LG Lifeband Touch i Heart Rate gadgeti

poruka: 8
|
čitano: 2.025
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "LG Lifeband Touch i Heart Rate gadgeti".
15 godina
neaktivan
offline
LG Lifeband Touch i Heart Rate gadgeti

Ovakve tanke narukvice već liče na nešto a ne oni ružni debeli pametni satovi koje u zadnje vrijeme svi najavljuju i proizvode a nitko ne kupuje.{#}

 

Is it weird that this gave me an orgasm?
 
13 1 hvala 0
12 godina
offline
LG Lifeband Touch i Heart Rate gadgeti

Hm, cini se interesting :)

 

Samo da bas ne nkelje svoj logo, nek logo bude iza..ne mora sve naprijed.

ja
 
1 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
LG Lifeband Touch i Heart Rate gadgeti

Ovi proizvođači stvarno više ne znaju kako uzeti ljudima pare.

Iskreno žalim onoga koga uspiju uvjerit da mu ovakav beskoristan crap treba na ruci.

 
2 8 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: LG Lifeband Touch i Heart Rate gadgeti
DragonShit kaže...

Ovakve tanke narukvice već liče na nešto a ne oni ružni debeli pametni satovi koje u zadnje vrijeme svi najavljuju i proizvode a nitko ne kupuje.{#}

 

E ali kako će se prosječni seljo-vulgaris k*rčit s narukvicom koja se jedva vidi?

bill_jobs kaže...

Ovi proizvođači stvarno više ne znaju kako uzeti ljudima pare.

Iskreno žalim onoga koga uspiju uvjerit da mu ovakav beskoristan crap treba na ruci.

Ma, ako je neko glup da kupuje onda i treba platit(govorim općenito za bespotrebne gadgete,ne za ovo - da se nebi neko našao uvrijeđenim)..

Listen, this is no set of rules. I'm not tellin' you what to do, all I'm saying is I'm bringing up of three things that are like, so important to the world, I don't have to find as much importance in.
Poruka je uređivana zadnji put sub 11.1.2014 23:23 (zerocool12).
14 godina
offline
Re: LG Lifeband Touch i Heart Rate gadgeti
Mnogi ce znati iskoristit potencijal ove narukvice ili Nabu.
Da se npr malo aktivnije bavis sportom, znao bi koliko je vazno dok npr. trcis, vozis i sl. znati koliki su ti otkucaji srca, podaci od npr. pedometra i sl. (nije bas da za vrijeme trcanja ili voznje bajkom imam vremena za "rucno" racunanje pulsa).
Ovaj uredaj kao i Nabu posjeduje mnoge stvari koje ce ljudi jako dobro znati iskoristit, a opet cijenom je jeftiniji on npr. Polara ili nekog Garmina koji ima slicne funkcije, a kosta puno vise.
Recimo ljudi koji se bave spinningom jako dobro znaju vaznost heart rate monitora, a bogme znaju i njihove cijene.
Tako da ovakve izjave "glup" i sl. migu izjaviti samo osobe kojima ne trebaju ovakve stvari jer nemaju pojma sta bi s time pa se bolje suzdrzi od ovako primitivnih izjava.
First they ignore you... Then they laught at you... Then they fight you... Then you win... Mohandas Gandhi
12 godina
protjeran
offline
LG Lifeband Touch i Heart Rate gadgeti

Je, toliko je bitno pratit otkucaje da se pitam kako su ljudi do sad trčali bez ove narukvice... :facepalm:

 
0 4 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: LG Lifeband Touch i Heart Rate gadgeti
bill_jobs kaže...

Je, toliko je bitno pratit otkucaje da se pitam kako su ljudi do sad trčali bez ove narukvice... :facepalm:

Ljudi su prije stizali i bez auta. Koje budale kupuju auto?

 

Praktično ako želiš pratiti svoje performanse, tu je i više od praćenja otkucaja srca.

 

Uglavnom meni se viđa što god vi mislili, i zapravo sam si mislio kupiti nešto slično već neko vrijeme.

Zanima me samo baterija i cijena na hr tržištu.

Xanzzu jer je danas teško biti orginalan.
15 godina
offline
Re: LG Lifeband Touch i Heart Rate gadgeti
bill_jobs kaže...

Je, toliko je bitno pratit otkucaje da se pitam kako su ljudi do sad trčali bez ove narukvice... :facepalm:

Da, bitno je pratiti otkucaje jel obicno ljudi ili pretjeraju ili rade premalo. A ti se razumijes u ovo kao moja baba u torente.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice