Microsoft potvrdio - W10 besplatan za korisnike In

poruka: 9
|
čitano: 3.046
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Microsoft potvrdio - W10 besplatan za korisnike In".
13 godina
offline
Microsoft potvrdio - W10 besplatan za korisnike In

Gabriel Aul confirmed that free in this case means allowed to upgrade without issues to Windows 10. For a genuine upgrade, a valid Windows 7 or Windows 8.x license is required.

 

 

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Microsoft potvrdio - W10 besplatan za korisnike In

Nekuzim razliku, kao ako sam insajder moć ću upgrejdat piratske koje nece bit genued ali ću ih moć koristi da ih ne zaključa bez da crakiram ili šta?

 

Ili će sada imat opcija winrar shema triala koja traje vječno....

Samo skill
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Microsoft potvrdio - W10 besplatan za korisnike In

Pa naravno o tome ste i sami govorili u BugTv. Licencirani proizvod će se moći ako želite besplatno nadograditi. 

D.L
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Microsoft potvrdio - W10 besplatan za korisnik
TrutYF kaže...

Nekuzim razliku, kao ako sam insajder moć ću upgrejdat piratske koje nece bit genued ali ću ih moć koristi da ih ne zaključa bez da crakiram ili šta?

 

Ili će sada imat opcija winrar shema triala koja traje vječno....

 Ovo prvo i dalje će biti piratska verzija,ali nećeš biti blokiran od upgradea.

Vječni izazivač na gostujućem terenu.Moj blog:http://thebluedrag.blogspot.com/ Svi smo mi jedna velika obitelj sa prezimenom Čovječanstvo
15 godina
neaktivan
offline
Re: Microsoft potvrdio - W10 besplatan za korisnik

I dosad su public testeri (recimo na Sedmici) na kraju dobili svoj genuine ključ i sistem, pa mislim da će tako biti i sada.

If it ain`t broken, you`re not working hard enough ...
11 godina
offline
Microsoft potvrdio - W10 besplatan za korisnike In

Nadam se tako da ne moram svoju legalnost traziti preko VL kljuceva sto cinim posljednje desetljece kad imam za to potrebu :D

 
0 3 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Microsoft potvrdio - W10 besplatan za korisnike In

Toliko kasnite da je ta vijest demantirana prije nego ste je vi objavili...

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Microsoft potvrdio - W10 besplatan za korisnik
Bilal kaže...

Toliko kasnite da je ta vijest demantirana prije nego ste je vi objavili...

Zašto nas ti ne prosvjetliš i daš nam link na svježu vijest!

15 godina
offline
Re: Microsoft potvrdio - W10 besplatan za korisnik
Envy kaže...
Bilal kaže...

Toliko kasnite da je ta vijest demantirana prije nego ste je vi objavili...

Zašto nas ti ne prosvjetliš i daš nam link na svježu vijest!

- ljudi stalno miješaju najavljenu free nadogradnju na win10 (+što znači i kako će biti (ne)aktivirana) i poklon testerima.. pa i prvi link koji referira na twiter, da je i Billy nebi bila relevantna info.

 

rezultat:

- win10 će dozvoljavati upgrade sa Sedam(sp1)-Osam(tj 8.1) i ostalih devicesa koji podržavaju, ali to nema veze s genuine/licencom. (btw postoje jedni win, MSovi, key služi aktivaciji, licenca pravu korištenja, provjera valjanosti je samo provjera..).

 

- insideri će dobiti licencu. (to ne znači da će npr enterprise ili TP aktivirati, nego RTM uobičajeno pro..) recimo retail key, kojim će moći dignuti clean ili jednako kao red iznad, nadograditi na finalnu w10 i aktivirati key.

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice