Motorola opet tuži Apple

poruka: 21
|
čitano: 2.659
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Motorola opet tuži Apple".
13 godina
protjeran
offline
Motorola opet tuži Apple

Vidi patenti koji nisu boja ili geometrijski oblik.

 

Ali eto, apple se igrao sa vatrom, pa će se i opeći na kraju.

Biti ili mniti svemiropolisno
Poruka je uređivana zadnji put čet 26.1.2012 8:58 (Bypass).
 
14 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Motorola opet tuži Apple

kako e meni drago da se ovo dogada i dabogda dobili tuzbu {#}

 
3 0 hvala 0
12 godina
offline
Motorola opet tuži Apple

dai jadna motorola, valjda su jadniji od nekadasnjeg ericssona, pokusavaju izvuc pare gdje god stignu, ali ne uspjeva im bas{#}

Nikad te necemo zaboravit. R.I.P Steve Jobs!!
Moj PC  
1 19 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
Motorola opet tuži Apple

Zbilja, da dobe tužbu možda bi si produžili đivot za koji mjesec. Inače tropa!

 
1 12 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Motorola opet tuži Apple

Tko se s vatrom igra, vatra ga opeče!

 
8 1 hvala 0
13 godina
offline
Re: Motorola opet tuži Apple
Stolnik kaže...

dai jadna motorola, valjda su jadniji od nekadasnjeg ericssona, pokusavaju izvuc pare gdje god stignu, ali ne uspjeva im bas

Deja vu.

"Zagriženi zagrižene jabuke fan dolazi i rese kako ja Motorola banana, njesra i ostalo.

U očima onih koji poznaju i znaju što je Motorola, taj isti ispada maloumni, nezreli fanboy

koji bi i rođenu mamu popljuvao ako se drzne reći nešto protiv navedene, trule jeabuke.".

 
Scenarij uvijek isti, uvijek iste optužbe iApple fanboya.
Kada ta ista, gore navedena trula jabuka nekoga tuži, ti isti iFančići im daju svu moguću podršku.
Brane ih kao da su plaćeni za to.

 

Ajd, svatko ovako pametan tko želi komentirati, neka prouči prvo one najosnovnije, najšturije informacije o Motoroli, pa tek onda ako ima što pametno reći, neka kaže. 

 

 

"Motorola opet tuži Apple", "Motorola je podigla novu tužbu protiv Appelea zbog navodnog kršenja svojih patenata u iPhoneu 4S i iCloudu".

Mislim, svaka čast imati neki favorit uređaj, ali toliko braniti jednu firmu, tako prozivati suparnike te firme (a kada ta ista firma isto i još gore radi - braniti).

FUUUUUUUUUUU!

Ako se slažeš, ne košta te ništa TU. Ako sam ti uz to pomogao, neka ti ne bude mrsko stisnuti i HVALA! ;)
12 godina
neaktivan
offline
Re: Motorola opet tuži Apple

Motorola je smeče.

Arian RIčko
13 godina
offline
Re: Motorola opet tuži Apple
77ari kaže...

Motorola je smeče.

Eto još jednog pametnog.

 

I piše se SMEĆE.

Herpy derpy noob.

Ako se slažeš, ne košta te ništa TU. Ako sam ti uz to pomogao, neka ti ne bude mrsko stisnuti i HVALA! ;)
13 godina
protjeran
offline
Motorola opet tuži Apple

Kad sam isprobao njihov xoom postalo mi je jasno da su trebali propasti prije nego su izdali to smeće.

 
1 8 hvala 0
12 godina
offline
Re: Motorola opet tuži Apple
sudy_freak kaže...
Stolnik kaže...

dai jadna motorola, valjda su jadniji od nekadasnjeg ericssona, pokusavaju izvuc pare gdje god stignu, ali ne uspjeva im bas

Deja vu.

"Zagriženi zagrižene jabuke fan dolazi i rese kako ja Motorola banana, njesra i ostalo.

U očima onih koji poznaju i znaju što je Motorola, taj isti ispada maloumni, nezreli fanboy

koji bi i rođenu mamu popljuvao ako se drzne reći nešto protiv navedene, trule jeabuke.".

 
Scenarij uvijek isti, uvijek iste optužbe iApple fanboya.
Kada ta ista, gore navedena trula jabuka nekoga tuži, ti isti iFančići im daju svu moguću podršku.
Brane ih kao da su plaćeni za to.

 

Ajd, svatko ovako pametan tko želi komentirati, neka prouči prvo one najosnovnije, najšturije informacije o Motoroli, pa tek onda ako ima što pametno reći, neka kaže. 

 

 

"Motorola opet tuži Apple", "Motorola je podigla novu tužbu protiv Appelea zbog navodnog kršenja svojih patenata u iPhoneu 4S i iCloudu".

 

Mislim, svaka čast imati neki favorit uređaj, ali toliko braniti jednu firmu, tako prozivati suparnike te firme (a kada ta ista firma isto i još gore radi - braniti).

FUUUUUUUUUUU!

ti isto samo rešse, a najveci si fanboy samsunga.......

Nikad te necemo zaboravit. R.I.P Steve Jobs!!
13 godina
offline
Re: Motorola opet tuži Apple
Stolnik kaže...

ti isto samo rešse, a najveci si fanboy samsunga.......

Dječko moj.
Nisam ja ničiji fanboy, barem je to lako zaključiti.
Da nisam uzeo SGS II, vjerojatno bih uzeo HTC EVO (da je bio kod nas) ili slično.
Nevažno. Uzeo sam što je bilo na tržištu najbolje, a to sigurno nije bio ajfon.

 

Isto tako, kada budem mijenjao SGS II, ako u tom trenutku, najbolje bude nudio HTC, Motorola, Huawei, ili netko peti, uzet ću taj.

Ničiji fanboy nisam, ali sam Apple's fanboys hater! 

Ako se slažeš, ne košta te ništa TU. Ako sam ti uz to pomogao, neka ti ne bude mrsko stisnuti i HVALA! ;)
13 godina
protjeran
offline
Motorola opet tuži Apple

Kupiti samsung sad kad sve rikava osim appla je ko ulaziti u HDZ, tjedan dana prije zadnjih izbora! 

Jedina je prednost što na taj način kupuješ vječni mobitel. Jednom kupiš i nikada to više nikom ne možeš prodat. Ko nekad zaporođec!

 
0 6 hvala 0
13 godina
offline
Re: Motorola opet tuži Apple
zatojeto kaže...

Kupiti samsung sad kad sve rikava osim appla je ko ulaziti u HDZ, tjedan dana prije zadnjih izbora! 

Jedina je prednost što na taj način kupuješ vječni mobitel. Jednom kupiš i nikada to više nikom ne možeš prodat. Ko nekad zaporođec!

Kako griješiš, dečkou!

 

SGS II će proraditi kako spada kada se porta ICS stabilan za njega.
S GB-om u mnogočemu je bolji od iP 4S i iOS-a5.
Što će biti tek s ICS-om, a što tek kada izađe SGS III.


iP 5 bi mogao biti dobar, slažem se, ali opet će polučiti hype oko ničega. 

Ako se slažeš, ne košta te ništa TU. Ako sam ti uz to pomogao, neka ti ne bude mrsko stisnuti i HVALA! ;)
12 godina
offline
Re: Motorola opet tuži Apple
sudy_freak kaže...
Stolnik kaže...

ti isto samo rešse, a najveci si fanboy samsunga.......

Dječko moj.
Nisam ja ničiji fanboy, barem je to lako zaključiti.
Da nisam uzeo SGS II, vjerojatno bih uzeo HTC EVO (da je bio kod nas) ili slično.
Nevažno. Uzeo sam što je bilo na tržištu najbolje, a to sigurno nije bio ajfon.

 

Isto tako, kada budem mijenjao SGS II, ako u tom trenutku, najbolje bude nudio HTC, Motorola, Huawei, ili netko peti, uzet ću taj.

Ničiji fanboy nisam, ali sam Apple's fanboys hater! 

e pa i ja sam prije imao Android tj HTC Desire HD i root-ao sam ga i mjenjao ROM-ove, imao miljun aplikacija i sve kai je mogao ponuditi, ne kazem sad ja da je to sit, nego meni je Android super OS jer ima puno mogucnosti, ali meni nije to to, ja zelim 100% fluidan OS a to mi pruza iOS...al kad vidim da netko pljuje po Applu, a nijedan njihov proizvod nije drzao u rukama a kamoli koristio, na to sam lud...jer ima miljun djece koji imaju Android telefon za 500kn i onda misle da je to dragi Bog od telefona -.-

da je Samsung sit nitko nebi kupovao, Samsung je super firma i ima puno dobrih uredaja, meni je DHD bio super a SGS II mogu misliti kako je tek odlicno napravljen....tako da nije da ja pljujem po drugim firmama...ali neke samo tuze nekoga da na tome zarade, a na kraju mozda zarade mozda ne...

Nikad te necemo zaboravit. R.I.P Steve Jobs!!
13 godina
offline
Re: Motorola opet tuži Apple
Stolnik kaže...

e pa i ja sam prije imao Android tj HTC Desire HD i root-ao sam ga i mjenjao ROM-ove, imao miljun aplikacija i sve kai je mogao ponuditi, ne kazem sad ja da je to sit, nego meni je Android super OS jer ima puno mogucnosti, ali meni nije to to, ja zelim 100% fluidan OS a to mi pruza iOS...al kad vidim da netko pljuje po Applu, a nijedan njihov proizvod nije drzao u rukama a kamoli koristio, na to sam lud...jer ima miljun djece koji imaju Android telefon za 500kn i onda misle da je to dragi Bog od telefona -.-

da je Samsung sit nitko nebi kupovao, Samsung je super firma i ima puno dobrih uredaja, meni je DHD bio super a SGS II mogu misliti kako je tek odlicno napravljen....tako da nije da ja pljujem po drugim firmama...ali neke samo tuze nekoga da na tome zarade, a na kraju mozda zarade mozda ne...

kontradiktoran si {#}

Ako se slažeš, ne košta te ništa TU. Ako sam ti uz to pomogao, neka ti ne bude mrsko stisnuti i HVALA! ;)
14 godina
neaktivan
offline
Re: Motorola opet tuži Apple
Stolnik kaže...
sudy_freak kaže...
Stolnik kaže...

ti isto samo rešse, a najveci si fanboy samsunga.......

Dječko moj.
Nisam ja ničiji fanboy, barem je to lako zaključiti.
Da nisam uzeo SGS II, vjerojatno bih uzeo HTC EVO (da je bio kod nas) ili slično.
Nevažno. Uzeo sam što je bilo na tržištu najbolje, a to sigurno nije bio ajfon.

 

Isto tako, kada budem mijenjao SGS II, ako u tom trenutku, najbolje bude nudio HTC, Motorola, Huawei, ili netko peti, uzet ću taj.

Ničiji fanboy nisam, ali sam Apple's fanboys hater! 

e pa i ja sam prije imao Android tj HTC Desire HD i root-ao sam ga i mjenjao ROM-ove, imao miljun aplikacija i sve kai je mogao ponuditi, ne kazem sad ja da je to sit, nego meni je Android super OS jer ima puno mogucnosti, ali meni nije to to, ja zelim 100% fluidan OS a to mi pruza iOS...al kad vidim da netko pljuje po Applu, a nijedan njihov proizvod nije drzao u rukama a kamoli koristio, na to sam lud...jer ima miljun djece koji imaju Android telefon za 500kn i onda misle da je to dragi Bog od telefona -.-

da je Samsung sit nitko nebi kupovao, Samsung je super firma i ima puno dobrih uredaja, meni je DHD bio super a SGS II mogu misliti kako je tek odlicno napravljen....tako da nije da ja pljujem po drugim firmama...ali neke samo tuze nekoga da na tome zarade, a na kraju mozda zarade mozda ne...

a jesi probao koristiti sgs2? mislim prvenstveno na ovo sto si reko da zelis brz i fluidan mob.... evo moj vec 5 mjeseci na stock romu niti jednom nije se srusio niti zabrejko. I nitko ne misli da je bog ak ima mob od 500kn :D

13 godina
protjeran
offline
Re: Motorola opet tuži Apple
sudy_freak kaže...
zatojeto kaže...

Kupiti samsung sad kad sve rikava osim appla je ko ulaziti u HDZ, tjedan dana prije zadnjih izbora! 

Jedina je prednost što na taj način kupuješ vječni mobitel. Jednom kupiš i nikada to više nikom ne možeš prodat. Ko nekad zaporođec!

Kako griješiš, dečkou!

 

SGS II će proraditi kako spada kada se porta ICS stabilan za njega.
S GB-om u mnogočemu je bolji od iP 4S i iOS-a5.
Što će biti tek s ICS-om, a što tek kada izađe SGS III.


iP 5 bi mogao biti dobar, slažem se, ali opet će polučiti hype oko ničega. 

Previše si zaljubljen u kopije. Samsung največi dio uspjeha temelji na kopiranju applea, od oblika, sušelja pa do punjača.

Ne shvačam zašto bi uzimao kopiju umjesto originala. 

Osim toga brišem jer sam van teme. Ipak je ovdje riječ o Motoroli i njezinom pokušaju da preživi.

13 godina
offline
Re: Motorola opet tuži Apple
zatojeto kaže...ega. 

Osim toga brišem jer sam van teme. Ipak je ovdje riječ o Motoroli i njezinom pokušaju da preživi.

U temi si, u temi si.

Napisao si da je kopija, kopija, kopija.
Znaš od koga je iPhone kopirao (pa i svi ostali) to sučelje koje nazivaš Appleovim?
Od ove Motorole?
Znaš tko je prvak u mobilnoj telefoni?
Apple? {#}

Ista ta Motorola!
Tako da, dečko moj.. Prouči pa komentiraj.

 

Previše si zaljubljen u kopije. Samsung največi dio uspjeha temelji na kopiranju applea, od oblika, sušelja pa do punjača.

Ne shvačam zašto bi uzimao kopiju umjesto originala.  

 

Ovo ne želim ni komentirati.

 

Ako se slažeš, ne košta te ništa TU. Ako sam ti uz to pomogao, neka ti ne bude mrsko stisnuti i HVALA! ;)
13 godina
neaktivan
offline
Re: Motorola opet tuži Apple
zatojeto kaže...

Kupiti samsung sad kad sve rikava osim appla je ko ulaziti u HDZ, tjedan dana prije zadnjih izbora! 

Jedina je prednost što na taj način kupuješ vječni mobitel. Jednom kupiš i nikada to više nikom ne možeš prodat. Ko nekad zaporođec!

to ti je samo zbog usporedjivanja Samsunga s HDZom (Apple=HujDeZe)

13 godina
offline
Re: Motorola opet tuži Apple
Stolnik kaže...

dai jadna motorola, valjda su jadniji od nekadasnjeg ericssona, pokusavaju izvuc pare gdje god stignu, ali ne uspjeva im bas{#}

 

kolko znam google ih je kupio tak da sumnjam da im je jako loše. Paće, ove tužbe su gotovo sigurno posljedica te kupnje.

12 godina
offline
Re: Motorola opet tuži Apple
zatojeto kaže...

Kupiti samsung sad kad sve rikava osim appla je ko ulaziti u HDZ, tjedan dana prije zadnjih izbora!

Jedina je prednost što na taj način kupuješ vječni mobitel. Jednom kupiš i nikada to više nikom ne možeš prodat. Ko nekad zaporođec!

 

ROTFLMAO!!!

debilna provokacija ili čisti debilizam?

Poruka je uređivana zadnji put čet 26.1.2012 16:05 (Loco69).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice