LG Watch Style stiže s početnom cijenom od 249 dol

poruka: 30
|
čitano: 3.463
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "LG Watch Style stiže s početnom cijenom od 249 dol".
16 godina
offline
LG Watch Style stiže s početnom cijenom od 249 dol

pa nije skup,moj je LG smartwatch kostao 2.5 2k14 u 10.mj 

Poruka je uređivana zadnji put pon 30.1.2017 20:29 (4mal).
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
odjavljen
offline
Re: LG Watch Style stiže s početnom cijenom od 249

A ja kupio Huawei watch za 180 eur ;)

16 godina
offline
LG Watch Style stiže s početnom cijenom od 249 dol

ja cu ovaj imat dok ne crkne ,mozda mu samo remen zamjenim jer je dosta pohaban ali radi ko sw sat od prvog dana 

te jos uvijek dobiva update-ove.

Poruka je uređivana zadnji put pon 30.1.2017 20:47 (4mal).
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
odjavljen
offline
Re: LG Watch Style stiže s početnom cijenom od 249

Ja danima samo skidam watcfaceoe i isprobavam prepravljam i prilagodjavam ;)

 

16 godina
offline
LG Watch Style stiže s početnom cijenom od 249 dol

lol to sam radio upocetku sad imam par njih stalne koje konbiniram tj. ovisi di se nalazim 

Poruka je uređivana zadnji put pon 30.1.2017 20:51 (4mal).
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
LG Watch Style stiže s početnom cijenom od 249 dol

nema do mog u8 za 25 dolara preko ebaya

Vi ste programer? Da. Amater? A mater? Ne, ona doma kuha ručak.
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
odjavljen
offline
Re: LG Watch Style stiže s početnom cijenom od 249

preporuci neke ;)

Ja volim one sa puno funkcija al je premali ekran za njih pa sam na klasici....Neke prempravim boje recimo ili funkcije...

16 godina
offline
LG Watch Style stiže s početnom cijenom od 249 dol

vecina ih je sa facewatcha evo trenutno imam kaj se fura na retro spiku kao casio 

retro LCD se zove nesjecam se kak sam ga nabavio

Poruka je uređivana zadnji put pon 30.1.2017 20:59 (4mal).
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
odjavljen
offline
Re: LG Watch Style stiže s početnom cijenom od 249

facewatch je stranica? ja sam skidao sa facerepo i watchwera...

16 godina
offline
LG Watch Style stiže s početnom cijenom od 249 dol

tak nesto neznam napamet 

Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: LG Watch Style stiže s početnom cijenom od 249
Sat se čini ok.

Osobno sam veliki ljubitelj satova, ali nemam niti jedan smartwatch pa bi ovo mogao biti prvi koji bi dodao u stalnu kolekciju.

Nego, koji je još smartwatch ok, a cijenom do cca 2500 kn (poželjno tj. uvjet je da izgleda kao klasični sat, a ne kao neki koje gledam i uistinu izgledaju uzašno tj. bar nisu za moj ukus)?
First they ignore you... Then they laught at you... Then they fight you... Then you win... Mohandas Gandhi
8 godina
odjavljen
offline
Re: LG Watch Style stiže s početnom cijenom od 249

Huawei watch. Obavezno provjeri njega. Ja ga imam i izgleda kao klasicni sat. Idu standardni kaisevi od 18mm

14 godina
neaktivan
offline
Re: LG Watch Style stiže s početnom cijenom od 249
win32 kaže...
Sat se čini ok.

Osobno sam veliki ljubitelj satova, ali nemam niti jedan smartwatch pa bi ovo mogao biti prvi koji bi dodao u stalnu kolekciju.

Nego, koji je još smartwatch ok, a cijenom do cca 2500 kn (poželjno tj. uvjet je da izgleda kao klasični sat, a ne kao neki koje gledam i uistinu izgledaju uzašno tj. bar nisu za moj ukus)?

 Meni ovo izgleda kao lošije opremljena kopija Geara S2. Pogledaj si Samsung, kod naših dragih trgovaca je S2 ostao skup unatoč tome što je došao S3, ali mislim da bi S2 Classic u crnoj mogao biti oko tih 2500 kn, Sport verzije su i ispod 2000.

Ili se protegni parsto kn i pogledaj Gear S3.

8 godina
odjavljen
offline
Re: LG Watch Style stiže s početnom cijenom od 249

Omiljeni face mi je S3 look ;)

16 godina
offline
LG Watch Style stiže s početnom cijenom od 249 dol

moze link 

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: LG Watch Style stiže s početnom cijenom od 249
Torent kaže...

Omiljeni face mi je S3 look ;)

 A koji S3 look? Sat dolazi jedno 15 watchfacea 

8 godina
odjavljen
offline
Re: LG Watch Style stiže s početnom cijenom od 249
Ovaj.
@4mal ako ti se svidja link u pp :)
14 godina
neaktivan
offline
Re: LG Watch Style stiže s početnom cijenom od 249
Torent kaže...
Ovaj.
@4mal ako ti se svidja link u pp :)

Šta, slabo ima dobrih watchfaceova na tom Huaweiju kad se tako sramotno mora kopirati sa Samsunga? 

Poruka je uređivana zadnji put sri 1.2.2017 17:43 (Mirko935).
8 godina
odjavljen
offline
Re: LG Watch Style stiže s početnom cijenom od 249

ma ja nasao nekoliko hiljada al ovaj mi se bas svidio ;)

Sreca tvoja warchmaker nije jos proradio na tizelu ali autor najavljuje uskoro pa ces da vidis sta je bogastvo ;)

 

https://facerepo.com/app/search/results/?platform=android&sortOrder=rated-highest&watchModel=huawei-watch&compatibleIncluded=true&rating=four-up&page=15

 

http://www.watchawear.com/watches/watch-faces.html

 

 

A i znas da sam ja ovdje prozvan kao samsung fanboy ;)

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 1.2.2017 17:46 (Torent).
14 godina
neaktivan
offline
Re: LG Watch Style stiže s početnom cijenom od 249
Torent kaže...

ma ja nasao nekoliko hiljada al ovaj mi se bas svidio ;)

Sreca tvoja warchmaker nije jos proradio na tizelu ali autor najavljuje uskoro pa ces da vidis sta je bogastvo ;)

 

https://facerepo.com/app/search/results/?platform=android&sortOrder=rated-highest&watchModel=huawei-watch&compatibleIncluded=true&rating=four-up&page=15

 

http://www.watchawear.com/watches/watch-faces.html

 

A i znas da sam ja ovdje prozvan kao samsung fanboy ;)

Znam za Watchmakera, a ima i onaj Facer ako nisi još čuo za to.

 

Ali i na Galaxy Apps storeu ima toga koliko hoćeš, skinuo sam ih valjda već jedno 50 tokom ovih par tjedana malo da vidim, ali ovaj šta dođe s njim mi je tako dobar da jednostavno ne mogu naći nešto što bi mi bilo bolje i s čim bih ga stvarno zamijenio. Jednostavan, informativan, sve taman kako treba. Obično teško mijenjam takve stvari kad mi se nešto svidi k'o ovaj watchface tako da mislim da će mi sat barem pola života provesti s njim.

 

Samsung fanboy, a i sat i mobitel imaš od Huaweija. Sramota!

Poruka je uređivana zadnji put sri 1.2.2017 18:02 (Mirko935).
16 godina
offline
LG Watch Style stiže s početnom cijenom od 249 dol

E kad smo već ovdje, imate li informacije, vrijede li čemu oni kinezi koje nude po oglasnicima? 
Recimo ovi http://www.thereplicablog.com/best-smartwatch-at-the-best-price-aliexpress/ 
- kakva je tu razlika u odnosu na brand, koliko je to loše i dali je u svemu tome
Apple watch (najbazičniji) dobar ili loš izbor u konkurenciji Lg Watsh Stylea i dali je velika razlika u upotrebi i
funkcionalnosti između generacija npr. Applewatcha prve i druge generacije?

http://www.bug.hr/forum/post/lcd-plazma-televizori/stvarni-vlasnici-brandova/2909836.aspx
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
odjavljen
offline
Re: LG Watch Style stiže s početnom cijenom od 249

Suti sram me reci da imam huawei ;)

Ma ja sam danima trazio neki koji ce me ostaviti onako paf ;) Prvo skidao neke koji iaju more informacija jer na mobitelu izgledaju extra ali na satu sitno pa se prebacio na ove jednostavnije ;)

 

Watchmaker mi je extra kupio sam app i naucio da prepravim satove da mi pokazuju sta ja hocu i u kakvoj ja boji hocu... Obicno izbacim stopericu a stavim pokazivace baterije ili mjesec u godini, stavim da mi sekundara klizi umjesto ide korak po korak i sl...

14 godina
neaktivan
offline
Re: LG Watch Style stiže s početnom cijenom od 249
overhaul kaže...

E kad smo već ovdje, imate li informacije, vrijede li čemu oni kinezi koje nude po oglasnicima? 
Recimo ovi http://www.thereplicablog.com/best-smartwatch-at-the-best-price-aliexpress/ 
- kakva je tu razlika u odnosu na brand, koliko je to loše i dali je u svemu tome
Apple watch (najbazičniji) dobar ili loš izbor u konkurenciji Lg Watsh Stylea i dali je velika razlika u upotrebi i
funkcionalnosti između generacija npr. Applewatcha prve i druge generacije?

Imam jednog poznanika koji je kupio neki kineski za tipa 15 $ i kaže da mu je super i radi već pola godine bez problema. Nije baš na razini ovih brendova, ima prilično loš LCD ekran itd. ali funkcionira.

Neki dan sam naletio na ovog: http://www.gearbest.com/smart-watch-phone/pp_589675.html?wid=21&utm_source=gb&utm_medium=mjyticks&utm_campaign=tech&lkid=10117036

Super mi je kako Kinezi iskopiraju čak i dizajn reklamnog materijala, a ne samo izgled sata. (posjeti i Samsungovu Gear S3 stranicu pa ćeš skužiti)

 

Ali koliko sam skužio pogledavši par youtube videa, ti kineski satovi su uglavnom napravljeni da budu standalone, sa vlastitim utorom za SIM, punim Androidom itd. Ima li to smisla na tako malom uređaju, pojma nemam. Možda ima.

 

A što se tiče Applea, znam samo da su i Android Wear i Samsungovi Tizen satovi ponešto ograničeni na njemu zbog zatvorenosti Applea, npr. ne možeš odgovarati s njih kad ti netko pošalje poruku. Ali čak i da koristim iPhone, ne bih ni pod razno htio nositi onu rugobu od Apple Watcha na ruci.

 

Torent kaže...

Suti sram me reci da imam huawei ;)

Ma ja sam danima trazio neki koji ce me ostaviti onako paf ;) Prvo skidao neke koji iaju more informacija jer na mobitelu izgledaju extra ali na satu sitno pa se prebacio na ove jednostavnije ;)

 

Watchmaker mi je extra kupio sam app i naucio da prepravim satove da mi pokazuju sta ja hocu i u kakvoj ja boji hocu... Obicno izbacim stopericu a stavim pokazivace baterije ili mjesec u godini, stavim da mi sekundara klizi umjesto ide korak po korak i sl...

Meni blesavo imati postotak baterije na watchfaceu, kvari mi ugođaj. A koliko god ga koristio, ne mogu je potrošiti za manje od dva dana tako da me ne zanima baš taj podatak. Uvijek ima baterije.

8 godina
odjavljen
offline
Re: LG Watch Style stiže s početnom cijenom od 249

Nisam ja dodavao postotak baterije nego stopericu pretvorim u batt. Pokazivac vec postoji pa kad je vec tu da mi pokaze ono sto mi je bitno ;)

 

Watchmaker izasao za tizen ;)

14 godina
offline
Re: LG Watch Style stiže s početnom cijenom od 249
Lijepo izgleda taj S3, no svakako ću pogledati i Huawei pošto trebam otići po Mate9 pa ds bude kao "komplet", makar definitvno mi nije važno koji je brand, samo da se radi o kvalitetnom uređaju s ok materijalima i supportom.
Koliko prosječno baterija radi na jednom takvom smartwatch-u?
Tu sam noob pošto se držim klasičnih satova, ali vidim da danas ima napokon odličnih smartwatch-eva te mi i sama izrada izgleda ok (koliko može biti ok u odnosu na klasične satove).
First they ignore you... Then they laught at you... Then they fight you... Then you win... Mohandas Gandhi
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
odjavljen
offline
Re: LG Watch Style stiže s početnom cijenom od 249

Ja stalno cackam po njemu pa izdrzi do navece ali normalnog koristenja dan i pol do dva vjerujem bez problema.... Meni nije problem puniti preko noci jer je punjac takav da se lako prikopca a mogucnost da drugacije izgelda svaki dan je dodatni bonus ;) Kupis par narukvica i mijenjas po potrebi... A tebi kao zaljubljeniku u satove ce se svidjeti to da svaki dan imas drugaciji izgled... Probaj....

Ja sam isao na google wear jer je veca podrska od strane korisnika u odnosu na tizen...

Poruka je uređivana zadnji put čet 2.2.2017 12:21 (Torent).
14 godina
neaktivan
offline
Re: LG Watch Style stiže s početnom cijenom od 249
win32 kaže...
Lijepo izgleda taj S3, no svakako ću pogledati i Huawei pošto trebam otići po Mate9 pa ds bude kao "komplet", makar definitvno mi nije važno koji je brand, samo da se radi o kvalitetnom uređaju s ok materijalima i supportom.
Koliko prosječno baterija radi na jednom takvom smartwatch-u?
Tu sam noob pošto se držim klasičnih satova, ali vidim da danas ima napokon odličnih smartwatch-eva te mi i sama izrada izgleda ok (koliko može biti ok u odnosu na klasične satove).

Komplet. Gear radi sasvim dobro i na drugim mobitelima, samo treba instalirati par dodatnih Samsung appova. Ja ga koristim s BlackBerry Privom i nikakvog problema.

Ima tu popis svih featurea koji rade/ne rade ovisno o tome s kojim mobom je spojen:

https://www.sammobile.com/2017/01/12/heres-a-complete-list-of-features-that-are-missing-from-the-gear-s3-on-ios/

 

Tu sam već nešto trkeljao o njemu pa ako ti se čita... http://www.bug.hr/forum/post/komentari-it-vijesti/tag-heuerov-android-wear-20-pametni-sat-stize/5285166.aspx

 

Što se tiče baterije, obično ga punim nakon što se probudim dok pijem jutarnju kavu, tuširam se i to i u pravilu ima oko 65 % baterije prije nego ga stavim na punjač. Ne skidam ga tokom noći zbog sleep trackinga.

Neki dan sam išao malo vidjeti koliko će izdržati bez punjenja, skinuo sam ga s punjača ujutro u nedjelju, taj dan išao s njim na Sljeme s aktivnim workoutom na Hiking opciji, znači, nekih ukupno 5 sati konstantnog HR monitoringa i GPS-a (s tim da sat koristi GPS od mobitela osim ako je u Standalone modu) i još nekih sat vremena drugih workouta u utorak da malo istestiram opcije, par poziva na njemu od po par minuta i skinuo sam ga s ruke u utorak navečer kad je došao do 15 posto baterije.

 

Znači, oko 2.5-3 dana s dosta korištenja, sa slabijim korištenjem vjerujem da bi mogao i 4 izdržati.

Always on display bi mu sigurno dosta skratio trajanje, kažu interneti na oko 2 dana; namjeravao sam to koristiti ali sam skužio da uopće nemam potrebe, gesture za paljenje ekrana je dovoljno pouzdan da se upali svaki put kad ga pogledam tako da stvarno ne vidim potrebu.

 

Mislim da je najveća razlika tu izbor platforme, želiš li Android Wear ili Tizen. Istina da Wear ima veću podršku developera, ali mi osobno izgleda previše sklepano zbrda zdola bez nekog smisla i razuma. I upravljanje bezelom ne bih mijenjao ni za šta, tako da ja glasam za Samsung.

Poruka je uređivana zadnji put čet 2.2.2017 13:19 (Mirko935).
8 godina
odjavljen
offline
Re: LG Watch Style stiže s početnom cijenom od 249

Wear 2 izlazi ovaj mjesec tako da i to treba da uzme u obzir...

14 godina
neaktivan
offline
Re: LG Watch Style stiže s početnom cijenom od 249
Torent kaže...

Wear 2 izlazi ovaj mjesec tako da i to treba da uzme u obzir...

Istina... Jesi ga možda probao? Ako se ne varam, bete su već neko vrijeme vani.

8 godina
odjavljen
offline
Re: LG Watch Style stiže s početnom cijenom od 249

Da od kako ga kupih na njemu je beta 2. Pa kako radi? Nemam pojma jer nisam ni sekunde koristio proslu verziju ali meni radi dobro. Ima jos par rusenja nekih faceova al to bih pripisao njima a ne OSU jer su bili komplikovani sa mnogo komplikacija. Sve vise aplikacija se prilagodjava  wear 2.0 ali ni tu nije jos sve na svom al jos je u beti.....

I to je jos jedan razlog sto sam prije svega gledao huawei. Beta je izasla prvo na lg watch i huawei...

Poruka je uređivana zadnji put čet 2.2.2017 15:42 (Torent).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice