Lenovo ThinkPad Tablet 2

poruka: 15
|
čitano: 6.044
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Lenovo ThinkPad Tablet 2".
15 godina
offline
Lenovo ThinkPad Tablet 2

Cijena je jedina presudna.

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011.
 
7 0 hvala 0
12 godina
offline
Lenovo ThinkPad Tablet 2

kome? tebi?

 

microsoftu je bitno da uspije u SAD i svi ce onda sliniti za njihovim proizvodima u cijelom svijetu, bas kao za Appleovim proizvodima

noćas mi se LUDUJE, noćas NEMA sna, noćas čašu TORRESA ispijmo do dna!
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Lenovo ThinkPad Tablet 2
Vidis da trenutno u USA svi sline za Nexus 7, prodaje se toliko dobro da je nestalo zaliha i ceka se 16.8 za novu isporuku Asusa.
R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011.
16 godina
moderator
offline
Re: Lenovo ThinkPad Tablet 2
Mitch kaže...

Cijena je jedina presudna.

 

 

Slažem se. Ako bude u Lenovovom stilu kao prvi Tablet s Androidom koji je išao od 500 do 700 dolara, ništa neće biti od toga. 

 

Po meni mora biti bitno jeftiniji od iPada (3) da bi imao neke šanse. 

 

This space for rent!
16 godina
offline
Lenovo ThinkPad Tablet 2

Cijena ce biti?

 

3 $400
1 $500
7 $600
5 $700
8 $800+
Those damn scientist people have been promising global warming for years now. But when I go outside it's still very cold. I want the global warming like they promised NOW! I hate being cold...
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Lenovo ThinkPad Tablet 2

 

Ovo nije Windows RT tablet, već isključivo "Windows 8" tablet, dakle glavna konkurencija će mu bit Surface Pro koji bi trebao koštat malo ispod 1000$. 

Prednost je što će pokretat sve Windows 7/8 kompaktibilne programe, te što bi trebao izaći par mjeseci prije konkurencije ( Nokia i MS ) s druge strane po svemu je inferioran Surfaceu Pro pa ukoliko ne starta sa dosta nižom cijenom ljudi će ga ubrzo zaboravit. 

In the end there will be only ( c )haoss ...
12 godina
neaktivan
offline
Lenovo ThinkPad Tablet 2

64 Gb SSD??..

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Lenovo ThinkPad Tablet 2
Leglo kaže...

 

Ovo nije Windows RT tablet, već isključivo "Windows 8" tablet, dakle glavna konkurencija će mu bit Surface Pro koji bi trebao koštat malo ispod 1000$. 

Prednost je što će pokretat sve Windows 7/8 kompaktibilne programe,

 Sve se bojim kako ce s tim Atomom pokretati bilo sto dalje od minesweepera... {#}

Those damn scientist people have been promising global warming for years now. But when I go outside it's still very cold. I want the global warming like they promised NOW! I hate being cold...
16 godina
moderator
offline
Re: Lenovo ThinkPad Tablet 2
SupremeCommander kaže...
Leglo kaže...

 

Ovo nije Windows RT tablet, već isključivo "Windows 8" tablet, dakle glavna konkurencija će mu bit Surface Pro koji bi trebao koštat malo ispod 1000$. 

Prednost je što će pokretat sve Windows 7/8 kompaktibilne programe,

 Sve se bojim kako ce s tim Atomom pokretati bilo sto dalje od minesweepera... {#}

 

Atom i 2 GB RAM-a - mislim, vjerojatno može pokretati većinu W7/8 programa, ali baš da će to raditi dobro i dovoljno brzo - sumnjam.

 

 

This space for rent!
14 godina
neaktivan
offline
Lenovo ThinkPad Tablet 2

Taj Atom procesor je dual core, najslabiji je 1.3 GHz, a najjaci 1.8 GHz, da stave bilo koji, uz 2GB rama bi to sve trebalo fino raditi.

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Lenovo ThinkPad Tablet 2
SupremeCommander kaže...

 Sve se bojim kako ce s tim Atomom pokretati bilo sto dalje od minesweepera... {#}

Ništa mi se ti nemoj sekirati, sve bu on pokrećao. Neš' na tabletu Photoshop pokretati ili Visual Studio, dual core procesor je tu sasvim dovoljan. Samo se nadam da neće staviti baš ovaj najslabiji od 1.3 GHz.

15 godina
offline
Re: Lenovo ThinkPad Tablet 2
royalhero kaže...
SupremeCommander kaže...

 Sve se bojim kako ce s tim Atomom pokretati bilo sto dalje od minesweepera... {#}

Ništa mi se ti nemoj sekirati, sve bu on pokrećao. Neš' na tabletu Photoshop pokretati ili Visual Studio, dual core procesor je tu sasvim dovoljan. Samo se nadam da neće staviti baš ovaj najslabiji od 1.3 GHz.

Ovo će definitivno pokretati i Photoshop i Illustrator, i AutoCAD bez ikakvih problema ali neće pokretati Race Drive GRID, Cysis i sl.

Prije tri dana zamalo da kupim ThinkPad Tablet 1, ali imao sam taj čudan osjećaj da treba još malo pričekati. Čekanje će se po svemu sudeći isplatiti ;)))

12 godina
neaktivan
offline
Re: Lenovo ThinkPad Tablet 2
Envy kaže...

Ovo će definitivno pokretati i Photoshop i Illustrator, i AutoCAD bez ikakvih problema

Nisam rekao da neće moći, nego me malo iziritiraju izjave tipa one koju sam kvotao. Atom je sasvim dovoljan u tabletima, po meni.

16 godina
offline
Re: Lenovo ThinkPad Tablet 2
royalhero kaže...
Envy kaže...

Ovo će definitivno pokretati i Photoshop i Illustrator, i AutoCAD bez ikakvih problema

Nisam rekao da neće moći, nego me malo iziritiraju izjave tipa one koju sam kvotao. Atom je sasvim dovoljan u tabletima, po meni.

 To onda nije to. Cijeli uspjeh iPada i iOSa je i nastao jer su napokon napravili software koji se moze vrtiti na tom slabijem hardwareu i nudi ugodno korisnicko iskustvo. Znamo kako su zavrsili svi oni stari tableti i pocket PCji koji su pokusavali desktop software dovesti na male uredjaje a bili su preslabi za njih. Za tablet koji vrti punokrvni Win8 korisnici ocekuju da radi jednako dobro sa tim aplikacijama kao i desktop PC (ili notebook), sto ovdje sigurno nece biti slucaj. Angry Birdse mogu igrati i na iPadu (a i na jeftinim androidima), necu Win8 tablet kupovat zbog toga.

Those damn scientist people have been promising global warming for years now. But when I go outside it's still very cold. I want the global warming like they promised NOW! I hate being cold...
15 godina
offline
Re: Lenovo ThinkPad Tablet 2
SupremeCommander kaže...

 * * *Za tablet koji vrti punokrvni Win8 korisnici ocekuju da radi jednako dobro sa tim aplikacijama kao i desktop PC (ili notebook), sto ovdje sigurno nece biti slucaj. Angry Birdse mogu igrati i na iPadu (a i na jeftinim androidima), necu Win8 tablet kupovat zbog toga.

Mislim da će ovdje ipak biti slučaj.. Pogledaj razna videa na youtubu.. otvaranje punokrvnog Worda traje dok pukneš prstima. (na mom Athlon64 X2 5000+ sa 2GB DDR2 RAM-a koliko sam primjetio traje ipak duže)

Šta nećeš moći instalirati i pokrenuti? Operu, Chrome? Ili pak Winamp, Gom Player, uTorrent?? WhereIsIt katalog?? Photoshop CS2 (još uvijek ga smatram moćnim komadom softvera) se vrti na Pentium III na 500mhz i 192 MB RAM-a bez problema, a šta misliš da se na ovom neće vrtjeti?!

Neću kupiti ništa zbog toga da igram Angry Birds, ali ću definitivno uzeti nešto što će da vrti Age of Empires II.  Šta misliš.. hoće li ovaj tablet moći pokretati Age of Empries II?

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice