Lumia 928 u SAD-u

poruka: 23
|
čitano: 4.758
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Lumia 928 u SAD-u".
13 godina
neaktivan
offline
Lumia 928 u SAD-u

Dobro je da znam da je USA only. Inace bi se nadao da ce doci u HR kao i zadnja generacija Lumnia -_-

http://g.bf3stats.com/pc/xcpZmxzk/53COP-ceco.png
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Lumia 928 u SAD-u

Evo baš sam našao još jedan WP što nisam prije uočio:

http://www.gsmarena.com/samsung_ativ_s_i8750-4960.php

I čini mi se jako dobar.

Đuro#2155,
Moj PC  
0 1 hvala 1
13 godina
neaktivan
offline
Re: Lumia 928 u SAD-u

Nije sve onako kako izgleda ako se Nokia odabere dobije se mnoštvo aplikacija za nju, i tehnička i korisnička potpora, dakle ako nešto ne radi kako treba budi siguran da će Nokia služba otkloniti taj kvar i neće reći da je npr. da su loše fotografije rezultat pogrešnog držanja uređaja

Poruka je uređivana zadnji put ned 12.5.2013 9:51 (jobi123).
12 godina
neaktivan
offline
Lumia 928 u SAD-u
Ovo je fora, ovaj NFC, kako samo priblizi mob zvucniku i odmah ga pita da se spoji :). Je li to stvarno radi tako dobro u stvarnosti ili je to samo na filmu?
 
0 1 hvala 0
13 godina
offline
Re: Lumia 928 u SAD-u
Franjo15 kaže...

Evo baš sam našao još jedan WP što nisam prije uočio:

http://www.gsmarena.com/samsung_ativ_s_i8750-4960.php

I čini mi se jako dobar.

I ja ga već neko vrijeme gledam, samo kaj nije dostupan kod nas.

10 godina
neaktivan
offline
Re: Lumia 928 u SAD-u
zoki.zlikowski kaže...
Ovo je fora, ovaj NFC, kako samo priblizi mob zvucniku i odmah ga pita da se spoji :). Je li to stvarno radi tako dobro u stvarnosti ili je to samo na filmu?

 

Radi i u stvarnosti :) Super je NFC, šteta što kod nas još nije zastupljen po dućanima baš

14 godina
offline
Re: Lumia 928 u SAD-u

Samo ih štancajte da preplavimo tržište!

13 godina
neaktivan
offline
Lumia 928 u SAD-u

Nfc je zaista super.

Kupljena je Xperia Sola i ima nfc. Zakon su tagovi. Jedan tag je spavaca soba i kada prislonis mobitel uz njega, pali se WiFi, alarm i tako to, sto ti zelis. Stvarno super stvar!

 

A vezano za OS, zaprepastilo me kako godinu dana noviji mobitel, sa bolim hardverom, losije radi i trza u odnosu na staru Lumiju.

 Nov novcat trza, mislim, ne jako, ali ne ide glatko, a pretrpana 'stara' Lumija, pici k'o luda.

Microsoft, svaka cast!

Sarcasm-ability to insult idiots without them realising it ;)
Moj PC  
2 2 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Lumia 928 u SAD-u
chutac kaže...

Nfc je zaista super.

Kupljena je Xperia Sola i ima nfc. Zakon su tagovi. Jedan tag je spavaca soba i kada prislonis mobitel uz njega, pali se WiFi, alarm i tako to, sto ti zelis. Stvarno super stvar!

 

A vezano za OS, zaprepastilo me kako godinu dana noviji mobitel, sa bolim hardverom, losije radi i trza u odnosu na staru Lumiju.

 Nov novcat trza, mislim, ne jako, ali ne ide glatko, a pretrpana 'stara' Lumija, pici k'o luda.

Microsoft, svaka cast!

 

 

To je i mene iznenadilo, ali zapravo nije tako. 

 

Kada sam isprobavao svi WP uredjaji u Vipu, Tmobileu i Tele2 su mi se cinili ko da su sporiji i da stekaju vise nego moja stara Lumia 900. Cak na Windaysima sam na nokia standu ih isprobavao i ista stvar, sve nekako cudno, ne mogu reci da bas sada nesto steka, ali definitivno nije glatko.

 

Onda imam iskustva sa 4 razlicita HTC 8s, Lumiom 820 i jednom 920, svi uredjaji lete, i bolje se ponasaju od moje 900, s tim da su 820 i 920 ipak brze od HTC-a, a niti na jednom stekanju ni traga. Mislim da svi ti primjerci koji su izlozeni ili su neki prototipovi ili su rani build wp osa, nemam drugog objasnjenja. Također ako je to istina, nije mi jasno kako si to proizvodjaci mogu dopustiti, da im izlozbeni primjerci ne rade kako treba. Istu stvar primjetio sam na kod samsunga SGS III i SGS 4 izlozbeni primjerci stekaju nenormalno, pogotovo SGS 4, da neznam bolje rekao bi da je tesko smece.

10 godina
neaktivan
offline
Lumia 928 u SAD-u

Eh ameriko amerika crna ameriko

 
0 1 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Lumia 928 u SAD-u
ceco22 kaže...

Dobro je da znam da je USA only. Inace bi se nadao da ce doci u HR kao i zadnja generacija Lumnia -_-

 me sine nista ti ne brini, doc ce i kod nas, exkluzivno na Bozic 2014 po promotivnoj cijeni od 5 hiljade kuna u T-srot tarifi.

- PRAVI VJERNIK NIJE ONAJ KOJI SLIJEPO VJERUJE, NEGO ONAJ KOJI UVIJEK SUMNJA.
Poruka je uređivana zadnji put ned 12.5.2013 20:37 (R4sput1n).
13 godina
neaktivan
offline
Re: Lumia 928 u SAD-u
R4sput1n kaže...
ceco22 kaže...

Dobro je da znam da je USA only. Inace bi se nadao da ce doci u HR kao i zadnja generacija Lumnia -_-

 me sine nista ti ne brini, doc ce i kod nas, exkluzivno na Bozic 2014 po promotivnoj cijeni od 5 hiljade kuna u T-srot tarifi.

 A ti si se vec predbiljezio pretpostavljam. Pjujes po WP, Nokiji, Microsoftu ko da ti njima placas tarifu i 5 hiljde kuna.

11 godina
neaktivan
offline
Re: Lumia 928 u SAD-u

ovaj sigurno neće doći možda sličan mob ili bolji ovaj je ekskluziva za verizon i samo za njih 99$ na dvije godine ugovor,

kao što i piše u članku

Poruka je uređivana zadnji put ned 12.5.2013 21:30 (drapa88).
13 godina
neaktivan
offline
Lumia 928 u SAD-u

Sta mislite jel ovaj uredjaj vezan bas za njih ili bi se mogao koristiti na drugim mrezama da se nabavi

http://g.bf3stats.com/pc/xcpZmxzk/53COP-ceco.png
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Lumia 928 u SAD-u

pa za sada je smo za verizon, pričekaj dok ne izađe u SAD-u pa provjeri po forumima ili na jubitou{#}

12 godina
protjeran
offline
Lumia 928 u SAD-u


u zivotu su sigurne samo dvije stvari - porez i smrt, sve ostalo je za daljnu raspravu.

- PRAVI VJERNIK NIJE ONAJ KOJI SLIJEPO VJERUJE, NEGO ONAJ KOJI UVIJEK SUMNJA.
 
0 3 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
Re: Lumia 928 u SAD-u

To si u pravu {#} , no ne mogu se ne zapitati zašto toliko hejtaš kolaboraciju Microsofta i Nokie, i taj eventualni neuspjeh Nokie - stvarno ne vidim tvoju korist u svemu tome, osim ako za to nisi plaćen. Daj čovječe opusti se malo - znaj da Microsoft ima novaca da bi ovu platformu mogao pogurati, i što bi ti onda radio na forumu kada nemaš argumenata za zafrkavati ostalu ekipu? Isto vrijedi i za sve ostale..

 

ON : Zanimljiv hardware, no sutra (za moj rođendan {#} ) Finci prezentiraju nove Nokie, nadam se da će ovaj put biti više uspjeha.

13 godina
neaktivan
offline
Lumia 928 u SAD-u

Ma Nokia radi i dalje odlicne uredjaje i  znaju podici hype oko svega, ali im fali hebena brzina u dostavi uredjaja. Pa pola trzista jos nema vec stare lumine 920,820, 720 itd, dok je samsung cak i hr za manje od mjesec dana ucinio dostupnim zadnji S 4. Oni moraju zadovoljit cjelo trziste unutar 2-3 mjeseca max dok postoji interes za mob.

http://g.bf3stats.com/pc/xcpZmxzk/53COP-ceco.png
Moj PC  
3 1 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Lumia 928 u SAD-u
Neville2MUFC kaže...

 A ti si se vec predbiljezio pretpostavljam. Pjujes po WP, Nokiji, Microsoftu ko da ti njima placas tarifu i 5 hiljde kuna.

 

MarcelVertigo kaže...

To si u pravu {#} , no ne mogu se ne zapitati zašto toliko hejtaš kolaboraciju Microsofta i Nokie, i taj eventualni neuspjeh Nokie - stvarno ne vidim tvoju korist u svemu tome, osim ako za to nisi plaćen. Daj čovječe opusti se malo - znaj da Microsoft ima novaca da bi ovu platformu mogao pogurati, i što bi ti onda radio na forumu kada nemaš argumenata za zafrkavati ostalu ekipu? Isto vrijedi i za sve ostale..

 ja sam uvijek za argumentiranu raspravu, borite se cinjenicama a ne kmecanjem i naricanjem, uostalom da se bezpotrebno ne ponavljam:

 

http://www.bug.hr/forum/topic/komentari-it-vijesti/145000-aplikacija-windows-phone/186920.aspx?page=1&jumpto=3638597&sort=asc&view=flat

 

 

 

 

- PRAVI VJERNIK NIJE ONAJ KOJI SLIJEPO VJERUJE, NEGO ONAJ KOJI UVIJEK SUMNJA.
Poruka je uređivana zadnji put pon 13.5.2013 11:10 (R4sput1n).
11 godina
protjeran
offline
Re: Lumia 928 u SAD-u

Pročitao sam što si napisao. Gle, faza kada se stvara fanboyizam je vjerujem i u fazi odrastanja i sazrijevanja osobe. Danas se tehnoloija eksponira, marketing je Biblija za sve proizvođače - jednostavno tako im prodaju sve i svašta. I

 

Ja sam isto tako bio u toj nekoj fazi, ali dobro si napisao - konglomerat svih tih tvrtki i njihov jedinstven lobi mi ne daju ništa drugi nego da prije kupnje mućnem glavom i izaberem što meni treba i koliko ću za to platiti. Smiješno je gledati osobe koje će kupiti brand, platiti ime, imati mogućnosti više nego što ih znaju iskoristiti - i onda misliti da su time kupili pamet.

 

No da ne idem naširoko, shvatio sam tebe, nadam se da si i ti mene. Ja sam društvenjak, studiram pravo i zalutao sam na ovaj forum, zanima me tehnologija, ali valjda ja imam malo drugačije razmišljanje i ne gledam na stvari kao na nešto što ima svojstva živog bića da se u to zaljubim ili tome slično. Nokia mi je draga, imao sam par uređaja, i čisto zato bih volio da se drže na životu, ali shvaćam ja da oni gledaju na profit kao i svi drugi, no smatram da ne bi bilo fer da se u današnjem surovom kapitalizmu takav igrač izgubi, kao ni HTC, ni Sony, a ostali neka grizu Apple i Samsung - radi naše koristi. Pozdrav!

14 godina
offline
Re: Lumia 928 u SAD-u
12 godina
offline
Lumia 928 u SAD-u

Video sniman sa 928-icom... Video je impresivan, ali zvuk... Fenomenalno ako je istinito!

 

Osvrt s korisničke strane - http://echo1.blog.hr/
Poruka je uređivana zadnji put uto 14.5.2013 14:42 (EchoOne).
 
0 1 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice