Logitech odustaje od prodaje Harmonya

poruka: 15
|
čitano: 2.862
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Logitech odustaje od prodaje Harmonya".
13 godina
offline
Logitech odustaje od prodaje Harmonya

Malo naslov zavarava. Prva pomisao mi je bila da se Harmony više neće prodavati kupcima, odnosno da su odustali od te serije proizvoda.

Odlična vijest u svakom slučaju, imam stariji harmony i nakon promjene nekoliko uređaja koje kontrolira i dalje je praktički jedini daljinski u kućanstvu. Ide se prema tome da smartphoneovi zamjene daljince ali ipak je za jednostavne radnje poput mjenjanja kanala ili pojačavanje imati pravi daljinac sa fizičkim tipkama.

Moj PC  
6 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Logitech odustaje od prodaje Harmonya
Chronosus kaže...

Malo naslov zavarava. Prva pomisao mi je bila da se Harmony više neće prodavati kupcima, odnosno da su odustali od te serije proizvoda.

Odlična vijest u svakom slučaju, imam stariji harmony i nakon promjene nekoliko uređaja koje kontrolira i dalje je praktički jedini daljinski u kućanstvu. Ide se prema tome da smartphoneovi zamjene daljince ali ipak je za jednostavne radnje poput mjenjanja kanala ili pojačavanje imati pravi daljinac sa fizičkim tipkama.

 

Tako je, ako nista, dulje traje baterija :) moj ima lcd ekran, ali godinama je sa istim baterijama i pri ruci. A i specifične funkcije je lakše i brže pronaći na specijaliziranom daljinskom.
http://www.bug.hr/forum/post/lcd-plazma-televizori/stvarni-vlasnici-brandova/2909836.aspx
14 godina
offline
Logitech odustaje od prodaje Harmonya

Genijalni univerzalni daljniski. Traju vječno , izdržljivi , jednostavmi za programiranje.

Jednostavno predobri.

Moj PC  
2 1 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Logitech odustaje od prodaje Harmonya

Ma daljinaca normalni je zakon, pod prstima se osjete tipke pa kad se duže koristi nauče se napamet, tako da je barem meni puno lakše kontrolirat, u mom slučaju XBMC te DVBViewer. probo sam preko moba i nije to to, preko običnog daljinca je brže.

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Logitech odustaje od prodaje Harmonya
Harmony sam jednom kupio i vise nikad. Platio sam ga preko 1000 kn, a vece smece nisam nikad vidio.
 
0 4 hvala 0
16 godina
online
Re: Logitech odustaje od prodaje Harmonya

O kojem se modelu radi?

Support http://blog.scssoft.com
13 godina
neaktivan
offline
Logitech odustaje od prodaje Harmonya

Vjerovatno Harmony One sudeci po cijeni. Nevjerovatno mi je da netko moze biti nezadovoljan tim univerzalcem...

Moj PC  
4 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Re: Logitech odustaje od prodaje Harmonya

Jedini način da Harmony zamjeni sve daljince u mojoj kući,

je taj da zamjeni i Wii kontroler. Onda bi bio savršen.

1. RTFM | 2. Use the search button | 3. Respect elders
16 godina
online
Re: Logitech odustaje od prodaje Harmonya

Upravo tako... može biti smeće nekome kome se ne da bavit konfiguriranjem daljinskog, ali inače...

Support http://blog.scssoft.com
11 godina
neaktivan
offline
Re: Logitech odustaje od prodaje Harmonya

Odlicna serija proizvoda, u punom smislu riječi univerzalni zamjenski daljinac i osnovni model (osjetno jeftiniji) radio je svoju osnovnu funkciju, konfiguracija je skoro pa trivijalna, svaki zamjenski daljinac pa i onaj cijene od 5-7€ potrebno je konfigurirati (ukoliko upute nisu završile u košu s ambalažom) {#}

Poruka je uređivana zadnji put ned 23.6.2013 11:17 (Hardwhelper!!!).
15 godina
offline
Re: Logitech odustaje od prodaje Harmonya
Dobri proizvodi, ali daleko preskupi.

Pogotovo sad kad novi smartphone-ovi imaju IR blaster.
R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011.
15 godina
offline
Logitech odustaje od prodaje Harmonya

Baš sam se pitao nedavno što se događa s Harmony serijom proizvoda. U trgovinama ih kod nas više nešto i nema. Imam prastari H655 koji sam kupio prije 100 godina u VeMilu za 400 i kusur kn, i to se koristi danonoćno godinama i godinama za kontrolu svega živoga i mrtvoga što ima IR, od AV reca, satelitskog reca, HiFi komponenti, do nekoliko telki. I što je najbolje izgeda ko prvi dan, nepoderivo. Jedna od najboljih tehničkih stvari koje sam ikad kupio.

Deckard
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Logitech odustaje od prodaje Harmonya
Ako se misle i dalje time baviti neka naprave kvalitetnu i brzu aplikaciju za programiranje.
12 godina
neaktivan
offline
Re: Logitech odustaje od prodaje Harmonya
zstef kaže...

O kojem se modelu radi?

 

Harmony 1000, spor, blokira cesto, baterija kratko traje (otpocetka, ne sad), touchscreen ekran ekstremno nekvalitetan, ma uzas. Mozda su sad bolji, ali nakon toliko iskesirane love za njihovu perjanicu tada vise me nece vidjeti (i nisu).
16 godina
offline
Re: Logitech odustaje od prodaje Harmonya
zoki.zlikowski kaže...
zstef kaže...

O kojem se modelu radi?

 

Harmony 1000, spor, blokira cesto, baterija kratko traje (otpocetka, ne sad), touchscreen ekran ekstremno nekvalitetan, ma uzas. Mozda su sad bolji, ali nakon toliko iskesirane love za njihovu perjanicu tada vise me nece vidjeti (i nisu).

Srećom pa se na internetu za svaki uređaj može naći više recenzija, pa tako i odlučiti da li za nešto dati novce ili ne.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice