Lako popravljiv Galaxy S4

poruka: 29
|
čitano: 7.891
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Lako popravljiv Galaxy S4".
12 godina
neaktivan
offline
Lako popravljiv Galaxy S4

Svakako za pohvalu, koji god da vam se više sviđao, htc one ili s4. Unutarnja kvaliteta izrade i jednostavnost popravljanja ide definitivno na stranu s4-orke. Htc one iznutra izgleda prežalosno s obzirom da je riječ o high endu. Evo ovdje slike htc one-a (high end) i lumie 720(što je low - > mid range).

 

 

Sometimes I feel like a prophet, misunderstood and under gun like a new disease disease disease
Moj PC  
21 10 hvala 2
14 godina
neaktivan
offline
Lako popravljiv Galaxy S4

Onima koji imaju ocjenu manju od 6 treba zabranit prodaju. Pohvalno za S4 i popravljivost, ali izgled mu ne mogu oprostit ko ni kraljici noći sidu.

Moj PC  
16 14 hvala 0
16 godina
offline
Lako popravljiv Galaxy S4

htc one eat your ass now ! a kaj se tice unutrasnjosti uredosti i kavliteti izrade naravno titulu zauzima nokia lumina modeli pocevsi cak od entry modela kao 510 pa na gore clap,clap {#}

Poruka je uređivana zadnji put ned 28.4.2013 20:25 (4mal).
Moj PC  
4 2 hvala 0
14 godina
offline
Lako popravljiv Galaxy S4
Cekaj da postane voddotporan. Cuo sam da ce s4 active biti apsolutno optocen prozirnim polikarbonatom tako da ga se nece moci ni puniti nikako osim bezzicno
Potpis!
Moj PC  
4 7 hvala 0
14 godina
offline
Lako popravljiv Galaxy S4
+ sa samsung. @ezio: tesko da bu tak, jer ga ipak treba otvarati zbog izmjene baterije, popravaka i sl..
Poruka je uređivana zadnji put ned 28.4.2013 20:32 (freddie).
Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Lako popravljiv Galaxy S4
cecenac kaže...

Svakako za pohvalu, koji god da vam se više sviđao, htc one ili s4. Unutarnja kvaliteta izrade i jednostavnost popravljanja ide definitivno na stranu s4-orke. Htc one iznutra izgleda prežalosno s obzirom da je riječ o high endu. Evo ovdje slike htc one-a (high end) i lumie 720(što je low - > mid range).

 

 

Aha, ti se prvo pohvališ vanjskim izgledom mobitela, a onda pričaš i kak je prekrasan iznutra?

hobi:moj-android.net
12 godina
neaktivan
offline
Re: Lako popravljiv Galaxy S4
nsoul kaže...

Aha, ti se prvo pohvališ vanjskim izgledom mobitela, a onda pričaš i kak je prekrasan iznutra?

Pjesnik je htio reći? Samo sam pohvalio samsung zbog lake popravljivosti i komentirao, da za razliku od neke konkurencije (koja je proglašena stoput boljom na forumu (prije nego što su ikakvi testovi i recenzije provedeni) jer je sad u trendu bit fanboy jedne određene firme, dok je drugoj perjanica plastična i ima problema sa podpikselima na 441 ppi-a.. ) uređaj izgleda kao da su ga radili ljudi koji se bave elektronikom, a ne mujo i haso. Ovo su veliki uređaji provjereno krhkih ekrana, treba mislit i na to što ako nešto pukne ili se pokvari.

Sometimes I feel like a prophet, misunderstood and under gun like a new disease disease disease
Poruka je uređivana zadnji put ned 28.4.2013 20:43 (cecenac).
13 godina
neaktivan
offline
Lako popravljiv Galaxy S4
96% ljudi uopce ne mari za unutrašnji izgled
 -- || http://youtu.be/FGBhQbmPwH8 \o/
Moj PC  
17 0 hvala 1
16 godina
offline
Lako popravljiv Galaxy S4

tako je ! a to je ono najbitnije ! jer nam je mob po svakojakim prirodnim i neprirodnim utjecajima izlozen 

Moj PC  
3 0 hvala 1
13 godina
offline
Re: Lako popravljiv Galaxy S4
Ezio kaže...
Cekaj da postane voddotporan. Cuo sam da ce s4 active biti apsolutno optocen prozirnim polikarbonatom tako da ga se nece moci ni puniti nikako osim bezzicno

Ajd, zapitaj se.

Keep flashing! || Samsung Galaxy SII crew. || ↓ Stisni Hvala ako sam ti pomogao. ||
11 godina
offline
Re: Lako popravljiv Galaxy S4
Agent Rico kaže...
96% ljudi uopce ne mari za unutrašnji izgled

Zato ja nemam sreće {#}

Posao oslobađa.
16 godina
online
Re: Lako popravljiv Galaxy S4
Agent Rico kaže...
96% ljudi uopce ne mari za unutrašnji izgled

 je. A onda počne mariti kad se ovdje raspotuje kako "odlijepiti" puknuto staklo, jer

je "ekran još vidljiv".

http://www.bug.hr/forum/post/lcd-plazma-televizori/stvarni-vlasnici-brandova/2909836.aspx
11 godina
neaktivan
offline
Lako popravljiv Galaxy S4

Lumia 920 se otesko rastavlja medjutim nije joj uopce potrebno da se rastavi jer kada mobitel ispane obicno nastrada podloga na koju padne :)

 
2 1 hvala 0
14 godina
offline
Lako popravljiv Galaxy S4

ne namjeravam rastavljat mobitel, za to postoje servisi :P

TiONiO
 
10 6 hvala 0
13 godina
offline
Lako popravljiv Galaxy S4

Jadan HTC, čak i kad napravi mobitel praktički bez mane ljudi mu izmisle jednu - nije dovoljno lijep iznutra?! WTF? Izgleda da nema pomoći (niti nade za ljudski rod ako je ikome osim serviseru takva glupost bitna)

Moj PC  
15 5 hvala 0
12 godina
offline
Re: Lako popravljiv Galaxy S4
Chronosus kaže...

Jadan HTC, čak i kad napravi mobitel praktički bez mane ljudi mu izmisle jednu - nije dovoljno lijep iznutra?! WTF? Izgleda da nema pomoći (niti nade za ljudski rod ako je ikome osim serviseru takva glupost bitna)

mobitel bez mane? da je ovo napisala neka iOvca za iPhone ne bih se cudio.

14 godina
offline
Re: Lako popravljiv Galaxy S4
BlueMax kaže...
Chronosus kaže...

Jadan HTC, čak i kad napravi mobitel praktički bez mane ljudi mu izmisle jednu - nije dovoljno lijep iznutra?! WTF? Izgleda da nema pomoći (niti nade za ljudski rod ako je ikome osim serviseru takva glupost bitna)

mobitel bez mane? da je ovo napisala neka iOvca za iPhone ne bih se cudio.

 

što definira manu? subjektivan ili objektivan doživljaj? ograničenja današnjih tehnoloških dosega?

Potpis!
15 godina
odjavljen
offline
Lako popravljiv Galaxy S4

Nikome ne pada na pamet da to znači da zamjena zvučnika npr. neće koštati 250kn nego 100kn jer ga se rastavi, zamijeni i sastavi natrag za 20ak minuta?

 

Da bi došao do baterije na iphoneu treba ti pola sata, odvijači u 3 veličine, onaj plastični bog za rastavljanje, hrpetina živaca (jer je sve nagurano i zalijepljeno) i ruke kirurga. Sastavljanje je posebna "zabava". O zamjeni ekrana i da ne pričam.

http://nighthawk-software.blogspot.com/
Moj PC  
17 0 hvala 1
13 godina
offline
Re: Lako popravljiv Galaxy S4
BlueMax kaže...
Chronosus kaže...

Jadan HTC, čak i kad napravi mobitel praktički bez mane ljudi mu izmisle jednu - nije dovoljno lijep iznutra?! WTF? Izgleda da nema pomoći (niti nade za ljudski rod ako je ikome osim serviseru takva glupost bitna)

mobitel bez mane? da je ovo napisala neka iOvca za iPhone ne bih se cudio.

 

Pa iskreno, ja mu ne vidim neke mane, ali to što meni nema mane ne znači da je savršen. Neki će zamjerati neizmjenjivost baterije i nedostatak sd slota. Van toga, smatram da je One vrh onoga što smartphoneovi trenutno mogu ponuditi i mislim da samim time onaj komentar "bez mane" stoji. Ako smatraš da sam u krivu slobodno me prosvijetli. I čisto za informaciju, vlasnik sam SIII-a.

15 godina
offline
Re: Lako popravljiv Galaxy S4
Sum_of_all_fears kaže...

Nikome ne pada na pamet da to znači da zamjena zvučnika npr. neće koštati 250kn nego 100kn jer ga se rastavi, zamijeni i sastavi natrag za 20ak minuta?

 

Da bi došao do baterije na iphoneu treba ti pola sata, odvijači u 3 veličine, onaj plastični bog za rastavljanje, hrpetina živaca (jer je sve nagurano i zalijepljeno) i ruke kirurga. Sastavljanje je posebna "zabava". O zamjeni ekrana i da ne pričam.

 

zamjena zvučnika slušalice na SIII (samo za usporedbu) traje doslovce 3-4 minute, najviše. -- ne znam koliku ocjenu fixIt-a je dobila trojka.

 

Ali kako god, svakako za pohvali da je mobitel lako servisirati - ako to i nije bitno većini korisnika koji uzimaju mobitel za šminku meni je jako bitno i ako ću trebati nešto moći ću sam zamijeniti - osim ekrana naravno --- to ipak ostavljam servisu.

15 godina
offline
Re: Lako popravljiv Galaxy S4
Chronosus kaže...

 

Pa iskreno, ja mu ne vidim neke mane, ali to što meni nema mane ne znači da je savršen. Neki će zamjerati neizmjenjivost baterije i nedostatak sd slota. Van toga, smatram da je One vrh onoga što smartphoneovi trenutno mogu ponuditi i mislim da samim time onaj komentar "bez mane" stoji. Ako smatraš da sam u krivu slobodno me prosvijetli. I čisto za informaciju, vlasnik sam SIII-a.

Nije da su ogromne mane, ali koliko su nekome bitne varira od osobe do osobe.

 

Po ovom kriteriju sa dobrog dijela flagshipova mogu njegove mane izbaciti i reći 'Van toga, smatram da je <ubaci mob> vrh onoga što smartphoneovi trenutno mogu ponuditi'  :)

 

Svaki ima mana, a izabrat ćeš onaj čije te mane najmanje diraju ...

11 godina
neaktivan
offline
Lako popravljiv Galaxy S4

koga briga, stvarno.... ako već netko ima 5000 (i više) kuna da ga kupi, sigurno se neće opterećivati time da li se on može brzo popravljati ili ne, ili kako izgleda iznutra, bez brige.... nije namijenjen za smrtnike (u značenju, ljude sa manjkom novaca za ovakve igračkice), već za posebnu ekipu (biznismene ili tatine sinove) koji neće znat koristiti ni 5% njegovih mogućnosti, al bitno da im stoji u džepu....{#}

Poruka je uređivana zadnji put pon 29.4.2013 9:18 (Jay Pritchett).
 
1 6 hvala 0
12 godina
offline
Re: Lako popravljiv Galaxy S4
Chronosus kaže...

 

Pa iskreno, ja mu ne vidim neke mane, ali to što meni nema mane ne znači da je savršen. Neki će zamjerati neizmjenjivost baterije i nedostatak sd slota. Van toga, smatram da je One vrh onoga što smartphoneovi trenutno mogu ponuditi i mislim da samim time onaj komentar "bez mane" stoji. Ako smatraš da sam u krivu slobodno me prosvijetli. I čisto za informaciju, vlasnik sam SIII-a.

Imam dobru memoriju (za neke stvari) tako da se sjecam kako si negdje napisao da imas s3. Zato me i cudi ovo "bez mane". Po tvojim mjerilima on moze biti najbolji mobitel ali bez mane ne moze biti. Osim ovoga sto si vec napisao, ima losiju kameru od Lumije ili iP5, nije vodonepropusan za razliku od Xperie Z, tezi je od SGS4....

to su mane. Koliko su tebi te mane bitne je druga stvar. U biti mobitel se bira tako da izaberes onoga koji ima najmanje mana koje tebi nesto znace.

I ja bi izmedju One i SGS4 izabrao One.

11 godina
protjeran
offline
Lako popravljiv Galaxy S4

Ako pod lako popravljiv smatraju da moras zamijeniti kompletan ekran + digitajzer + staklo kad ti crkne Home taster (onaj srednji) kao kod prethodnih modela (Galaxy S2, S3) sto kosta koliko 1/2 telefona jer je sve sljepljeno i moras pocupati, onda oni nekoga dobro zaj*bavaju ;)

Moj PC  
0 1 hvala 0
13 godina
offline
Re: Lako popravljiv Galaxy S4
Jay Pritchett kaže...

koga briga, stvarno.... ako već netko ima 5000 (i više) kuna da ga kupi, sigurno se neće opterećivati time da li se on može brzo popravljati ili ne, ili kako izgleda iznutra, bez brige.... nije namijenjen za smrtnike (u značenju, ljude sa manjkom novaca za ovakve igračkice), već za posebnu ekipu (biznismene ili tatine sinove) koji neće znat koristiti ni 5% njegovih mogućnosti, al bitno da im stoji u džepu....{#}

Ne generaliziraj.

 

Keep flashing! || Samsung Galaxy SII crew. || ↓ Stisni Hvala ako sam ti pomogao. ||
12 godina
neaktivan
offline
Re: Lako popravljiv Galaxy S4
Tionio kaže...

ne namjeravam rastavljat mobitel, za to postoje servisi :P

Oni će biti također oduševljeni kad doneseš HTC One.

Slušaj svoje srce! o_O ..... Eem. Who am I kidding? Samo budi logičan! :-)
13 godina
offline
Re: Lako popravljiv Galaxy S4
logik kaže...
Tionio kaže...

ne namjeravam rastavljat mobitel, za to postoje servisi :P

Oni će biti također oduševljeni kad doneseš HTC One.

Rastavit još nekako, ali sastaviti....

Keep flashing! || Samsung Galaxy SII crew. || ↓ Stisni Hvala ako sam ti pomogao. ||
12 godina
neaktivan
offline
Re: Lako popravljiv Galaxy S4
Latz kaže...
Sum_of_all_fears kaže...

Nikome ne pada na pamet da to znači da zamjena zvučnika npr. neće koštati 250kn nego 100kn jer ga se rastavi, zamijeni i sastavi natrag za 20ak minuta?

 

Da bi došao do baterije na iphoneu treba ti pola sata, odvijači u 3 veličine, onaj plastični bog za rastavljanje, hrpetina živaca (jer je sve nagurano i zalijepljeno) i ruke kirurga. Sastavljanje je posebna "zabava". O zamjeni ekrana i da ne pričam.

 

zamjena zvučnika slušalice na SIII (samo za usporedbu) traje doslovce 3-4 minute, najviše. -- ne znam koliku ocjenu fixIt-a je dobila trojka.

 

Ali kako god, svakako za pohvali da je mobitel lako servisirati - ako to i nije bitno većini korisnika koji uzimaju mobitel za šminku meni je jako bitno i ako ću trebati nešto moći ću sam zamijeniti - osim ekrana naravno --- to ipak ostavljam servisu.

Pa ako ništa drugo to što ga naprave lakog za popraviti, riješiti probleme - znači da mare za svoje kupce, a to je pohvalno.

Slušaj svoje srce! o_O ..... Eem. Who am I kidding? Samo budi logičan! :-)
Poruka je uređivana zadnji put pon 29.4.2013 17:40 (logik).
14 godina
offline
Re: Lako popravljiv Galaxy S4
Sum_of_all_fears kaže...

Nikome ne pada na pamet da to znači da zamjena zvučnika npr. neće koštati 250kn nego 100kn jer ga se rastavi, zamijeni i sastavi natrag za 20ak minuta?

 

Da bi došao do baterije na iphoneu treba ti pola sata, odvijači u 3 veličine, onaj plastični bog za rastavljanje, hrpetina živaca (jer je sve nagurano i zalijepljeno) i ruke kirurga. Sastavljanje je posebna "zabava". O zamjeni ekrana i da ne pričam.

O kojem iPhoneu pričaš? Na 3G(s)u je bilo tako, ali 4 i dalje su jedni od lakših za rastaviti, baterija je doslovno 3min posla, ekran je gotov za manje od sat vremena, a sve ostalo negdje između

While some see them as the crazy ones, we see genius. Because the people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.---R.I.P S.J.|||Minecraft: njofra|BF3: nj0fra
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice