Koliko će ukidanje roaminga i prijenos online pret

poruka: 15
|
čitano: 2.641
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Koliko će ukidanje roaminga i prijenos online pret".
9 godina
offline
Koliko će ukidanje roaminga i prijenos online pret
Ko ih j...
Believe Those Who Are Seeking the Truth doubt Those Who Find It!
Moj PC  
11 1 hvala 0
15 godina
offline
Koliko će ukidanje roaminga i prijenos online pret

suze mi niz leđa cure, koliko ih eu tlači. operaterska je tuga pregolema ...

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
15 2 hvala 0
7 godina
offline
Re: Koliko će ukidanje roaminga i prijenos online
Stbarno jadni operateri, bit ce prisiljeni mjenjat preostale 2G odasiljace po selima,steta , mogli su odradit jos bar koju godinu.

A i kako ce sad varat turiste s onim skupim internet karticama koje treba prvo aktivirat pa jadni turisti otvore facebook i 5MB prometa im odnese 100kn .
14 godina
neaktivan
offline
Re: Koliko će ukidanje roaminga i prijenos online
U potpunosti se slazem sa svima koji su bili protiv ulaska u EU. Ovo sta nam EU radi je stvarno ispod svake razine. Do kad ce narod trpit ovakva besramna dovozenja Amazona, Spotifya i slicnih servisa u Hr?!
I'd rather have questions that I can't answer, than answers that I musn't question.
Moj PC  
8 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Koliko će ukidanje roaminga i prijenos online
dabar_solta_V2 kaže...


A i kako ce sad varat turiste s onim skupim internet karticama koje treba prvo aktivirat pa jadni turisti otvore facebook i 5MB prometa im odnese 100kn .

  Ne znam o čemu pričaš, ima turistička internet kartica T-com, 7 dana flat za 80 kn. Mi smo na viksi ponekad posrkali 700 megabajta bez problema. Uostalom besplatnih spotova koliko hoćeš

 

*Edit: napisao sam glupost, naravno radi se 700 GB

Poruka je uređivana zadnji put pet 19.5.2017 12:49 (maximilian).
15 godina
neaktivan
offline
Re: Koliko će ukidanje roaminga i prijenos online
Pa neće HT trpiti, nego ja, jer neću moći na net kad se navečer svi spoje na svoje netflixove. I ovako je brzina ljeti na nekim mjestima nikakva. Operateri će profitirati, jer će biti više prometa.
Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
 
2 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Koliko će ukidanje roaminga i prijenos online
Ne razumijem sta imas recimo protiv amazona? Korektni, brzi u isporuci i jeftiniji nego kod nas da kupujes. Nisu amazon i eu krivi sto mi glasamo 25+ godina za hdz i sdp degenerike.
13 godina
offline
Re: Koliko će ukidanje roaminga i prijenos online
Kolega je sarkastican :)
15 godina
offline
Re: Koliko će ukidanje roaminga i prijenos online
Hrvati su debili što prihvaćaju sve ovakve dekrete EUa, a mogli smo fino zaraditi od turista kojima bi prodali dodatne GB. Turizam je glavna industrija, a ne shvaćamo da smo se kroz ovakve odluke odrekli milijardi iz proračuna, odnosno više će se hr političari morati naplatiti od hrvatskog naroda kroz druge namete
Einsteine, da ti olakšam teoriju: samo za svemir postoji vjerojatnost da nije bezgraničan
Moj PC  
0 7 hvala 0
13 godina
offline
Re: Koliko će ukidanje roaminga i prijenos online
Nadam se da je i ovo gore sarkazam.. :/
 
4 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Koliko će ukidanje roaminga i prijenos online
maximilian kaže...
.....

  Ne znam o čemu pričaš, ima turistička internet kartica T-com,...

haha, t-kom na šolti je 2g na većini otoka, skini 700MB s tin ako možeš.

15 godina
offline
Re: Koliko će ukidanje roaminga i prijenos online
A RTL Sada i Hrti.hrt.hr?
Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Koliko će ukidanje roaminga i prijenos online
BMT kaže...
A RTL Sada i Hrti.hrt.hr?

Tocno ovo i mene zanima - HRTi je dostupan onima koji placaju RTV pristojbu te bi po toj logici trebao biti dostupan i van RH po ovom novom pravilu. Nadalje bi se isto trebalo primjeniti i na BBC iPlayer.

 

Zatim, sto je sa igrama i Steamom - do sada koristenje izvan granica nije bilo dozvoljeno, ali igre se jednako tako mogu svrstati pod aplikacije, sto bi znacilo da se navedeno primjenjuje i na njih.

 

I zadnje - od kada je ova promjena sluzbeno na snazi?

6 godina
offline
Re: Koliko će ukidanje roaminga i prijenos online
dj_chapz kaže...
U potpunosti se slazem sa svima koji su bili protiv ulaska u EU. Ovo sta nam EU radi je stvarno ispod svake razine. Do kad ce narod trpit ovakva besramna dovozenja Amazona, Spotifya i slicnih servisa u Hr?!

 Apsolutno se slažem, bezobrazluk Amazonove korisničke podrške je drskost kakve nema, i ja više volim otić u lokalnu trgovinu gdje me dočekaju s najljepšim "šta oš koji k..." ikad, nezamjenjivo je to! Dok se ovi na Amazonu pokidaju i postave na trepavice samo da bi ja biJo sretan i došo nekad opet kupit nešto.

15 godina
offline
Re: Koliko će ukidanje roaminga i prijenos online
dabar_solta_V2 kaže...
maximilian kaže...
.....

  Ne znam o čemu pričaš, ima turistička internet kartica T-com,...

haha, t-kom na šolti je 2g na većini otoka, skini 700MB s tin ako možeš.

 hehe...svaki sam mjesec 2-3 dana na Pagu, Krku ili Cresu i svugdje imam HT 4G pa mi 25 GB na mobitelu ne bude dovoljno. OK, nisu baš mini otoci i u gradovima sam, a ne negdje u pustopoljini no svejedno zadovoljan poprilično. Dok je bio 3G patio sam od turista i tu bi se u sezoni srozao drastično signal no s 4G se to riješilo 

Einsteine, da ti olakšam teoriju: samo za svemir postoji vjerojatnost da nije bezgraničan
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice