Lost In Apple Maps

poruka: 65
|
čitano: 10.415
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Lost In Apple Maps".
14 godina
offline
Lost In Apple Maps

That's Apple!

Autoclimb kills more people than AIDS
Moj PC  
15 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Lost In Apple Maps

http://24.media.tumblr.com/tumblr_mapzh8t5C21rhptwbo1_1280.jpg 

Minecraft!!!

Moj PC  
27 0 hvala 0
16 godina
offline
Lost In Apple Maps

 

{#}

Those damn scientist people have been promising global warming for years now. But when I go outside it's still very cold. I want the global warming like they promised NOW! I hate being cold...
Moj PC  
27 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Lost In Apple Maps
Ja sta sam gledao po Hrvatskoj sve je isto kao i prije, netko nasao nesto losije ili bolje? Osim toga mi je fora ovaj 3 D view, pa se vidi konfiguracija terena.
 
1 6 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Lost In Apple Maps

Stavimo na stranu je li Apple možda požurio i prerano izdao svoju aplikaciju.

 

Appleova motivacija je ovdje prejednostavno objašnjena. Google će puno više zarađivati kada izbaci svoju aplikaciju za iOS jer će u njoj vrtiti reklame što do sada nije bio slučaj jer je Apple radio aplikaciju s Google Maps pozadinom.  

 

Ovdje je stvar u tome što je Appleov ekosistem ovisio o proizvodu izravnog konkurenta. Google je tu bio u povoljnoj poziciji da dugoročno našteti platformi nametanjem uvjeta ili eventulanim povlačenjem iz suradnje.

 

 

 

 

 
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Lost In Apple Maps

oni koji su na ios 5 nek ne updateaju i gotovo.

ali stvarno, koliko god se ne vole, izbacivanjem google mapsa, apple je napravio veliku grešku i uopće nije mislio na krajnje korisnike več isključivo svoje interese

Moj PC  
29 0 hvala 0
14 godina
odjavljen
offline
Lost In Apple Maps

Dragi korisnici Google Mapsa na iOS-u, nadamo se da ste toliko prokleto re*ardirani da nećete primjetit razliku između Googleove aplikacije i naše koju vam mi draga srca dajemo na poklon uz nove verzije iOS-a, i znamo da ćete ostati

očarani!   {#}

 

/Sarcasm off

I Don't Wanna Be Saved, I'm Next In Line...To Die
Poruka je uređivana zadnji put sub 22.9.2012 19:35 (D.N.R.).
Moj PC  
19 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Lost In Apple Maps
Mortis-Ex-Machina kaže...

http://24.media.tumblr.com/tumblr_mapzh8t5C21rhptwbo1_1280.jpg 

Minecraft!!!

A sto je najsmjesnije ovo je Apple Store(5th Avenue)

13 godina
neaktivan
offline
Lost In Apple Maps

svi tolko seru, ocito su nesposobni otvorit safari u otic na maps.google.com.

 
0 16 hvala 0
16 godina
offline
Lost In Apple Maps

I onda da platim skuplje za jedan Apple - ne hvala! {#}

Lijep pozdrav ;)
Moj PC  
12 0 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
Lost In Apple Maps

Kao da je apple ikad uopće imalo mario za svoje korisnike.

DerbyCon 2012
 
26 0 hvala 0
14 godina
odjavljen
offline
Re: Lost In Apple Maps
Bypass kaže...

Kao da je apple ikad uopće imalo mario za svoje korisnike.

  Unleashing fires of fapple fanboy rage in 5, 4, 3, 2, 1... Prepare to die.

I Don't Wanna Be Saved, I'm Next In Line...To Die
16 godina
neaktivan
offline
Lost In Apple Maps

Googleovci bi se mogli zainatiti i ne izdati Maps aplikaciju za iOS 6, ali sumnjam da su takvi i vjerojatno će u neko skoro vrijeme doći app. Doduše, malo mi je nejasno svo to bitchanje oko loše map aplikacije... Čovjek bi mislio da postoje deseci ako ne i stotine alternativnih aplikacija dostupnih za download sa App Store-a - znam da na Androidu ima hrpa (neke i besplatne) aplikacija koje su često bolje od ionako dobrih Google Maps.

 

Appleov potez je inače sasvim logičan - ne žele se oslanjati na proizvod njihovog konkurenta - ali onda su se trebali uvjeriti i potruditi da je njihova aplikacija jednako ili barem približno dobra ili ponuditi neke 3rd party alternative.

Poruka je uređivana zadnji put sub 22.9.2012 20:06 (FioPro).
Moj PC  
0 1 hvala 0
16 godina
offline
Lost In Apple Maps

Mozda Apple ne mari za Amere, ali im je zato stalo do Sj. Koreje.

 

google maps vs. ios6 google maps vs. ios6
Zivio Apple Zivio Apple
Those damn scientist people have been promising global warming for years now. But when I go outside it's still very cold. I want the global warming like they promised NOW! I hate being cold...
Moj PC  
13 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Lost In Apple Maps
Užasno glup komentar pun poliuistina prepisanih sa blogova dežurnih katastrofičara po internetu. Prvo, nije točno da su google-ove satelitske slike novije, to ovisi o lokaciji. Moja kuća stara 2 godine se na Apple-ovim kartama vidi - slika je negdje iz ljeta 2011 - dok Google uredno prikazuje stanje kakvo je bilo prije nego je počela gradnja, tamo negdje 2009 ili ranije. Drugo, Appleove mape su framework zamišljen tako da se aplikacije iz App Store-a mogu registrirati kao provajderi dodatnih informacija, dakle lokalno razvijene aplikacije koje situaciju najbolje poznaju - bolje i od tobože svemoćnog Googlea - će davati informacije o gradskom prometu, restoranima, znamenitostima i slično. Npr. u Rusiji je lokalno najjača tražilica Yandex već potpisala suradnju, a u App Store-u već dolaze prve aplikacije sa čitavom nizom dodatnih sadržaja. To je ponovno win-win situacija i za developere i za Apple koji će s vremenom tako moći ponuditi puno više lokalnih ili kontekstualnih informacija nego Google. Treće - kako je izgledao Google Maps prije 8 godina kad je izašao? 100 puta jadnije nego Apple maps i trebale su im godine da uz pomoć povratnih informacija od korisnika isprave većinu grešaka (još ih ima). Apple je i sam rekao da je to "work in progress" i trebat će neko vrijeme da se kvaliteta informacija stabilizira, samo što to kod njih neće trajati tako dugo kao kod Googlea. O tobožnjem prijetećem odljevu korisnika prema Androidu radi mapa je neozbiljno uopće govoriti, znam da ti je to mokri san, ali reći ću samo - maps.google.com i dalje radi za nestrpljive. Kad počne masovna rasprodaja rabljenih iPhonea budzašto i kad se pojave redovi pred trgovinama za novi HTC, SamEsung ili neki drugi Android, onda možemo početi pričati o nekakvom "odljevu" - kratki pogled pred Apple Storeove ovih dana tvoju izjavu čini jednostavno glupom.
 
13 5 hvala 0
16 godina
offline
Re: Lost In Apple Maps
zuper kaže...

ali stvarno, koliko god se ne vole, izbacivanjem google mapsa, apple je napravio veliku grešku i uopće nije mislio na krajnje korisnike več isključivo svoje interese

Jesi li siguran u to?

Jedan od cestih prigovora na iOS (u odnosu na Android) je bio nedostatak turn-by-turn navigacije (to je ono kad se vozis autom pa hoces stici do negdje bez da non-stop buljis u kartu). Sto ako je ovo bio jedini nacin da Apple to uvede u iOS, a po ovom linku dolje izgleda da je tako?

 

Here's Why The iPhone Doesn't Have Turn-By-Turn Directions Baked In

 

Those damn scientist people have been promising global warming for years now. But when I go outside it's still very cold. I want the global warming like they promised NOW! I hate being cold...
Poruka je uređivana zadnji put sub 22.9.2012 20:25 (SupremeCommander).
14 godina
neaktivan
offline
Lost In Apple Maps

Siri where is minecraft?

Loading...
Moj PC  
6 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Lost In Apple Maps
http://revohd.com
Moj PC  
23 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Lost In Apple Maps
FioPro kaže...

Googleovci bi se mogli zainatiti i ne izdati Maps aplikaciju za iOS 6, ali sumnjam da su takvi i vjerojatno će u neko skoro vrijeme doći app. Doduše, malo mi je nejasno svo to bitchanje oko loše map aplikacije... Čovjek bi mislio da postoje deseci ako ne i stotine alternativnih aplikacija dostupnih za download sa App Store-a - znam da na Androidu ima hrpa (neke i besplatne) aplikacija koje su često bolje od ionako dobrih Google Maps.

 

Appleov potez je inače sasvim logičan - ne žele se oslanjati na proizvod njihovog konkurenta - ali onda su se trebali uvjeriti i potruditi da je njihova aplikacija jednako ili barem približno dobra ili ponuditi neke 3rd party alternative.

najbolje bi bilo kad bi se Google stvarno zainatio i izdao ............. android verziju OSa za iPhone :D

Poruka je uređivana zadnji put sub 22.9.2012 20:58 (McD).
13 godina
neaktivan
offline
Lost In Apple Maps

malo su se čini se izletili sa svojim kartama, ali nije da koristim tako da mi ni ne smeta..

čini se da imaju sve više ovakvih "glupih" kikseva...

 

pozz
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Lost In Apple Maps

jos jedna prigodna

http://i.imgur.com/0UVEE.png

TD za glupost
 
3 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Lost In Apple Maps
McD kaže...
FioPro kaže...

Googleovci bi se mogli zainatiti i ne izdati Maps aplikaciju za iOS 6, ali sumnjam da su takvi i vjerojatno će u neko skoro vrijeme doći app. Doduše, malo mi je nejasno svo to bitchanje oko loše map aplikacije... Čovjek bi mislio da postoje deseci ako ne i stotine alternativnih aplikacija dostupnih za download sa App Store-a - znam da na Androidu ima hrpa (neke i besplatne) aplikacija koje su često bolje od ionako dobrih Google Maps.

 

Appleov potez je inače sasvim logičan - ne žele se oslanjati na proizvod njihovog konkurenta - ali onda su se trebali uvjeriti i potruditi da je njihova aplikacija jednako ili barem približno dobra ili ponuditi neke 3rd party alternative.

najbolje bi bilo kad bi se Google stvarno zainatio i izdao ............. android verziju OSa za iPhone :D

 

Sta bi ipak iPhone, ha? Ruzan ti je taj tvoj Samsung? Nego, je li itko ovdje osim mene i jos dvoje ljudi uopce vidio iOS 6 osim na YouTubeu? Ne znam sto vas tako privlace te Apple teme, ajde priznajte da potajno zelite iPhone i da zato dolazite na ove Apple teme. Ajmo svi Androidasi TD da vidim koliko vas ima.
12 godina
neaktivan
offline
Lost In Apple Maps
 
7 0 hvala 1
16 godina
neaktivan
offline
Re: Lost In Apple Maps
zoki.zlikowski kaže...
McD kaže...
FioPro kaže...

Googleovci bi se mogli zainatiti i ne izdati Maps aplikaciju za iOS 6, ali sumnjam da su takvi i vjerojatno će u neko skoro vrijeme doći app. Doduše, malo mi je nejasno svo to bitchanje oko loše map aplikacije... Čovjek bi mislio da postoje deseci ako ne i stotine alternativnih aplikacija dostupnih za download sa App Store-a - znam da na Androidu ima hrpa (neke i besplatne) aplikacija koje su često bolje od ionako dobrih Google Maps.

 

Appleov potez je inače sasvim logičan - ne žele se oslanjati na proizvod njihovog konkurenta - ali onda su se trebali uvjeriti i potruditi da je njihova aplikacija jednako ili barem približno dobra ili ponuditi neke 3rd party alternative.

najbolje bi bilo kad bi se Google stvarno zainatio i izdao ............. android verziju OSa za iPhone :D

 

Sta bi ipak iPhone, ha? Ruzan ti je taj tvoj Samsung? Nego, je li itko ovdje osim mene i jos dvoje ljudi uopce vidio iOS 6 osim na YouTubeu? Ne znam sto vas tako privlace te Apple teme, ajde priznajte da potajno zelite iPhone i da zato dolazite na ove Apple teme. Ajmo svi Androidasi TD da vidim koliko vas ima.

Ja priznam da mi se što se dizajna i hardwarea iPhone 5 jako sviđa, ali su mi iOS i sva ta zatvorenost odbojni. Daj mi da gore stavim Android i imam savršen mobitel.

Poruka je uređivana zadnji put sub 22.9.2012 23:09 (FioPro).
15 godina
neaktivan
offline
Lost In Apple Maps
Kratka molba svima koji još nisu ali namjeravaju ovdje postati kakvu doskočicu, screenshot ili wannabe šaljivi filmić na temu iOS 6 mapa: hvala vam, ali stvarno nema potrebe, svi imamo internet vezu i znamo kako pronaći obilje takvog materijala i bez vaše nesebične pomoći. Radije vježbajte č i ć, pišite domaće zadaće, postajte slike polugolih tjelesa na fejs ili radite što već rade mladi danas u tim osjetljivim godinama.
 
2 22 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Lost In Apple Maps
RobertS kaže...
Kratka molba svima koji još nisu ali namjeravaju ovdje postati kakvu doskočicu, screenshot ili wannabe šaljivi filmić na temu iOS 6 mapa: hvala vam, ali stvarno nema potrebe, svi imamo internet vezu i znamo kako pronaći obilje takvog materijala i bez vaše nesebične pomoći. Radije vježbajte č i ć, pišite domaće zadaće, postajte slike polugolih tjelesa na fejs ili radite što već rade mladi danas u tim osjetljivim godinama.

http://cnettv.cnet.com/apple-launches-3d-maps-ios-6/9742-1_53-50126111.html

There are only two races on this planet-the intelligent and the stupid.
13 godina
offline
Lost In Apple Maps

Kad već te karte nisu za ništa, bar se možeš nasmijati http://theamazingios6maps.tumblr.com

 
3 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Lost In Apple Maps
RobertS kaže...
Kratka molba svima koji još nisu ali namjeravaju ovdje postati kakvu doskočicu, screenshot ili wannabe šaljivi filmić na temu iOS 6 mapa: hvala vam, ali stvarno nema potrebe, svi imamo internet vezu i znamo kako pronaći obilje takvog materijala i bez vaše nesebične pomoći. Radije vježbajte č i ć, pišite domaće zadaće, postajte slike polugolih tjelesa na fejs ili radite što već rade mladi danas u tim osjetljivim godinama.

 te smetaju teme di nema hvalospjeva o appleu?

http://9.mshcdn.com/wp-content/uploads/2012/09/apple-maps-600.jpg

kod mene normalno radi.....(osim usranog apple iJpeg-a)
12 godina
neaktivan
offline
Re: Lost In Apple Maps
RobertS kaže...
Kratka molba svima koji još nisu ali namjeravaju ovdje postati kakvu doskočicu, screenshot ili wannabe šaljivi filmić na temu iOS 6 mapa: hvala vam, ali stvarno nema potrebe, svi imamo internet vezu i znamo kako pronaći obilje takvog materijala i bez vaše nesebične pomoći. Radije vježbajte č i ć, pišite domaće zadaće, postajte slike polugolih tjelesa na fejs ili radite što već rade mladi danas u tim osjetljivim godinama.

lol teški fanboj

15 godina
offline
Re: Lost In Apple Maps
RobertS kaže...
Užasno glup komentar pun poliuistina prepisanih sa blogova dežurnih katastrofičara po internetu. Prvo, nije točno da su google-ove satelitske slike novije, to ovisi o lokaciji. Moja kuća stara 2 godine se na Apple-ovim kartama vidi - slika je negdje iz ljeta 2011 - dok Google uredno prikazuje stanje kakvo je bilo prije nego je počela gradnja, tamo negdje 2009 ili ranije. Drugo, Appleove mape su framework zamišljen tako da se aplikacije iz App Store-a mogu registrirati kao provajderi dodatnih informacija, dakle lokalno razvijene aplikacije koje situaciju najbolje poznaju - bolje i od tobože svemoćnog Googlea - će davati informacije o gradskom prometu, restoranima, znamenitostima i slično. Npr. u Rusiji je lokalno najjača tražilica Yandex već potpisala suradnju, a u App Store-u već dolaze prve aplikacije sa čitavom nizom dodatnih sadržaja. To je ponovno win-win situacija i za developere i za Apple koji će s vremenom tako moći ponuditi puno više lokalnih ili kontekstualnih informacija nego Google. Treće - kako je izgledao Google Maps prije 8 godina kad je izašao? 100 puta jadnije nego Apple maps i trebale su im godine da uz pomoć povratnih informacija od korisnika isprave većinu grešaka (još ih ima). Apple je i sam rekao da je to "work in progress" i trebat će neko vrijeme da se kvaliteta informacija stabilizira, samo što to kod njih neće trajati tako dugo kao kod Googlea. O tobožnjem prijetećem odljevu korisnika prema Androidu radi mapa je neozbiljno uopće govoriti, znam da ti je to mokri san, ali reći ću samo - maps.google.com i dalje radi za nestrpljive. Kad počne masovna rasprodaja rabljenih iPhonea budzašto i kad se pojave redovi pred trgovinama za novi HTC, SamEsung ili neki drugi Android, onda možemo početi pričati o nekakvom "odljevu" - kratki pogled pred Apple Storeove ovih dana tvoju izjavu čini jednostavno glupom.

I sad ponovo pročitaj sve što si napisao i reci mi dali je apple fejlao ili nije? Pričaš o nekakvih 8 godina i o tome kao su g.mape izgledale u ono vrijeme? i ne misliš da je u 2013. katastrofa uz svu dostupnu tehnologiju ,jednoj firmi koja zagovara "perfekciju" , izdati ne poluproizvod već smijuriju od aplikacije?

Zašto to apple radi? zbog toga što je jako zabrinut za tebe i ostale pripadnike svoje sekte da ih google slučajno nebi poslao mimo apple store-a kad se nađu u njegovoj blizini ili vide mape kao još jedan način za zaradu?

Ti misliš da, jednom kad izađu apple mape iz bete , budu ostale besplatne?po ovome što si napisao nemogu biti besplatne..

Većina onih koji kupuju iphoneove ionako ni nezna sve njegove mogućnosti, pa ih i ne koriste, jedino kaj znaju je izvadit ga iz futrole i stavit na stol na špici!

[M|C] jokaCRO ingame
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice