Legalna izmjena softvera u automobilima

poruka: 4
|
čitano: 2.297
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Legalna izmjena softvera u automobilima".
9 godina
protjeran
offline
Legalna izmjena softvera u automobilima

Ahahahahahhahah.Ja kad kupim auto ono je moje vlasnistvo i mogu s njim raditi sta hocu,ako mi se prohtije mogu ga yebat u auspuh i niko mi nista nemoze.Jos malo kad kupis procesor od intela moci ces pokretati programe samo koje ti oni odobre.Jel to ona demonkracija o kojoj svi pricaju ahahahahah.A ako mi se prohtije saznati softwer i arhitektura mcu-a iz mog auta posaljem ga rusima na reverzni inzinjering i ljudi to odrade za 3000$.

 
2 2 hvala 0
11 godina
offline
Legalna izmjena softvera u automobilima



Sve sto imam za reci. Izmjene softvera u automobilima su krenule od kad su motori digitalno kontrolirani (valve, ignition timing..), ali cim vide negdje moguci profit oni ce krenuti kenjat

It takes only a blink of an eye for the perfect ride to become undone. // When sex was safe and motor racing dangerous. // WRC is for boys, Group B was for men.
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Legalna izmjena softvera u automobilima

i u bivšem kadettu c i golfu jedinici (traktoraš, getriba od dvojke - 5 brzina) ja sam bio jedini softver i sve je billo ok. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
5 1 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Legalna izmjena softvera u automobilima
Ok nek se mijenja softwer al nek se i prijavi. Kao sto je navedeno, obicno se manipulira snaga a time i kolicina co2 pa ko voli, nek izvoli - platit vece trosarine i poreze. Isto kao da stavis nestandardne gume na auto...
...i tako dalje
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice