Kim Dotcom širi biznis?

poruka: 26
|
čitano: 4.465
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Kim Dotcom širi biznis?".
16 godina
neaktivan
offline
Kim Dotcom širi biznis?

Petljanac koji osigurava svoje prkno preko vase grbace od daljnjih progona.

 

kome treba dilanje nelegalnog sadrzaja...sasvim ok.  da uploadam nesto privatno u svrhu skladistenja na njegov servis? {#}.    jos traje akcija 50gb free boxa, pa se posluzite..vec ako imate namjeru naci obilat prostor za privatni sadrzaj...ne dilanje.

 

expert za istrazivanje ruda i gubljenje vremena na bol-u.
 
12 15 hvala 1
16 godina
offline
Re: Kim Dotcom širi biznis?
torrente kaže...

Petljanac koji osigurava svoje prkno preko vase grbace od daljnjih progona.

 

kome treba dilanje nelegalnog sadrzaja...sasvim ok.  da uploadam nesto privatno u svrhu skladistenja na njegov servis? {#}.    jos traje akcija 50gb free boxa, pa se posluzite..vec ako imate namjeru naci obilat prostor za privatni sadrzaj...ne dilanje.

 

 

o kakvom ti dilanju pričaš, ko želi dilat može koristiti bilo što, ne mora ići preko njega,

i ne vidim zašto ne bi nešto privatno stavio kad je kriptirano prilikom  prijenosa i uskladišteno kriptirano ??? sigurnije je kod njega nego na drugim servisima

14 godina
neaktivan
offline
Kim Dotcom širi biznis?

Servis poput googla koji je unlocate iz USA je jaako poželjan...

 

sada kada sam tražio VISU za usa, traže me email adresu koju koristim i kojom sam logian na facebook.

Tako lako provjere moja kretanja, interese, sve što žele...

 

 

Želim sve najbolje DOTCOMu!

Jedva čekam, da koristim njegove usluge

Moj PC  
8 1 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Kim Dotcom širi biznis?
torrente kaže...

Petljanac koji osigurava svoje prkno preko vase grbace od daljnjih progona.

 

kome treba dilanje nelegalnog sadrzaja...sasvim ok.  da uploadam nesto privatno u svrhu skladistenja na njegov servis? {#}.    jos traje akcija 50gb free boxa, pa se posluzite..vec ako imate namjeru naci obilat prostor za privatni sadrzaj...ne dilanje.

 

Čovjek se probudi, prdne, popije kavu i napiše glupost na BOL-u  {#}

16 godina
neaktivan
offline
Re: Kim Dotcom širi biznis?
PaleRider kaže...

sigurnije je kod njega nego na drugim servisima

imas neki sadrzaj koji ce podkrijepit tu tvrdnju ili...ti to samo mislis?

SpiderOak koristi slicnu shemu i malo analiziraju kimovo kriptiranje.

 

ja recimo nebi nista stavio na njegov servis iz samog razloga,da ne ispadnem budala kao 1% onih koji su to radili na megaupload, pa su zatim morali pisanim putem molit FBI da im vrate sadrzaj.   zar to nije dobar razlog da ne skladistim privatni sadrzaj?

expert za istrazivanje ruda i gubljenje vremena na bol-u.
11 godina
protjeran
offline
Re: Kim Dotcom širi biznis?
Angry kaže...

sada kada sam tražio VISU za usa, traže me email adresu koju koristim i kojom sam logian na facebook.

Tako lako provjere moja kretanja, interese, sve što žele...

 

I jesil im dao.Jel se moze reci da nemas fejs i mail.
The world is just illusion
12 godina
neaktivan
offline
Re: Kim Dotcom širi biznis?
Angry kaže...

Servis poput googla koji je unlocate iz USA je jaako poželjan...

 

sada kada sam tražio VISU za usa, traže me email adresu koju koristim i kojom sam logian na facebook.

Tako lako provjere moja kretanja, interese, sve što žele...

 

 

Želim sve najbolje DOTCOMu!

Jedva čekam, da koristim njegove usluge

Ti stvarno misliš da te netko kontrolira??? Pa oni te kontroliraju samo ako napraviš neko sr*** ako odeš u usa poslovno ili privatno ljepo se zabavljaš, uživaš ili posluješ nitko te neće gledati ni obraćati pažnju na tebe. Ali ako nešto radiš ilegalno i sl onda te naravno kontroliraju.

Svi ti dokumenti služe da se zna tko je ušao u koju zemlju kada i koliko je ostao. Ako si povezan s nečim bit ćeš pod povećalom ako nisi nikoga nije briga za tebe. Ako si neka slavna osoba isto ih boli briga što si i radio u svoje slobodno vrijeme i gdije si bio opet govorim osim ako nisi napravio neku glupos.

 

Doctom jer rekao da se svi podaci zakljućavaju i da on ne može znati što se nalazi na megi, kako onda on može brisati one podatke koje vi stavite a netko je prije vas to isto stavio? To znaći da on zna što je na stranici! Jedino ako to na drugi naćin nije riješio. Moramo napomenuti da je on imao problema s zakonom, i kada su mu zapljenili imovinu spominjala se zpljena i vatrenog oružja ako se ne varam (mislim da nije imao dozvolu za to). 

 

Zašto se svi bojite te kontrole ako ništa ne radite?

https://www.facebook.com/pages/Nemoj-dopustiti-da-ti-sru%C5%A1e-snove-jer-ti-nitko-nije-pomogao-da-ih-sagradi%C5%A1/161955973912145
13 godina
protjeran
offline
Kim Dotcom širi biznis?

Vidim klinčadija hvali ovu hodajuću prevarantsku lažovsku ljigu koja je zaradila novce na ilegalan način, samo zato jer eto, daje 50Gb prostora i brdo piratskog sadržaja.

 

Evo vam vašeg "junaka":

 

http://attrition.org/errata/charlatan/kimble/

 

- In 1994, 20 cops raided Dotcom's home, in what appeared to be a sting operation set up by MCI. The police confiscated $80,000 in computer equipment, arresting Dotcom and charging him with selling stolen credit cards. Dotcom claimed to be working undercover for MCI, and that he was only trying to help make the company's systems more secure.

- In 1998, Dotcom wore black sunglasses to his trial in Germany, and boasted that he loved "feeling like a spy." He was convicted of fraud and other hacking charges, including embezzling hundreds of thousands of dollars. He was sentenced to two years of probation, and fined 20,000 marks. The judge at the time said the court viewed his actions as "youthful foolishness."

- In 2001, Kim Dotcom (then known as Kim Schmitz) purchased a mountain of shares in a nearly bankrupt company called LetsBuyIt.com. He revealed to the public that he'd invest $100 million in the company. Share prices rocketed 300%, earning him $1.5 million in profit--but also landed him an insider trading conviction in Germany.

- After being arrested in Bangkok in a 5-star hotel, due to a request by the German embassy, Dotcom threated to kill himself online on his birthday in protest. He said on his website that "the real Kim Schmitz" is no more, and that he wants now to be called "His Royal Highness King Kimble the First, Ruler of the Kimpire." He was eventually deported from Thailand to Germany where he was detained in 2002.

Ad astra peronospora
Poruka je uređivana zadnji put ned 17.2.2013 12:57 (Bypass).
 
7 5 hvala 0
16 godina
offline
Re: Kim Dotcom širi biznis?
torrente kaže...
PaleRider kaže...

sigurnije je kod njega nego na drugim servisima

imas neki sadrzaj koji ce podkrijepit tu tvrdnju ili...ti to samo mislis?

SpiderOak koristi slicnu shemu i malo analiziraju kimovo kriptiranje.

 

ja recimo nebi nista stavio na njegov servis iz samog razloga,da ne ispadnem budala kao 1% onih koji su to radili na megaupload, pa su zatim morali pisanim putem molit FBI da im vrate sadrzaj.   zar to nije dobar razlog da ne skladistim privatni sadrzaj?

 

da, sam sam analizirao njegovo kriptiranje, koristi 128-bitni AES čak i za dohvaćanje informacija o downloadu, znači na njegovim serverima je sve kriptirano, čak i IMENA datoteka.

Tako da s obzirom na enkripciju i to da poštiva DMCA zahtjeve za uklanjanjem sadržaja, te da NEMA servere u Americi (što je najbitnije!), uz osiguranu redundantnost, jedan je od NAJSIGURNIJIH servisa za pohranu privatnog sadržaja.

Ako se bojiš FBI-a bolje ti je da koristiš njegov servis nego druge.

14 godina
neaktivan
offline
Re: Kim Dotcom širi biznis?

Prijavljivao sam se svog email-a na koji sam već logiran i na facebook.

Tako da sam im automatski dao...

 

Može se reći da nemaš, ali onda imaš još neke stvari za ispunjavati za uvjete.

 

Dakle prijavio sam se za sezonski rad u USA preko CCUSA i tamo sam za tu J1 Visu morao snimiti i svoj osobni film da vide kako baratam engleskim i kakva sam osoba. Te im poslati link od youtube-a gdje sam ja...

 

Eto...

14 godina
neaktivan
offline
Re: Kim Dotcom širi biznis?
77ari kaže...
Angry kaže...

Servis poput googla koji je unlocate iz USA je jaako poželjan...

 

sada kada sam tražio VISU za usa, traže me email adresu koju koristim i kojom sam logian na facebook.

Tako lako provjere moja kretanja, interese, sve što žele...

 

 

Želim sve najbolje DOTCOMu!

Jedva čekam, da koristim njegove usluge

Ti stvarno misliš da te netko kontrolira??? Pa oni te kontroliraju samo ako napraviš neko sr*** ako odeš u usa poslovno ili privatno ljepo se zabavljaš, uživaš ili posluješ nitko te neće gledati ni obraćati pažnju na tebe. Ali ako nešto radiš ilegalno i sl onda te naravno kontroliraju.

Svi ti dokumenti služe da se zna tko je ušao u koju zemlju kada i koliko je ostao. Ako si povezan s nečim bit ćeš pod povećalom ako nisi nikoga nije briga za tebe. Ako si neka slavna osoba isto ih boli briga što si i radio u svoje slobodno vrijeme i gdije si bio opet govorim osim ako nisi napravio neku glupos.

 

Doctom jer rekao da se svi podaci zakljućavaju i da on ne može znati što se nalazi na megi, kako onda on može brisati one podatke koje vi stavite a netko je prije vas to isto stavio? To znaći da on zna što je na stranici! Jedino ako to na drugi naćin nije riješio. Moramo napomenuti da je on imao problema s zakonom, i kada su mu zapljenili imovinu spominjala se zpljena i vatrenog oružja ako se ne varam (mislim da nije imao dozvolu za to). 

 

Zašto se svi bojite te kontrole ako ništa ne radite?

Gledaj, ako su ti svi ti podaci zabilježeni na njihov servis, dovoljno ti je zlo kad te pitaju na ulasku recimo o:

prošlom braku, pa da ti kažu ti nemaš dovoljno novaca ili da dolaziš sa ciljanim razlogom tamo kao preseljenje jer si u skupini "mladi napustimo HRV"...

(i onda imaš taj osjećaj "velikog brata" kraj sebe)

14 godina
neaktivan
offline
Kim Dotcom širi biznis?

želim mu sve najbolje i nek čim više raširi biznis jer ono što su mu napravili s megauploadom je prvoklasna svinjarija. 

Moj PC  
4 2 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Kim Dotcom širi biznis?

"U narednim godinama Mega se namjerava s pohrane u oblaku proširiti na sigurni e-mail, chat i video te "mobilno".

 

Živila konkurencija i dabogda još novih "Kimova" bilo u budućnosti {#}

 
3 0 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
Kim Dotcom širi biznis?

Ajde piraterija i nebitne stvari, ali mail? Njemu? Ne bih hvala. Svjestan sam da Google skenira moje mailove i da podatke dijeli sa Americkim agencijama, ali ovaj bi ih mogao iskoristiti za svoje potrebe i zle namjere

Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Kim Dotcom širi biznis?
Dotcom je debelo svinceto. Smrdljivac koji zivi od piraterije i svima pljuje u facu. Nadam se da ce ga neko na ulici nalupat.
Cure su lude kad se zaljubljuju u nas muške,dlakva smrdljiva stvorenja.Ja da sam cura\žena bio bi največa lezbača na svijetu. (c) QFlash
12 godina
offline
12 godina
neaktivan
offline
Re: Kim Dotcom širi biznis?

To što google skenira mailove nije ništa... po meni bi bio problem njemu dati moje osobne podatke.

Zanima me što je s e-mailovima koje plaćamo? Npr ako želim izraditi osobni mail pa da stavim npr @mojmail.com dali njih kontroliraju?

https://www.facebook.com/pages/Nemoj-dopustiti-da-ti-sru%C5%A1e-snove-jer-ti-nitko-nije-pomogao-da-ih-sagradi%C5%A1/161955973912145
12 godina
offline
Re: Kim Dotcom širi biznis?
77ari kaže...

To što google skenira mailove nije ništa... po meni bi bio problem njemu dati moje osobne podatke.

Zanima me što je s e-mailovima koje plaćamo? Npr ako želim izraditi osobni mail pa da stavim npr @mojmail.com dali njih kontroliraju?

Google sve nadzire, sto prije to prihvatis, bit ce ti lakse. Jedina razlika između velikog G i svih ostalih je sto je Google jako puno vraca korisnicima.

12 godina
protjeran
offline
Kim Dotcom širi biznis?

Ako ce usluga bit na razini kao trenutno MEGA tada ce to bit fail, jer sam regan na MEGA-i od samog pocetka i muku mucim da nesto uploadam, dok s druge strane  slucajno sam dobio free 50 GB na box.com i radi savrseno.

Kao što potpuno ne poznajemo čovjeka ako imamo samo predodžbu o njegovoj vanjštini, tako ne poznajemo ni svijet koji nas okružuje ako o njemu znamo samo ono što nam objavljuju fizička osjet
Poruka je uređivana zadnji put ned 17.2.2013 17:06 (Bugzapper).
Moj PC  
2 0 hvala 1
16 godina
neaktivan
offline
Re: Kim Dotcom širi biznis?
PaleRider kaže...

da, sam sam analizirao njegovo kriptiranje, koristi 128-bitni AES čak i za dohvaćanje informacija o downloadu, znači na njegovim serverima je sve kriptirano, čak i IMENA datoteka.

Tako da s obzirom na enkripciju i to da poštiva DMCA zahtjeve za uklanjanjem sadržaja, te da NEMA servere u Americi (što je najbitnije!), uz osiguranu redundantnost, jedan je od NAJSIGURNIJIH servisa za pohranu privatnog sadržaja.

Ako se bojiš FBI-a bolje ti je da koristiš njegov servis nego druge.

Naravno, a sto kazes na ovo? Izrazito dobar generator pseudo-random brojeva je esencijalan za dobru kriptografsku zastitu.

Perhaps today IS a good day to die. PREPARE FOR RAMMING SPEED!
12 godina
offline
Kim Dotcom širi biznis?

Meni je lik oduvijek bio simpatican. Naravno da se vodi pohlepom a ne nekim samaritanstvom, kao i svi drugi. Cijeli sistem zasnovan je na pohlepi a svaki borac protiv sistema koji ne stvara ljudske zrtve meni je pozitivac. Zasto bi Microsoft, Apple, Google, Samsung i svi slicni svakodnevno mogli svjesno krsiti zakone a mali covjek ne bi?

Jobsa i Wozniacka danas nitko ne naziva kriminalcima ili hackerima a prva stvar koju su napravili je uredjaj za varanje telefonskih kompanija. 

 
4 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Kim Dotcom širi biznis?
torrente kaže...
PaleRider kaže...

sigurnije je kod njega nego na drugim servisima

imas neki sadrzaj koji ce podkrijepit tu tvrdnju ili...ti to samo mislis?

SpiderOak koristi slicnu shemu i malo analiziraju kimovo kriptiranje.

 

ja recimo nebi nista stavio na njegov servis iz samog razloga,da ne ispadnem budala kao 1% onih koji su to radili na megaupload, pa su zatim morali pisanim putem molit FBI da im vrate sadrzaj.    zar to nije dobar razlog da ne skladistim privatni sadrzaj?

  Ma nek je tebi kriv Megaupload, a ne FBI. Bolesnici koji glume svjetsku policiju{#}

12 godina
neaktivan
offline
Re: Kim Dotcom širi biznis?

FBI malo previše izvodi gluposti, zar nema FBI ovlasti samo nad državama S.A.D-a?

Da se mene pita ja nebi dozvolio gašenje mega aplouda! Jedino bi dozvolio novčano kažnjavanje samo ako ga tuži osoba/tvrtka koja je oštećena njegovim sajtom, mislim da sam negdje vidio da je šteta svim glazbenicima, filmovima itd bila nekih 500 000$. Mislim da se to moglo riješiti bez gašenja cijelog sajta.

https://www.facebook.com/pages/Nemoj-dopustiti-da-ti-sru%C5%A1e-snove-jer-ti-nitko-nije-pomogao-da-ih-sagradi%C5%A1/161955973912145
16 godina
offline
Kim Dotcom širi biznis?

ITT: ljudi koji su ljuti na Kima jer su platili MU i na njemu držali svoj (piratski) sadržaj... :)

 

Meni MEGA lijepo služi, obavljam posao za frenda, rezultate uploadam gore (brzinom od skoro 5 MB/sec), taj folder je podijeljen s njime, čim se nešto uploada, on to vidi i skine...

No trees were killed in the creation of this post. However, a large number of electrons were seriously inconvenienced.
Moj PC  
4 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Kim Dotcom širi biznis?
1domagoj1 kaže...
PaleRider kaže...

da, sam sam analizirao njegovo kriptiranje, koristi 128-bitni AES čak i za dohvaćanje informacija o downloadu, znači na njegovim serverima je sve kriptirano, čak i IMENA datoteka.

Tako da s obzirom na enkripciju i to da poštiva DMCA zahtjeve za uklanjanjem sadržaja, te da NEMA servere u Americi (što je najbitnije!), uz osiguranu redundantnost, jedan je od NAJSIGURNIJIH servisa za pohranu privatnog sadržaja.

Ako se bojiš FBI-a bolje ti je da koristiš njegov servis nego druge.

Naravno, a sto kazes na ovo? Izrazito dobar generator pseudo-random brojeva je esencijalan za dobru kriptografsku zastitu.

 

pa koliko sam vidio kod generiranja se koriste pokreti miša što je već standardna praksa i što bi trebalo pružiti dovoljno entropije.

Tako da ne znam u čemu je stvar, imaš detalje? ako postoji nekakav bug u kodu, pa rješit će se, i brže nego kod drugih, ipak se radi o otvorenom kodu.

Nije da favoriziram Mega servis (ja ga ne koristim) ali treba biti objektivan i ne napadat ljude bez veze.

Reci mi da li je moguće danas uopće izdati aplikaciju odmah na početku lišenu bugova ?

Dobra stvar ovdje je što je kod otvoren, da nije, opet bi bilo bugova samo što se ne bi otkrili ili izašli u javnost tako rano, a ironično, ljudi ne bi toliko pljuvali.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice