LG televizori na webOS-u

poruka: 9
|
čitano: 2.585
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "LG televizori na webOS-u".
14 godina
neaktivan
offline
LG televizori na webOS-u

"LG smatra da bi Smart TV rješenja s webOS-om mogla biti konkurencija Google TV-u."

 

Dobra :)

 

Slijedi nam borba velikih platformi za potrošačku elektroniku u svim oblicima, nekako sam skeptičan da će webOS parirati Appleu, Androidu i MS-u na svim tim poljima.

 

 

 

 
0 0 hvala 0
15 godina
online
Re: LG televizori na webOS-u
inžinjer kaže...

 

"LG smatra da bi Smart TV rješenja s webOS-om mogla biti konkurencija Google TV-u."

 

Dobra :)

 

Slijedi nam borba velikih platformi za potrošačku elektroniku u svim oblicima, nekako sam skeptičan da će webOS parirati Appleu, Androidu i MS-u na svim tim poljima.

 

 

 

 

lg ce webOS implementirat u svoje televizore, kakva im je apple konkurencija tu? android, ms? o cem ti pricas?

12 godina
neaktivan
offline
Re: LG televizori na webOS-u
Meni se ovo cini kao odlicna ideja!
12 godina
offline
LG televizori na webOS-u

Jel bi se mogao očekivati iduće godine LG s time 82 cm LED IPS za nekih 3000 kuna? Ako ne pitam puno... {#}{#}

 

EDIT: Full HD...

Nisam ja ništa prčk'o.
Poruka je uređivana zadnji put pet 26.10.2012 18:27 (Spiridon).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
online
LG televizori na webOS-u

najvjerojatnije ne, tesko da ce bit smart tv-a za tolko.

Moj PC  
1 0 hvala 1
12 godina
offline
LG televizori na webOS-u

I kako se spaja takav smart tv na net? Preko klasičnog modema kakvog daje B net za PC?

Što se sve može "dohvatiti" na netu s takvim tv-om?

Štedim za što optimalniji LCD (82 cm čisto dovoljno)...

Nisam ja ništa prčk'o.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: LG televizori na webOS-u
mar123 kaže...
inžinjer kaže...

 

"LG smatra da bi Smart TV rješenja s webOS-om mogla biti konkurencija Google TV-u."

 

Dobra :)

 

Slijedi nam borba velikih platformi za potrošačku elektroniku u svim oblicima, nekako sam skeptičan da će webOS parirati Appleu, Androidu i MS-u na svim tim poljima.

 

 

 

 

lg ce webOS implementirat u svoje televizore, kakva im je apple konkurencija tu? android, ms? o cem ti pricas?

 

Sasvim je jasno kako će sljedeći korak nakon smartphonea i tableta biti TV koji je savršeno komplementaran s tim uređajima i sasvim je očito da će imati iste platforme/ekosustave i prateću sinergiju. XBOX (sa sve više multimedije), Google TV i Apple TV su light najava onoga što nas čeka.  Je li sad jasnije?

 

 

12 godina
neaktivan
offline
Re: LG televizori na webOS-u
nije LG ,ali je prihvatljiv KDL 37ex521,cijena 4.199,00 kn
12 godina
neaktivan
offline
LG televizori na webOS-u

Ja imam Samsungovu seriju 6 iz 2010 i kućno kinu Smart iz 2011 tako da ipak mogu preko interneta skidat aplikacije i igrat na TVu. Prezakon!

Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice