Lenovov dućan u sred Zagreba

poruka: 28
|
čitano: 5.491
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Lenovov dućan u sred Zagreba".
14 godina
neaktivan
offline
Lenovov dućan u sred Zagreba

otvoren već 6-7 tjedana... ali valjda se to tako radi kad prodaja šteka; napraviš "službeno otvaranje" i dobiješ malo besplatnog PR-a....  :) 

Moj PC  
8 1 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Lenovov dućan u sred Zagreba

ne lupetaj gluposti za ono o čemu nemaš pojma

http://www.facebook.com/Mikronis
15 godina
offline
Lenovov dućan u sred Zagreba

kakve su im cijene?

Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
Lenovov dućan u sred Zagreba

to su još jedan store otvorili u Zagrebu? jer sam u centru grada prije nekoliko mjeseci vidio jedan...

Moj PC  
3 0 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
Lenovov dućan u sred Zagreba

Ništa bitno ali pohvalno i pozitivno! I to je sva posluka koju ću ja porat.

Believe those who are seeking the truth. Doubt those who find it!
Moj PC  
3 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Lenovov dućan u sred Zagreba

pa u Bratislavi imaju i cijeli Digital park.. kao da je to nešta bog zna šta.. :)

Slobodan
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Lenovov dućan u sred Zagreba

Uh, što se ovaj Lenovo pretvorio u Toshibu. Iz nekad najkvalitetnijih laptopa (IBM, uz Sony) sad rade plastično smeće koje izgleda kao Toshiba ili Asus.

 
0 1 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Lenovov dućan u sred Zagreba

Dal se tamo isto mogu naći njihovi ultrabookovi??

Marko Pelko
 
0 0 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
Re: Lenovov dućan u sred Zagreba
zoki.zlikowski kaže...

Uh, što se ovaj Lenovo pretvorio u Toshibu. Iz nekad najkvalitetnijih laptopa (IBM, uz Sony) sad rade plastično smeće koje izgleda kao Toshiba ili Asus.

 

eh, svi koje si naveo imaju i odlične i "plastično smeće" laptope... Sve ovisi o cijenovnom razredu {#}

14 godina
neaktivan
offline
Lenovov dućan u sred Zagreba

Dućan je otvoren prije koja 2 mjeseca, mislim da je točan datum 8.12.2012.

Tak da, ili kasnite s vijesti, ili je kolega u prvom postu dobro rekao

 
5 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Lenovov dućan u sred Zagreba
Lol bio tamo i uzeo punjač prije 2 mj.
R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011.
12 godina
neaktivan
offline
Re: Lenovov dućan u sred Zagreba

Pa nemojte zamjeriti ljudima što kasne s vijestima , možda su tek sada napravili službeno otvaranje . {#}

15 godina
offline
Re: Lenovov dućan u sred Zagreba
zoki.zlikowski kaže...

Uh, što se ovaj Lenovo pretvorio u Toshibu. Iz nekad najkvalitetnijih laptopa (IBM, uz Sony) sad rade plastično smeće koje izgleda kao Toshiba ili Asus.

Lenovo, pretvorio u Toshibu! C'mon, što bi to amerikanci rekli.. si ti vidio Lenovo ThinkPad X300s, si vidio ThinkPad Tablet? Ne baljezgaj ;))

16 godina
neaktivan
offline
Lenovov dućan u sred Zagreba

Još uvijek postoji thinkpad serija... 

 

uglavnom cijenim dućane u centru jer tamo živim i sve propada na veliko, tako da mikronis mora imat velika muda za takvu zajebanciju...

 

neki dan uzeo od njih g770.... mw3 radi na nativnoj ko bebica

 
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Lenovov dućan u sred Zagreba

Danas gledam TV (nije da ga cesto gledam).

Ide akcija u ... (da ne reklamiram sada gdje) prijenosno racunalo ASUS od cca 1900 kuna.

Ovi mora da su stvarno klasa optimisti, ako misle da ce ovo drzati vodu, jer narod em nema para, em ce biti daleko teze i svako pametan je vec poceo da gleda na svaku kunu, em nema sanse da konkuriraju trgovackim lancima koji prodaju sve od cackalice do tamo gotovo lokomotive.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Lenovov dućan u sred Zagreba
Envy kaže...
zoki.zlikowski kaže...

Uh, što se ovaj Lenovo pretvorio u Toshibu. Iz nekad najkvalitetnijih laptopa (IBM, uz Sony) sad rade plastično smeće koje izgleda kao Toshiba ili Asus.

Lenovo, pretvorio u Toshibu! C'mon, što bi to amerikanci rekli.. si ti vidio Lenovo ThinkPad X300s, si vidio ThinkPad Tablet? Ne baljezgaj ;))

 

dobro covjek veli. na sto sve stavljaju thinkpad badge u zadnje vrijeme je stvarno nevjerojatno...   SL i EDGE serije su plasticno smece, a fenomenalni x300/x310 koji spominjes zamijenio je X1 koji zabogamiloga ima glossy ekran i slicno. no s druge strane, postoje T serija, W serija i X220. dok ne diraju u T previse ja sretan :)

13 godina
online
Re: Lenovov dućan u sred Zagreba
mfnikola kaže...
Envy kaže...
zoki.zlikowski kaže...

Uh, što se ovaj Lenovo pretvorio u Toshibu. Iz nekad najkvalitetnijih laptopa (IBM, uz Sony) sad rade plastično smeće koje izgleda kao Toshiba ili Asus.

Lenovo, pretvorio u Toshibu! C'mon, što bi to amerikanci rekli.. si ti vidio Lenovo ThinkPad X300s, si vidio ThinkPad Tablet? Ne baljezgaj ;))

 

dobro covjek veli. na sto sve stavljaju thinkpad badge u zadnje vrijeme je stvarno nevjerojatno...   SL i EDGE serije su plasticno smece, a fenomenalni x300/x310 koji spominjes zamijenio je X1 koji zabogamiloga ima glossy ekran i slicno. no s druge strane, postoje T serija, W serija i X220. dok ne diraju u T previse ja sretan :)

Mali ispravak netočnog navoda, naime, nije X310 već x301, zar ne {#} {#} !!!!

 

I da, ovo je dućan, novootvoreni od prije ohoHoOhohoo "tjedana" koji je u biti izdvojena kao podružnica Mikronisa, koji btw ima i još jedan dućan DELL-a u Arena centru, tako, valjda slijedjeći mjesec je prezentacija ovog drugog {#}, ali da u Lenovo dućanu nije puno toga OK, ne stoji, baš suprotno, osim što nemaju izložen X220, barem nisu imali prošli mjesec {#} !!

ATJ Lučko
13 godina
neaktivan
offline
Re: Lenovov dućan u sred Zagreba

Koliko gluposti na jednom mjestu hahhahaha

2ATJLučko: Mikronis nema Dell dućan u Arena centru nego HP koji je otvoren još 2010.-te

http://www.facebook.com/Mikronis
13 godina
online
Re: Lenovov dućan u sred Zagreba
brzi i žestoki kaže...

Koliko gluposti na jednom mjestu hahhahaha

2ATJLučko: Mikronis nema Dell dućan u Arena centru nego HP koji je otvoren još 2010.-te

Jako velika stvar, DELL ili HP, istina da sam se izgubio u imenovanju koji brand je zastupljen, ali što se mene tiče, ništa što nije ljudski!

 

BTW; a koje su to SILNE GLUPOSTI NA JEDNOME MJESTU {#} ??!!

ATJ Lučko
13 godina
neaktivan
offline
Re: Lenovov dućan u sred Zagreba

Ne da mi se trošiti tipkovnicu na gluposti... Sve piše ovdje, onaj tko zna shvatit će

16 godina
offline
Lenovov dućan u sred Zagreba

Ne sviđa mi se što je to dućan domaće firme, s Lenovo proizvodima.

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Lenovov dućan u sred Zagreba

Tipično Hrvatski mentalitet, umjesto da pohvalite otvaranje dućana/radnih mjesta vi ga odmah pljujete..dajte mi objasnite kaj bi vama čovjek trebao napraviti/otvoriti da nebi sr**i po tome... {#}

 
3 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Lenovov dućan u sred Zagreba
gdeak kaže...

Tipično Hrvatski mentalitet, umjesto da pohvalite otvaranje dućana/radnih mjesta vi ga odmah pljujete..dajte mi objasnite kaj bi vama čovjek trebao napraviti/otvoriti da nebi sr**i po tome... {#}

Nešto što stvara barem malo vrijednosti ?

All religions are the same: religion is basically guilt, with different holidays.
13 godina
neaktivan
offline
Lenovov dućan u sred Zagreba

u prosincu sam bio u dućanu i pitao prodavatelja nešto o modelu koji tamo nisu imali (t420s); umjesto odgovora dobio sam u ruke letak nekog servisa, pa neka tamo pitam, jer oni bi mogli znati...

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Lenovov dućan u sred Zagreba

žalosno, ali istinito...samo cinizam i jalnost ljudi možeš pročitati..

 

12 godina
neaktivan
offline
Re: Lenovov dućan u sred Zagreba

Stvara vrijednost samim time što zapošljava ljude.

13 godina
online
Re: Lenovov dućan u sred Zagreba
gdeak kaže...

Stvara vrijednost samim time što zapošljava ljude.

S ovom tvrdnjom baš ne bih išao sa tvrdim stavom!

 

Kada sam ja bio u dućanu, tijekom mojeg boravka u samom dućanu, bile su prisutne 4 osobe, trgovac, kupac koji je došao prije mene, kupac koji je došao tijekom mojeg posjeta i moja malenkost.

Prvi kupac je bio iz domene, molim vas računalo do maximalno pet tisuća kuna, što je u redu ako čovjek zna što mu treba i sa kojim fondom raspolaže.

Ja sam pogledao ponuđeni asortiman i priupitao za Lenovo ThinkPad X220 računalo, kojeg btw nije bilo fizički prisutnog za pogledat u dućanu.

Treći kupac je došao prvo pogledati što se nudi u dućanu, a ja sam u međuvremenu izašao van, tako da ne znam da li je što tražio i pronašao za sebe.

 

Uglavnom; jedan čovjek koji (ne)radi, a baš se i ne pretrgne od ljubaznosti, stručnost, hmmmmmmmm, zna za što sam ga pitao, ali o dobavljivosti, 0 (NULA), za store ovakvog branda i taj je previše zaposlen, umjesto da se zaposli ljubaznije i educiranjie ljude. Valjda će ulaskom u EU se i ta stvar dovesti u red, inače, loše uložen novac, loša investicija!!  

ATJ Lučko
Poruka je uređivana zadnji put pet 3.2.2012 15:18 (ATJLučko).
12 godina
neaktivan
offline
Lenovov dućan u sred Zagreba

Meni bi to bilo OK da oni imaju baš sve što postoji od Lenova i da kad nešto poželim od Lenova znam da ću to tamo naći. Ali kaj, kad nema u drugim dućanima nema niti u takvim "specijaliziranim". I što onda njih razlikuje od Linksa, Mikronisa, Konikoma i sličnih? Da nema Linksa ne bih mogao niti kabel više kupiti bez narudžbe. Svi dućani su skroz prazni s robom, sve po narudžbi.

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice