MacBook Pro bi mogao također ostati bez klasičnog

poruka: 40
|
čitano: 3.919
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "MacBook Pro bi mogao također ostati bez klasičnog ".
9 godina
protjeran
offline
MacBook Pro bi mogao također ostati bez klasičnog

Jos da maknu ekran i tipkovnicu bio bi savrsen. Samo Apple moze biti tako napredan.

 
7 0 hvala 0
8 godina
odjavljen
offline
Re: MacBook Pro bi mogao također ostati bez klasič

Macbook pro ima lightenig port?

14 godina
neaktivan
offline
Re: MacBook Pro bi mogao također ostati bez klasič
Torent kaže...

Macbook pro ima lightenig port?

 Baš gledam, čini se da ne. Možda će isporučivati s njim USB > Lightning adapter kojem dalje možeš dodati Lightning > 3.5 mm pa si onda k'o normalan narod

Poruka je uređivana zadnji put pet 16.9.2016 13:10 (Mirko935).
8 godina
odjavljen
offline
Re: MacBook Pro bi mogao također ostati bez klasič

Normalan narod plus 2 adaptera ;) Apple ce postati vodeci proizvodjac adaptera sa svega na sve ;)

 

14 godina
neaktivan
offline
Re: MacBook Pro bi mogao također ostati bez klasič
Torent kaže...

Normalan narod plus 2 adaptera ;) Apple ce postati vodeci proizvodjac adaptera sa svega na sve ;)

 Mislim na to da možeš k'o normalan narod uključiti slušalice na kompjuter, po broju nužnih adaptera će Apple korisnici biti sigurno u debeloj prednosti

 

Vjerojatno su primijetili da s iPhoneom i kompjuterima imaju samo 200-400 % marže, a na adapterima mogu staviti barem 800 % pa ih je to potaklo da krenu ozbiljno u taj biznis. Oni sretni, njihovom stadu ionako ništa ne smeta, ma divota...

12 godina
offline
Re: MacBook Pro bi mogao također ostati bez klasič
Torent kaže...

Macbook pro ima lightenig port?

 

Mirko935 kaže...

 Baš gledam, čini se da ne. Možda će isporučivati s njim USB > Lightning adapter kojem dalje možeš dodati Lightning > 3.5 mm pa si onda k'o normalan narod

 Na kojim ste vi drogama? Pa normalno da vam Apple neće doći kući i s postojećeg Macbooka ukloniti 3.5mm jack. Ovdje se govori o budućim modelima.

9 godina
protjeran
offline
Re: MacBook Pro bi mogao također ostati bez klasič
BlueMax kaže...
Torent kaže...

Macbook pro ima lightenig port?

 

Mirko935 kaže...

 Baš gledam, čini se da ne. Možda će isporučivati s njim USB > Lightning adapter kojem dalje možeš dodati Lightning > 3.5 mm pa si onda k'o normalan narod

 Na kojim ste vi drogama? Pa normalno da vam Apple neće doći kući i s postojećeg Macbooka ukloniti 3.5mm jack. Ovdje se govori o budućim modelima.

 Pa prica se o novim macbookovima biseru, na kojim si ti drogama.

8 godina
odjavljen
offline
Re: MacBook Pro bi mogao također ostati bez klasič
BlueMax kaže...
Torent kaže...

Macbook pro ima lightenig port?

 

Mirko935 kaže...

 Baš gledam, čini se da ne. Možda će isporučivati s njim USB > Lightning adapter kojem dalje možeš dodati Lightning > 3.5 mm pa si onda k'o normalan narod

 Na kojim ste vi drogama? Pa normalno da vam Apple neće doći kući i s postojećeg Macbooka ukloniti 3.5mm jack. Ovdje se govori o budućim modelima.

 A mi pricamo o kojim modelima? Jel ce to na lapu isto ukloniti radi ustede parmm2 prostora? ILi pospjesiti proizvodnju adaptera ;)

kapetan_ajkula kaže...
...

 Pa prica se o novim macbookovima biseru, na kojim si ti drogama.

 Cim vide kritiku applea pada mrak na oci ;) A cak nije ni bila kritika ;)

14 godina
neaktivan
offline
Re: MacBook Pro bi mogao također ostati bez klasič
kapetan_ajkula kaže...

 Pa prica se o novim macbookovima biseru, na kojim si ti drogama.

 lol, ja isto gledam kud je ovaj otišao. Sve ludo danas na ovom forumu... 

8 godina
odjavljen
offline
Re: MacBook Pro bi mogao također ostati bez klasič

Jagma? Sta su stavili u taj dodatni prostor?

 
1 0 hvala 0
9 godina
protjeran
offline
Re: MacBook Pro bi mogao također ostati bez klasič
Torent kaže...

Jagma? Sta su stavili u taj dodatni prostor?

 Motor za vibriranje aka 3D touch.

14 godina
neaktivan
offline
Re: MacBook Pro bi mogao također ostati bez klasič
Torent kaže...

Jagma? Sta su stavili u taj dodatni prostor?

 Daj zamisli koliku moć nad svojim kupcima ima Apple da su ih zaista uvjerili u ovu smiješnu priču da je to zbog prostora. Pa to je nevjerojatno nešto, stvarno im svaka čast!

Poruka je uređivana zadnji put pet 16.9.2016 13:52 (Mirko935).
15 godina
offline
Re: MacBook Pro bi mogao također ostati bez klasič
Torent kaže...

 
Mirko935 kaže...

 Baš gledam, čini se da ne. Možda će isporučivati s njim USB > Lightning adapter kojem dalje možeš dodati Lightning > 3.5 mm pa si onda k'o normalan narod

 Na kojim ste vi drogama? Pa normalno da vam Apple neće doći kući i s postojećeg Macbooka ukloniti 3.5mm jack. Ovdje se govori o budućim modelima.

 A mi pricamo o kojim modelima? Jel ce to na lapu isto ukloniti radi ustede parmm2 prostora? ILi pospjesiti proizvodnju adaptera ;)

 cent tamo, cent vamo i dođe se do lijepog porasta profita jer izbacuju te razne konektore i kontrolere od kojih svaki ima neku svoju cijenu... i onda kao bonus, kom trebaju ti priključci kupuju adaptere, dvije muhe jednim udarcem.

8 godina
odjavljen
offline
Re: MacBook Pro bi mogao također ostati bez klasič
kapetan_ajkula kaže...
Torent kaže...

Jagma? Sta su stavili u taj dodatni prostor?

 Motor za vibriranje aka 3D touch.

 Zar to nije imao i 6s uz 3,5mm jack?

12 godina
offline
Re: MacBook Pro bi mogao također ostati bez klasič
Mirko935 kaže...
kapetan_ajkula kaže...

 Pa prica se o novim macbookovima biseru, na kojim si ti drogama.

 lol, ja isto gledam kud je ovaj otišao. Sve ludo danas na ovom forumu... 

 Jel ti shaćaš razliki između "novi model" i "budući model" kako piše u tekstu?

 

Citat: U istraživanju je Apple tražio odgovore na različita pitanja koja sugeriraju kako u tvrtki razmišljaju o uklanjanju pojedinih portova s budućih MacBook Pro računala.

8 godina
odjavljen
offline
Re: MacBook Pro bi mogao također ostati bez klasič

I kako je uklanjanje portova u bilo kojoj varijanti dobro za korisnike?

11 godina
offline
Re: MacBook Pro bi mogao također ostati bez klasič
kapetan_ajkula kaže...

Jos da maknu ekran i tipkovnicu bio bi savrsen. Samo Apple moze biti tako napredan.

 Mislim da postoji i savrseniji proizvod. 

Obicna crvena jabuka.... 999usd, nema portova, nema ekrana, nema konzervansa cak :D idealan proizvod.... i ponovimo, samo 999usd :D

 

 

that's apple :D

 

 

a da budemo i ontopic, idiostsko istrazivanje... nema nikakvep otrebe uklanjati audio jack sa mobitela a kamoli sa laptopa, samo debili, maloumnici i slicni mogu o tome uopste razmisliti... a samo nastrani to i implementirati :D

8 godina
odjavljen
offline
Re: MacBook Pro bi mogao također ostati bez klasič

A kakvi onda to opravdavaju i kupuju smatrajuci to prednoscu? Jer zaboga imas adapter za dzabe ;)

14 godina
neaktivan
offline
Re: MacBook Pro bi mogao također ostati bez klasič
BlueMax kaže...

 Jel ti shaćaš razliki između "novi model" i "budući model" kako piše u tekstu?

 

Citat: U istraživanju je Apple tražio odgovore na različita pitanja koja sugeriraju kako u tvrtki razmišljaju o uklanjanju pojedinih portova s budućih MacBook Pro računala.

Kaj briješ ti? Pa tko ovdje osim tebe priča i o čemu osim o potencijalnom budućem MacBooku bez 3.5 mm konektora?

Poruka je uređivana zadnji put pet 16.9.2016 14:56 (Mirko935).
15 godina
offline
MacBook Pro bi mogao također ostati bez klasičnog

sa laptopa maknut 3.5mm jack? to je najgluplja odluka ikad. pa to koristim vise nego bilokoji utor na laptopu. laptop ima svrhu prenosenja, i ja ga samo i koristim kad negdje idem, npr na put i onda zelim pogledat film u busu i ukljucim slusalice u laptop, sad bi valjda moro ponjet i adapter, a u busu i ovako ima ful malo mjesta za sve to. ili npr ides na neku festu i nosis laptop jer je muzika na njemu, tamo ga samo stavis i ukljucic zvucnike u njega, a sad ovako bi jos moro mislit dal cu uzet adapter za najosnovniju stvar ikad.

Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
offline
MacBook Pro bi mogao također ostati bez klasičnog

ali nikad neće ostati bez budala koji su mu kupci. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
6 0 hvala 0
16 godina
offline
MacBook Pro bi mogao također ostati bez klasičnog

Koliko priče oko konektora - i na laptopu i na telefonu...

 

Ni prvi ni zadnji koji donose novi tip konektora. Masa receivera i pojačala danas ima samo 6,35mm utor za slušalice, pa se zato većina slušalica i isporuči s adapterom 3,5mm na 6,35mm. A šta reći na bežične slušalice čiji receiver se može spojiti samo preko optičkog kabela. A slušalice su vrhunske.

 

O konektorima na računalima:

Ma zamislite samo one koji su zamijenili DIN5 sa ps/2  na PC-u! A tek idiote koji su uveli USB umjesto ps/2. Cccc... I onda je svaki proizvođač tipkovnica i miševa isporučivao adaptere ps/2 na usb ili obrnuto. A sad još jedan adapter... I to od Apple-a... Grozno... Pljuc... Smak svijeta...

 

Ako 3,5mm i izbace sa novih Macova - koga briga. Ako ti treba Mac - kupiš ga. I dodaš još jedan adapter u kolekciju. Bitno da radi.

 

Jel treba kome DIN5 na PS/2? 5 komada - jeftino! Nisu od Apple-a.

Moj PC  
0 2 hvala 0
7 godina
offline
MacBook Pro bi mogao također ostati bez klasičnog

Kazu vide se samo 4 USB type C porta, a sto je onda ovo?

http://i.imgur.com/tg9ASQh.jpg?1

Poruka je uređivana zadnji put sub 17.9.2016 4:31 (tokyu).
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: MacBook Pro bi mogao također ostati bez klasič
svkval pricas nebuloze, pa tko koriste te tvoje slusalice i te gluposti i adaptere ako moze koristiti normalan ulaz?? 0.000000001% populacije ako i toliko, jer si stvarno toliki fan da mislis da je izbacivanje normalno porta normalno??
Danas je tesko biti glup jer je konkurencija prevelika!!!
8 godina
odjavljen
offline
Re: MacBook Pro bi mogao također ostati bez klasič

Do srijede niko nije ni spomeuo da je to visak da im to smeta da je zastario i da je bezicno must have a sad ko papagaji....

16 godina
offline
Re: MacBook Pro bi mogao također ostati bez klasič

Patrick-cro...  šta je to "normalni" port/ulaz?

 

Postoje valjda stotine adaptera, ulaza, konektora itd. na današnjoj elektronici, tako da jedan više-manje ne znači ništa. A kako jesam kupac Mac-a, i do Božića ću rashodovati stari MBPro 17" i dat babi da gleda osmrtnice u Slobodnoj, mene bi trebalo zanimati što će imati novi MBPRo. Kad daješ 15-20k za laptop onda gledaš masu, dimenzije, trajanje baterije, kvalitetu slike i izrade, pa i brzinu hardvera ako treba. Ulaz za slušalice sigurno nije nešto što kupce Mac-a navodi ili odbija od kupnje. Slušalice ionako uzmeš bežične. Čemu kabel uopće služi?

 

Uostalom, ako nisi kupac Mac-a, šta se nerviraš?

8 godina
odjavljen
offline
Re: MacBook Pro bi mogao također ostati bez klasič

A koji je razlog da izbacis port i kupis bezicne slusalice? Koje moras puniti, pa crkne baterija pa moras mijenjati, skuplje u startu plus vjerovatno imas slusalice od moba i sl. Sta ti kao kupac dobijas osim dodatnih troskova izbacivanjem porta? I po tvojoj logici ako nisi kupac necega ne smijes imati misljenje o tome? Ajd ne budali....

14 godina
neaktivan
offline
MacBook Pro bi mogao također ostati bez klasičnog

A baš izmišljate gluposti da to nije normalno. Inače se portovi mijenjaju radi neke značajne promjene, USB je zamijenio serijske, paralelne i PS/2 portove radi brzine i jednostavnosti, zar ne? S-Video je zamijenio kompozitno spajanje radi bolje kvalitete slike, DVI je zamijenio D-Sub zbog sličnog razloga, HDMI je izmišljen radi dodatka zvuka da se zamijeni potreba za odvojenim spajanjem SPDIF-om i zbog veličine naspram DVI-a i SCART-a. Ovako, laički.

 

TRS nema ni jednu jedinu manu za prijenos zvuka na slušalice tako da vam je taj argument kao treba mijenjati konektore zbog napretka ne drži vodu ama baš nikako. Dapače, uvodi dodatne latencije, dodatno trošenje ključnih portova uređaja, hrpu dodatne proizvedene elektronike (DAC-ova u svakom je*enom kablu, ali bitno da se Apple hvali zelenilom na sve strane) itd.

Moj PC  
2 0 hvala 0
8 godina
odjavljen
offline
Re: MacBook Pro bi mogao također ostati bez klasič

Ovdje se ne mijenja vec izbacuje.... Ovo sto ce to kao navodno zamijenuti vec postoji... Apple samo suzava mogucnost izbora a to je extra z anjihove kupce... NEdaj boze da imas dilemu da li zicne koj eimas ili zicne koje imas plus adapter koji nikad necs imati kad ti treba ili bezicno koje nema niti jedne komparativne prednosti kad je lap u pitanju....Evo ja sam prije 7 dana bio u situaciji da sam treba u par minuta skinuti jednu pjesmu sa neta i prikopcati na razglas na jednoj manifestaciji....Sa iphoneom se mozes slikati.... To je super .... Da sam imao iphone 7 morao bi ganjati nekog ko ima neki jeftilen sa androidom, bilo kakav i sramotiti se sto imam mob od 700+eur a moram posuditi od klinca od 8 godina mob...

Poruka je uređivana zadnji put sub 17.9.2016 10:09 (Torent).
14 godina
neaktivan
offline
Re: MacBook Pro bi mogao također ostati bez klasič
Torent kaže...

Ovdje se ne mijenja vec izbacuje.... Ovo sto ce to kao navodno zamijenuti vec postoji... Apple samo suzava mogucnost izbora a to je extra z anjihove kupce... NEdaj boze da imas dilemu da li zicne koj eimas ili zicne koje imas plus adapter koji nikad necs imati kad ti treba ili bezicno koje nema niti jedne komparativne prednosti kad je lap u pitanju....Evo ja sam prije 7 dana bio u situaciji da sam treba u par minuta skinuti jednu pjesmu sa neta i prikopcati na razglas na jednoj manifestaciji....Sa iphoneom se mozes slikati.... To je super .... Da sam imao iphone 7 morao bi ganjati nekog ko ima neki jeftilen sa androidom, bilo kakav i sramotiti se sto imam mob od 700+eur a moram posuditi od klinca od 8 godina mob...

 Još da si bio negdje gdje je baš slab internet a pjesmu imaš samo na tom iPhoneu. Ne bi ti pomogao ni taj mobitel od klinca ni bog, morao bi tražiti neko računalo da skineš 200 MB iTunesa i instaliraš ga pa bi onda tek mogao to prebaciti na PC pa na Androida. Jedno sat-dva kasnije bi pustio pjesmu

Poruka je uređivana zadnji put sub 17.9.2016 10:15 (Mirko935).
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice