Microsoft priprema i periferne uređaje unutar Surf

poruka: 4
|
čitano: 1.090
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Microsoft priprema i periferne uređaje unutar Surf".
12 godina
neaktivan
offline
Microsoft priprema i periferne uređaje unutar Surf

Surface je precijenjen, košta kao 15 inch macbook a duplo je slabiji.

k
 
1 4 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Microsoft priprema i periferne uređaje unutar
mislim da su ovo prvi koraci prema nečemu sasvim novome.

Trenutno je u insider programu Redstone2 verzija W10 koja će u mobile verziji, među ostalim, omogućiti bežični Continuum, Start menu poseban za Continuum i promjenjive veličine prozora u Continuum-u.

Tako da na ovu vijest gledam kao na stvaranje uređaja 3 u1 (Phone, Laptop i Desktop).

Redston2 u komercijalnoj verziji očekuje se na proljeće. Bumo videli.
 
0 1 hvala 0
8 godina
odjavljen
offline
Re: Microsoft priprema i periferne uređaje unutar
mikulam kaže...
mislim da su ovo prvi koraci prema nečemu sasvim novome.

Trenutno je u insider programu Redstone2 verzija W10 koja će u mobile verziji, među ostalim, omogućiti bežični Continuum, Start menu poseban za Continuum i promjenjive veličine prozora u Continuum-u.

Tako da na ovu vijest gledam kao na stvaranje uređaja 3 u1 (Phone, Laptop i Desktop).

Redston2 u komercijalnoj verziji očekuje se na proljeće. Bumo videli.

 Ovo pricas od kako je izasao windows 10 i jos uvijek cekas.... A dotle sve u vezi w10m tone ;)

13 godina
offline
Re: Microsoft priprema i periferne uređaje unutar
Mislim da w10m neće propasti nego će ms od njega stvoriti zatvoren sistem isključivo za proizvode s njihovim logom te da će nešto specijalniji feature-i dolaziti na tu platformu. Živi bili pa vidjeli
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice