I Microsoft bi naočale

poruka: 13
|
čitano: 3.382
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "I Microsoft bi naočale".
15 godina
protjeran
offline
I Microsoft bi naočale

I sad mi recite da google nije pogodio sa ocalama :)

Moj PC  
4 0 hvala 0
16 godina
protjeran
offline
I Microsoft bi naočale

Nemojte se isčuđavati ako dobijete po piksi ako budete nosili ovu glupost po gradu. Nosit to privatno i za postrebe posla je OK ali čim izađete na ulicu sa ovime postati ćete legitimna meta. U najboljem slučaju ostati ćete sa polomljenom opremom u najgorem ćete završiti u bolnici u slučaju da se oglušite na zamolbu prolaznika da skinete "pametne" naočale.

Poruka je uređivana zadnji put sub 6.4.2013 14:59 (Mayo).
 
2 9 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: I Microsoft bi naočale
Mayo kaže...

Nemojte se isčuđavati ako dobijete po piksi ako budete nosili ovu glupost po gradu. Nosit to privatno i za postrebe posla je OK ali čim izađete na ulicu sa ovime postati ćete legitimna meta. U najboljem slučaju ostati ćete sa polomljenom opremom u najgorem ćete završiti u bolnici.

 

Nismo na divljem zapadu lol, al mislim da ce biti bas suprotno, sad kad ovi seljaci vide kolko to kosta i da si pase uz 3kg zlatni kriz oko vrata i bjeli remen bit ce pomama za time...

Listen, this is no set of rules. I'm not tellin' you what to do, all I'm saying is I'm bringing up of three things that are like, so important to the world, I don't have to find as much importance in.
16 godina
protjeran
offline
Re: I Microsoft bi naočale
zerocool12 kaže...
Mayo kaže...

Nemojte se isčuđavati ako dobijete po piksi ako budete nosili ovu glupost po gradu. Nosit to privatno i za postrebe posla je OK ali čim izađete na ulicu sa ovime postati ćete legitimna meta. U najboljem slučaju ostati ćete sa polomljenom opremom u najgorem ćete završiti u bolnici.

 

Nismo na divljem zapadu lol, al mislim da ce biti bas suprotno, sad kad ovi seljaci vide kolko to kosta i da si pase uz 3kg zlatni kriz oko vrata i bjeli remen bit ce pomama za time...

 

Bit će šibanja vjeruj mi.. U Americi je već bilo "zamolbi" da se naočale skinu. Sad ovisi o ljudima ako su spremni na razno razne neugodnosti na javnim prostorima. Ja osobno preferiram "pametne" satove kada postanu dovoljno maleni. Do sada su verzije BT satova razočaranje.

Poruka je uređivana zadnji put sub 6.4.2013 15:08 (Mayo).
14 godina
offline
Re: I Microsoft bi naočale
Mayo kaže...

Nemojte se isčuđavati ako dobijete po piksi ako budete nosili ovu glupost po gradu. Nosit to privatno i za postrebe posla je OK ali čim izađete na ulicu sa ovime postati ćete legitimna meta. U najboljem slučaju ostati ćete sa polomljenom opremom u najgorem ćete završiti u bolnici u slučaju da se oglušite na zamolbu prolaznika da skinete "pametne" naočale.

Zbog čega? Pa ne živiš u turskoj. To je kao da te sad netko razbije jer snimaš mobitelom ili kamerom. Normalno da sad u nekim kafićima brane te naočale jer se ni na jedan način ne vidi da ti snimaš nit su svi ljudi upoznati s tim naočalama. Siguran sam da nije problem ugraditi neku ledicu da svijetli dok je snimanje ili slikanje uključeno. A tad je ista situacija kao kad netko izvadi mobitel i glumi da tipka, a ustvari snima. Pošto tek počinje upotreba prigovora ima, ali čim se upotreba raširi ljudi će se priviknuti na to kao i na sve ostale uređaje.

13 godina
protjeran
offline
I Microsoft bi naočale

Za microsoftove očale budeš trebal imati PC na kolicima iza sebe {#}

Ad astra peronospora
 
4 3 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
I Microsoft bi naočale

Bit će filmića sa nudističkih plaža:)

World Championships: 7, GP started: 308, GP wins: 91, Podium finishes: 155, Pole positions: 68, Fastest laps: 77, Points: 1,566
 
15 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: I Microsoft bi naočale
Ipak ostajem pri tome da će Google razviti najbolje, već imaju dosta dobar koncept, a i njihov dizajn je jedinstven kao i Appleov.
R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011.
14 godina
offline
Re: I Microsoft bi naočale

Osobno mislim da su smart naocale super, ali nikako mi se ne svidja Googleov dizajn. Previse je borgovski, i istice se.

Ja bih osobno htio takve naocale, ali da izgledaju potpuno klasicno, kao bilo koje druge suncane naocale. Zapravo bi bilo fora da doneses svoje cvike, i onda u njih da ugrade te dodatne feature. Jer da se netko pojavi sa onim googlovim cudom, svi bi ga gledali ko marsovca. 

Lack of money is the root of all evil. George Bernard Shaw
15 godina
offline
Re: I Microsoft bi naočale
CalvinRi kaže...

Osobno mislim da su smart naocale super, ali nikako mi se ne svidja Googleov dizajn. Previse je borgovski, i istice se.

Ja bih osobno htio takve naocale, ali da izgledaju potpuno klasicno, kao bilo koje druge suncane naocale. Zapravo bi bilo fora da doneses svoje cvike, i onda u njih da ugrade te dodatne feature. Jer da se netko pojavi sa onim googlovim cudom, svi bi ga gledali ko marsovca. 

Google Glass bi prema prototipu trebao imati mjesta za ugradnju dioptrijske leće.

 

Uostalom, zato i radim preorder :)

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011.
12 godina
neaktivan
offline
I Microsoft bi naočale

Yebla ih dioptrija. Ako ne bude modela koji ce izgledati kao obicne suncanice, onda ce to biti zesca propast. Zamisli da neko nosa cvike onako sa praznim okvirom. U redu za one koji koriste dioptriju. A sta je sa onim koji ne koriste. Da noce prazan okvir? To bi bilo presmijesno nosati.

 
5 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
Re: I Microsoft bi naočale
Mayo kaže...
zerocool12 kaže...
Mayo kaže...

Nemojte se isčuđavati ako dobijete po piksi ako budete nosili ovu glupost po gradu. Nosit to privatno i za postrebe posla je OK ali čim izađete na ulicu sa ovime postati ćete legitimna meta. U najboljem slučaju ostati ćete sa polomljenom opremom u najgorem ćete završiti u bolnici.

 

Nismo na divljem zapadu lol, al mislim da ce biti bas suprotno, sad kad ovi seljaci vide kolko to kosta i da si pase uz 3kg zlatni kriz oko vrata i bjeli remen bit ce pomama za time...

 

Bit će šibanja vjeruj mi.. U Americi je već bilo "zamolbi" da se naočale skinu. Sad ovisi o ljudima ako su spremni na razno razne neugodnosti na javnim prostorima. Ja osobno preferiram "pametne" satove kada postanu dovoljno maleni. Do sada su verzije BT satova razočaranje.

ak me dama zamoli da ih skinem ja cu zamoliti nju da se skine i onda mozemo da uzivamo :)

ako nekome smeta to sto cu ja nositi te naocale, neka me se kloni i to je to, sta ima ljude dirat moja oprema :) ne svidja im se high tech, neka odu na himalaje, njihov problem...

15 godina
offline
I Microsoft bi naočale

Ballmeru/Microsoftu ne trebaju naočale nego bijeli štap i pas-vodič. A "consumer-centered" su samo u tolikoj (profitno-lakomoj) mjeri koliko budale kupuju njihovo smeće.

Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice