Mali bukači

poruka: 43
|
čitano: 6.008
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Mali bukači".
13 godina
offline
Mali bukači

Super stvar. Ovo sam trazi.

http://statcdn.worldoftanks.eu/comeu_v9/uploads/signatures/wotbigbar03.jpg
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Mali bukači

I  kad dode na test zelim 5min pustanja glazbe svih zanrova, a ne samo neka raspakiravanja, citanje knjizica, gledanje featuresa i slicno. {#}

Mes que un Club! FCBarcelona!
Moj PC  
11 0 hvala 0
16 godina
offline
Mali bukači

ja vidio i isprobao - radi ko mina.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
Mali bukači

Ja sam si nabavio Sony Ericsson Mbs200 jos na godinu i FENOMENALNO radi... jos se spaja preko BT veze pa ne moram kablove vucarati okolo

jedino je autonomija 4h, sto je IMHO malo u nekim slucajevima...

 

 

morati cu nabaviti par ovakvih za plazu!!! :)

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Mali bukači

Zakonom zabranit!!!! Slusajte muziku doma, a ne da svakom krelcu muzika svira iz dzepa   {#}

I'll see you on the dark side of the moon
Poruka je uređivana zadnji put uto 12.7.2011 19:14 (no tengo dinero).
Moj PC  
20 3 hvala 0
16 godina
offline
Re: Mali bukači
no tengo dinero kaže...

Zakonom zabranit!!!! Slusajte muziku doma, a ne da svakom krelcu muzika svira iz dzepa  {#}

 

Ak' je dobra, zasto ne?

 

Pod dobra mislim na rock.

15 godina
neaktivan
offline
Re: Mali bukači
dado kaže...
no tengo dinero kaže...

Zakonom zabranit!!!! Slusajte muziku doma, a ne da svakom krelcu muzika svira iz dzepa   {#}

 

Ak' je dobra, zasto ne?

 

Pod dobra mislim na rock.

  Podržavam ovo gore ako se iz džepa javljaju cajke, turbo-folk itd.  {#}

Ja pomognem, ti stisneš hvala.
14 godina
neaktivan
offline
Mali bukači

evo ja sam naručio sad jedan, onaj za 159 kn, pa budemo vidili... 

[volim Google Android] - Budući Microsoftov Bill Gates...ili Applov Steve Jobs!
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Mali bukači
dado kaže...
no tengo dinero kaže...

Zakonom zabranit!!!! Slusajte muziku doma, a ne da svakom krelcu muzika svira iz dzepa   {#}

 

Ak' je dobra, zasto ne?

 

Pod dobra mislim na rock.

  Znas ti dobro sto svira  {#}

I'll see you on the dark side of the moon
16 godina
offline
Re: Mali bukači
dado kaže...
no tengo dinero kaže...

Zakonom zabranit!!!! Slusajte muziku doma, a ne da svakom krelcu muzika svira iz dzepa  {#}

 

Ak' je dobra, zasto ne?

 

Pod dobra mislim na rock.

Kupi slušalice i prestani maltretirati okolinu.

I thought my Uncle Tommy was wearing black socks, but when I looked at them closely, they were just very, very, very, very, very, very, very, very, very dark blue.
14 godina
offline
Re: Mali bukači
dado kaže...
no tengo dinero kaže...

Zakonom zabranit!!!! Slusajte muziku doma, a ne da svakom krelcu muzika svira iz dzepa  {#}

 

Ak' je dobra, zasto ne?

 

Pod dobra mislim na rock.

a sta svi ostali oblici muzike nisu dobri?

OMG...

Bilo bi zgodno, ali nije potrebno!
14 godina
offline
Re: Mali bukači
EZY-E kaže...

a sta svi ostali oblici muzike nisu dobri?

OMG...

Aj i klasika tu moze uc, nju uvijek volim cuti. I metal.

Al ostalo...{#}

Nikad te necemo zaboraviti. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
14 godina
offline
Re: Mali bukači
rocker55555 kaže...
EZY-E kaže...

a sta svi ostali oblici muzike nisu dobri?

OMG...

Aj i klasika tu moze uc, nju uvijek volim cuti. I metal.

Al ostalo...{#}

pogotovo ka neki kilnci slušaju justin bibera,cecu,jonas brothers....

14 godina
protjeran
offline
Mali bukači

Pretjerujete. Znači, u redu je da vi puštate rock i sve što vama paše, ali nije nikako u redu ako netko drugi pušta što njemu paše (cajke, turbofolk, šta god)... Normalno, najbolje je posavjetovati se sa onim tko sve zna o onome što je u redu, a što ne - samim sobom. Halo! Niste savršeni. I sam ne volim ni cajke, ni turbofolk, ali pustite ljude da slušaju šta hoće, ili sami prestanite maltretirati okolinu sa rockom i vašim "glupostima", tko kaže da to drugi vole?

Who is the biggest and a strongest? Orks,orks,orks.
Moj PC  
16 0 hvala 2
16 godina
online
Mali bukači

Malo su skupi {#}

Kod kineza nađeš one najosnovnije za 35 kn, kao npr. ovaj

Neznam da li se može spojit u seriju niti kakva mu je kvaliteta izrade (uzmeš ih više i nemaš brige), ali valjda radi svoj posao :D

Kad već čitaš ovo, pročitaj i pravila foruma! :D
 
2 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Mali bukači
denix kaže...

Malo su skupi {#}

Kod kineza nađeš one najosnovnije za 35 kn, kao npr. ovaj

Neznam da li se može spojit u seriju niti kakva mu je kvaliteta izrade (uzmeš ih više i nemaš brige), ali valjda radi svoj posao :D

Bukač or hamburger?I'll go for hamburger {#}

14 godina
offline
Re: Mali bukači
silentblader kaže...
denix kaže...

Malo su skupi {#}

Kod kineza nađeš one najosnovnije za 35 kn, kao npr. ovaj

Neznam da li se može spojit u seriju niti kakva mu je kvaliteta izrade (uzmeš ih više i nemaš brige), ali valjda radi svoj posao :D

Bukač or hamburger?I'll go for hamburger {#}

cheeseburger....

14 godina
offline
Mali bukači

Samo mi još to treba...hrpa klinaca sa mobitelima i cajkama, a sada još i sa dodatnim zvučnicima {#}

 
4 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
Mali bukači

novcano bi kaznio svakog idiota koji se sece okolo sa mobitelom iz kojeg tresti glazba, bez obzira na zanr (tocnije naradije bi mu uzeo mobitel i izbio seljacini sve zube njime, ali eto to ne smijem {#})

imate slusalice i vani njih koristite

http://www.erepublik.com/en/referrer/GrimyHR
Poruka je uređivana zadnji put uto 12.7.2011 22:53 (grimyHR).
 
6 0 hvala 0
13 godina
offline
Mali bukači

Ako ujutro u 7 umoran sa glavoboljom cujem cajku iz takvog necega nece me sto bogova zaustavit da mu to roknem kroz prozor {#}. Ali kao uređaj mi se sviđa jer moze vrlo dobro pusluzit kad naprimjer ide ekipa negde na rostiljanje da ne nose nista glomazno.

Gamers Don't Die, They Respawn.
Poruka je uređivana zadnji put uto 12.7.2011 22:58 (GimmieCorsair).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Mali bukači

i onda nek se neko pita: zašto dolazi do rata? kako si netko moze dat za pravo da ubije drugog čovjeka?

 

upravo zbog takvih koji "posjeduju svijet"... mislim smijesno... vi bi zabranili nekome da slusa nasred ulice sta hoce.... i onda se jos ljudi smiju kad političari donesu "super" novi zakon... tu ima takvih koji bi zakonom zabranili puštanje glazbe na zvučnike ili bi ih pak novčano kaznili... reko bi vam da odrastete al ste svi najvjerojatnije puno stariji od mene (barem se nadam)...

 

ONTOPIC MODE ON:

izgleda ko super stvar mada puno vise volim onaj uobičajen izgled zvučnika (http://ixbtlabs.com/articles/inspire5700vsdtt3500/5700subwg.jpg) mozda da je nesto tako minijaturno puno vise bi mi se sviđalo...

 

★★★★★☆
Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
odjavljen
offline
Mali bukači

Fora stvarčice kada možeš slušat a da nekome ne smeta do tebe, ali svaki je*eni put kada izađem iz kuće i ako idem nekuda javnim prijevozom po Rijeci mora  u 90% slučajeva neka mularija slušat cajketine i sl. i onda mi tlak skoči do svemira i nazad.

 

Ako ja mogu svoj metal koji ne vole svi držat u svojim slušalicama, pa onda bi trebalo šamarat tu dječurliju da i oni slušaju svoje gluposti za sebe a ne da ostale s tim maltretiraju pa da nemogu pričat sa osobom kraj sebe od njihove buke niti čut svoje misli.

 

Sve to me podsjeti zašto bi takvih zvučnika trebalo biti manje a ne više.

War - The Only Solution To Save Humanity
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Mali bukači
funat kaže...

ja vidio i isprobao - radi ko mina.

Koji model, daj malo detalja plz.

16 godina
offline
Re: Mali bukači

Geez ekipa, zabrijali ste.

Uopce nije bitan glazbeni ukus nego kultura slusatelja.. Brkate to dvoje.

Nadjes se sa ekipom, opalite rostilj, otvorite jednu hladnu i pustite mjuz. Sta je tu lose? Savrsena stvarcica za takve situacije u prirodi. Mobilno, dovoljno glasno a opet ne preglasno.

 

Nigdje na ovim zvucnicima ne pise da sluze za hodanje gradom i glumljenje dj-a...

 

Eh.. Budala ce bit budala, sto god da slusao.

Poruka je uređivana zadnji put sri 13.7.2011 0:31 (dado).
14 godina
protjeran
offline
Re: Mali bukači
D.N.R. kaže...

Fora stvarčice kada možeš slušat a da nekome ne smeta do tebe, ali svaki je*eni put kada izađem iz kuće i ako idem nekuda javnim prijevozom po Rijeci mora  u 90% slučajeva neka mularija slušat cajketine i sl. i onda mi tlak skoči do svemira i nazad.

 

Ako ja mogu svoj metal koji ne vole svi držat u svojim slušalicama, pa onda bi trebalo šamarat tu dječurliju da i oni slušaju svoje gluposti za sebe a ne da ostale s tim maltretiraju pa da nemogu pričat sa osobom kraj sebe od njihove buke niti čut svoje misli.

 

Sve to me podsjeti zašto bi takvih zvučnika trebalo biti manje a ne više.

 

Dosadni ste i jedni i drugi i treci, i hipsteri i metalci i narodnjaci.

 

On topic:

 

Ovo zatreba par puta u mjesecu, ali uz razumnu cijenu -nije lose imati.

Ako je jedini zivot koji imam onaj na BUG-u, da li to znaci da ja nemam zivota?
14 godina
odjavljen
offline
Mali bukači

Pa nije sad bitno što tko sluša nego je bitno kako i gdje. Nije u redu nabijat svoju glazbu ljudima oko sebe koje ne poznaješ.

 

Ali da, u redu je nabijat nešto kada roštiljaš negdje dalje od svega i možeš se lijepo napunit pivicom i mesom i uživat :D.

War - The Only Solution To Save Humanity
Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Mali bukači
A i cisto da pitam.. zar se nitko od vas nikada nije na plazi ili u prirodi pridruzio nekoj ekipi sa kazicem ili gitarom?


Glazba je bitan dio zivota. Ljepse je sa njom :)
14 godina
offline
Re: Mali bukači
dado kaže...
A i cisto da pitam.. zar se nitko od vas nikada nije na plazi ili u prirodi pridruzio nekoj ekipi sa kazicem ili gitarom?


Glazba je bitan dio zivota. Ljepse je sa njom :)

Naravno da je bitan dio zivota, barem ja je slusam svaki dan(od malo zesce klasike, preko reggaea, trip-hopa i rapa-a do rocka) ali totalno je seljački kad netko "nabija" svoju glazbu drugome -.-

Bilo bi zgodno, ali nije potrebno!
14 godina
neaktivan
offline
Mali bukači

A tko kaze da ljudi idu ulicom i da glazba tresti dvadeset metara oko njih. Ja generalno svakih mjesec dana sretnem jednog takvog lika, znaci i nema ih puno. Puno vise sretnem one koji si malo puste na mobu, svira pola metra oko njih, to je sasvim ok.

 

Zar ovi zvucnici kao i svi te vrste, nisu namijenjeni odlasku na kupanje, izlet u prirodu..ili nesta slicno.

 

Btw ovo mi se cini cool, mogao bih si priustiti jedan. Kad vidim testove u bugu, da vidim kakav je ovaj najjeftiniji {#}

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Mali bukači

Svaki dan se krecem po Zagrebu i još doista ni jednom nisam sreo nikog tko je u javnom prijevozu ili na ulici puštao muziku bez sluška. Malo ste previše zabrijali sa time.

I'll be back
Moj PC  
2 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice