Microsoftova tipkovnica za dnevni boravak

poruka: 13
|
čitano: 2.398
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Microsoftova tipkovnica za dnevni boravak".
16 godina
offline
Microsoftova tipkovnica za dnevni boravak

A jel' tipke imaju osvjetljenje?

Moj PC  
0 2 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Microsoftova tipkovnica za dnevni boravak

tribalo bi vise ovakvih tipkovnica... upravo radi ovakvih slucajeva koji postaju sve cesci...

 

Nema vise trazenja debelih korica za miša...

Moj PC  
0 1 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Microsoftova tipkovnica za dnevni boravak

Jako podsjeća na Logitechovu K400 (ovu). 

14 godina
offline
Re: Microsoftova tipkovnica za dnevni boravak

to mi treba

16 godina
offline
Re: Microsoftova tipkovnica za dnevni boravak
Muha kaže...

Jako podsjeća na Logitechovu K400 (ovu). 

Imam ju doma spojenu na Lenovo Q190 i jako sam zadovoljan, osobito zato sto je touchpad multitouch s nizom vrlo korisnih gesti za W8/8.1. Ne zahtijeva nikakve posebne drivere, istinski plug'n'play, a baterija traje i traje.

Think.
16 godina
neaktivan
offline
Re: Microsoftova tipkovnica za dnevni boravak
Touchpad bi morao imati scroll mogućnost, kao na laptopima, što nisam vidio još ni na jednoj takvoj tipkovnici.
A tu je i problem s našim slovima i rasporedom.
Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
16 godina
offline
Re: Microsoftova tipkovnica za dnevni boravak

Logitech ima - gesta s dva prsta ide u scroll, tri prsta ide back i forward. Cak ima i geste za W8 charms bar, tako da je, kako sam rekao u prethodnom postu, stvarno prva liga. Ponavljam, najbolje od svega je da ne zahtijeva apsolutno nikakve drivere, vec radi cim spojis Logitechov micro Unifying receiver u USB port na stroju.

Think.
15 godina
offline
Re: Microsoftova tipkovnica za dnevni boravak
shkval kaže...

A jel' tipke imaju osvjetljenje?

Nemaju ! I stvarno je apsurdno nuditi tipkovnicu za uživanje multimedije u dnevnom boravku bez tog, pa igramo se i gledamo filmove u mraku ili eventualno s prigušenim svjetlom !

 

Zanimljivo je da imamo jako jeftinih tipkovnica s osvjetljenjem (20ak €) i jako jeftinih bežičnih (10ak €) a oni par rijetkih koje nude oboje su 70+ € (K800, kad sam zadnji put gledao)  !?

 

Već par godina iščekujem bežičnu, osvjetljenu tipkovnicu sa touchpadom, našim slovima i rasporedom tipki a da ne košta ko' sv.Petra maslo.. ali izgleda da ću prije napravit svoju nego dočekat neku. 

Creativity is allowing yourself to make mistakes. Art is knowing which ones to keep.
16 godina
offline
Re: Microsoftova tipkovnica za dnevni boravak

yebeš windows 8 i trackanje po ekranu, ovo služi za civilization iz kreveta

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
14 godina
offline
Microsoftova tipkovnica za dnevni boravak

Sad vam ne pase to sto nemaju osvjetnje, a kad to uvedu onda ce biti:

"Sve super, al baterije prekratko traju"

:D
Moj PC  
1 1 hvala 0
15 godina
offline
Microsoftova tipkovnica za dnevni boravak

a jel ima štogod za wc ili špajzu te podrum s kotlovnicom? {#}

Moj PC  
0 1 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Microsoftova tipkovnica za dnevni boravak
ChrisB kaže...

Logitech ima - gesta s dva prsta ide u scroll, tri prsta ide back i forward. Cak ima i geste za W8 charms bar, tako da je, kako sam rekao u prethodnom postu, stvarno prva liga. Ponavljam, najbolje od svega je da ne zahtijeva apsolutno nikakve drivere, vec radi cim spojis Logitechov micro Unifying receiver u USB port na stroju.

  Brat mi ima Acer AO. 5 godina star. Nadjem na internetu u specifikacijama da je Synaptics proizvodjac touchpada, i skinem sa njihove stranice najnoviji driver. Ima hrpu gesti, koje prije nije imao. Scroll sa desne strane. Ima i horizontalni scroll po donjoj ivici. Svajp, kada je otvoreno vise aplikacija. Ima i scroll sa dva prsta. Ima jos svajp odozgo, za dodatne opcije u aplikacijama na Win 8. Ima jos nekih, ali ovo su neke bitnije.

16 godina
offline
Re: Microsoftova tipkovnica za dnevni boravak
Bilal kaže...
ChrisB kaže...

Logitech ima - gesta s dva prsta ide u scroll, tri prsta ide back i forward. Cak ima i geste za W8 charms bar, tako da je, kako sam rekao u prethodnom postu, stvarno prva liga. Ponavljam, najbolje od svega je da ne zahtijeva apsolutno nikakve drivere, vec radi cim spojis Logitechov micro Unifying receiver u USB port na stroju.

  Brat mi ima Acer AO. 5 godina star. Nadjem na internetu u specifikacijama da je Synaptics proizvodjac touchpada, i skinem sa njihove stranice najnoviji driver. Ima hrpu gesti, koje prije nije imao. Scroll sa desne strane. Ima i horizontalni scroll po donjoj ivici. Svajp, kada je otvoreno vise aplikacija. Ima i scroll sa dva prsta. Ima jos svajp odozgo, za dodatne opcije u aplikacijama na Win 8. Ima jos nekih, ali ovo su neke bitnije.

Hvala za info. Ali ipak mala dopuna - nabrojane geste mi rade bez drivera. Mozda je i pitanje firmwarea u samoj tastaturi? Ja sam Logitecha kupio krajem prosle godine, nakon sto sam se godinu dana maltretirao s onom mikro Lenovo multimedia tastaturom.

Think.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice