Jobs ponovo na bolovanju

poruka: 45
|
čitano: 8.287
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Jobs ponovo na bolovanju".
14 godina
neaktivan
offline
Jobs ponovo na bolovanju

u bolesti smo svi jednaki ne ? Želim ti sve najbolje i nadam se da je samo gripa!

:)
Moj PC  
25 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: Jobs ponovo na bolovanju
zoran123456 kaže...

u bolesti smo svi jednaki ne ? Želim ti sve najbolje i nadam se da je samo gripa!

osim što on dobiva najbolje doktore koje novac može kupiti {#} naravno, usprkos tome, želim mu brz oporavak :)

Do as I say, not as I do.
14 godina
neaktivan
offline
Jobs ponovo na bolovanju

Apple se temelji na Stevinoj karizmi, njegovim izbivanjem iz tvrtke ili povlačenjem Apple može odmah "staviti ključ u bravu".

 

Baš me zanima koliko će vrijednost dionica pasti nakon ovog događaja.

Moj PC  
3 3 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Jobs ponovo na bolovanju

Na stranu to sto mi Apple nije previse simpatican, Steveu zelim dobro zdravlje i uspjesnu borbu s tom opakom bolescu...

How much wood would a woodchuck chuck if a woodchuck could chuck wood?
 
5 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Jobs ponovo na bolovanju

Čovjek se malo preforsirao pa ide na bolovanje. Ništa čudno, svi ljudi tokom određenog perioda se požele riješiti nakupljenog stresa. Ne kužim zašto je to važna vijest?!

 

Ma to je on otišao na bolovanje jer ga boli k*rac za korisnike. {#}

Ukoliko vam je mobitel u kvaru, ili ga želite prodati, zovite ovaj broj- 091 172 6697 ili posjetite stranicu- http://mobiservis.webs.com/
Moj PC  
10 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Jobs ponovo na bolovanju

Na Njemačkoj burzi cijena dionica je pala za 6%, sutra ćemo vidjeti što će biti sa SAD-om.

 

Kako god, nadam se da će se uskoro oporaviti...

 
2 1 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Jobs ponovo na bolovanju

APPLE +81%,zeli brzi oporavak Steve Jobs 

art
16 godina
offline
Jobs ponovo na bolovanju

Niko nije vecan, pa skoro svi veliki sefovi su u zreloj dobi (Bill Gates, Larry Elison na primer). 

 

Pogresno je da se sve vrti oko Jobsa, mozda je mudar strateg ali sigurno nije sam dizajnirao iPhone, nije sam izmislio elektroniku, nije sam napisao Firmware (IOS), nije sam napravio Marketing plan.

 

 

Moj PC  
3 1 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Jobs ponovo na bolovanju

usprkos tome št omislim o Ejplu,Stivici želim brz oporavak..na žalost,ove operacije govore da stvar nije jednostavna..a Artfulu želim da se još dugo godina ima kome klanjati...{#}

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Jobs ponovo na bolovanju
Dom031 kaže...

Na Njemačkoj burzi cijena dionica je pala za 6%, sutra ćemo vidjeti što će biti sa SAD-om.

 

Kako god, nadam se da će se uskoro oporaviti...

Već je pala dionica?

13 godina
neaktivan
offline
RE: Jobs ponovo na bolovanju
Tom69 kaže...
Dom031 kaže...

Na Njemačkoj burzi cijena dionica je pala za 6%, sutra ćemo vidjeti što će biti sa SAD-om.

 

Kako god, nadam se da će se uskoro oporaviti...

Već je pala dionica?

a ne to ti je ko u hrvackoj. sve zakasnjelo po par godina. kada imamo deficit u nekom zanimanju onda oni upisuju 500 studenata vise, pa se pitaju zasto ih je nakon 4 godine toliko na burzi!?!

14 godina
neaktivan
offline
Jobs ponovo na bolovanju
...Queter you become more able you can hear..
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Jobs ponovo na bolovanju

Iako baš ne volim Apple i njegove proizvode, ovom čovjeku se divim. I također, želim brz oporavak!

www.damagehigh.co.cc // Don't fix what ain't broken!
 
1 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Jobs ponovo na bolovanju

Artfull je je ovo vec stavio u nekoj temi. Jobsov govor na promociji na Stanfordu. 

Poruka je uređivana zadnji put pon 17.1.2011 18:44 (ansha).
Moj PC  
3 0 hvala 1
16 godina
neaktivan
offline
Jobs ponovo na bolovanju
ne sluti na dobro. nadam se oporavku, it jednostavno nije isti bez Apple-a sa stevom.
A.
 
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Jobs ponovo na bolovanju

Zivio on nama jos ovoliko.

Idemo kod Petre Sanader na party... nema joj staroga doma!
 
1 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Jobs ponovo na bolovanju
ne vidim frku sada oko ovoga, covek otisao na bolovanje i sta, kod nas svaka druga osoba je na bolovanju pa opet enma vesti o njima, i on je od krvi i mesa nece niko vecno pa moze i on da se razboli sta sad...
K'eni pa te vat' ;)
14 godina
neaktivan
offline
RE: Jobs ponovo na bolovanju
BugSU kaže...
ne vidim frku sada oko ovoga, covek otisao na bolovanje i sta, kod nas svaka druga osoba je na bolovanju pa opet enma vesti o njima, i on je od krvi i mesa nece niko vecno pa moze i on da se razboli sta sad...

Pa čovječe to je ikona Apple-a, za neke ljude on prestavlja neku vrstu "Božanstva", šta god on predstavi ljudi kampiraju ispred trgovina da bi to kupili. A to njegovo izbivanje dovest će do rapidnog pada vrijednosti dionica, dakle frka je opravdana.

14 godina
neaktivan
offline
RE: Jobs ponovo na bolovanju
artfull kaže...
ne sluti na dobro. nadam se oporavku, it jednostavno nije isti bez Apple-a sa stevom.

 

Ne slažem se s tobom, jer Apple zasigurno ima mnogo kvalitetnih ljudi, a što se tiće Jobsa želim mu brz oporavak.

 

I'm from Hollywood
16 godina
offline
RE: Jobs ponovo na bolovanju
woodgamesfx kaže...
artfull kaže...
ne sluti na dobro. nadam se oporavku, it jednostavno nije isti bez Apple-a sa stevom.

Ne slažem se s tobom, jer Apple zasigurno ima mnogo kvalitetnih ljudi, a što se tiće Jobsa želim mu brz oporavak.

Nažalost, cijena dionice jako puno ovisi o njegovom zdravstvenoom stanju, vjerojatno i puno više nego što njegova pozicija u firmi zapravo znači. Ajde, ne treba odmah pokapati čovjeka, ima se para za liječenje, ako je ikako moguće, čovjeka će dovesti u red. Drž' se Stevo!

Gledam te!
13 godina
neaktivan
offline
Jobs ponovo na bolovanju

Zivjet ce taj jos puno :D

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
RE: Jobs ponovo na bolovanju

drago mi je sto bug nije zakazao

neka nastave svakodnevno objavljivati vijesti o apple-u, makar i loše ako već nema dobrih

 

jobs je masonski gušter, nije on čovjek, šta vam je {#}

ubio si sve moje ljude
16 godina
neaktivan
offline
RE: Jobs ponovo na bolovanju
Dom031 kaže...

Na Njemačkoj burzi cijena dionica je pala za 6%, sutra ćemo vidjeti što će biti sa SAD-om.

 

Kako god, nadam se da će se uskoro oporaviti...

Ne brini se - sada je na -10%  (na europskim burzama varira od 8% do 10%)

 

Na američkoj burzi očekuje se još veći pad

Možeš ti iščupati čovjeka s balkana, ali nikad balkan iz čovjeka.
16 godina
neaktivan
offline
Jobs ponovo na bolovanju

Brz oporavak i povratan na svakodnenvi posao...

PS. šta su ovo svi postali burzovni mešetari ili vlasnici Ejplovih dionica (koji idiotizam)...

Moj PC  
0 1 hvala 0
13 godina
offline
Jobs ponovo na bolovanju

Ma dobro sto je otisao na bolovanje, nego znate li sto je jucer jeo za marendu?

 
3 1 hvala 0
16 godina
protjeran
offline
RE: Jobs ponovo na bolovanju
Kuzo kaže...

Niko nije vecan, pa skoro svi veliki sefovi su u zreloj dobi (Bill Gates, Larry Elison na primer). 

 

Pogresno je da se sve vrti oko Jobsa, mozda je mudar strateg ali sigurno nije sam dizajnirao iPhone, nije sam izmislio elektroniku, nije sam napisao Firmware (IOS), nije sam napravio Marketing plan.

 

 

 Jedan čovjek može činiti razliku. U slučaju Applea to se dokazalo dva puta - prvi put kada je otišao firma je završila na rubu bankrota a njegovim povratkom su postali najvrjednija kompanija na svijetu. Ništa neće biti isto kada ode.

15 godina
offline
Jobs ponovo na bolovanju

Koliko znaci Steve  - vidi sliku

Frankfurt Stock Exchange : Apple Frankfurt Stock Exchange : Apple
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Jobs ponovo na bolovanju

Ajde, iskreno:

- Jeste li prvo pomislili na dionice Applea i njihov pad ili ste prvo pomislili "Ajme jadan čovjek, nadam se da će ozdraviti" ? (za one koji ne znaju, bolovao je ili opet boluje od tumora).

 

Ja sam pomislio: "A jadan ... Uuu, alaj će sada podivljati "suites" (razni CEO's, CFO's, odbori...) u Appleu ..."

 

Mora se priznati da je S.J. faca i velika većina ljudi bi morala biti zadovoljna da u životu postignu i 10% onoga što je on postigao ... 

Moje velecijenjeno mišljenje sam velikodušno dao vama na čast čitanja.
 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Jobs ponovo na bolovanju
AnyDog kaže...

Ajde, iskreno:

- Jeste li prvo pomislili na dionice Applea i njihov pad ili ste prvo pomislili "Ajme jadan čovjek, nadam se da će ozdraviti" ? (za one koji ne znaju, bolovao je ili opet boluje od tumora).

 

Ja sam pomislio: "A jadan ... Uuu, alaj će sada podivljati "suites" (razni CEO's, CFO's, odbori...) u Appleu ..."

 

Mora se priznati da je S.J. faca i velika većina ljudi bi morala biti zadovoljna da u životu postignu i 10% onoga što je on postigao ...

Misliš 0.0001%.

 

Ono gore je bio inspirativan govor no zasmetalo me kako se previše hvali.

MSN - drazen016@net.hr , e-mail - drazen018@email.t-com.hr | Voltaža -> Napon FFS
14 godina
neaktivan
offline
RE: Jobs ponovo na bolovanju

:(

 

Ne volim ni apple, ni Jobsa ni njihove proizvode. Cak su mi antipaticni maksimalno. Ali meni je iskreno zao.

On je yang informatickom yingu, stvara taj neki balans i smatram da bi bez njega cijeli taj informaticki reljef izgledao

punooo dosadnije. Zato Stevo brz oporavak ;) jer bi mi bilo dosadno bez frustracija koje izaziva svaki apple fanboy u meni.

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice