Minecraft - kolijevka za razvoj umjetne inteligenc

poruka: 5
|
čitano: 1.471
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Minecraft - kolijevka za razvoj umjetne inteligenc".
15 godina
offline
Minecraft - kolijevka za razvoj umjetne inteligenc

mislim da će najveći izazov na koncu biti umjetna glupost. i u stvarnosti je nedokučiva, beskrajna, nepredvidljiva ... 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
9 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Minecraft - kolijevka za razvoj umjetne inteli
Ajar kaže...

mislim da će najveći izazov na koncu biti umjetna glupost. i u stvarnosti je nedokučiva, beskrajna, nepredvidljiva ... 

 

nadam se da će se umjetna inteligencija dovoljno razviti da nađe bar jednu temu koju ti nisi komentirao 

15 godina
offline
Re: Minecraft - kolijevka za razvoj umjetne inteli
0x4c756b61 kaže...

 

nadam se da će se umjetna inteligencija dovoljno razviti da nađe bar jednu temu koju ti nisi komentirao 

 sori kaj sam tak glup da još nis skužil da je forum "read only" dio portala. radim na tome 

 

usput: fasciniralo me stavljanje minecrafta i (ikakve) inteligencije u istu rečenicu pa sam se, valjda, zanio ... 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
9 godina
neaktivan
offline
Minecraft - kolijevka za razvoj umjetne inteligenc

Skynet promijenio ime u Minecraft...

 

jedini način da Arni nakon toliko botoksa izgleda koliko toliko realno kao Terminator...

Moj PC  
3 0 hvala 0
14 godina
offline
Minecraft - kolijevka za razvoj umjetne inteligenc

.

 

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice