MAXtv svim svojim korisnicima mijenja set-top boxo

poruka: 132
|
čitano: 55.828
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "MAXtv svim svojim korisnicima mijenja set-top boxo".
13 godina
offline
Re: MAXtv svim svojim korisnicima mijenja set-top
lars82 kaže...

Jel netko zna što sa starim prijemnikom? Jel im se vraća ili ostaje?

 Meni su na chatu rekli da nisi obavezan vratiti. 

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
15 godina
online
Re: MAXtv svim svojim korisnicima mijenja set-top
funky0308 kaže...
Ma smijurija su od firme. Ekioa skuplja opremu i tako lijepo prica o svojim kolegama da ja sekunde vise ostao ne bih kod njih. Jedino, moras biti jbni Houdini da se oslobodis njihovih okova...strava. Nikada vise.

 

Houdini, okovi, strava? Dosta si bijesan vidim?

Jasno ti je da ništa nije tako crno-bijelo kako ti pričaš? Imaš takvih priča kod svih operatera, i nijedan slučaj nije isti.

Ja sam super zadovoljan na t-comu i potpisao bih odmah danas novi ugovor samo da mi ufuraju optiku u zgradu. Ali maxtv konkretno me uopće ne zanima. Pored Netflixa i HBOa televizija me ni najmanje ne zanima, za sve ostalo je dobar i običan DVB-T.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga
14 godina
offline
Re: MAXtv svim svojim korisnicima mijenja set-top
MrBlc kaže...
Nije jer bi morao promijeniti čitavu logiku iza usluge. Za implementirati ono što sad stb radi, trebao bi modificirati firmware na korisnikovom TV-u što je pravno neizvedivo, a onda taj smart TV ne bi baš bio toliko smart. Na MAXtv priključku na routeru nemaš net, pa ga ne bi imao ni na TV-u.

Alternativa bi bila pustiti MAXtv to to aplikaciju za smart TV, ali takav stream je tehnički lošiji od iptv-a. Dijeli bandwidth s netom i ne možeš osigurati kvalitetu usluge.

To jedino može funkcionirati za satelit i za kabelsku, ako TV ima odgovarajući tuner, podršku za codec i utor za karticu.

 na netu se može naći streamova koji su bolji od te maxtv usluge. tako da se svakako ne slažem. s aplikacijom bi išlo ako se pusti dobar bandwidth. najbolje da naprave aplikaciju za smart tv, ali da daju korisniku na odabir dal želi set top box ili aplikaciju.

nemam za potpis
Poruka je uređivana zadnji put sri 24.5.2017 14:16 (tenac).
13 godina
offline
MAXtv svim svojim korisnicima mijenja set-top boxo

Evo stigao mi je prije dvadesetak minuta. Nije trebalo vraćati stari uređaj.

 

Onako na prvu, odlično. Uređaj je manji, daljinski puno kvalitetniji, sučelje je brzo i moderno. Jedino što za sad ne vidim kako prikazati samo listu favorit programa. Mogu ih označiti u postavkama, ali u TV vodiću samo mijenja između svih i onih u paketu što mi je glupo jer gledam samo sportske programe. Ali ajd, preživjet ću ako toga više nema.

 

I dalje nemam mogućnost HD programa tj. samim spajanjem novog uređaja se ništa nije promijenilo, ali kontaktirat ću support da vidim šta s tim.

 

 

EDIT: Proradili omiljeni programi nakon ponovnog paljenja uređaja. Od HD programa zasad ništa. Nadam se da će barem malo boostati kvalitetu trenutnih.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Poruka je uređivana zadnji put sri 24.5.2017 15:28 (Hexfire).
Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: MAXtv svim svojim korisnicima mijenja set-top
Hexfire kaže...

Evo stigao mi je prije dvadesetak minuta. Nije trebalo vraćati stari uređaj.

 

Onako na prvu, odlično. Uređaj je manji, daljinski puno kvalitetniji, sučelje je brzo i moderno. Jedino što za sad ne vidim kako prikazati samo listu favorit programa. Mogu ih označiti u postavkama, ali u TV vodiću samo mijenja između svih i onih u paketu što mi je glupo jer gledam samo sportske programe. Ali ajd, preživjet ću ako toga više nema.

 

I dalje nemam mogućnost HD programa tj. samim spajanjem novog uređaja se ništa nije promijenilo, ali kontaktirat ću support da vidim šta s tim.

 

 

EDIT: Proradili omiljeni programi nakon ponovnog paljenja uređaja. Od HD programa zasad ništa. Nadam se da će barem malo boostati kvalitetu trenutnih.

 Ajd javi za HD programe, i mene zanima što će ti reći. Koliko sam skužio iz teksta, svi bi trebali dobiti 720p rezu tj. HD ready? I jel možeš sad gledati punu verziju maxa na mobu? Piše da je za to potrebna nova verzija aplikacije no koliko vidim na androidu, nje još nema.

I see now that the circumstances of ones birth are irrelevant; it, is what you do with the gift of life that determines who you are. -Mewtwo
13 godina
offline
Re: MAXtv svim svojim korisnicima mijenja set-top
ph3nom_gamer kaže...

 Ajd javi za HD programe, i mene zanima što će ti reći. Koliko sam skužio iz teksta, svi bi trebali dobiti 720p rezu tj. HD ready? I jel možeš sad gledati punu verziju maxa na mobu? Piše da je za to potrebna nova verzija aplikacije no koliko vidim na androidu, nje još nema.

 Za HD programe su mi samo rekli da i dalje nemam tehničkih mogućnosti (Turbo 10). Nije mi se dalo dalje gnjaviti sa njima jer sam čekao skoro 10 minuta samo da mi to provjere. Kvaliteta slike je ista kakva je bila sa starim uređajem, barem na Arenama i Sportklubovima koje jedino i gledam je i dalje jadnih 576p. Tak da ne vidim baš veliku korist od novog uređaja zasad. Dal treba još nešto odraditi s njihove strane ili ću i dalje uživati u rezoluciji iz prošlog stoljeća nemam pojma. 

 

MaxTv to go ne koristim pa ti ne mogu odgovoriti. Jedino što vidim na webu da u popisu programa sportskog paketa za Max tv to go i dalje nema Sport klubova, a koštalo bi me 50kn mjesečno ako aktiviram preko weba što mi je smiješno skupo.

 

 

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
7 godina
offline
MAXtv svim svojim korisnicima mijenja set-top boxo

mogu potvrditi brzu dostavu, jucer zatrazio uredaj, danas stigao

 

slika 720p, sucelje naprednije, preglednije na prvu, nisam se stigao poblize pozabaviti s time, vjerovatno niti ne budem, jer ne gledam tv, to je vise za klince i zenu

 

daljinski upravljac, puno bolji i kvalitetniji, duze ce izdrzati djecje torture

 

primjetio sam da ima USB utor na uredaju, pa ne znam da li je netko probao, da li se mozda moze koristiti za citanje muzike i filmova sa USB sticka ili ima neku drugu svrhu

 

ja zadovoljan 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
online
Re: MAXtv svim svojim korisnicima mijenja set-top
X3M kaže...

mogu potvrditi brzu dostavu, jucer zatrazio uredaj, danas stigao

 

slika 720p, sucelje naprednije, preglednije na prvu, nisam se stigao poblize pozabaviti s time, vjerovatno niti ne budem, jer ne gledam tv, to je vise za klince i zenu

 

daljinski upravljac, puno bolji i kvalitetniji, duze ce izdrzati djecje torture

 

primjetio sam da ima USB utor na uredaju, pa ne znam da li je netko probao, da li se mozda moze koristiti za citanje muzike i filmova sa USB sticka ili ima neku drugu svrhu

 

ja zadovoljan 

 

Jel bolja slika od DVB-T?

Može slika bit 720p, to ništ ne znači, ak na ekranu vidiš jednu veliku mrljavu kocku. :-)

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga
7 godina
offline
Re: MAXtv svim svojim korisnicima mijenja set-top
Bitanga kaže...

 

Jel bolja slika od DVB-T?

Može slika bit 720p, to ništ ne znači, ak na ekranu vidiš jednu veliku mrljavu kocku. :-)

ok, signal je 720p, jel sad bolje ?

 

razlika je vidljiva u odnosu na prijasnji uredaj, ostra fina krasna za ozenit 

Poruka je uređivana zadnji put čet 25.5.2017 18:20 (X3M).
7 godina
protjeran
offline
Re: MAXtv svim svojim korisnicima mijenja set-top
X3M kaže...
Bitanga kaže...

 

Jel bolja slika od DVB-T?

Može slika bit 720p, to ništ ne znači, ak na ekranu vidiš jednu veliku mrljavu kocku. :-)

ok, signal je 720p, jel sad bolje ?

 

razlika je vidljiva u odnosu na prijasnji uredaj, ostra fina krasna za ozenit 

 

razlike nema, jedino možda ti pričaš o HD kanalima koje ja nemam, što se tiče SD na ovom i SD na starom uređaju same shit i preko hdmi  i preko scart kabela.

15 godina
online
Re: MAXtv svim svojim korisnicima mijenja set-top
sh92 kaže...

 

razlike nema, jedino možda ti pričaš o HD kanalima koje ja nemam, što se tiče SD na ovom i SD na starom uređaju same shit i preko hdmi  i preko scart kabela.

 

Pa da, kompresija je bitna, a ne rezolucija. Očito nisu pustili po svim kanalima novi codec (tako je i pisalo).

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga
7 godina
offline
Re: MAXtv svim svojim korisnicima mijenja set-top
Hexfire kaže...
lars82 kaže...

Jel netko zna što sa starim prijemnikom? Jel im se vraća ili ostaje?

 Meni su na chatu rekli da nisi obavezan vratiti. 

 Da,tako su i meni rekli . 
Napisao sam im ok,onda ih slobodno bacim ? :) 

Rekli ipak da svjetuju svoje korisnike da  odnesu u T-centar ako im nije problem.
Jer će se to onda ekološki zbrinut

7 godina
offline
MAXtv svim svojim korisnicima mijenja set-top boxo

Pitanje za ove koji već imaju novi prijamnik 

Da li se daljinski normalno moze sprogramirat da šljaka s tv-om kao što je to bio slučaj prije ? 

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
 
7 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: MAXtv svim svojim korisnicima mijenja set-top

 Tu chat podršku pod hitno treba ukinuti! Par puta sam preko njih pokušao riješiti neke stvari i skoro sam morao piti tablete. Dok ih nisam odjebao. Jer toliko needuciranosti i neprofesionalnosti nema nigdje...

 

Btw, zašto oduševljenje za 720p? Pa Albis može preko HDMI na 1080p i upscalirati HRT-ovu mutež od slike! Na kraju, stvarno ispada s konja na magarca! Četvrtu godinu sam na optici i do sada su mi se smilovali i pustili čak 3 kanala u HD rezoluciji, ArenuSport1 i 2 i NovaHD!

Sinoć sam lega jutros...
Poruka je uređivana zadnji put pet 26.5.2017 2:46 (BlackMoon).
14 godina
offline
Re: MAXtv svim svojim korisnicima mijenja set-top

I onda ljudi kažu da zaostajemo za svijetom, a ono skačemo sa sd-a odmah na 8k 

I see now that the circumstances of ones birth are irrelevant; it, is what you do with the gift of life that determines who you are. -Mewtwo
15 godina
online
Re: MAXtv svim svojim korisnicima mijenja set-top
ph3nom_gamer kaže...

I onda ljudi kažu da zaostajemo za svijetom, a ono skačemo sa sd-a odmah na 8k 

 

A taman sam kupio 4K telku, sranje 

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga
14 godina
offline
Re: MAXtv svim svojim korisnicima mijenja set-top
Ok, jedno je jasno, t-com je smeće, ali o kakvom vi to "flatu" od 100GB pričate!?
Nekada mi SFTP radi 24/7 i tako cijeli mjesec, napravim mjesečno poprilično prometa pa je tih 100GB o kojima neki pričaju totalna glupost!
Makar ruku na srce, sa svojom jadnom brzinom ne mogu napraviti ne znam koliko downloada, no daleko je to više od 100GB.
First they ignore you... Then they laught at you... Then they fight you... Then you win... Mohandas Gandhi
Moj PC  
1 0 hvala 0
7 godina
offline
MAXtv svim svojim korisnicima mijenja set-top boxo

Ok.
Vidio sam ovo 8k kako pišu iz T-coma a svi imamo 2K mutnu sliku.
Da sad se opalim po glavi ili čekam još neki biser ? :) 

Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
odjavljen
offline
MAXtv svim svojim korisnicima mijenja set-top boxo

Wtf na chatu mi ženska predlozi zamjenu maxtv prijemnika..sad dobijem mail od tcoma da mi moraju ugasit turbo 30 da bi mogao izvrsit zamjenu uredjaja. Kako je vama koji ste dobili vec uredjaj? Jesu vam smanjivali brzinu neta

 

EDIT : sad mi na chatu kazu da mi brzina ostaje ista i da ce napraviti zahtjev za slanje novog uredjaja. A zahtjev sam napravio prije dva dana..tko tu koga j...

Poruka je uređivana zadnji put sub 27.5.2017 9:10 (Robilad).
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
MAXtv svim svojim korisnicima mijenja set-top boxo

Zanima me dali vi koji koristite vlastite routere, (ne samo za net nego i za iptv), da li je sve ok?

Ja imam tp-linkov wdr4300, i postojeći uređaji su radili ok, sad čemam nove....

mag.inf
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
offline
MAXtv svim svojim korisnicima mijenja set-top boxo

Brzi su u mom slučaju.nema šta. 
Prošle srijede je napravljen zahtjev da mi se pošalju novi prijamnici.

Danas im pošaljem poruku kako mi jos nije stiglo, i sad mi kažu kako su uspješno riješili kvar na realizaciji novih maxtv prijamnika i da su mi danas poslali.
Valjda bude došlo ovaj tjedan :) 

Moj PC  
1 0 hvala 0
8 godina
offline
MAXtv svim svojim korisnicima mijenja set-top boxo

Ako još niste zamijenili uređaj, ne žurite! Sustav će se tek ažurirati, a trenutno je gotovo pa polufunkcionalan. Korisničko sučelje je u beta fazi, a obećane dodatne usluge ne rade niti će raditi prije 7. mjeseca. Npr: Na novi daljinski bi se trebalo moći postaviti postavke za više uređaja (npr za tv) tako da se koristi samo jedan daljinski - ali što kada kako i zašto - ne zna se. O nekim dodatnim "moj TV" uslugama nemojte za sad ni sanjati.

 

Evo ofrlje iz prve ruke popis gluparija:

- Snimalica više ne radi na nekim programima (AXN npr). Navodno će se to riješiti.

 

- Snimanje emisije se ne može poništiti iz tv programske liste (gdje je postavite). Nisam siguran može li se uopće (bug?).

 (sređeno, plava tipka za poništavanje)

 

- Korisničke liste tv programa (poredak i izuzeće neželjenih) ne rade. Točnije, postoji JEDNA korisnička lista gdje možete SAMO ISKLJUČITI neželjene programe. NEMA MIJENJANJA PORETKA. Drugim riječima, ako želite posebnu listu SAMO sa programima koje možete snimati, ili npr posebnu listu za žemske/dječje programe - zaboravi.

 (može se promijeniti poredak - što nije adekvatno objašnjeno, SAMO iz liste svih programa u postavkama - ali se referira na sve 3 liste).

- Za promijeniti "omiljenu" listu (vidljivih) programa, odn. za BILO KAKVE POSTAVKE, svaki put MORATE ukucati glavni pin. Glupo i nepotrebno; čemu onda postavke roditeljske zaštite itd?

(- to je popravljeno)

 

- Prikaz liste programa je sad isključivo horizontalan. Drugim riječima, na kanalu odjednom vidite 3-5 skraćenice tipa "Mickey Mo...", "My Friends T...", "The Lion G..." (a ako imte sreće da je kratko ime - vidjet ćete i npr "Blackwood, film"). Ako želite vidjeti što je još danas na istom programu - skrolaj brate udesno. Jes' da je to sada malo brže, ali je i dalje glupo - kao da čitaš internet stranicu i skrolaš udesno umjesto prema dolje. A u svakom trenutku vidiš 3,4 stavke - pa ti pamti!

 

- Ako imate super-duper-retina PPI rezoluciju, a nemate ekran od 2 metra, možda ćete morati sjediti na stolici ispred tv (umjesto udaljene fotelje/kreveta). Ili pak svoj Full-HD prijemnik u postavkama lobotomizirati u Low-HD. Naime, tv program, opisi emisija itd su fini i oštri - ali sićušni! Nema više promjene veličine fonta / menija.

 

Ima toga još, npr: HDMI kabel je teži i robusniji od samog uređaja, pa se pripremite na borbu sa istim (ili pripremite dvostrano ljepljivu traku).
Djelatnici ne znaju za novi stb uređaj niti za besplatnu zamjenu, pa će vam superiorno dati - krivu informaciju. Meni je na idiotskom službenom chatu (čekaš 5 minuta da ti se javi, ali ako nisi u standby fazi tih 30 sek kad se javi - otkanta te) lik išao provjeravati o čemu se radi (dodatnih 5 minuta), da bi mi onda uredno za sutra naručio - LIKA KOJI MI JE HTIO PRODATI DODATNE TV PAKETE (i koji naravno nije imao pojma o zamjeni stb uređaja). Vrijeme dostave (u danima) je nepoznato, kao i koja je procedura preuzimanja, te što se zbiva ako vas nema u tom trenutku. Tada morate OSOBNO preuzeti paket, ali nemaju pojma gdje, kada, kako - "to ovisi o vašem dostavljaču"??? PA NIJE TO MOJ DOSTAVLJAČ VEĆ VAŠ!

(Dostava je bila u pristojnih 5 dana od narudžbe)

 

Sama procedura zamjene uređaja je trivijalna, ako imate PRIPREMLJEN korisnički račun i glavni pin. Sustav se vrlo brzo ažurira (bar je meni tako bilo). Postavke routera (wi-fi npr) se ne mijenjaju (ako vam ne mijenjaju i taj uređaj).

 

Stari stb ne morate vraćati - T-Com (pardon HT) ga trajno izbriše iz sustava i možete ga tek prodati na e-bayu kao antique, upotrijebiti kao kućište za Raspberry Pi ili npr diy uraditi geek posudu za olovke i posjetnice. I možda iskoristiti orig. Philips baterije umjesto novih "Bexel".

 

OK, nadam se da sam pomogao bar nekome, molio bih da ako naletite na probleme, da ih pošteno izmaltretirate na 0800-9000 kako bi ih što prije i riješili.

Poruka je uređivana zadnji put uto 6.6.2017 10:18 (Zechina).
 
6 0 hvala 5
15 godina
offline
Re: MAXtv svim svojim korisnicima mijenja set-top
Zechina kaže...

<cut>

 

Može li koja slika tog t-comovog umijeća? :D

15 godina
offline
Re: MAXtv svim svojim korisnicima mijenja set-top

Albis je i dalje zakon!

Sinoć sam lega jutros...
7 godina
offline
Re: MAXtv svim svojim korisnicima mijenja set-top
Zechina kaže...

Ako još niste zamijenili uređaj, ne žurite! Sustav će se tek ažurirati, a trenutno je gotovo pa polufunkcionalan. Korisničko sučelje je u beta fazi, a obećane dodatne usluge ne rade niti će raditi prije 7. mjeseca. Npr: Na novi daljinski bi se trebalo moći postaviti postavke za više uređaja (npr za tv) tako da se koristi samo jedan daljinski - ali što kada kako i zašto - ne zna se. O nekim dodatnim "moj TV" uslugama nemojte za sad ni sanjati.

 

Evo ofrlje iz prve ruke popis gluparija:

- Snimalica više ne radi na nekim programima (AXN npr). Navodno će se to riješiti.

 

- Snimanje emisije se ne može poništiti iz tv programske liste (gdje je postavite). Nisam siguran može li se uopće (bug?).

 

- Korisničke liste tv programa (poredak i izuzeće neželjenih) ne rade. Točnije, postoji JEDNA korisnička lista gdje možete SAMO ISKLJUČITI neželjene programe. NEMA MIJENJANJA PORETKA. Drugim riječima, ako želite posebnu listu SAMO sa programima koje možete snimati, ili npr posebnu listu za žemske/dječje programe - zaboravi.

 

- Za promijeniti "omiljenu" listu (vidljivih) programa, odn. za BILO KAKVE POSTAVKE, svaki put MORATE ukucati glavni pin. Glupo i nepotrebno; čemu onda postavke roditeljske zaštite itd?

 

- Prikaz liste programa je sad isključivo horizontalan. Drugim riječima, na kanalu odjednom vidite 3-5 skraćenice tipa "Mickey Mo...", "My Friends T...", "The Lion G..." (a ako imte sreće da je kratko ime - vidjet ćete i npr "Blackwood, film"). Ako želite vidjeti što je još danas na istom programu - skrolaj brate udesno. Jes' da je to sada malo brže, ali je i dalje glupo - kao da čitaš internet stranicu i skrolaš udesno umjesto prema dolje. A u svakom trenutku vidiš 3,4 stavke - pa ti pamti!

 

- Ako imate super-duper-retina PPI rezoluciju, a nemate ekran od 2 metra, možda ćete morati sjediti na stolici ispred tv (umjesto udaljene fotelje/kreveta). Ili pak svoj Full-HD prijemnik u postavkama lobotomizirati u Low-HD. Naime, tv program, opisi emisija itd su fini i oštri - ali sićušni! Nema više promjene veličine fonta / menija.

 

Ima toga još, npr: HDMI kabel je teži i robusniji od samog uređaja, pa se pripremite na borbu sa istim (ili pripremite dvostrano ljepljivu traku).
Djelatnici ne znaju za novi stb uređaj niti za besplatnu zamjenu, pa će vam superiorno dati - krivu informaciju. Meni je na idiotskom službenom chatu (čekaš 5 minuta da ti se javi, ali ako nisi u standby fazi tih 30 sek kad se javi - otkanta te) lik išao provjeravati o čemu se radi (dodatnih 5 minuta), da bi mi onda uredno za sutra naručio - LIKA KOJI MI JE HTIO PRODATI DODATNE TV PAKETE (i koji naravno nije imao pojma o zamjeni stb uređaja). Vrijeme dostave (u danima) je nepoznato, kao i koja je procedura preuzimanja, te što se zbiva ako vas nema u tom trenutku. Tada morate OSOBNO preuzeti paket, ali nemaju pojma gdje, kada, kako - "to ovisi o vašem dostavljaču"??? PA NIJE TO MOJ DOSTAVLJAČ VEĆ VAŠ!

(Dostava je bila u pristojnih 5 dana od narudžbe)

 

Sama procedura zamjene uređaja je trivijalna, ako imate PRIPREMLJEN korisnički račun i glavni pin. Sustav se vrlo brzo ažurira (bar je meni tako bilo). Postavke routera (wi-fi npr) se ne mijenjaju (ako vam ne mijenjaju i taj uređaj).

 

Stari stb ne morate vraćati - T-Com (pardon HT) ga trajno izbriše iz sustava i možete ga tek prodati na e-bayu kao antique, upotrijebiti kao kućište za Raspberry Pi ili npr diy uraditi geek posudu za olovke i posjetnice. I možda iskoristiti orig. Philips baterije umjesto novih "Bexel".

 

OK, nadam se da sam pomogao bar nekome, molio bih da ako naletite na probleme, da ih pošteno izmaltretirate na 0800-9000 kako bi ih što prije i riješili.

 

 

Stigao je meni danas pa da ja stavim svoje dojmove koji su totalno drukčiji od tvojih. 
O snimalici neću ništa pisati jer iskreno to nisam isprobao pošto ju nikad ni ne koristim.
Liste tv programa se mogu sasvim normalno složiti.
Znači poredak se složi isto kao i prije i sve radi normalno ( upravo sam ga složio i isprobao ) .

Omiljena lista se također može mijenjati kako god želiš, i nema nikakvog unosa PIN-a kao što si ti napisao .
Možda si zaboravio u postavkama isključiti Glavni PIN.

Što se tiče horizontalnog prikaza ,to se slažem s tobom,ali osobno i prije sam koristio horizontalni tako da mi to ne smeta.
Koliko sam skuzio,dok imas neki program selektiran,stisneš tipku "i" ( informacije ) pa ce te bacit na detalje o tom programu gdje mozes vidit kompletni raspored za kasnije u vertikali.
Istina je što kažeš da negdje je ime filma il serija skraceno u toj horizontalnoj listi,ali zato ispod liste imas cijeli naziv i opis programa koji ti je trenutno selektiran pa je i to ok. 

Iskreno ni ne znam kakav su tebi HDMI kabel poslali,ali ja sam dobio sasvim normalan koji je čak i tanji od ovog kojeg imam trenutno.
Može se to vidit i na slici.
Meni osobno nisu fontovi presitni,udaljen sam 3 metra od Tv-a (102 cm)
Koliko sam sad doznao,na svakom tv-u se može imat posebni poredak kanala.
To je veliki plus jer se prije nije moglo u istom paketu.

Jedino što fali je programiranje daljinskog s tv-om kao što smo to imali i prije,ali rekli su mi da rade na tome i da bi trebalo i to da bude uskoro

 

To je to uglavnom.
Moje iskustvo je skroz pozitivno trenutno.
dodao sam par slikica ako nekog zanima

Poruka je uređivana zadnji put čet 1.6.2017 15:58 (Crypt).
15 godina
offline
Re: MAXtv svim svojim korisnicima mijenja set-top

Užas!

Sinoć sam lega jutros...
14 godina
offline
MAXtv svim svojim korisnicima mijenja set-top boxo

Jel netko zna ima li navedeni box mogućnost playanja filmova sa eksternog hdd-a? Mulimedija ikakva omogućena na ovom usb port?

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: MAXtv svim svojim korisnicima mijenja set-top
nani kaže...

Jel netko zna ima li navedeni box mogućnost playanja filmova sa eksternog hdd-a? Mulimedija ikakva omogućena na ovom usb port?

 Isprobao ja, zasad nema nikakvih mogucnosti.

14 godina
neaktivan
offline
Re: MAXtv svim svojim korisnicima mijenja set-top
Spike1983 kaže...
nani kaže...

Jel netko zna ima li navedeni box mogućnost playanja filmova sa eksternog hdd-a? Mulimedija ikakva omogućena na ovom usb port?

 Isprobao ja, zasad nema nikakvih mogucnosti.

 A ima li to UPnP ili nešto tako da možeš preko mreže puštati? 

 

Kod H1 se može i jedno i drugo i još za snimanje ne ovisiš o nekoj snimalici u svemiru nego fino na disk isto snimaš. I to koliko god prostora imaš na njemu, ne da te ograniče na debilnih 10 h k'o ova mafija.

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice