Laže selo, lažu ljudi...

poruka: 25
|
čitano: 3.594
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Laže selo, lažu ljudi...".
15 godina
protjeran
offline
Laže selo, lažu ljudi...

BRAVO Kina! pokazi ti svima tko je CAR :)

Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Laže selo, lažu ljudi...

ma da Oleg obradjuje modne trendove za Gloriju kupovao bi i to smece{#}

-To Start Press Any Key. A gdje je ANY tipka?-
Moj PC  
16 0 hvala 0
16 godina
offline
Laže selo, lažu ljudi...

S obzirom kolko ima kineza wowisnika bolje da skopiraju Orgrimmar ili Stormwind - bar budu nekaj zaradili. Ovak za ovaj mali gradic ni jedan Kinez nije cul :)

,,Baš i nije... COD je više razbibriga u odnosu na nadmoćni BF2.'' ROFLCOPTERIMAO
Moj PC  
4 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Laže selo, lažu ljudi...

U Teksasu su već kopirali Supetar:

 

 
4 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Laže selo, lažu ljudi...

Hallstatt>Hallstadt

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Laže selo, lažu ljudi...

Znam da riskiram crveni karton i protjerivanje zbog deranja ali

 

HOCEMO JOS OVAKVIH TEKSTOVA!

*kvaliteta, a ne prepisivanje, jelte (sto se mene tice, za portal s ovakvih sadrzajem bi se isplatilo placati pretplat)

 

Btw. Oleg je genij. Tocka. Toliki da bi uspio spasiti i HGSpot. Peace.{#}

Poruka je uređivana zadnji put pon 20.6.2011 19:48 (Guillermo Temblalanza).
 
12 0 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
Laže selo, lažu ljudi...

Dokaz da su kinezi izuzetno nemaštovit narod koji ništa drugo ne zna nego kopirati i iznamljivati jeftinu radnu snagu.

 

 

Better safe than Sony
 
2 14 hvala 0
16 godina
offline
Laže selo, lažu ljudi...

nadam se da nece eksplodirati baterija kad ga stave na punjenje

1 R34LLY L0V3 T0 R1D3 MY 81K3!!!
Moj PC  
11 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Laže selo, lažu ljudi...

pa dobro je to ,ako želite vidjeti eiffelov toranj , london bridge, kip slobode ... i ostale znamenitosti, ne mora se vise putovati po svijetu vec se samo ode u kinu

karamba!
Moj PC  
3 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Re: Laže selo, lažu ljudi...
Bypass kaže...

Dokaz da su kinezi izuzetno nemaštovit narod koji ništa drugo ne zna nego kopirati i iznamljivati jeftinu radnu snagu.

 

 

hmm kad ti tako kazes...

 

ali stoji i cinjenica da su oni, kao i vecina azijata, drustvo okrenuto kolektivu - potrebe zajednice su iznad potreba pojedinca, za razliku od zapada gdje sve krece od pojedinca i gdje je svaka individua jednako vazna, zbog toga smo mi zapadnjaci daleko kreativniji, jer takvo drustvo, bolje receno svjetonazor pruza daleko vise kreativne slobode dok su oni daleko produktivniji jer im je kolektiv strasan...

 

prakticno isti tuki bio je i sa Japancima, dugo vremena njihova roba je bila sinonim za smece - jeftine kopije sveg i svacega sa zapada, a gle ih danas. iako treba priznat da Japan jako dugo vremena stagnira, a gospodarstvo im je vjecito u nekakvim krizama - to je cisto zbog toga jer im fali kreativnosti al zato ono sto proizvode ucinkovit i marljiv kolektiv dovede do savrsenstva.

-To Start Press Any Key. A gdje je ANY tipka?-
Poruka je uređivana zadnji put pon 20.6.2011 21:10 (dado8).
16 godina
offline
Laže selo, lažu ljudi...

Ne razumijem zašto se diže tolika frka oko Hallstatta. Kinezi samo otišli u krajnost s kopiranjem cijelog mjesta. Pa ako ćemo o originalnosti, ovo mi je u svakom slučaju originalnija ideja od neukusnog kopiranja svjetskih građevina u Las Vegasu napirlitanih svim onim neukusnim svjetlećim reklamama.

 

Apropo samog Hallsttata. Bio sam tamo, vjerojatno u krivo doba godine (zima). Osjećaj boravka u mjestu po onoj hladnoći u kratkim i vlažnim zimskim danima stvarao mi je jezu i cijelo vrijeme sam podsvjesno očekivao kako će mi iz nekog mračnog prolaza (a ima ih puno) iskočiti grof Drakula. I još kad se sjetim kosturnice s nebrojenim lubanjama na koje su članovi obitelji ispisali poruke svojim pokojnicima... zbilja scarry!

Moj PC  
4 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Laže selo, lažu ljudi...

Iskreno, uopće ne znam kako bih reagirao na ovu vijest. S jedne strane je genijalna stvar prihvatiti se takvog pothvata - s druge pak, radi se o totalnom očaju neimaštine ideja... Jel ovo uopće dobro? Mislim, pa neće ni jedan austrijanac zbog ovoga nešto izgubiti, ne?

Freak Show Inc.
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Laže selo, lažu ljudi...

Zanimljiv članak, ali treba skrenuti pozornost na jednu stvar - gradić o kojemu je riječ zove se Hallstatt. U članku se konstantno spominje Hallstadt, a to je grad u njemačkoj pokrajini Bavarskoj.

 

Osim toga, vrijedi spomenuti da se Hallstatt nalazi na UNESCO-vom popisu svjetske baštine.

- ako gori zeleno, ne znači da sam tu -
 
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Laže selo, lažu ljudi...
Friday kaže...

Iskreno, uopće ne znam kako bih reagirao na ovu vijest. S jedne strane je genijalna stvar prihvatiti se takvog pothvata - s druge pak, radi se o totalnom očaju neimaštine ideja... Jel ovo uopće dobro? Mislim, pa neće ni jedan austrijanac zbog ovoga nešto izgubiti, ne?

Ideja je odlična, nema nikakve veze sa nemaštovitošću, kao što ni austrijanci nisu bili maštoviti nego su napravili kuće, na dobroj poziciji, ali pravu atraktivnost gradiću daje priroda.

A naravno da se austrijanci ljute, jer žive od turizma, i najviše turiste im dolazi iz zemlje koja će sada napraviti istu to mjesto kod sebe, naravno da će izgubiti svi oni koji žive od toga u Austriji barem nešto. To je kao da netk oreplicira kompletnu HR, sa svom svojom obalom, i morem, i svime ostalim, i nudi iste stavri, sve isto, samo nešto niže cijene, i ti bi onda pitao da li će ikoji hrvat išta izgubiti zbog toga? naravno da hoće.

mi imaom sreće samo to što je našu klimu malo teže kopirat, to je ipak puno lakše sa planinskim mjestima, ili skoro bilo kojim osim onih koji su na Mediteranu.

14 godina
protjeran
offline
Re: Laže selo, lažu ljudi...
dado8 kaže...
Bypass kaže...

Dokaz da su kinezi izuzetno nemaštovit narod koji ništa drugo ne zna nego kopirati i iznamljivati jeftinu radnu snagu.

 

 

hmm kad ti tako kazes...

 

ali stoji i cinjenica da su oni, kao i vecina azijata, drustvo okrenuto kolektivu - potrebe zajednice su iznad potreba pojedinca, za razliku od zapada gdje sve krece od pojedinca i gdje je svaka individua jednako vazna, zbog toga smo mi zapadnjaci daleko kreativniji, jer takvo drustvo, bolje receno svjetonazor pruza daleko vise kreativne slobode dok su oni daleko produktivniji jer im je kolektiv strasan...

 

prakticno isti tuki bio je i sa Japancima, dugo vremena njihova roba je bila sinonim za smece - jeftine kopije sveg i svacega sa zapada, a gle ih danas. iako treba priznat da Japan jako dugo vremena stagnira, a gospodarstvo im je vjecito u nekakvim krizama - to je cisto zbog toga jer im fali kreativnosti al zato ono sto proizvode ucinkovit i marljiv kolektiv dovede do savrsenstva.

I daleko brzi napredak... Kinezi su jos okrenuti nekom tom komunistickom rezimu..

WP
13 godina
offline
Laže selo, lažu ljudi...

Evropa.. Evropa..
Ljudi, živimo u Hrvatskoj!

U Europi... 

Kraj razgovora s Kobeom kaže novinar: Možda ipak nije kao Dražen Petrović ali ipak igra kao super zvijezda! (Success is my only motherfucking option, failure's not)
Moj PC  
0 14 hvala 0
12 godina
offline
Laže selo, lažu ljudi...

Pricamo o kineskoj nemastovitosti a zaboravljamo da su amerikanci vec kopirali piramide, Veneciju, Eiffelov toranj, Rim....

 
0 1 hvala 0
16 godina
offline
Re: Laže selo, lažu ljudi...
Top Bugovac kaže...

Evropa.. Evropa..
Ljudi, živimo u Hrvatskoj!

U Europi... 

http://www.bug.hr/forum/topic/ostalo/evropa-europa/5105.aspx

Kad već čitaš ovo, pročitaj i pravila foruma! :D
16 godina
moderator
offline
Re: Laže selo, lažu ljudi...
Bypass kaže...

Dokaz da su kinezi izuzetno nemaštovit narod koji ništa drugo ne zna nego kopirati i iznamljivati jeftinu radnu snagu.

 

 

 

A Amerikanci?

 

http://www.jutarnji.hr/supetar-u-teksasu--jeff-blackard--americki-poduzetnik-izgradio-repliku-supetra-u-sad-u/939727/

 

 

This space for rent!
13 godina
protjeran
offline
Re: Laže selo, lažu ljudi...

Pa to znam. Govorim o kinezima i trenutnom stanju, ne povijesti kad su nisu bili pod zatupljujućim komunističkim režimom.

 

Kopiraju apsolutno sve, od autoindustrije do avijacije itd itd.

 

+ Ako netko misli da kinezi dobro žive onda je u dubokoj zabludi. Kad 75% i više stanovništva živi u krajnjoj bijedi, ja to ne bi zvao napretkom. Ali to su ljudi za koje zapad ne smije znati, niti se isti prikazju.

Better safe than Sony
16 godina
neaktivan
offline
Re: Laže selo, lažu ljudi...
Bypass kaže...

Pa to znam. Govorim o kinezima i trenutnom stanju, ne povijesti kad su nisu bili pod zatupljujućim komunističkim režimom.

 

Kopiraju apsolutno sve, od autoindustrije do avijacije itd itd.

 

+ Ako netko misli da kinezi dobro žive onda je u dubokoj zabludi. Kad 75% i više stanovništva živi u krajnjoj bijedi, ja to ne bi zvao napretkom. Ali to su ljudi za koje zapad ne smije znati, niti se isti prikazju.

kao prvo... zasto izmisljati toplu vodu? kopiraju dobre koncepte.

a kao drugo.. mi hrvati niti kopirati nismo sposobni.

 

sto se tice kopiranja grada. LoL. luda ideja.

oleg.. tvoji clanci su uvijek osvjezenje, bez obzira na tematiku (bez uvrede ostatku ekipe {#} ).

Freedom, morality, and the human dignity of the individual consists precisely in this; that he does good not because he is forced to do so, but because he freely conceives it, wants it and loves it.
15 godina
neaktivan
offline
Re: Laže selo, lažu ljudi...
macak kaže...

Zanimljiv članak, ali treba skrenuti pozornost na jednu stvar - gradić o kojemu je riječ zove se Hallstatt. U članku se konstantno spominje Hallstadt, a to je grad u njemačkoj pokrajini Bavarskoj.

 

Osim toga, vrijedi spomenuti da se Hallstatt nalazi na UNESCO-vom popisu svjetske baštine.

Pošto li je tamo kvadrat stana, Bože mili...

 

Ček, možda ima na njuškalu...{#}

Imamo televune, radivone, televizije, lektrika, lektrika, sva čuda, raj na zemlji brajo... Samo nemamo pisme, ni ognjišta ni smija... E!
16 godina
offline
Re: Laže selo, lažu ljudi...
Bypass kaže...

Pa to znam. Govorim o kinezima i trenutnom stanju, ne povijesti kad su nisu bili pod zatupljujućim komunističkim režimom.

 

Kopiraju apsolutno sve, od autoindustrije do avijacije itd itd.

 

+ Ako netko misli da kinezi dobro žive onda je u dubokoj zabludi. Kad 75% i više stanovništva živi u krajnjoj bijedi, ja to ne bi zvao napretkom. Ali to su ljudi za koje zapad ne smije znati, niti se isti prikazju.

 

Kod nas isto 75% stanovništva živi u krajnjoj bijedi, samo što se to trenutno krpa i prikriva  sveopćom rasprodajom države. Kinezi bi garant mogli isto tako dobro živjeti, ako ne i bolje, al komunjare ne daju da se država rasprodaje. Doli komunizam!

It is our duty as men and women to proceed as though the limits of our abilities do not exist - Pierre Teilhard de Chardin
16 godina
neaktivan
offline
Re: Laže selo, lažu ljudi...
BlueMax kaže...

Pricamo o kineskoj nemastovitosti a zaboravljamo da su amerikanci vec kopirali piramide, Veneciju, Eiffelov toranj, Rim....

 

Jesi li uopće pročitao članak koji se komentira?

12 godina
offline
Re: Laže selo, lažu ljudi...
dekstroza kaže...
BlueMax kaže...

Pricamo o kineskoj nemastovitosti a zaboravljamo da su amerikanci vec kopirali piramide, Veneciju, Eiffelov toranj, Rim....

 

Jesi li uopće pročitao članak koji se komentira?

Moj komentar se odnosi na par postova od prije njega a ne na clanak. Nije mi se dalo citirati takve gluposti. Ocito da onaj kome sam odgovorio nije procitao clanak kad govori o nemastovitosti kineza. Zar je plasticna kopija Eiffelovog tornja mastovitija od vjerne replike sela ili je replika Supetra mastovitija od replike nekog austrijskog sela?

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice