Jeftiniji Sony Reader Wi-Fi

poruka: 6
|
čitano: 2.455
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Jeftiniji Sony Reader Wi-Fi".
15 godina
offline
Jeftiniji Sony Reader Wi-Fi

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

{#}

  prošli tjedan ga kupio u austriji za 150 €

 

Odlican uređaj, malo sam razočaran sustavom komentara(ili ga još nisam skužio).

 

još mi samo treba futrola za njega, a originalnu od 50 € bome necu kupovat(kinezi su mi nesto spori po tom pitanju)

 

a eto 20 € smrc(bar pretopostavljam da ce i u europu snizit cijenu)

"So say we all"
 
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Jeftiniji Sony Reader Wi-Fi

jel ga ima kupit kod nas i kolika je otprilike cijena?

Basically any Mac is now an overrated/overpriced PC...
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Jeftiniji Sony Reader Wi-Fi

Ima li sanse da se u EU pojavi neki veci ebook reader? Vise manje je cijela ponuda bacena konzumentima beletristike, knjizevnosti, teksta opcenito.

Sumnjam da ce plastic logic 100 doci u EU tako skoro... a citanje tehnicke literature na malim ekranima je patnja.

Pa ako netko zna... moze i vani.

 

 
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Jeftiniji Sony Reader Wi-Fi

moguće se predbilježit za ovog

http://www.ectaco.com/jetBook_Color/#spec

 

ECTACO jetBook Color  Specifications:


Triton Color E Ink screen
9.7" Display
1600x1200 resolution
Load Your Own Content
Support for: Adobe DRM 9.1, ePub, Mobi, PRC, RTF, TXT, PDF, FB2, djvu, JPG, Gif, PNG, BMP (more to come)
Wi-Fi enabled with browser
Fluent Text-to-Speech can read you any book
10,000 page turns on a single charge
Support via microSD for up to 32GB
Sleek protective carrying case included
Underline and highlight text
50-state reading list
Fully interactive SAT course
"Overdrive" library access
Wireless access to online textbooks, www.ck12.org and other resources
Speed Reading course
Talking Oxford Dictionaries
Course of English and foreign language grammar
Speech recognition and speech analysis Language Teacher and U-Learn courses that teach you a language step by step
Pictured dictionaries for 38 languages
Cross translator for 180 languages
Vocabulary Builder
Linguistic Crosswords
Reference materials for Math, Physics, Chemistry, Biology, Geography and Earth Science
Interactive Periodic Table of Elements
Graphing and scientific calculators
And much more!

Expected ship date is January 15, 2012

 

 

15 godina
offline
Jeftiniji Sony Reader Wi-Fi

Nema ga kupit kod nas ni u sloveniji kod nas se nudi neki prastari model. Mi smo za sony treći svijet.

I naravno u Europi je i dalje 150 €.

Ja sam isto cekao neki veci upravo radi tehnicke dokumentacije, ali sam odustao, namjeravao sam bar nabavit sonyiev od 7" ali nema ga u novoj seriji a stara je preskupa na e-bay-u(300+$)

Koliko znam Plasticlogic je odustao od svog e-readera ili bankrotirao, znam da vise ne racunam na njega.

 

Ovaj JetBook zvuci fenomenalno i ako je istina sve sto pise kupujem cim skupim sredstva. Ipak sacekat da ga netko bar recenzira, jer zvuci predobro da bi bilo istinito. I nigdje se ne spominje ekran na dodir i pise samo da mogu podcrtat i oznacit a ne i dodat napomenu. Sumljivo.

 

Eh upravo sam nedavno otkrio da kad se poveca font u PDF-u sony više ne prepoznaje matematičke formule, i da u doc dokumentima krivo tumaci tabulatore. Ako pdf nije kompliciran onda   je relativno brz inace spor za podivljat, ovo se odnosi i na doc filove. shodno tome odlucio sam svu dokumentaciju konvertirati u epub. :-(

"So say we all"
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Jeftiniji Sony Reader Wi-Fi

Plastic Logic je odustao od svog QUE-a al su u firmu stotine milijuna eura nedavno investirali rusi i sada zajedno sa ectacovim kolorcem, plastic logicovim 100 i još dva čitača odlučuju kojeg će izabrat za škole.

 

  http://www.the-digital-reader.com/2011/12/01/theres-a-4-way-fight-going-on-to-bring-gadgets-to-russian-schools/

 

plastic logic 100 crno-bjeli čitač od 10.7 inča

 

 

 

@muon

 

kindlov dx je u landscapeu sasvim ok za tehničke knjige koje ne trebaju boju.

poželjno je pdf-u odrezat rubove, odrezat dvostupačne u jednostupačne ili koristit aplikacije koje prilagođuju pdf (i čisto slikovni i ocr) čitačima, ako želimo veća slova.

za to sve postoje brojne besplatne aplikacije.

 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 7.12.2011 16:31 (mark100).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice