Kad je u redu ubiti hackera?

poruka: 61
|
čitano: 10.843
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Kad je u redu ubiti hackera?".
12 godina
offline
Kad je u redu ubiti hackera?

logično

 
10 3 hvala 1
12 godina
protjeran
offline
Kad je u redu ubiti hackera?

Ma sta ce jadna Amerika, ona je vec duze vrijeme druga liga. Mogu gaziti slabije i neobrazovane, ali nekak bas i ne diraju istocni blok (Kina, Indija, Rusija, Iran, Sj.Korea).

Sad idu linijom manjeg otpora, Cyber-ratovanje, ako je to uopce ikakvo ratovanje. 

Dobit ce oni po repu i to vrlo brzo, samo kaj ce zbog toga ispastati milijuni neduznih.

daniel
Moj PC  
17 17 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Kad je u redu ubiti hackera?

sjeverna koreja {#}

oni bez nuklearki su slabiji od nas 

 
6 26 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Kad je u redu ubiti hackera?

Nuklearke i ne znam kolko milijuna vojnika je slabije od nas? Njihovi tihi saveznici Rusija i Kina? Ak su tak slabi, zasto im onda ameri vec nisu poceli davati "lekcije" iz demokracije?

Ne pricaj gluposti, neko bi mogel to i procitati.

daniel
Moj PC  
34 5 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Kad je u redu ubiti hackera?

oh shit america's done it again(garant su oni iza ovoga).ja ovo jedino vidin ka opravdanje na buduce racije hakerskih legla i "slucajne" zrtve.npr anonymusi uglavnom smetaju legalnim strukturama(korporativnim mocima i legalnim lopovima) dok pravu stetu "malom" covjeku ne rade. e sad ako oni odluce da je u redu ubit nekog takvog e onda...meni se ovo samo cini ka prikrivena prijetnja hakerima.

Poruka je uređivana zadnji put čet 21.3.2013 20:46 (cogito_ergo_sum).
 
16 2 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Kad je u redu ubiti hackera?
daniel.hajdinjak666 kaže...

Nuklearke i ne znam kolko milijuna vojnika je slabije od nas? Njihovi tihi saveznici Rusija i Kina? Ak su tak slabi, zasto im onda ameri vec nisu poceli davati "lekcije" iz demokracije?

Ne pricaj gluposti, neko bi mogel to i procitati.

rusija i kina saveznici de molim te nepričaj glupost amerikanci samo čekaju da se ovi pomaknu i gotovi su i ovo ti je lista vojno najmočnijih sila malo pogledaj 

11 godina
protjeran
offline
Re: Kad je u redu ubiti hackera?
daniel.hajdinjak666 kaže...

Nuklearke i ne znam kolko milijuna vojnika je slabije od nas? Njihovi tihi saveznici Rusija i Kina? Ak su tak slabi, zasto im onda ameri vec nisu poceli davati "lekcije" iz demokracije?

Ne pricaj gluposti, neko bi mogel to i procitati.

Nuklearke,koje im jedino mogu detonirati u facu..Saveznici Rusija i Kina,kojima je već pun qrc blesavih susjeda kojim građani umiru od gladi,ali grade nuklearke i imaju 1,5 milijun vojnika stalno pod oružjem,i vječito cimaju na rat..

Zašto Ameri ne kreću..Daj jedan normalan razlog,zašto bi..??Sjevernjaci su isto što i bivša Juga..."vječiti unutarnji i vanjski neprijatelji ruju protiv tekovina revolucije..bla,bla,bla.."samo da se opravda trošenje para na gluposti..

nema Amerika interesa,te budale dirati..Kad bi počeli nešto,upravo Kina i Rusija bi ih prvi ušutkali,jer bi onda bio rizik da Ameri opravdano zaspu tu vukojeb**u sa 10ak megatonki i jednom zauvijek srede te narajcane budale..

Radije ti pripazi što pišeš,tebi se budu prije smijali..{#}

15 godina
neaktivan
offline
Re: Kad je u redu ubiti hackera?
daniel.hajdinjak666 kaže...

Nuklearke i ne znam kolko milijuna vojnika je slabije od nas? Njihovi tihi saveznici Rusija i Kina? Ak su tak slabi, zasto im onda ameri vec nisu poceli davati "lekcije" iz demokracije?

Ne pricaj gluposti, neko bi mogel to i procitati.

Nemaju nafte...

Listen, this is no set of rules. I'm not tellin' you what to do, all I'm saying is I'm bringing up of three things that are like, so important to the world, I don't have to find as much importance in.
11 godina
protjeran
offline
Kad je u redu ubiti hackera?

I prekinite više sa tom naftom..Ameri najviše uvoze od Sauda,dakleonih koje nikad nisu napali..a ako tko implicira na Irak,e pa prvi u crpljenju imaju prednost Rusi,pa Francuzi,pa Švabi..toliko o razlogu napada...

 
2 34 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Kad je u redu ubiti hackera?

kani se međunarodnih odnosa i navali na palentu i mlijeko

kuku lele
 
17 3 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
Kad je u redu ubiti hackera?

Argumenti su ti do yaya..{#}

 
3 19 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Kad je u redu ubiti hackera?
cogito_ergo_sum kaže...

.... hakerskih legla i "slucajne" zrtve.npr anonymusi uglavnom smetaju legalnim strukturama(korporativnim mocima........

Bahahahahaha, bas to, Anonymous je glavni problem u svemu ovome, ROFL :-D

Lay there, stare at the ceiling, and switch back to your time... Just go ahead, now try and taste it, I know it should be ripe...
12 godina
offline
Kad je u redu ubiti hackera?

a sta se tu ima argumentirati? pravo ti i kaze, ne lupetaj o onome o cemu nemas blage.

Remember, remember the Fifth of November.
 
1 2 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
Kad je u redu ubiti hackera?

I od tebe čekam argumenat..Argumenat,nije.."nemaš pojma".._Ja ne vidim da ti imaš pojma,nego samo pokušavaš ušutkat nekog bez podastiranja strateških stvari..

 

i drži se svog biciklića-bolje ti ne ide..{#}

 

Evo od mene nešto što vi nemate,a to su argumenti..evooo..

 

http://www.globalpost.com/dispatch/100726/top-7-us-oil-importers

 

u koliko njih i po kopjem redu je USA prouzročio rat???

Poruka je uređivana zadnji put čet 21.3.2013 21:05 (redneck).
 
2 16 hvala 1
12 godina
offline
Kad je u redu ubiti hackera?

Argumentiram što? Argumentira se smislene rečenice, a ne tvoja naklapanja za koja ti misliš da su točna i istinita. Da ti pišem pola stranice o odnosima država koji si tek tako nalupao da popuniš mjesto u postu? Da i napišen tekst, ti bi bio zadnji koji bi ga čitao, a i kad bi ga pročitao, opet bi napisao da argumentiram.

 

Svaka ozbiljna rasprava sa tobom završava sa izjavom da se držim bicikla, jer pazi - bicikl mi je na avataru {#}

Da stavim avatar astrofizičara, bi li onda bio kompetentan za raspravu?

Remember, remember the Fifth of November.
 
8 3 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
Re: Kad je u redu ubiti hackera?
Apachy kaže...

Argumentiram što? Argumentira se smislene rečenice, a ne tvoja naklapanja za koja ti misliš da su točna i istinita. Da ti pišem pola stranice o odnosima država koji si tek tako nalupao da popuniš mjesto u postu? Da i napišen tekst, ti bi bio zadnji koji bi ga čitao, a i kad bi ga pročitao, opet bi napisao da argumentiram.

 

Svaka ozbiljna rasprava sa tobom završava sa izjavom da se držim bicikla, jer pazi - bicikl mi je na avataru {#}

Da stavim avatar astrofizičara, bi li onda bio kompetentan za raspravu?

Argumentira se vlastiti stav,biseru..dakle,imaš stav npr.da su Ameri svjetski kauboji,arguimenat je da navedeš činjenice koje to potvrđuju..je tako..??

 


Ja sam svoj stav argumentirao,linkom na vjerodostojne podatke,koje likove kao tebe,mogu valjda uvjeriti,u neke točnosti,odsnosno pogreške..

 

Na kraju,ti niti nemaš pojma što je to argument,a pošto nisi na nivou argumentirane rasprave,vrijeđaš se kao curica..

Ti voliš da tebe slušaju,no ti ne možeš podnijeti kad ti netko dokaže da failaš..jasdan si..ajd sad tamo kud si krenuo..{#}

 

A što ovdje ima uvrijedljivih curica..{#}..

 

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 21.3.2013 21:17 (redneck).
12 godina
protjeran
offline
Kad je u redu ubiti hackera?

Amerika opet izmislja razloge da ide u rat.

 
4 3 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
Kad je u redu ubiti hackera?

A nije joj to baš u interesu..

 
1 11 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Kad je u redu ubiti hackera?
Tyberius_Prime kaže...

Amerika opet izmislja razloge da ide u rat.

Oni izmišljaju opravdanja da bi NAPRAVILI razlog za rat..malo je drugacije, kompliciranije zvuci al da se skuzit:) Ameri su "osnovali" svoju "hackersku" diviziju jer su svjesni da hackermi sponzorirani od drzave mogu jako puno toga napravit...sjetite se Rusija-Gruzija...u roku dan gruziji je kompletna maletene internet struktura pala..rusi ih satrali..

 

Danas kad se puno toga zasniva na elektronici, komunikacijama onaj tko uspije shebat drugom komunikaciju i to na duze vrijeme, ili barem onesposobit daj dobiva veliku prednost. Nema vise "golobova" i cega sve ne

FIFA 13 FUT Team: http://www.ea.com/intl/football/fifa-ultimate-team/show-off#gEex0KsOnIHku:pc
11 godina
protjeran
offline
Kad je u redu ubiti hackera?

Bed je što je istina da Kina,već duže vremena vodi cyber rat protiv USA,a tu se uključuje i industrijska špijunaža,gdje se mogu uštedjeti nemile milijarde..Ne shvaćam,dali je ovdje puno talibančića,ili ljudi imaju one stvari preko očiju da vide samo ispred i puše shemu,da je Amerika svesvijetsko zlo..

Recimo ovako..da nije bilo američke podrške,ne bi bilo Hrvatske države,ne bi bilo Bosne...dalje nije potrebno..

Istina Bog,Ameri su u svojim nastupima čisti kauboji,zato i strše povrh svih,ali nemojte misliti da Rusi,Kinezi,Tajvanci,rpa talibanskih država,a i ostali ne vode svoje male prljave ratove,u skladu sa svojim mogućnostima..

 

Iran primjer od dolaska Ajatolaha na vlast ima prilično respektabilnu obaviještajnu službu,a i tehnički nisu za potcijeniti..Fini,dobri,ne ratuju,ali su posvuda.. {#}

Poruka je uređivana zadnji put čet 21.3.2013 21:34 (redneck).
 
2 12 hvala 0
16 godina
offline
Kad je u redu ubiti hackera?

90% 'cyber' napada na SAD-e dolazi iz Kine i Rusije. Tako da je ovaj članak i 'Cyber Rules of Engagement' koja opisuje je jeftina demagogija za zaglupljene mase. Šta misle ubijat po Pekingu hakere, jer su napisali neki tamo NATO pravilnik. Komedija {#}

I ne znam samo kako misle ubit tog fantomskog UBERhakera, ako se dobro zna kako idu ti napadi. Idu preko 'zombi' korisnika, koji nisu ni svjesni da ih se koristi za napad. Sve mi se čini da će dronovi ponovo ubijat nevinu djecu po svijetu.

AWESOME .. AMAZING .... PREDOOBROO
Poruka je uređivana zadnji put čet 21.3.2013 21:41 (memulica).
Moj PC  
4 1 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Kad je u redu ubiti hackera?
redneck kaže...

I prekinite više sa tom naftom..Ameri najviše uvoze od Sauda,dakleonih koje nikad nisu napali

Nisu jer imaju već dovoljno utjecaja tamo, Saudijci više vole novac od rata.

Vi neznate tko sam ja, ja neznam tko ste vi i ne zanima me.
14 godina
offline
Kad je u redu ubiti hackera?

:)

Moj PC  
3 1 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Kad je u redu ubiti hackera?

Velika je napetost između Rusije, Kine i Anerike, a i Koreanci stvaraju napetost s testiranjem nuklearki. Ako jedna od tih 4 država ispali metak mislim da bi nastao 3 svjetski rat, povukli bi sve jače vojne sile za sobom.

Mislim da je smrtna kazna kod hakera neprihvatljiva, pa pedofili dobiju manju kaznu...

https://www.facebook.com/pages/Nemoj-dopustiti-da-ti-sru%C5%A1e-snove-jer-ti-nitko-nije-pomogao-da-ih-sagradi%C5%A1/161955973912145
16 godina
neaktivan
offline
Kad je u redu ubiti hackera?

ovo sa e-neprijateljima je obicno glupiranje, uz jos gluplju separaciju, pokroviteljstvo drzave ili grupe e-gangstera. špijunaža postoji još od one gospodje sa cool imenom i bit ce je dovijeka.  sve ce se to odradjivati u pozadini bez ikakvih odmazdi i bombardiranjem... i to jos po civilima...koji cirkus od ideje kad se ide po špazi šbbkbb (sto bi bilo kad bi bilo).

 

a kad je rijec o amerima, onda neuki puk, nazalost i omladina istovaraju kamione govana, onako napamet i nepovezano... nafta, svjetski policajci, namjestanje sukoba, neduzno krme sa novog zelanda i sl.

 

jadna vam pamet, da ih nije 100000 zagnjohilo po europi, pricali bi germanskim naglaskom.  a i djedove ili pradjedove nahranili su vam jajima u prahu.  i cijela europa je toliko nesposobna, da su morali rasporedit xy vojnih baza i stitova sljedecih 50g.

sto su tad radili po svijetu... nije valjda i tada nafta bila problem?    zbog svih zasluga u ww2 (pa i atomska, da preduhitrim citiranja), ne uzimam im za zlo sve igrice i ratiće u zadnjim desetljecima koji su imali svrhu rasporedjivanja figura na svjetskoj šahovskoj ploči (pretezno ekonomskoj).

 

 

no...kome govorit? 

 

 

expert za istrazivanje ruda i gubljenje vremena na bol-u.
 
8 13 hvala 2
15 godina
neaktivan
offline
Re: Kad je u redu ubiti hackera?
torrente kaže...

ovo sa e-neprijateljima je obicno glupiranje, uz jos gluplju separaciju, pokroviteljstvo drzave ili grupe e-gangstera. špijunaža postoji još od one gospodje sa cool imenom i bit ce je dovijeka.  sve ce se to odradjivati u pozadini bez ikakvih odmazdi i bombardiranjem... i to jos po civilima...koji cirkus od ideje kad se ide po špazi šbbkbb (sto bi bilo kad bi bilo).

 

a kad je rijec o amerima, onda neuki puk, nazalost i omladina istovaraju kamione govana, onako napamet i nepovezano... nafta, svjetski policajci, namjestanje sukoba, neduzno krme sa novog zelanda i sl.

 

jadna vam pamet, da ih nije 100000 zagnjohilo po europi, pricali bi germanskim naglaskom.  a i djedove ili pradjedove nahranili su vam jajima u prahu.  i cijela europa je toliko nesposobna, da su morali rasporedit xy vojnih baza i stitova sljedecih 50g.

sto su tad radili po svijetu... nije valjda i tada nafta bila problem?    zbog svih zasluga u ww2 (pa i atomska, da preduhitrim citiranja), ne uzimam im za zlo sve igrice i ratiće u zadnjim desetljecima koji su imali svrhu rasporedjivanja figura na svjetskoj šahovskoj ploči (pretezno ekonomskoj).

 

 

no...kome govorit? 

 

 

Kakve su to njihove zasluge? Osim sto su pokusavali osvojiti svoje ciljeve? Jedina zasluga koju im s pravom tu mogu pripisati je pomoc u rusenju komunizma.. A europu su spasili nasi djedovi a ne ameri...

Kad smo kod  WW2, jel te sirenje demokracije koje ameri provode ne podsjeca na nesto?

Listen, this is no set of rules. I'm not tellin' you what to do, all I'm saying is I'm bringing up of three things that are like, so important to the world, I don't have to find as much importance in.
Poruka je uređivana zadnji put čet 21.3.2013 23:08 (zerocool12).
16 godina
offline
Kad je u redu ubiti hackera?

Pravo stanje stvari je da nije nitko od vas ovdje u pravu. Možete se nagađat i pogađat do prekosutra i potkapati nekim svojim argumentima, no pravo stanje stvari ne znate nit možete znati.

 

Jedina istina je da će od sveg tog sranja uvijek naj***ti mali i nedužni, a oni kojima je to sve u interesu će sve fino promatrat iz fotelja, a ovi mali nikad na žalost neće shvatit da su oni u biti veliki.

 

Idući veći rat kad se desi će nas čini mi se koštat izumiranja i uništavanja ove predivne planete koju ne znam zašto nam je netko uopće dao da koristimo.

Poruka je uređivana zadnji put čet 21.3.2013 23:44 (lllnuclearlll).
Moj PC  
9 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Kad je u redu ubiti hackera?
Marinac_SEAL kaže...

logično

  Bilo bi logicno da se to i postiva. Odmah sam se sjetio napada na iranska nuklearna postrojenja, a poslije   sam vidio u tekstu... Dakle USA moze i hoce ugrozavati druge drzave i zivote ostalih, dok ce oni oruzjem mahati po cijeloj planeti. NIJE logicno

 

11 godina
protjeran
offline
Re: Kad je u redu ubiti hackera?

Pitanje autoru:

 

Gdje piše da su upletene Amerika i Izrael? Pričaš gluposti. Nitko na svijetu to nije dokazao i ti se sada našao i prokužio nekom xy forom da je iran napadnut od strane amerike i izraela.

www.mmo-balkan.com/forum
16 godina
offline
Re: Kad je u redu ubiti hackera?
DeathBringer12 kaže...

Pitanje autoru:

 

Gdje piše da su upletene Amerika i Izrael? Pričaš gluposti. Nitko na svijetu to nije dokazao i ti se sada našao i prokužio nekom xy forom da je iran napadnut od strane amerike i izraela.

Da, Drago!!!11!

 

I Bring Death to you, all 12 of them!

(and at least one of them will be instant kill)

Gledam te!
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice