Mercury Processing Services International traži IT

poruka: 4
|
čitano: 3.305
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Mercury Processing Services International traži IT".
16 godina
online
Mercury Processing Services International traži IT

Bilo bi dobro kad bi napisali kolike su place tak da ljudi znaju ako im se isplati opce javit na natjecaj.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Mercury Processing Services International traž
NEW_MAN kaže...

Bilo bi dobro kad bi napisali kolike su place tak da ljudi znaju ako im se isplati opce javit na natjecaj.

 Nije potrebno. Natječaj je samo opportunity, potom slijedi kontakt, email, pa Skype ili telefonski razgovor. Vrlo jednostavno se sve dogovori i sazna. To je razvijena disciplina, headhunting, i treba svatko nekoliko puta mjesečno kontaktirati ovakve natječaje, pa odlučiti kamo će dalje, jer smo mi roba koja želi da se proda, sve se lijepo informira u korespondenciji.

Let go of any expectations and look to generate curiosity in the process, rather than expectation in the result. ~Andy Puddicombe
11 godina
offline
Re: Mercury Processing Services International traž
NEW_MAN kaže...

Bilo bi dobro kad bi napisali kolike su place tak da ljudi znaju ako im se isplati opce javit na natjecaj.

 

http://www.mercurybond.com/media/1234/mercury-processing-services-international-2016-annual-report.pdf

Stranica 48.

Kada izračunaš iznos po glavi, odbij koju tisuću jer to je prosjek i miksani podaci za rozokošuljne hodničke šetače i podređene im kmetove.

Podaci za šefove su nekoliko stranica niže.

 

P.S. Ne radim tu, nego me zanimalo zašto članak nije označen s "promo".

10 godina
suspendiran
offline
Re: Mercury Processing Services International traž
Pa daj reci kolika plaća? Nismo svi završili svih 8 razreda škole pa da znamo množiti.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice