Jelly Bean u trećem kvartalu?

poruka: 43
|
čitano: 5.229
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Jelly Bean u trećem kvartalu?".
14 godina
neaktivan
offline
Jelly Bean u trećem kvartalu?

Stvarno da dam tolke pare za smarthone i da nedobijam nikakv support ma nema sanse vise.Ovi kaj jos uvijek cekaju ICS kad ga dobe(ako ga dobe)vec ce izac android 5.Prestrasno.

 
14 2 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Jelly Bean u trećem kvartalu?

Kad se Googlovci uhvate tih updateova ko mala djeca..

...Scooter Tuning is not A Crime!!...
 
4 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Jelly Bean u trećem kvartalu?

Ovo ide kao na tekućoj traci, jedan za drugim. Ko bi to sve pohvatao...

It's very dangerous, putting them together. I don't think the boy can handle it. I don't trust him.
13 godina
offline
Re: Jelly Bean u trećem kvartalu?

nije google kriv. oni izdaju kod i dalje se snađi {#} njihovo je da updeataju svoje nexuse.

14 godina
offline
Jelly Bean u trećem kvartalu?

To vam se zove napredak.

 
1 1 hvala 0
15 godina
offline
Jelly Bean u trećem kvartalu?

Ma google treba natjerati sve proizvođaće da stavljaju vannila android update čim izađe, pa kasnje neka ubacuju svojim updateovima svoja sučelja i gluposti, izlazi android 5.0 a na sensationu još ni 4-orku nisam dobio koja je prilično davno izašla.

Software is like sex... it's better when it's free (Linus Torvalds)
Moj PC  
4 0 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
Jelly Bean u trećem kvartalu?

A za korisnike applea i iOS-a govore da su ovce. Pa šta su onda korisnici androida?

 
5 2 hvala 0
15 godina
offline
Re: Jelly Bean u trećem kvartalu?
zatojeto kaže...

A za korisnike applea i iOS-a govore da su ovce. Pa šta su onda korisnici androida?

Korisnici androida znaju uputiti kritiku, za razliku od velike većine appleovaca.

Ima onih koji će braniti i android do smrti, i oni su ovce kao i gore navedeni.

Software is like sex... it's better when it's free (Linus Torvalds)
13 godina
neaktivan
offline
Re: Jelly Bean u trećem kvartalu?
eevek kaže...

To vam se zove napredak.

Cetiri mjeseca nakon sto je ICS izdan isti se nalazi na nevjerojatnih 1.6% Android uredaja.. Napredak nema sta.. 

13 godina
protjeran
offline
Re: Jelly Bean u trećem kvartalu?
xxxxx kaže...
zatojeto kaže...

A za korisnike applea i iOS-a govore da su ovce. Pa šta su onda korisnici androida?

Korisnici androida znaju uputiti kritiku, za razliku od velike većine appleovaca.

Ima onih koji će braniti i android do smrti, i oni su ovce kao i gore navedeni.

  Kritiku androidu? Pa nije moguče dati kritiku takvom savršenom poluproizvodu.

2%   korisnika je već prešlo na ics.

Pa to je čisti mazohizam na šta korisnici androida pristaju.

14 godina
offline
Re: Jelly Bean u trećem kvartalu?
zatojeto kaže...

A za korisnike applea i iOS-a govore da su ovce. Pa šta su onda korisnici androida?

Zašto bi ova najava trebala značiti da su korisnici androida ovce? 

 

Želja za napretkom, odnosno unaprijeđenjem OS-a je sasvim normalna. Naime, Google konstantno radi na novim stvarima i nema kod njih "nije potrebno" pa onda nakon 23 godine ubace nešto što su odavno trebali iamti i nazovu to nekakvom revolucijom.

 

Da proizvođači imaju imalo mozga stavljali bi čisti Android na svoje uređaje, a korisnicima omogućili da koriste njihove "kerefeke" ukoliko korisnici to žele. Ili da pri paljenju mobitela odaberu opciju, jer rijetko koga zanima telefon baš zbog HTC-ovog Sense-a npr.

Agent Rico kaže...
eevek kaže...

To vam se zove napredak.

Cetiri mjeseca nakon sto je ICS izdan isti se nalazi na nevjerojatnih 1.6% Android uredaja.. Napredak nema sta.. 

Google radi OS i konstantno ga unapređuje, a proizvođači aparata su nešto sasvim drugo.

 

Ja govorim o OS-u, kao i članak.

 

Znaš ono kada Google kaže "idemo naprijed" pa naprave nešto što je stvarno bitno i uistinu izmijene OS, a ne da gledam jedno te isto godinama.

13 godina
neaktivan
offline
Jelly Bean u trećem kvartalu?

Još da nema XDA bilo bi ih i manje...{#}

Koma
Moj PC  
12 0 hvala 0
15 godina
offline
Jelly Bean u trećem kvartalu?

Haha, dezurni dusebriznici su tu {#}

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Jelly Bean u trećem kvartalu?

Ovo što ću napisati se možda nekom neće svidjeti,al gledajući veliku većinu korisnika oko sebe stvari su poprilično jednostavne. Bez obzira dal imaju iOS ili android velika većina ljudi u mojoj okolici koji imaju smartphone uopće NEMAJU POJMA koju verziju OSa imaju na svom mobitelu. Niti ih to ne brine previše.

Ostanu iznenađeni kad ih ja to priupitam ili im ponudim savjet kako da update-ju. Buraz na 3gs-u ima neku verziju 3.x.x,dva frenda imaju iPhone 4 sa 4.x.x,frend Desire HD sa starijom verzijom GB,drugi frend sa Desire-om je još na froyu mislim... Niti prate šta je aktualno,niti ih zanima,sve dok im mobitel radi kak su to zamislili. Ovih 5-10 % koji prate tehnologiju i zanima ih šta je na svom uređaju će updatet,na ovaj ili onaj način. Forum,JB,XDA,koga zanima,može sve dobiti,koga ne zanima,NE ZANIMA.

Ako sam ti imalo pomogao stisni HVALA. :)
Moj PC  
20 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Jelly Bean u trećem kvartalu?
DwightSchrute kaže...

Ovo što ću napisati se možda nekom neće svidjeti,al gledajući veliku većinu korisnika oko sebe stvari su poprilično jednostavne. Bez obzira dal imaju iOS ili android velika većina ljudi u mojoj okolici koji imaju smartphone uopće NEMAJU POJMA koju verziju OSa imaju na svom mobitelu. Niti ih to ne brine previše.

Ostanu iznenađeni kad ih ja to priupitam ili im ponudim savjet kako da update-ju. Buraz na 3gs-u ima neku verziju 3.x.x,dva frenda imaju iPhone 4 sa 4.x.x,frend Desire HD sa starijom verzijom GB,drugi frend sa Desire-om je još na froyu mislim... Niti prate šta je aktualno,niti ih zanima,sve dok im mobitel radi kak su to zamislili. Ovih 5-10 % koji prate tehnologiju i zanima ih šta je na svom uređaju će updatet,na ovaj ili onaj način. Forum,JB,XDA,koga zanima,može sve dobiti,koga ne zanima,NE ZANIMA.

Pa to i jest tako, ali razlog je vrlo jednostavan. Kao što je slučaj i sa mnogo drugih aparata, smartphone uistinu treba jako mali broj korisnika.

 

ALI, kada postoji mogućnost da mid-high end uređaji dobiju ICS npr. onda ga oni moraju dobiti. Neznanje korisnika nije isprika za šlampavost proizvođača i krajnje je nakaradno ga Samsung napravi Nexus za Google sa čistim ICS-om i da istom tom Samsungu treba nekoliko mjeseci da stave ICS na SII, a sve zbog svojih izmjena na koje su sami naviknuli korisnike.

 

Proizvođači moraju prestati sa svojim izmjenama na frameworku i moraju shvatiti da Google čini sve da im takav dodatak ne treba. To što Samsung, HTC i ekipa žele napraviti okružje u kojemu će se oni razlikovati od konkurencije ne bi smjelo ići na štetu korisnika.

 

Inače i ova statistika je namjerno idiotna, jer jako dobro znamo da je OGROMAN broj uređaja na koje ICS ne može ići i nikada neće doći. Ovakvim statističkim silovanjem iskorištava se najveća prednost uređaja na Andoidu - raznolikost u izboru i pristupačnost.

 

Osobe koje kupuju smartphone "za šaku kuna" i ne očekuju ICS na svome telefonu pa ne vidim čemu ovolika strka, ali ostaje gore napisano za high end uređaje

14 godina
offline
Jelly Bean u trećem kvartalu?

Oni koji zele ofišal apdejt nek kupuju nove mobitele....

Custom ICS je izasao cak i za moj prastari Galaxy 3 pa vjerujem da za vecinu uredaja ima custom koji radi puno bolje od ovog na Galaxy 3.

A i kao sto je netko vec naveo, bilo bi bolje da stavljaju ciste androide na uredaje, a ne da svaki proizvodac stavlja svoje gluposti.

Mogu jednostavno na market stavit svoje aplikacije i tko hoce nek skine.

:D
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Jelly Bean u trećem kvartalu?
DwightSchrute kaže...

Ovo što ću napisati se možda nekom neće svidjeti,al gledajući veliku većinu korisnika oko sebe stvari su poprilično jednostavne. Bez obzira dal imaju iOS ili android velika većina ljudi u mojoj okolici koji imaju smartphone uopće NEMAJU POJMA koju verziju OSa imaju na svom mobitelu. Niti ih to ne brine previše.

Ostanu iznenađeni kad ih ja to priupitam ili im ponudim savjet kako da update-ju. Buraz na 3gs-u ima neku verziju 3.x.x,dva frenda imaju iPhone 4 sa 4.x.x,frend Desire HD sa starijom verzijom GB,drugi frend sa Desire-om je još na froyu mislim... Niti prate šta je aktualno,niti ih zanima,sve dok im mobitel radi kak su to zamislili. Ovih 5-10 % koji prate tehnologiju i zanima ih šta je na svom uređaju će updatet,na ovaj ili onaj način. Forum,JB,XDA,koga zanima,može sve dobiti,koga ne zanima,NE ZANIMA.

Baš tako :) Moj frend ima iPhone od prve verzije i baš nikada nije updejtao ni jedan uređaj do nedavno kad je uzeo 4s i kad sam mu to pokazao da može. Drugi ima android taj nema pojima da si može skinuti app sa neta, a kamoli da upgreda telefon. 

Korisnici ograničeni na tih 5-10 % koji nešto znaju o os_u

15 godina
offline
Re: Jelly Bean u trećem kvartalu?
zatojeto kaže...
xxxxx kaže...
zatojeto kaže...

A za korisnike applea i iOS-a govore da su ovce. Pa šta su onda korisnici androida?

Korisnici androida znaju uputiti kritiku, za razliku od velike većine appleovaca.

Ima onih koji će braniti i android do smrti, i oni su ovce kao i gore navedeni.

  Kritiku androidu? Pa nije moguče dati kritiku takvom savršenom poluproizvodu.

2%   korisnika je već prešlo na ics.

Pa to je čisti mazohizam na šta korisnici androida pristaju.

O tome ti govorim, kakiš po svemu i uzdižeš apple u nebesa, ti si tipični primjer ovce.

Software is like sex... it's better when it's free (Linus Torvalds)
12 godina
protjeran
offline
Jelly Bean u trećem kvartalu?

Nije sve u updejtu.

Prijatelj mi koristi iPhone 4, i jos uvijek je na 4.3 verziji. Kaze cemu da updejtam kad mi trenutacno sve radi kako ja zelim?

I u potpunosti je u pravu.

 
0 4 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
Jelly Bean u trećem kvartalu?

Ma treba zabranit bilo kakvo rutanje .Korisnika NE zanima nikakvo overklokanje procesora,nikakv task manager za memoriju,nikakvi banchmark rezultati.On samo zeli da to radi!Zeli imat alat u ruci s kojim moze nesto konkretno napravit,zeli da mu je svaka funkcija normalno dostupna.A ne da mora jos dodatno gubiti vrijeme na to.Osobno od fukcija na smartphonu koje koristim(popis je poprilicno velik,za razliku od drugih koji koriste smarphone samo za facebook)nisam apsolutno dobio NISTA sa rutanjem i stavljanjem custom romova na svoje android telefone.Cijeli fokus je baziran na optimizaciji i brzini rada os-a jer je google nesposoban to sam sloziti da radi kak sapda,a od funkcija koje koristim i dalje ostaju jednako dostupne bez roota.Pre pre jadno.Jedina stvar kaj jos drzi android na zivotu su developeri i to sto mozes nabavit vec novi android za 800 kn.

Ali uskoro ce se i to promjeniti sad kad dode lumia 610,ak nebude preskupa zabiljezit ce se onda malo poveci pad prodaje androida.

Poruka je uređivana zadnji put ned 25.3.2012 14:18 (kach).
 
2 9 hvala 0
16 godina
offline
Jelly Bean u trećem kvartalu?

Da, gugl bi trebao dobiti pljusku za ovo, a i proizvodaci.

 

ICS se skoro nigdje jos nije primio...

- Psiho246
Moj PC  
6 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Jelly Bean u trećem kvartalu?
eevek kaže...

 

Da proizvođači imaju imalo mozga stavljali bi čisti Android na svoje uređaje, a korisnicima omogućili da koriste njihove "kerefeke" ukoliko korisnici to žele. Ili da pri paljenju mobitela odaberu opciju, jer rijetko koga zanima telefon baš zbog HTC-ovog Sense-a npr.

 

Mene zanima telefon baš zbog HTC-ovog Sense-a, te sam upravo zbog toga i prešao sa iPhonea na HTC. S druge strane TouchWizz mi je i dalje itekako odbojan, pa makar Samsung i proizvodio najbolje mobitele. Ljudi vole raznolikost, možda nemaju potrebu za 10 različitih interfaceova, no 3-4 prepoznatljiva su sigurno potrebna. Jedino mi je žao što Sony nije bolje dizajnirao svoj , tako da trenutačno imamo samo dva prepoznatljiva interfacea na Androidu ( Sense i TouchWizz ).

Inače, Google bi trebao izbacivat svoje updateove u dogovoru sa proizvođačima, tako da to ipak dolazi do korisnika kroz 10-ak dana, no kordinacija im očito nije jača strana. 

In the end there will be only ( c )haoss ...
13 godina
neaktivan
offline
Jelly Bean u trećem kvartalu?

Ovaj smrdljivi LG neće dat ICS do 2025 izgleda, spori su ko qurac.

Moj PC  
3 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Jelly Bean u trećem kvartalu?

Taj Android mi već laganini ide na đigericu, svaki čas nova verzija a nemaš na kaj instalirat, sve dalje sve bolje je žedan resursa a ljudi nemaju nit za novi biciklin nofci a kamoli za übersmartphone. The rumour has it da su se i developeri app-ova već zasitili Androida i da sve više naginju ka W_Phone-u.
Kanil sam si u dogledno vreme ubost novi smartphone jerbo moja Nokia 5530XM, iako me još uvek dobro služi (evo kucam u drvo :-)), već je tehnološki zastarjela i trebam nekaj malo bržeg i većeg zaslona. Isprva sam ciljal na Android ali mi se W_Phone sve više dopada i nije tolko lakom na hardware.... pak si mislim da ću uzet Lumiu 800 jer Nokia mi je prirasla hercu i zato kaj je Nokia from Finland, homeland of black metal a ja sam metalac {#}. Zaj**i  ti đinđerbrede, ajskrim sendviče i đeli bins-e, zbog toga su proizvajalci ponoreli i samo se kur*e čiji je tanji i brži, čiji ima 10 jezgri... a bateriju moraš molit da ti cijeli dan izdura... pih...

Trust me, I'm a Jedi!
Moj PC  
2 3 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
Re: Jelly Bean u trećem kvartalu?
xxxxx kaže...
zatojeto kaže...
xxxxx kaže...
zatojeto kaže...

A za korisnike applea i iOS-a govore da su ovce. Pa šta su onda korisnici androida?

Korisnici androida znaju uputiti kritiku, za razliku od velike većine appleovaca.

Ima onih koji će braniti i android do smrti, i oni su ovce kao i gore navedeni.

  Kritiku androidu? Pa nije moguče dati kritiku takvom savršenom poluproizvodu.

2%   korisnika je već prešlo na ics.

Pa to je čisti mazohizam na šta korisnici androida pristaju.

O tome ti govorim, kakiš po svemu i uzdižeš apple u nebesa, ti si tipični primjer ovce.

  I tebi treba crtat. Nije važno što sam ja, to se zna, ovca. Ovca koja koristi iOS i povremeno uz pas mater android. Pitanje je šta si ti kad koristiš i hvališ onaj dreck.

Nisam ja mjerilo, ja ionako dijelim ljude na one koji konzumiraju jabuke i na one koji konzumiraju banane. Meni si jasan!

14 godina
neaktivan
offline
Re: Jelly Bean u trećem kvartalu?
ITman kaže...

 Definitivno nokiju,ako cesto koristis navigaciju odusevit ces se kolko dobro radi i to OFFLINE!.Upises u search ATM i izlista si sve bankomate koji su u blizini tvoje pozicije.Isto tak vrijedi i za bolnicu,skolu,muzej ma joj sta god ti padne napamet,cak nemoras niti full ime adrese pisat sve sam skuzi i poveze kolko je pametno slozena navigacija.To je jedna od jos mnogih prednosti koje nudi wp7.Svakako preporuka.

Poruka je uređivana zadnji put ned 25.3.2012 18:02 (kach).
15 godina
offline
Re: Jelly Bean u trećem kvartalu?
zatojeto kaže...
xxxxx kaže...
zatojeto kaže...
xxxxx kaže...
zatojeto kaže...

A za korisnike applea i iOS-a govore da su ovce. Pa šta su onda korisnici androida?

Korisnici androida znaju uputiti kritiku, za razliku od velike većine appleovaca.

Ima onih koji će braniti i android do smrti, i oni su ovce kao i gore navedeni.

  Kritiku androidu? Pa nije moguče dati kritiku takvom savršenom poluproizvodu.

2%   korisnika je već prešlo na ics.

Pa to je čisti mazohizam na šta korisnici androida pristaju.

O tome ti govorim, kakiš po svemu i uzdižeš apple u nebesa, ti si tipični primjer ovce.

  I tebi treba crtat. Nije važno što sam ja, to se zna, ovca. Ovca koja koristi iOS i povremeno uz pas mater android. Pitanje je šta si ti kad koristiš i hvališ onaj dreck.

Nisam ja mjerilo, ja ionako dijelim ljude na one koji konzumiraju jabuke i na one koji konzumiraju banane. Meni si jasan!

 

Moj prvi post u temi:

"Ma google treba natjerati sve proizvođaće da stavljaju vannila android update čim izađe, pa kasnje neka ubacuju svojim updateovima svoja sučelja i gluposti, izlazi android 5.0 a na sensationu još ni 4-orku nisam dobio koja je prilično davno izašla."

 

Sada pitanje za tebe - Dali je ovo pohvala?

Software is like sex... it's better when it's free (Linus Torvalds)
13 godina
protjeran
offline
Re: Jelly Bean u trećem kvartalu?
kach kaže...
ITman kaže...

  Definitivno nokiju,ako cesto koristis navigaciju  odusevit ces se kolko dobro radi i to OFFLINE!.Upises u search ATM i izlista si sve bankomate koji su u blizini tvoje pozicije.Isto tak vrijedi i za bolnicu,skolu,muzej ma joj sta god ti padne napamet,cak nemoras niti full ime adrese pisat sve sam skuzi i poveze kolko je pametno slozena navigacija.To je jedna od jos  mnogih prednosti koje nudi wp7.Svakako preporuka.

  Čekaj, pa ti se šališ. Pa to postoji na svim platformama godinama!

14 godina
neaktivan
offline
Re: Jelly Bean u trećem kvartalu?
zatojeto kaže...

  Čekaj, pa ti se šališ. Pa to postoji na svim platformama godinama!

 Je je da samo kolko to sve kosta?Nezanima me nikakvo krekanje,rootanje,twikanje!Platio sam masne pare uredaj i ocu kad ga upalim da RADI!Google maps na androidu je free,al je tesko smece i nis ne valja.Moras bit konstantno na internetu spojen i sporo je za pop*zdit.

Poruka je uređivana zadnji put ned 25.3.2012 19:45 (kach).
16 godina
neaktivan
offline
Re: Jelly Bean u trećem kvartalu?
kach kaže...

Stvarno da dam tolke pare za smarthone i da nedobijam nikakv support ma nema sanse vise.Ovi kaj jos uvijek cekaju ICS kad ga dobe(ako ga dobe)vec ce izac android 5.Prestrasno.

Koji support nemaš?Evo pogledaj galaxy s 2 već dobiva godinu dana updejte kao i svi ostali,tu negdje oko 2 godine je podrška.Kaj bi ti htio da imaš doživotno mob s updejtima?Nauči pravila ekonomije pa se javi.Ovo su samo rumori,može on doć potkraj godine.Bar je android otvoren za razliku od wp7 i iosa na kojem npr. u ios5 gotovo pa sve je skopirano i ništa novo ni novi ui,ni novi locksreen..

 

Pa kaj je google kriv kaj ovim proizvođačima treba 5-6 mjeseci da updejtatu mobitele na ics?Nije sunce,malo si pogledaj na netu.

 

Odgovor na drugi post od kacha

 

Jel te neko sili da rutaš?????Svaki android kojeg sam sprobo radi kak treba,ama baš sve radi,fluidan je...Naravno netrebaš sad očekivat da će neki mob od 800kn radit kao i s2.

 

Rutanje je za korisnike koje hoće više znat,nitko te ne sili da koristiš.

Ajde koje ti to stvari koje ti koristiš ne rade kak treba,budem ti snimal s mobom da ti pokažem suprotno.

 

Poruka je uređivana zadnji put ned 25.3.2012 20:16 (jpelko2).
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice