MacBookovi u Vipnetu i HT-u

poruka: 27
|
čitano: 4.819
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "MacBookovi u Vipnetu i HT-u".
14 godina
offline
MacBookovi u Vipnetu i HT-u

Još samo da vip kaže kada. Nevolim ovajko natezanje. Daj nam datum dolaska i sve pet

In the eyes of a ranger, The unsuspected stranger
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
MacBookovi u Vipnetu i HT-u

O da, jedva čekam te cijene; sada macbook pro nikada povoljnije uz mobilni internet u tarifi 10000 dobijete ga za 9000kn a ne kao do sada za 9300kn, i to nije sve dobijete i usb stik za internet.... {#} Bas me zanima kako ce to biti, i kakav ce biti odgovor Tele2.. u svakom slučaju pomognite Apcomu da se jos vise obogati, kad realno drugog izbora nemamo {#}

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 4.11.2010 21:39 (Lex Luthor).
 
8 1 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
MacBookovi u Vipnetu i HT-u

a tek kad vidim one čudake koji sjede satima ispred centra i čekaju JABUČNE proizvode{#}

Kakav pastir,takvo stado.
 
0 1 hvala 0
14 godina
offline
RE: MacBookovi u Vipnetu i HT-u

nismo u americi

CTF Junky™ ︻┳═一 ᶠᶸᶜᵏᵧₒᵤ ┌∩┐(◣_◢)┌∩┐ ▄▀▄▀▄▀ http://www.bug.hr/forum/userposts/kiki30o0/8389.aspx?sort=desc ▄▀▄▀▄▀
13 godina
neaktivan
offline
RE: MacBookovi u Vipnetu i HT-u
KIKI3ooo kaže...

nismo u americi

ali smo u banani

Kakav pastir,takvo stado.
14 godina
neaktivan
offline
MacBookovi u Vipnetu i HT-u

Ovo bi moglo biti zanimljivo

 
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
MacBookovi u Vipnetu i HT-u

Ma bravo, dragi HT, nemojte širiti ponudu mobitela nego nabavljajte laptope, to očekujem i to mi je primarno kod jednog telekomunikacijskog operatera. Svaka vam čast, zaista.

Debili.

Moj PC  
2 2 hvala 0
16 godina
offline
RE: MacBookovi u Vipnetu i HT-u
ht, tcom, tmobile sve je to skart. mudrinic debil na kvadrat. molim boga da to smece sto prije propadne, da ih razbije konkurencija itd. tamo rade najgluplje debilcine koji nemaju pojma o poslu koji rade. operateri rade sve iz udzbenika, vise od njih znam 10 puta, tehnicari ne znaju ogulit zicu i zaizolirat je. uzas, svaka cast iznimkama. i sad jos idu prodavat te eplelita laptope. ma neka, tako ce fejlat dok budu vidli da im niko ziv nece kupit taj zatvoreni komunisticki nastrojen uberskup laptop jer 98 posto ljudi tam ide platit racune od pedeset kuna za koji su stedili cijeli mjesec.
,,Baš i nije... COD je više razbibriga u odnosu na nadmoćni BF2.'' ROFLCOPTERIMAO
15 godina
protjeran
offline
MacBookovi u Vipnetu i HT-u

Najpovoljnija ponuda VIP-a i HT-a: Tarifa "1999 Sve za mene i moju i obitelj" +  Mac za samo 1999 kn mjesecno na 69 rata. Svako stiskanje tipke "a" naplacuje se 55 kn zbog troskova izrade te tipke koji su posebno visoki, gotovo visoki kao trosak izrade opomene.

 
2 1 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
MacBookovi u Vipnetu i HT-u

laptopovi koji su preskupi kod nas (PVD 23% + debele i bolesne marze) i koji nisu custom free me apsolutno ne zanimaju...

 

potpis :D
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
MacBookovi u Vipnetu i HT-u

Hmmm ak budu nudili uz mobilni internet onda je i mac u banani tj njihovi korisnici jer ostaju bez USB-ova, pošto macobookovi (pro i white) imaju po dva USB utora vrlo blizu jedan drugome a usb stickovi su malo debljih dimenzija (isprobana instina :))

Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
MacBookovi u Vipnetu i HT-u

A mene zanima koji je obo Macbook Pro na slici?? Nisam ga do sada primjetio, a cini mi se bas fino izgleda??

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: MacBookovi u Vipnetu i HT-u
bas me zanima kak ce ti nesposobnjakovici prodavati te mekove?
tcom liq: dobar dan
liq: dobar dan
tcom liq: izvolite, kako vam mogu pomoci?
liq: zanima me neki laptop, samo za surfanje...
tcom liq: evo imamo nesto za vas. macbook air, tanak da stane u omotnicu ako ga slucajno pozelite nositi u njoj, brz, "stabilan", lijep, metalan...
liq: i kolika mu je cijena?
tcom liq: 10000
liq:ahahhahahhahahahahahhahaha!
tcom liq: ?!??!
liq:kaj je prvi april? daj ne zajebavaj. koliko kosta, ozbiljno.
tcom liq: gospodine 10000 kuna.
liq: vi niste normalni! kaj si lud da dam 10000 za to njesra?! radje potrosim na madjarske k****
i tako liq ode u neki od normalnijih ducana.
,,Baš i nije... COD je više razbibriga u odnosu na nadmoćni BF2.'' ROFLCOPTERIMAO
16 godina
offline
RE: MacBookovi u Vipnetu i HT-u
Gh0sT kaže...

A mene zanima koji je obo Macbook Pro na slici?? Nisam ga do sada primjetio, a cini mi se bas fino izgleda??

Black Air from ColorWare

e.......
13 godina
neaktivan
offline
RE: MacBookovi u Vipnetu i HT-u

hoce li prodavat i apple vezice za mobitel, to je pitanje?

ubio si sve moje ljude
16 godina
neaktivan
offline
MacBookovi u Vipnetu i HT-u

Zašto Vip i T-mobile prodaju MacBookove? Zato što imaju 3G!

Cake or Death?
 
0 0 hvala 0
14 godina
online
RE: MacBookovi u Vipnetu i HT-u
D4RKL1NG kaže...

Zašto Vip i T-mobile prodaju MacBookove? Zato što imaju 3G!

OMG!!!! Ozbiljno!?!? Lapotopi mogu imati 3G??? Nemogu vjerovati!!! Jeli to jos jedna revolucionarna novost iz aplea?? Pa niakada kraja njihovm genijalnim idejama i izumima!!

13 godina
neaktivan
offline
RE: MacBookovi u Vipnetu i HT-u
apoteka kaže...

hoce li prodavat i apple vezice za mobitel, to je pitanje?

Neče jer ih se nema gdje objesiti {#}

14 godina
neaktivan
offline
MacBookovi u Vipnetu i HT-u

Svi troškovi izrade iPoda Nano (najnovije generacije) koštaju 49$, a Apple taj isti model (8GB) prodaje za 149$.

Pročitah to neki dan negdje {#}

Ako ti je netko pomogao klikni HVALA (ispod potpisa)
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: MacBookovi u Vipnetu i HT-u
konjRR kaže...
D4RKL1NG kaže...

Zašto Vip i T-mobile prodaju MacBookove? Zato što imaju 3G!

OMG!!!! Ozbiljno!?!? Lapotopi mogu imati 3G??? Nemogu vjerovati!!! Jeli to jos jedna revolucionarna novost iz aplea?? Pa niakada kraja njihovm genijalnim idejama i izumima!!

Yup! That changes everything, again and again!!

Cake or Death?
14 godina
offline
RE: MacBookovi u Vipnetu i HT-u
arijearius kaže...
KIKI3ooo kaže...

nismo u americi

ali smo u banani

Touché
CTF Junky™ ︻┳═一 ᶠᶸᶜᵏᵧₒᵤ ┌∩┐(◣_◢)┌∩┐ ▄▀▄▀▄▀ http://www.bug.hr/forum/userposts/kiki30o0/8389.aspx?sort=desc ▄▀▄▀▄▀
15 godina
neaktivan
offline
MacBookovi u Vipnetu i HT-u

ovo me podsjetilo na pad HG-spota
kojem sad ni Isusek nemože pomoći ..

kaj za pola godine će T-com prodavati prvo.... tipa Samsung fižidere i mikrovalne,
a onda i Quadro vešmašine. (u tarifi za domaćice)

totalno se kuži da je kriza jel' svi rade sve... a nitko se ne fokusira na ono što bi zapravo trebala biti njegova "primarna" uloga.

na taj način nema sreće samo će ljudi koji rade za takav menagement patiti i biti frustrirani.

već vidim sastanak uprave i targete vešmašina za ovu godinu....

...pa kud to vodi... šibicarenje je postalo opće prihvatljiva pojava.

čim prije dotaknemo dno to bolje...

sad samo čekam da Bug počne sa recenzijama za pečnice i štednjake...

a kad smo kod toga mislim da bi mene mogli uzeti :))))

 
3 1 hvala 0
16 godina
offline
RE: MacBookovi u Vipnetu i HT-u

Ako bude iPad ispod 1000 kn za produženje tel. pretplate (kao prijašnje akcije, npr. navigacija i sl.), uzet ću ga..  

Odabrao Đelo Hadžiselimović, preveo Saša Kolka. tekst čitao Miljenko Kokot..
16 godina
neaktivan
offline
RE: MacBookovi u Vipnetu i HT-u
drveni krastavac kaže...

ovo me podsjetilo na pad HG-spota
kojem sad ni Isusek nemože pomoći ..

kaj za pola godine će T-com prodavati prvo.... tipa Samsung fižidere i mikrovalne,
a onda i Quadro vešmašine. (u tarifi za domaćice)

totalno se kuži da je kriza jel' svi rade sve... a nitko se ne fokusira na ono što bi zapravo trebala biti njegova "primarna" uloga.

na taj način nema sreće samo će ljudi koji rade za takav menagement patiti i biti frustrirani.

već vidim sastanak uprave i targete vešmašina za ovu godinu....

Tcom je i ovako sve samo ne ono sta mu je primarna usluga...

sluzba za korisnike je krcata studentima ekonomije i turistickih gluposti, malo trgovaca nista struka.

Imaju servisere koji rade valjda 1/50.000 korisnika dnevno

od njih nemas pomoci osim "prijavit cemo kvar" pa cekanja 10 dana da ti se netko usudi javit

HG spot je bio leglo svega i svacega, pa su se sad sjetili da bi trebali imati ljude iz struke, koji se obrazuju, ali i dalje pusing...

vemil je propao zbog nekvalitetnog kadra, a onda su dosle olovke i ostalo pa su ih i oni manje ozbiljni klijenti odpushali...

 

danas imas links i adm i to je to...

 

 

potpis :D
15 godina
neaktivan
offline
MacBookovi u Vipnetu i HT-u

U HT-u će  MacBook Pro biti dostupan od 7.098 kuna, MacBook White od 5.998, a MacBook Air od 7.898, uz potpisivanje ugovora na 24 mjeseca u Mobile Internet 10GB tarifi.

iPod nano će koštti 1.268 kuna, a iPod touch 1.798 kuna.

Svi Appleovi prijenosnici u HT ponudi dolaze s 13“ zaslonom kao i USB stickom pomoću kojeg se korisnici mogu povezati na mobilni internet.

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
RE: MacBookovi u Vipnetu i HT-u
klimama kaže...

Svi Appleovi prijenosnici u HT ponudi dolaze s 13“ zaslonom kao i USB stickom pomoću kojeg se korisnici mogu povezati na mobilni internet.

ajd, baren ima 2 usb-a...

ubio si sve moje ljude
16 godina
neaktivan
offline
MacBookovi u Vipnetu i HT-u

Air ce bit skuplji od Pro?

potpis :D
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice