U Londonu zračna luka bez kontrolora leta

poruka: 13
|
čitano: 3.508
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "U Londonu zračna luka bez kontrolora leta".
16 godina
offline
U Londonu zračna luka bez kontrolora leta

A tko će kontrolirati situaciju, kada se pojave problemi sa ISP-om/ISP-ovim? Isto tako jedan kvalitetan botnet može napraviti puno problema i odnijeti puno ljudkih života.

 
4 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
U Londonu zračna luka bez kontrolora leta

samo 100? pa trebali su bar 1000 kilometara 

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
U Londonu zračna luka bez kontrolora leta

Može malo pojašnjenje jer meni nije jasno koji to kontrolor leta avione i pistu gleda kroz prozor?

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: U Londonu zračna luka bez kontrolora leta

Toranjski kontrolor leta?

13 godina
offline
Re: U Londonu zračna luka bez kontrolora leta
@dd pa nisu rekli bez tehnicke i it podrske, nego bez kontrolora leta :)
16 godina
offline
Re: U Londonu zračna luka bez kontrolora leta

Znam, ali smatram da je ovako nešto prebitno da bi se prepuštalo na milost i nemilost svim vanjskim mogućim faktorima u radu kontrolora leta. Puno je sigurnije biti na mjestu događaja, a sva tehnologija koja omogućuje bolji rad je dobro došla.

9 godina
offline
U Londonu zračna luka bez kontrolora leta

ja sam uvjek govorio da su nepotrebni,isto kao i piloti.

neka ostave stjuardese u vručim hlačicama i pokojeg jebača koza sa c4 za one koje žele uzbuđenja.

 

Believe Those Who Are Seeking the Truth doubt Those Who Find It!
Moj PC  
9 1 hvala 0
9 godina
offline
Re: U Londonu zračna luka bez kontrolora leta
dd.inc kaže...

A tko će kontrolirati situaciju, kada se pojave problemi sa ISP-om/ISP-ovim? Isto tako jedan kvalitetan botnet može napraviti puno problema i odnijeti puno ljudkih života.

 Vjerojatno imaju direktnu vezu, svoju opremu, nema smisla da ovakav sustav radi preko ISP-a

 

16 godina
offline
Re: U Londonu zračna luka bez kontrolora leta
dd.inc kaže...

A tko će kontrolirati situaciju, kada se pojave problemi sa ISP-om/ISP-ovim? Isto tako jedan kvalitetan botnet može napraviti puno problema i odnijeti puno ljudkih života.

Nema tu ISP-ova.

Na stranu što je velika većina ATC daleko od ikakvih tornjeva i inače (pa i kod nas).

Tom69 kaže...

Može malo pojašnjenje jer meni nije jasno koji to kontrolor leta avione i pistu gleda kroz prozor?

Ground control. Makar je to najčešće samo provizorno, posebno kod velikih aerodroma.

dd.inc kaže...

Znam, ali smatram da je ovako nešto prebitno da bi se prepuštalo na milost i nemilost svim vanjskim mogućim faktorima u radu kontrolora leta. Puno je sigurnije biti na mjestu događaja, a sva tehnologija koja omogućuje bolji rad je dobro došla.

I ne prepušta se, zato i ne sjede u tornju i ne gledaju kroz prozor.

13 godina
offline
Re: U Londonu zračna luka bez kontrolora leta
Koga zanima vise, i zasto ovo sve nije losa ideja, dobar film o kontrolorima leta :)

http://m.imdb.com/title/tt0120797/
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: U Londonu zračna luka bez kontrolora leta
mcf kaže...
Koga zanima vise, i zasto ovo sve nije losa ideja, dobar film o kontrolorima leta :)

http://m.imdb.com/title/tt0120797/

A ima i uživo.

16 godina
neaktivan
offline
Re: U Londonu zračna luka bez kontrolora leta
Old Iggy kaže...
mcf kaže...
Koga zanima vise, i zasto ovo sve nije losa ideja, dobar film o kontrolorima leta :)

http://m.imdb.com/title/tt0120797/

A ima i uživo.

 Bio je dokumentarac o našim oblasnim kontrolorima u sklopu serije 'Najduži dan'. Nisam vidio dosadniji, a istovremeno izuzetno odgovoran posao. Znam da su im plaće za naše prilike astronomija, ali nešto tako dosadno ne bih mogao raditi.

Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
16 godina
neaktivan
offline
U Londonu zračna luka bez kontrolora leta

Die Hard 2? Anyone?

www.eurekamoment.eu, www.plecko.com.hr, www.it-experts.hr, plecko.com.hr, recepti.plecko.com.hr, www.facebook.com/ParkiramKaoIdiot
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice