Lumia 920 rasprodana u Njemačkoj

poruka: 47
|
čitano: 8.439
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Lumia 920 rasprodana u Njemačkoj".
16 godina
offline
Lumia 920 rasprodana u Njemačkoj

Pa normalno da je rasprodan kad je to trenutno najbolji mobitel na trzistu.

Those damn scientist people have been promising global warming for years now. But when I go outside it's still very cold. I want the global warming like they promised NOW! I hate being cold...
Moj PC  
45 22 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Lumia 920 rasprodana u Njemačkoj
Imam WP7 sto bi me svrstalo u taj tabor ali zbog cega bi to bio najbolji mobitel?
Dal najbolji znaci najjaci hardware, najbrzi software ili kaj?
Sorry,vidio sam WP8 i na njemu nema mogucnost raznih diverta ni barringa. Najseljackiji telefon od 0kn to ima sto znaci da 920 nije za nekoga najbolji.
 
5 20 hvala 0
13 godina
offline
Re: Lumia 920 rasprodana u Njemačkoj
Zašto uopće postoje smartphones kada možeš obavljati razgovore i sa mobom od 100kn. Po toj logici još bi bili u kamenom dobu. Back on topic, i meni je u planu je uzet kada dođe u rh. Em je nokia, Em mi se wp8 sviđa.
AMD u <3 Intel u C===3
13 godina
protjeran
offline
Lumia 920 rasprodana u Njemačkoj
@Supreme Commander se sprda prema Lumii, to je bila poanta njegovog posta, a za Lumie treba čekati dok ne objave brojke prodaje, vidi se da je ipak Nokia nešto poduzela da ljudi kupuju njihove proizvode...
Moj PC  
2 2 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Lumia 920 rasprodana u Njemačkoj

Nokia Über Alles {#}

Moj PC  
12 3 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
Lumia 920 rasprodana u Njemačkoj

kasnite malo,al kad ste objavili ovaj tekst,mogli ste dodat i ove podatke

http://www.gsmarena.com/at_t_lumia_920_stock_almost_depleted_in_most_colors-news-5090.php


 

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Lumia 920 rasprodana u Njemačkoj

znaju njemci šta valja

 
14 0 hvala 0
15 godina
offline
Lumia 920 rasprodana u Njemačkoj

Ajde drago mi je za Nokiu, valjda će se sada polako početi vraćati nazad na tržište. Heh a možda i uskoro dođe vrijeme da zamijenim svoju Noku N9 za kakvu Lumiu. {#}

It is better to be hated for who you are, than to be loved for someone you are not.
 
5 1 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Lumia 920 rasprodana u Njemačkoj

Iako sam pomalo razočaran feature setom WP8, kao i navodnim trajanjem baterije (HTC 8X ima očakjno trajanje prema IMHO najobjektivnijim testovima na gsmarena) veselim se Lumiji 920... Ako se na gsm arena testovima trajanja baterije pokaže da je dobra baterija, vjerujem da je to moj novi mobitel.

Zasad imam Lumiu 710 (kupljeno u travnju... sumnjao sam da WP8 nece doci na WP7.5 mobitele, pa nisam htio bacat novce na 800) i mobitel je jako dobar, samo mi je trajanje baterije bezveznjikavo (ali radi se o 1350 mAh) i smetaju me fore kod WP7 da Skype, Viber i sl. zapravo ne rade kak spada u pozadini... Ajde... Barem je to rijeseno sa WP8... Nadam se :)

 

Ono sto mi je zao sto u MS nisu zapekli u OS funkcionalnost kakvu nudi tasker ili njihov vlastiti OnX (dakle... naprave zvjersku stvar za Android, a ne sjete se to napraviti za svoj vlastiti OS)

 

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.microsoft.onx.app#?t=W251bGwsMSwxLDIxMiwiY29tLm1pY3Jvc29mdC5vbnguYXBwIl0.

 

Zamisli da imas automatizaciju duboko integriranu u sam OS - kad izlazis iz kuce ti se automatski mijenja zvonjava mobitela, gasi WiFi, data prelazi sa E na H (posto doma imas WiFi pa ti ne treba data), pali se GPS... kad udjes na posao glasnoca alertova za poslovni inbox se pojacava, automatski postajes invisible na FB chatu... A kad se ukljuci battery saver (srceko) da se automatski iskljuce potrosaci baterije (3G, WiFi, NFC, GPS) i servisi koji nisu nuzni (Skype, Viber i sl.)

 

Nadam se da je MSov plan - posto je OnX na android marketu beta... neka ga android korisnici dobro istestiraju, a kad bude bug free da se onda integrira u WP sa nekim updateom ili da se jednostavno skine sa WP storea :)

Tko pod drugim jamu, ja mu mamu.
Moj PC  
4 0 hvala 1
12 godina
protjeran
offline
Re: Lumia 920 rasprodana u Njemačkoj
SupremeCommander kaže...

Pa normalno da je rasprodan kad je to trenutno najbolji mobitel na trzistu.

iz ovog se lijepo vidi kolikom gro ljudi na forumu totalno nedostaje osjecaj za ironiju{#}

cr8 kaže...

kasnite malo,al kad ste objavili ovaj tekst,mogli ste dodat i ove podatke

http://www.gsmarena.com/at_t_lumia_920_stock_almost_depleted_in_most_colors-news-5090.php

dijele ih pod ugovorom s Verizonom po 49$ - ne treba objasnjavat, zna se zasto... bas bi volio kod nas s onom bazicnim dvogoddisnjim ugovorom u T-srota vidjet ovu novu flagship Njoku po 499 - nazalost bit ce prije 4999 krznasa.

btw kako to da se nitko od vas strucnjaka ne zapita koliko je to komada uopce isporuceno da bi se moglo hvalit da je sve "rasprodano", i Surface je bio "razgrabljen"... pa svi znamo kako se to onda zavrsilo.

Vrlo malo razumiju oni koji razumiju samo ono sto se moze objasniti
Poruka je uređivana zadnji put ned 18.11.2012 14:19 (R4sput1n).
16 godina
offline
Re: Lumia 920 rasprodana u Njemačkoj
Gerontius kaže...

 

Zamisli da imas automatizaciju duboko integriranu u sam OS - kad izlazis iz kuce ti se ..., gasi WiFi, data prelazi sa E na H (posto doma imas WiFi pa ti ne treba data),

Ako ugasi wifi kako onda zna da je dostupan neki drugi wifi na koji se moze spojiti da ne trosi vise 3G promet? Sto dobijas s time, malo duze trajanje baterije?

 

 

Those damn scientist people have been promising global warming for years now. But when I go outside it's still very cold. I want the global warming like they promised NOW! I hate being cold...
14 godina
offline
Lumia 920 rasprodana u Njemačkoj

Nije isto rasprodalo se 2000 mobitela ili 1000 000 mobitela,što točno znači rasprodalo se, imali koji okvirni broj koliko.

nije važno sudjelovati važno je pobijediti
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Lumia 920 rasprodana u Njemačkoj
Da li ste sigurni da je WP8 "pravi multitasking" kao npr Android?
Za info, NIJE!
First party aplikacije jesu ali njih moze pisati samo MS i proizvodjac telefona. Third party aplikacije NISU, tj u backgroundu moze radit SAMO JEDNA "tzv location tracking" aplikacija. SAMO JEDNA. Razlog je vrlo jednostavan - stednja struje.
Ja mislim da nema smisla nesto zvati multitaskingom ako si toliko ogranicen.

Ako usporedimo telefone od prije jedno 5 godina i danasnje smartphonove vidimo da imamo sve osim telefona. Bolje je rec microPC sa telefon funkcionalnoscu. Jako puno funkcionalnosti je izbaceno, npr spomenut izbor profila, diverti, ostalo.
 
4 13 hvala 2
11 godina
protjeran
offline
Lumia 920 rasprodana u Njemačkoj

lumia 920 je sigurno moj sljedeci mob.

A vjerujem da je dobra prodaja bila....sumnjam da je kolicina bila manja od 500 000. 

Moj PC  
7 2 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Lumia 920 rasprodana u Njemačkoj
Drazen kaže...
Da li ste sigurni da je WP8 "pravi multitasking" kao npr Android?
Za info, NIJE!
First party aplikacije jesu ali njih moze pisati samo MS i proizvodjac telefona. Third party aplikacije NISU, tj u backgroundu moze radit SAMO JEDNA "tzv location tracking" aplikacija. SAMO JEDNA. Razlog je vrlo jednostavan - stednja struje.
Ja mislim da nema smisla nesto zvati multitaskingom ako si toliko ogranicen.

Ako usporedimo telefone od prije jedno 5 godina i danasnje smartphonove vidimo da imamo sve osim telefona. Bolje je rec microPC sa telefon funkcionalnoscu. Jako puno funkcionalnosti je izbaceno, npr spomenut izbor profila, diverti, ostalo.

 Za ovo '' samo jedna'' neznam, ali osim location tracking, moguće je i da se primaju pozivi na skype i sl.

Većina korisnika ne treba pravi multitasking na mobu, a kome baš treba tu je android.

 

Ovo za izbacivanje stvari sam i ja prmjetio, ali mi zapravo te stvari netrebaju, odnosno uopće mi ne fale, a ni nekad ih nisam koristio.

 

EDIT: @cr8 nažalost sumnjam da je ih je u njemačkoj bilo 500 000

Poruka je uređivana zadnji put ned 18.11.2012 19:03 (Neville2MUFC).
11 godina
protjeran
offline
Re: Lumia 920 rasprodana u Njemačkoj

zasto?
njemacka je ogromno tržište,ja se nadam da je bilo 500 000 radi Nokie...zelim da im krene

16 godina
neaktivan
offline
Re: Lumia 920 rasprodana u Njemačkoj

najbezveznije je reci da nesto nekome ne treba, ako to konkurenti imaju, po mom misljenju najlejmeskiji od svih lejmerskih izgovora.

Otkud neko zna sta kome treba, ako je nesto vec takoreci vjestacko ogranicenje, ogranicenje jer je neki menadzer tako odlucio onda je to sr.....nje, ispravno bi bilo omoguciti rad pa nek najkreativniji pobijedi, ali sta bi onda vlasnici platforme.

 

16 godina
offline
Re: Lumia 920 rasprodana u Njemačkoj
SupremeCommander kaže...

Pa normalno da je rasprodan kad je to trenutno najbolji mobitel na trzistu.

Nije loš, upravo ga imam na pol metra od mene :)  Hardveru i konstrukciji nemam ni jednu primjedbu.

Totalni premium osjećaj. Jedino...

 

1. Micro SIM, wtf? Za mobitel koji je tih gabarita, malo je smiješno da ne guta punu SIM veličinu.

2. Mobitel je velik i TEEEEEŽAK, to je bil komentar mojih frendova...

3. Ekran....pa.... moj subjektivni dojam: nije loše, kut vidljivosti malo slabiji, zatamni se gledan sastrane.

   Galaxy Nexus  (moj primary mob) ga debelo šiba po tom pitanju makar s PenTile matricom.

4. Baterija... buduci da nemam SIM u njemu, nemam pravih pokazatelja. U standby-u nakon 2 dana, baterija na 90%, no kad

sam ga danas malo primil u ruke, baterija se ISTOOOPI.

5. WP8 - dužim pritiskom na Back tipku dobim listu pokrenutih aplikacija/igrara, znaci kao neki multitasking...no... nemojte me **** da 

ne mogu odah na toj listi napraviti KILL aplikacije/igre, vec da moram u svaki pojedinacno ulaziti i onda back, back, back, back, yes. yes....

6. Task manager, ili nešto toga tipa, ne postoji.

7. Problemi sa Store-om, pucanja downloada, "please contact our service and read code: 500", "microsoft acount service not available"... wtf??? 

 

Na prvu, Lumia 920 je izvrstan uređaj, upogonjen sa očajno nedorađenim softverom. (možda update-i isprave)

WP8 je takvo razočaranje... nemam riječi. Ono... nakon današnjeg upoznavanja s mobom i wp8, mogu samo reči da je ovaj shit ispod razine Symbiana po upotrebljivosti. Totalna retardiranost!

 

Nadam se da će netko riješiti ubrzo bootloader, pa da se gore stavi OS koji ovakva zvijer od moba zaslužuje. {#}

 

 

15 godina
offline
Re: Lumia 920 rasprodana u Njemačkoj
Drazen kaže...
Da li ste sigurni da je WP8 "pravi multitasking" kao npr Android?
Za info, NIJE!
First party aplikacije jesu ali njih moze pisati samo MS i proizvodjac telefona. Third party aplikacije NISU, tj u backgroundu moze radit SAMO JEDNA "tzv location tracking" aplikacija. SAMO JEDNA. Razlog je vrlo jednostavan - stednja struje.
Ja mislim da nema smisla nesto zvati multitaskingom ako si toliko ogranicen.

Ako usporedimo telefone od prije jedno 5 godina i danasnje smartphonove vidimo da imamo sve osim telefona. Bolje je rec microPC sa telefon funkcionalnoscu. Jako puno funkcionalnosti je izbaceno, npr spomenut izbor profila, diverti, ostalo.

Ako je boldano istina onda se nema sta raspravljati. Nije pravi multitasking. Sa svime sto si rekao se slazem, tko god puca minuse nema pojma o cemu je rijec..

16 godina
offline
Re: Lumia 920 rasprodana u Njemačkoj
Aldo kaže...

 

1. Micro SIM, wtf? Za mobitel koji je tih gabarita, malo je smiješno da ne guta punu SIM veličinu.

2. Mobitel je velik i TEEEEEŽAK, to je bil komentar mojih frendova...

3. Ekran....pa.... moj subjektivni dojam: nije loše, kut vidljivosti malo slabiji, zatamni se gledan sastrane.

   Galaxy Nexus  (moj primary mob) ga debelo šiba po tom pitanju makar s PenTile matricom.

4. Baterija... buduci da nemam SIM u njemu, nemam pravih pokazatelja. U standby-u nakon 2 dana, baterija na 90%, no kad

sam ga danas malo primil u ruke, baterija se ISTOOOPI.

5. WP8 - dužim pritiskom na Back tipku dobim listu pokrenutih aplikacija/igrara, znaci kao neki multitasking...no... nemojte me **** da 

ne mogu odah na toj listi napraviti KILL aplikacije/igre, vec da moram u svaki pojedinacno ulaziti i onda back, back, back, back, yes. yes....

6. Task manager, ili nešto toga tipa, ne postoji.

7. Problemi sa Store-om, pucanja downloada, "please contact our service and read code: 500", "microsoft acount service not available"... wtf???  

1. I galaxy Note II ima microSIM, tak da... {#}

2. iPhone od 112g je prelagan, ovaj je pretezak, ljudi ocito nikad zadovoljni...

5. Zar nema kill niti kao na iOSu?

6. Ako je multitasking u razini iOSa, onda ti netreba...

 

Uglavnom, manje trolanja vise objektivnosti... {#}

Those damn scientist people have been promising global warming for years now. But when I go outside it's still very cold. I want the global warming like they promised NOW! I hate being cold...
12 godina
neaktivan
offline
Re: Lumia 920 rasprodana u Njemačkoj
Gerontius kaže...

Iako sam pomalo razočaran feature setom WP8, kao i navodnim trajanjem baterije (HTC 8X ima očakjno trajanje prema IMHO najobjektivnijim testovima na gsmarena) veselim se Lumiji 920... Ako se na gsm arena testovima trajanja baterije pokaže da je dobra baterija, vjerujem da je to moj novi mobitel.

Zasad imam Lumiu 710 (kupljeno u travnju... sumnjao sam da WP8 nece doci na WP7.5 mobitele, pa nisam htio bacat novce na 800) i mobitel je jako dobar, samo mi je trajanje baterije bezveznjikavo (ali radi se o 1350 mAh) i smetaju me fore kod WP7 da Skype, Viber i sl. zapravo ne rade kak spada u pozadini... Ajde... Barem je to rijeseno sa WP8... Nadam se :)

 

Ono sto mi je zao sto u MS nisu zapekli u OS funkcionalnost kakvu nudi tasker ili njihov vlastiti OnX (dakle... naprave zvjersku stvar za Android, a ne sjete se to napraviti za svoj vlastiti OS)

 

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.microsoft.onx.app#?t=W251bGwsMSwxLDIxMiwiY29tLm1pY3Jvc29mdC5vbnguYXBwIl0.

 

Zamisli da imas automatizaciju duboko integriranu u sam OS - kad izlazis iz kuce ti se automatski mijenja zvonjava mobitela, gasi WiFi, data prelazi sa E na H (posto doma imas WiFi pa ti ne treba data), pali se GPS... kad udjes na posao glasnoca alertova za poslovni inbox se pojacava, automatski postajes invisible na FB chatu... A kad se ukljuci battery saver (srceko) da se automatski iskljuce potrosaci baterije (3G, WiFi, NFC, GPS) i servisi koji nisu nuzni (Skype, Viber i sl.)

 

Nadam se da je MSov plan - posto je OnX na android marketu beta... neka ga android korisnici dobro istestiraju, a kad bude bug free da se onda integrira u WP sa nekim updateom ili da se jednostavno skine sa WP storea :)

 

Na Nokia Belle to vec ima: Nokia Bots & Nokia Situations 

 

http://www.allaboutsymbian.com/news/item/15272_Situations_evolves_with_Pastil.php

 

Jbg, symbian je symbian.

11 godina
offline
Lumia 920 rasprodana u Njemačkoj

Symbian rules :) ta mogućnost je 

postajala i prije Belle, davno prije.

Kad pričamo o multitaskingu

na WM 6.5 mi je bio zakon, pa na symbianu.

Iako koristim samo osnovne apliakcije, sa

Androidovim mulitaskingom nisam zadovoljan.

 

 

Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Lumia 920 rasprodana u Njemačkoj
Aldo kaže...
SupremeCommander kaže...

Pa normalno da je rasprodan kad je to trenutno najbolji mobitel na trzistu.

Nije loš, upravo ga imam na pol metra od mene :)  Hardveru i konstrukciji nemam ni jednu primjedbu.

Totalni premium osjećaj. Jedino...

 

1. Micro SIM, wtf? Za mobitel koji je tih gabarita, malo je smiješno da ne guta punu SIM veličinu.

2. Mobitel je velik i TEEEEEŽAK, to je bil komentar mojih frendova...

3. Ekran....pa.... moj subjektivni dojam: nije loše, kut vidljivosti malo slabiji, zatamni se gledan sastrane.

   Galaxy Nexus  (moj primary mob) ga debelo šiba po tom pitanju makar s PenTile matricom.

4. Baterija... buduci da nemam SIM u njemu, nemam pravih pokazatelja. U standby-u nakon 2 dana, baterija na 90%, no kad

sam ga danas malo primil u ruke, baterija se ISTOOOPI.

5. WP8 - dužim pritiskom na Back tipku dobim listu pokrenutih aplikacija/igrara, znaci kao neki multitasking...no... nemojte me **** da 

ne mogu odah na toj listi napraviti KILL aplikacije/igre, vec da moram u svaki pojedinacno ulaziti i onda back, back, back, back, yes. yes....

6. Task manager, ili nešto toga tipa, ne postoji.

7. Problemi sa Store-om, pucanja downloada, "please contact our service and read code: 500", "microsoft acount service not available"... wtf??? 

 

Na prvu, Lumia 920 je izvrstan uređaj, upogonjen sa očajno nedorađenim softverom. (možda update-i isprave)

WP8 je takvo razočaranje... nemam riječi. Ono... nakon današnjeg upoznavanja s mobom i wp8, mogu samo reči da je ovaj shit ispod razine Symbiana po upotrebljivosti. Totalna retardiranost!

 

Nadam se da će netko riješiti ubrzo bootloader, pa da se gore stavi OS koji ovakva zvijer od moba zaslužuje. {#}

 

 

Ili si WP hejter ili si previše na androidu jedan dan upoznavanja i ovakvo trollanje, kakav task maneger/killer? pa zbog toga mi se gadi android, nema potrebe gasit igre aplikacije koje su u pozadini jer ne rade niti išta troše znaci ne trebas se s tim zamarat nije ti to android!

Problemi sa storeom? jesu uopce ubacio svoj windows live račun? 

Prvo pljuješ po hardweru onda po softweru pa na kraju je zvijer od moba ali ti bi na njega najrađe stavio android, daj molim te {#}

14 godina
offline
Re: Lumia 920 rasprodana u Njemačkoj

Moj prognoze se ostvaruju dioničari sad pušite ... a mogo sam vam masnu paru okrenut

12 godina
odjavljen
offline
Lumia 920 rasprodana u Njemačkoj

ak imas taj mob slobodno ga slikas sa svojim imenom na papiru :)

http://revohd.com
Moj PC  
1 1 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Lumia 920 rasprodana u Njemačkoj
Mobilni OSovi nemaju swap file i imaju onoliko memorije koliko im ostavi OS. Kada neka aplikacija pozeli vise rama jedino rijesenje je ubit neku od postojecih. Na WP dobijete "message" da cete biti ubijeni i morate pospremit svoje stanje. Koliko vidim na Androidu je slicno.
Najstupidnije, po meni, je kopiranje jedni drugih. Ako se ne varam zacetnik "gluposti" je iOS, pa ga je kopirao Google i sada MS. Ovdje govorim o stupidnom back buttonu koji je jedini nacin ubijanja aplikacija. Ajde, neki Android programi stavili su Exit. Stvarno bi bilo lijepo milion puta postiskati back na browseru da ga ubijes :)
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Lumia 920 rasprodana u Njemačkoj
Arnold Layne kaže...

ak imas taj mob slobodno ga slikas sa svojim imenom na papiru :)

Za nevjerne :)

 

 

16 godina
offline
Re: Lumia 920 rasprodana u Njemačkoj
bik kaže..
Ili si WP hejter ili si previše na androidu jedan dan upoznavanja i ovakvo trollanje, kakav task maneger/killer? pa zbog toga mi se gadi android, nema potrebe gasit igre aplikacije koje su u pozadini jer ne rade niti išta troše znaci ne trebas se s tim zamarat nije ti to android!

Problemi sa storeom? jesu uopce ubacio svoj windows live račun? 

Prvo pljuješ po hardweru onda po softweru pa na kraju je zvijer od moba ali ti bi na njega najrađe stavio android, daj molim te {#}

 

Slažem se, malo sam pretjeral :) 

Android koristim već 3 godine i programiram na njemu pa sam jako dobro upoznat s ograničenjima i sa sve većom zatvorenosti sustava od verzije do verzije,

nije da je  sve divno i krasno na Androidu.

 

WP8 je miljama daleko od Androida 1.6, no ICS/JB je jak konkurent i to moraš priznati.

 

Glavna prednost WP-a u odnosu na Android je zasigurno stav MS-a prema developeru. VS2012 vs. Eclipse, mislim da tu ne treba trošiti puno riječi.

A i C# mi je draži od Jave, pa se radujem da malo programiram za WP čim uhvatim vremena.

 

 

16 godina
offline
Lumia 920 rasprodana u Njemačkoj

I ne samo u Njemačkoj! Na Amazonu Lumia 920 drži trenutno 1,2 i 4 mjesto, ispred je S3 i Notea 2!

 
0 1 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: Lumia 920 rasprodana u Njemačkoj

rođo, aj prodaj to... :D

Would you look at me now? Can you tell I'm a man? With these scars on my wrists To prove I'll try again Try to die again, try to live through this night Try to die again.....
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice