Mango u kutiji

poruka: 16
|
čitano: 3.941
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Mango u kutiji".
14 godina
neaktivan
offline
Mango u kutiji

Bar neka korist od toga {#}

 

Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Mango u kutiji

sad vrijedi i razmisljati o kupovini wp7!

 

Samo da ponude uredjaj po normalnoj cijeni. Gledam sada ponude operatera, uz pretplatu mi je jos najjeftinije uzeti iPhone 4. Kada sam prije 1,5god uzimao smartphone, iP 3GS je bio 800kn, a prvi "normalan" Android barem 1800kn! Za istu mjesecnu pretplatu ...

Smith and Wesson - the original point and click interface | http://twitter.com/hhrvoje, http://www.hudosvibe.net
Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Mango u kutiji

Samo da ga izdaju preko ljeta, ne da mi se čekati kraj godine. PLEASEEE!

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Mango u kutiji
hudo kaže...

sad vrijedi i razmisljati o kupovini wp7!

 

 nažalost trenutno ih samo jedan provajder ima

kod mene normalno radi.....
16 godina
neaktivan
offline
Re: Mango u kutiji
hudo kaže...

sad vrijedi i razmisljati o kupovini wp7!

 

Samo da ponude uredjaj po normalnoj cijeni. Gledam sada ponude operatera, uz pretplatu mi je jos najjeftinije uzeti iPhone 4. Kada sam prije 1,5god uzimao smartphone, iP 3GS je bio 800kn, a prvi "normalan" Android barem 1800kn! Za istu mjesecnu pretplatu ...

Omnia 7 je jako jeftina u pretplati. Gledao sam je u Vipu za 1300kn uz pretplatu od 30kn mjesečno. Vjerovatno je još jeftinija na većim mjesečnim pretplatama.

Možeš ti iščupati čovjeka s balkana, ali nikad balkan iz čovjeka.
14 godina
neaktivan
offline
Mango u kutiji
Zdrava i prakticna pozivnica! :D
Ne dozvolite da vas obeshrabre oni koji su razočarani životom i koji su postali gluhi za najdublje i iskonske želje svoga srca - IVAN PAVAO II
Moj PC  
4 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Mango u kutiji

Pošto planiram kupiti Omniu 7, jer je full jeftina u vipu (50% na mobitel i 50% na tarifu), zanimame što je s aplikacijama? Da li ih je moguće kupovati i da li ima neka alternativa marketplaceu (ilegalne aplikacije)?

...zemlja zaustavi se, ja silazim...
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Mango u kutiji

Mislim da nemaš 50 % na mobitel... ako žeiš povoljnije mobitel otpada ti 50 % na pretplatu.. Za vip govorim

Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Mango u kutiji

Tako je, piše ti u uvjetima da to vrijedi ali bez telefona, valja nekad i pročitat šta piše a ne sljepo vjerovati svemu i svačemu što piše!

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Mango u kutiji
Nod14 kaže...

Pošto planiram kupiti Omniu 7, jer je full jeftina u vipu (50% na mobitel i 50% na tarifu), zanimame što je s aplikacijama? Da li ih je moguće kupovati i da li ima neka alternativa marketplaceu (ilegalne aplikacije)?

 

je**š sve kad nema angry birds :(

01000010 01110010 00000111 01111000 ||
16 godina
neaktivan
offline
Re: Mango u kutiji

Navodno dolaze 25. svibnja

Time is what happens between mistakes
14 godina
neaktivan
offline
Re: Mango u kutiji
C3PO kaže...
Nod14 kaže...

Pošto planiram kupiti Omniu 7, jer je full jeftina u vipu (50% na mobitel i 50% na tarifu), zanimame što je s aplikacijama? Da li ih je moguće kupovati i da li ima neka alternativa marketplaceu (ilegalne aplikacije)?

 

je**š sve kad nema angry birds :(

 reci da se šališ?

kod mene normalno radi.....
12 godina
neaktivan
offline
Mango u kutiji

Lijepa vijest, ali ja ne mogu instalirati ni starije update-e. Somebody help me!! Promijenila sam već sve regionalne i lokalne postavke, reinstalirala Zune, ali ništa. Marketplace mi radi na mobu (LG Optimus), ali ne i preko kompa, prikaže se ali ne instalira ništa pa tako ni update, iako sam dobila obavijest o njemu. Kad želim update phone-a dođe mi error 80072FA8, a kad želim update zune softwera dođe mi error COOD11CD (nula ili slovo O ???).

I još nešto. Prijavila sam mob preko Austrije (ne misleći unaprijed, kako je pisalo u Bugu) i sad mi je marketplace na njemačkom(većinom). Ne razumijem ni slova. Može li se to promijeniti resetom telefona ili ikako drugačije?

Hvala unaprijed!!!

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Mango u kutiji

Resetiraj potpuno telefon pa probaj. Trebalo bi raditi odavno, a s LG telefonima nije bilo problema. Koja ti je trenutna verzija softvera?

13 godina
offline
Mango u kutiji

Apple, Blackberry, Mango .... i'm detecting a pattern...

Gamers Don't Die, They Respawn.
Moj PC  
3 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Mango u kutiji

Sve sam izresetirala, izreinstalirala i updatala i sad sve radi OK. I što je još važnije sve je na engleskom! Napokon! Hvala još jednom! Sad još samo čekam Mango!

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice