Kaspersky je radio lažne viruse da sabotira konkur

poruka: 32
|
čitano: 5.666
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Kaspersky je radio lažne viruse da sabotira konkur".
15 godina
odjavljen
offline
Re: Kaspersky je radio lažne viruse da sabotira ko
Cesc kaže...

Dobar izbor :) 

Ajar je zaboravio spomenuti kopiraonice (student sam pa svako malo nešto kopiram i printam), e one su pravi rasadnik virusa, toliko da u zadnje vrijeme sam sebi šaljem mailove sa privitcima da bih čak i nešto najsitnije printao 

Kad bih na faksu morao nešto printati, hvatala me nostalgija za mojim prvim USB stickom od 128 MB. Taj je imao fizičku zaštitu od pisanja - spremiš pdf, isključiš stick, prebaciš prekidač u read-only i odeš u kopiraonu.

 

Danas bi eventualno za takvu zaštitu mogla poslužiti SD kartica uz neki kompaktni čitač.

Big wheel keep on turning, Proud Mary keep on burning, Trolling, trolling, trolling on the river.
16 godina
offline
Re: Kaspersky je radio lažne viruse da sabotira ko
MrBlc kaže...
Cesc kaže...

Dobar izbor :) 

Ajar je zaboravio spomenuti kopiraonice (student sam pa svako malo nešto kopiram i printam), e one su pravi rasadnik virusa, toliko da u zadnje vrijeme sam sebi šaljem mailove sa privitcima da bih čak i nešto najsitnije printao 

Kad bih na faksu morao nešto printati, hvatala me nostalgija za mojim prvim USB stickom od 128 MB. Taj je imao fizičku zaštitu od pisanja - spremiš pdf, isključiš stick, prebaciš prekidač u read-only i odeš u kopiraonu.

 

Danas bi eventualno za takvu zaštitu mogla poslužiti SD kartica uz neki kompaktni čitač.

 

Ima ih tu i tamo naći za kupiti, ali cijena odmah 3 puta veća, kao da je taj prekidač neka znanost

It is our duty as men and women to proceed as though the limits of our abilities do not exist - Pierre Teilhard de Chardin
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice