

 Čemu ovakav način razgovora?

Apple je specifična firma, jednostavnost korištenja je osnovni postulat, otprilike u rangu religijske dogme.

Kopiranje nečijeg rješenja? koliko ja vidim, kupili su tvrtku koja razvija specifičnu tehnologiju i to je sad njihovo. Oni imaju kapacitet - ljude, resurse i proizvod koji mogu prodati u dovoljnom broju primjeraka da im se to isplati.

Ali, na kraju krajeva, nitko nije izmislio sve odjednom. Od Tesle do mobitela je trebalo proći 100 godina i jako puno inkrementalnih inovacija sa svih strana svijeta.

U čemu se Apple razlikuje od ostatka svijeta je to da će određeno rješenje koje ugrade funkcionirati uvijek, u najširem spektru mogućih uvjeta, uvijek na isti način, maksimalno brzo i pouzdano. Problem s prepoznavanjem lica putem fotografije je da jelte, ne radi u mraku. Nesigurno je jer mu se mogu podvaliti slike - google se toga uopće nije sjetio dok mu korisnici nisu rekli wtf?? E onda su otišli na video - moraš trepnuti - opet nesigurno. Google se s tim zaigrao bez ikakve određene namjere da korisnicima pruži rješenje u koje se mogu pouzdati. Kakva je to sigurnost ako imaš pet metoda otključavanja, samo jedna od njih radi u svim uvjetima, polovica je nesigurna čak i po mišljenju samog googla? Ako se apple odluči na korištenje tehnologije prepozvanja lica, budi siguran da će biti sigurno, pouzdano, brzo i da će raditi u svim zamislivim uvjetima. Iz prve, ne. I to je razlika zašto oni mogu prodati više high end telefona nego Samsung svih telefona uopće.

Ja rekoh
8 godina
odjavljen
offline
Re: Jedan od budućih iPhonea mogao bi imati čitač

Razlika zasto oni mogu prodati toliko telefona jeste sto ti slijepo vjerujes u sve sto apple radi bez imalo kriticnost... Ako je apple to je svasrsenstvo iz drugog svemira i nikad vidjeno.....

NA tome im svaka cast i nikad niko to nije uspio...

15 godina
odjavljen
offline
Re: Jedan od budućih iPhonea mogao bi imati čitač

Sunce, pogledaj njegove postove. Ako nije od applea, ne valja. Kad apple to implementira, onda je najbolje rješenje ikad. Sam sebi skače u usta i gazi po svojim izjavama (pogledaj linkano i njegovu izjavu). Kako drugačije razgovarati sa takvim trolom? Širi dezinformacije i gluposti.

Ovaj forumaš je netolerantan prema osobama svih nacionalnosti, rasa i spolnog opredjeljenja te smatra da svaka osoba ima pravo biti ugnjetavana zbog svojih glupih mišljenja.
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice